>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

PORADNIK: Jak ominąć blokowanie stron

Status
Zamknięty.
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
To gdzie teraz grać, aby wpłaty takie były i który bukmacher ma najlepszą ofertę? Bo rozumiem na betclic mogę wpłacić, ale wypłata będzie szła 10 dni na polskie konto?
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Jeżeli ktoś posiada w domu router którym dzieli łącze internetowe na kilka komputerów czy telefonów to polecam zmianę adresów serwerów DNS tam właśnie. Wtedy każde urządzenie dostaje z automatu (DHCP) właściwe adresy DNS i nie trzeba zmieniać ich ręcznie na każdym z urządzeń.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Polecam założyć też temat &quot;jak wpłacać i wypłacać hajs z buka&quot; bo chyba nikt zdrowo myślący nie robi tego z konta bankowego a skrill uż odpada z tego co widze
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zmiana DNS na routerze.
Większość z nas korzysta z routerów np. TP-LINK. Aby nie zmieniać na każdym urządzeniu adresów DNS można jednorazowo i szybko zmienić je na routerze. Wówczas zaoszczędzimy sobie zabawy z telefonem, tabletem czy każdym komputerze.
Poniżej instrukcja jak to zrobić, raptem 90 sekund roboty
1. Wpisujemy w przeglądarce adres IP routera: 192.168.1.1 (taki jest w standardzie). Ja sobie zmieniłem na 192.168.2.1, ale to nie ma znaczenia.
2. Szukamy zakładki DHCP Server, a następnie DHCP Settings. (zakładki i nazwy mogą się różnic w zależności od modelu routera. Generalnie zakładka musi mieć w nazwie coś związane z DHCP).
3. W polu DNS serwer wpisujemy 8.8.8.8 oraz jako drugie 8.8.4.4
4. Zapisujemy ustawienia i ponownie uruchamiamy router.
5. Możemy otworzyć sobie browar i surfować po stronach
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
es 217

es

Użytkownik
Czy jest sens to robic skoro wypłaty sa jedynie realizowane na konto bankowe? Swoja droga ktoś ryzykował wypłatę? Ciekawi mnie czy nawet przy mniejszych kwotach US moze narobić nam biedy.
 
W 0

wisniatorun1

Użytkownik
W jaki sposób można bezpiecznie wypłacić pieniadze z Unibet?
Zagrałem w połowie czerwca zwycięstwo Federera na Wimbledonie a zakład dziś został rozstrzygnięty.
Pozdrawiam
 
A 0

arczibalt

Użytkownik
Drugim sposobem na telefonie jest użycie aplikacji opera VPN
pobieracie aplikacje na androida lub iOS
w ustawieniach polaczenia zaznaczacie uzycie VPN i smiga.
dziala ale tez nie moge sie zalogowac ktos napisze co z tym dalej mozna zrobic?

jak sie zalogowac do calorocznego?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Polecam założyć też temat &quot;jak wpłacać i wypłacać hajs z buka&quot; bo chyba nikt zdrowo myślący nie robi tego z konta bankowego a skrill uż odpada z tego co widze
Zadałem pytanie i nikt nie odpowiedział ????

Marcin Odra co z tego, że wejdziesz sobie na strone skoro nie wypłacisz na skrilla ???? To gdzie wypłacić hajs jak sie wygra?
 
K 0

kazik1986

Użytkownik
Mam pytanie do marcin-odra, pod tym linkiem powyżej nie znalazłem bet365, więc można chyba przez skrill, pytanie moje jest takie- czy jest jakaś szansa żeby pograć na tej stronie z Polski? Słyszę tu o jakiś vpnach, mam Windowsa 8 i router tp-link. Będę wdzięczny za odpowiedź
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Mam pytanie do marcin-odra, pod tym linkiem powyżej nie znalazłem bet365, więc można chyba przez skrill, pytanie moje jest takie- czy jest jakaś szansa żeby pograć na tej stronie z Polski? Słyszę tu o jakiś vpnach, mam Windowsa 8 i router tp-link. Będę wdzięczny za odpowiedź
W dziale Bet365 jest wszystko opisane.
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Ja do samego ominięcia blokady wykorzystuje opera VPN, większośc buków nie widzi problemu jeśli grasz z VPN gdy wcześniej grałeś u nich u siebie na łączu. Przy zakładaniu kont z tego co pytałem na czatach, też za bardzo nie kiwają głowa.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Czy jest ktos z okolic łodzi-warszawy do kogo mógłbym podjechać zeby uruchomił mi bet365 na kompie? Wszyscy tu sie chwalą ze grają bez problemu a ja za cholere nie moge. Kolega Papuga pisze, ze gra przez vpn opery a u mnie nie idzie. Przerobiłem juz ok. 20 vpnów. Na jednych nie moge nawet wejsc na strone, na innych wchodze ale nie moge sie zalogować. Czy zlituje sie ktoś nademną i pomoze?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom