>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska vs Litwa

Status
Zamknięty.
el_fenomeno 0

el_fenomeno

Użytkownik
Wydaje mi się, że tutaj mozna jedynie zarobić stawiając na to, że Litwini, którzy przyjadą do Bełchatowa w krajowym składzie nie strzelą nam bramki.

Mój typ: Litwa SN1 2 (2,00) ⛔
 
martiner11 0

martiner11

Użytkownik
Ja postawiłem na wygraną Polaków, (1,35) niby kurs niski, ale uważam, że jest to dość pewny mecz, zawsze można do jakiegoś singla dorzucić ;-)
 
el_fenomeno 0

el_fenomeno

Użytkownik
Polska drużyna rozpocznie spotkanie w następującym zestawieniu:

Jerzy Dudek - Marcin Kuś, Mariusz Jop, Mariusz Lewandowski, Seweryn Gancarczyk - Grzegorz Bonin, Mirosław Szymkowiak, Sebastian Mila, Kamil Kosowski - Łukasz Sosin, Tomasz Frankowski.

Z całym szacunkiem dla Kusia i Mili, ale nie wiem co oni robią w kadrze, a co dopiero w wyjściowej jedenastce. Bardzo ciekawy jestem wystepu Bonina i Gancarczyka. Mam nadzieję, że wreszcie Franek sie odblokuje i strzeli bramkę.
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
Ten mecz w wykonanui polaków to totalna porażka. Z taką grą to lepiej nie jedźmy na MS to se tylko obciach na cały świat zrobimy. Szkoda mi kibiców którzy pozjeżdżali się z Polski żeby zobaczyć dobrą piłkę i nasze zwycięstwo a tym czasem mogli pójść na najbliższe szkolne boisko i zobaczyli by lepszą piłkę... Na dodatek fajny kupon w plecy... i bądź tu patriotą ... ????
 
peja 1

peja

Użytkownik
Zapomniałem się pochawalić byłem na ty meczu ???? Wszysko ładnie, pieknie tylko nie wynik :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom