>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

popisany kupon

kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Tak przyjmą , choć nie radze za bardzo go mazać bo w regulamnie jest , że kuponma być w stanie nie uszkodzonym , ale jeżeli lekko zaznaczysz ołówkiem w kółeczka meze które weszły to nie będzie problemu
 
F 20

fazer.

Użytkownik
Tak przyjmą , choć nie radze za bardzo go mazać bo w regulamnie jest , że kuponma być w stanie nie uszkodzonym , ale jeżeli lekko zaznaczysz ołówkiem w kółeczka meze które weszły to nie będzie problemu
a jak dlugopisem czerwonym zrobilem &quot;ptaszki&quot; obok meczy to przyjma ?
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Przyjmą ci na lajcie.
Swego czasu stawiałem formułę 1. To był wyścig o GP Kanady (ten w którym Kubica miał groźny wypadek). Stawiałem zdarzenia typu kto zajmie lepsze miejsce na mecie. Pamiętam 2 zdarzenia z kuponu:
Kubica - Fisichella 1
Massa - ???? 2
Było już mało okrążeń do mety a nie wchodziły te zdarzenia bo Robert odpadł, a także bezpośredni rywal Felipe Massy też musiał wcześniej zakończyć udział. Trochę się zdenerwowałem, podarłem kupon i wyrzuciłem go do kosza. Dosłownie 2-3 okrążenia przed metą Massa i Fisichella otrzymali czarną flagę (co oznacza odpadnięcie z wyścigu) chyba za to, że zmieniali opony w trakcie safety cara czy coś w tym stylu. W takiej sytuacji kursy na tamte zdarzenia zostały rozliczone po 1.00. Skleiłem kupon taśmą bezbarwną, długopisem poprawiłem dokładniej numer kuponu i poszedłem do Totomixa domagać się wygranej ???? Musiałem trochę naściemniać kobiecie zza lady że mam bardzo małego braciszka i przez przypadek wziął i mi porwał kupon:p:p:p ale dało radę i wypłata została zrealizowana.
Inna sprawa że mam starszego brata i czasami jak szedłem do toto to mi dawał parę złotych i mówił żebym mu postawił to samo. Postawiłem więc taki sam kupon na to GP Kanady. On się nie interesuje za bardzo sportem i nie śledzi wyników, podczas wyścigu się pyta mnie czy weszły te zdarzenia z tego kuponu to mówię mu że już raczej nic z tego, to mówi żebym wziął i wyrzucił ten kupon ale mówię nie idę specjalnie po ten kupon do innego pokoju, wyrzucę go później. Ale jak wiecie kupon okazał się wygrany ale brat się nigdy o tym nie dowiedział...:p
 
Do góry Bottom