>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Porada przy wypłacie.

M 0

molotov5

Użytkownik
Witam. Mam taki problem. Nie powiem żebym się znał na giełdzie. Ale założyłem konto na iforex i z bonusowe 100 zł zrobiłem 1200 i zablokowali konto po 3 dniach. I tak będzie puki nie wpłacę depozytu który wynosi minimum 400 zł. A transakcja cały czas w grze nie mogę jej zamknąć. Iforex się już na mnie wypial, już nie dzwonią i nie odpisuje :)
Pytanie brzmi czy jak wpłacę te 400 zł to wypłace bez problemu resztę środków. 19 września transakcja ma być zamknięta automatycznie. Ciekawi mnie co wtedy. Nie chciałbym wpłacić 400 zł na marne. Z góry przepraszam jeśli źle wybrałem dział na ten temat.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
To jest forum bukmacherskie, a obstawianie zakładów to hazard, ale uczciwy, a w każdym razie uczciwszy od hazardu forexowego. Forex to nie jest giełda, tylko zakamuflowany hazard.
Parę osób, które obstawiają zakłady zapewne para się forexem, ale lepiej, gdybyś z Twoim problemem zwrócił się na jakieś forum forexowe. Tam są zaprawieni w bojach z tymi złodziejami użytkownicy i z pewnością otrzymasz odpowiedź.
Powodzenia.
 
Do góry Bottom