>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomysł na swój własny biznes

X 49

xxxx1234

Użytkownik
Nie musisz mi wierzyć, ale wiekszosc ludzi jest wzrokowcami i bardzo często zupełnie nieświadomie wybiorą myjnie, która jest czysta i zadbana to nie tyczy sie tylko bezdotykowych myjni samochodowych, ale wszelkich działalności usługowych wiadomo, ze ważniejsze jest to, żeby np. chemia była dobrej jakości, bo jesli klient nie umyje porządnie auta to nic nie pomoże nawet jesli wszystko do około bedzie błyszczec.

Napisałeś, ze Twój znajomy ma duży ruch, a na myjni pojawia sie raz dziennie ja sobie wyobrażam jak ta myjnia musi wygladac, ale tutaj jest bardzo ważne pytanie o ile kilometrów oddalona jest następna myjnia bo jesli nie masz konkurencji za plecami to możesz sobie pozwolić na wiele wiecej. Tak jak pisałem w poprzednim poście jedna myjnie mam w mieście gdzie jestem sam następna jest oddalona o 25 km mam na niej czas mycia ustawiony krótszy o 4 sekundy na złotówce nie mam wielu udogodnień takich jak np. rozmieniarka do pieniędzy bo nie mam potrzeby tego instalowac bo wiem, ze nikt nie bedzie jechał 25 km na inna myjnie tylko jadąc na myjnie zadba o to żeby mieć drobne, a w drugim mieście gdzie mam konkurencje musiałem kupić rozmieniarke bo jesli ktoś nie bedzie miał drobnych pojedzie do konkurencji, która jest oddalona o 1 km, a czas ustawiony na 50sekund=1zl tak samo jak konkurencja.
 
Do góry Bottom