>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

polski bank za granicą a ustawa hazardowa

X 0

xsneaky

Użytkownik
Dobry wieczór, będę w Szwecji przez pół roku i chcę dowiedzieć się czy po ustawie hazardowej mogę mieć jakiekolwiek problemy z prawem, mam konto w polskim banku i chcę realizować przelewy z polskiego konta bankowego na konto bet365, nie zamierzam zakładać szwedzkiego konta bankowego. Niestety nie mogę grać u naziemnych buków, ponieważ trzeba być obywatelem Szwecji. Czy za grę w Szwecji w bet365 i realizację przelewów z polskiego banku na konto bet365 bedąc za granicą nic mi nie grozi? Uważam, że wszystko jest zgodne z prawem, ale chcę się upewnić ????
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Nie pyknie, nie ważne gdzie jesteś - oni z góre odrzucają przelewy do bukmacherów. Może dałoby radę żeby zmienić adres na zagraniczny w banku i wtedy się z nimi dogadać? Aczkolwiek wątpie. W Szwecji akurat zakładanie konta z tego co słyszałem jest dość irytująca procedura, bardziej niz w UK
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Ja na twoim miejscu założyłbym w Szwecji podczas twojego pobytu internetowe konto bankowe, takie bez opłat i nawet bez karty, następnie zweryfikował na tamtejszy adres zamieszkania dane u buka. A po powrocie do kraju logował się na konto bukmachera tylko ze szwedzkiego ip (wiadomo jak to zrobić). Jeśli nikomu się nie pochwalisz, to możesz tak grać latami. Jeśli środków na szwedzkim koncie bankowym ci zabraknie, to zrobisz sobie przelew własny ze swojego polskiego konta i po sprawie. W odwrotny sposób będziesz robił wypłaty, bo z góry zakładam, że będziesz ogrywał buka :)
 
Do góry Bottom