>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PORADNIK: Jak ominąć blokowanie stron

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak ominąć blokowanie stron?
Sposobów na ominięcie blokowania stron jest kilka.
1. Ręczna zmiana serwera DNS w systemie operacyjnym Windows
Windows XP: Panel sterowania &gt;&gt;&gt; Połączenia sieciowe &gt;&gt;&gt; klikamy PPM na połączeniu i wybieramy Właściwości &gt;&gt;&gt; zaznaczamy Protokół internetowy TCP/IP (v.4) i klikamy przycisk Właściwości &gt;&gt;&gt; wpisujemy ręcznie adres serwera w sekcji &quot;Użyj następujących adresów serwerów DNS&quot;
Windows 7: Panel sterowania &gt;&gt;&gt; Centrum sieci i udostępniania &gt;&gt;&gt; wybieramy nasze połączenie np. Połączenie lokalne &gt;&gt;&gt; w otwartym oknie Stan połączenia wybieramy Właściwości &gt;&gt;&gt; Protokół internetowy w wersji 4 (TCP/IPv4) i klikamy przycisk Właściwości &gt;&gt;&gt; wpisujemy ręcznie adres serwera w sekcji &quot;€žUżyj następujących adresów serwerów DNS&quot;
DNSy:
Google DNS:
8.8.8.8 (Podstawowy)
8.8.4.4 (Zapasowy)
OpenDNS:
208.67.222.222 (Podstawowy)
208.67.220.220 (Zapasowy)

2. Zmiana DNS zewnętrznym programem.

Do takich programów należy m.in program Public DNS Server Tool
3. Wykorzystanie pliku HOSTS:

Można wpisać nowy adres IP domeny do pliku HOSTS, dzięki czemu będziemy mieć dostęp do strony. Adres IP domeny pobierany jest od razu z pliku HOSTS, bez wykonywania zapytań do serwera DNS np. 185.9.101.1 unibet.com

4. Program do zmiany IP, czyli popularny VPN

Taki program zmienia nam adres z IP z polskiego na zagraniczny np. z Wielkiej Brytanii.
Do takich programów należy m.in NordVPN
5. Zmiana DNS na telefonie komórkowym z systemem android.
Pobieramy i instalujemy aplikację DNSet (lub płatna wesja DNSet pro).
Zmiana DNS na routerze.

Większość z nas korzysta z routerów np. TP-LINK. Aby nie zmieniać na każdym urządzeniu adresów DNS można jednorazowo i szybko zmienić je na routerze. Wówczas zaoszczędzimy sobie zabawy z telefonem, tabletem czy każdym komputerze.

Poniżej instrukcja jak to zrobić, raptem 90 sekund roboty

1. Wpisujemy w przeglądarce adres IP routera: 192.168.1.1 (taki jest w standardzie). Ja sobie zmieniłem na 192.168.2.1, ale to nie ma znaczenia.

2. Szukamy zakładki DHCP Server, a następnie DHCP Settings. (zakładki i nazwy mogą się różnic w zależności od modelu routera. Generalnie zakładka musi mieć w nazwie coś związane z DHCP).

3. W polu DNS serwer wpisujemy 8.8.8.8 oraz jako drugie 8.8.4.4

4. Zapisujemy ustawienia i ponownie uruchamiamy router.

5. Możemy otworzyć sobie browar i surfować po stronach
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zmieniłem DNS, a strona dalej nie wyświetla się? Co zrobić?
Przyczyną może być zapisane w pamięci podręcznej stare DNSy, które są odczytywanie jako pierwsze.
Czyszczenie Cache DNS
1 sposób:
Uruchamiamy Wiersz polecenia i wpisujemy komendę: ipconfig /flushdns
Komunikat z informacją o niepowodzeniu oznacza, że nie jest uruchomiona usługa Klient DNS.
2 sposób:
Program: DNS Jumper
Umożliwia zmianę adresów DNS (automatyczne lub ręczne), czyszczenie cache DNS, test prędkości serwerów.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy mozna w jakis sposob zmienic DNSy na telefonie? Chodzi mi konkretnie o Android.
5. Zmiana DNS na telefonie komórkowym z systemem android.
Pobieramy i instalujemy aplikację DNSet (lub płatna wesja DNSet pro).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
5. Zmiana DNS na telefonie komórkowym z systemem android.
Pobieramy i instalujemy aplikację DNSet (lub płatna wesja DNSet pro).
Super Marcin jestes nieoceniony ???? orientujesz sie moze czym rozni sie wersja free od platnej?
 
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Czy korzystanie np. z Unibet za pomocą DNS jest legalne? Czy można dalej korzystać z tego bukmachera czy lepiej wypłacić pieniądze i poszukać innego?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Super Marcin jestes nieoceniony orientujesz sie moze czym rozni sie wersja free od platnej?
Tego nie wiem, coś czytałem czy masz root czy bez root androida. Nie wiem dokładnie o co chodzi, bo nie korzystam z tego oprogramowania.
Czy korzystanie np. z Unibet za pomocą DNS jest legalne? Czy można dalej korzystać z tego bukmachera czy lepiej wypłacić pieniądze i poszukać innego?
Tak, ta praktyka nie jest zabroniona. Często &quot;normalnie&quot; zmienia się DNSy, gdy operatorzy mają problemy techniczne i nikt nie ma o to &quot;pretensji&quot;. IP jest nadal polskie.
 
S 45

sinekk

Użytkownik
Drugim sposobem na telefonie jest użycie aplikacji opera VPN
pobieracie aplikacje na androida lub iOS
w ustawieniach polaczenia zaznaczacie uzycie VPN i smiga.
 
max188 500

max188

Użytkownik
2. Zmiana DNS zewnętrznym programem.

Do takich programów należy m.in program Public DNS Server Tool
A jak w tym programie wrócić do swoich pierwotnych dnsów? ???? ustawić łatwo ale jak wrócić bo nie widzę takiej opcji ????
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
A jak w tym programie wrócić do swoich pierwotnych dnsów? ???? ustawić łatwo ale jak wrócić bo nie widzę takiej opcji ????
Dla Androidów poszukaj w ustawieniach sieciowych telefonu, VPN dokładniej. Tam będziesz mieć opcję wyłączenia.
 
A 0

aveflorek

Użytkownik
Witam, mam problem z dostepem do strony bukmachera maratchonbet, a mianowicie po wykonaniu czynnosci pkt 1 alternatywnie pkt 2 (program) strona nadal sie nie otwiera. Korzystam z dostawcy T-Mobile, prosze o sugestie
 
A 0

aveflorek

Użytkownik
Dzieki za odpowiedz, niestety czyszczenie nic nie daje, probowalem przed zadaniem pytania co by nie irytowac niepotrzebnie, moze jakis inny pomysl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom