>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PORADNIK: Jak ominąć blokowanie stron

Status
Zamknięty.
R 367

romeo12345

Użytkownik
No niestety. Zaplacilem 60zl i dalej dupa. Wszystkie programy pokazuja ze ip jest zagraniczne a mimo to nie idzie sie zalogować. Nie wiem, moze robie cos nie tak? Ktoś coś podpowie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
No niestety. Zaplacilem 60zl i dalej dupa. Wszystkie programy pokazuja ze ip jest zagraniczne a mimo to nie idzie sie zalogować. Nie wiem, moze robie cos nie tak? Ktoś coś podpowie?
Ale co Ci wyskakuje? Daj jakiś screen. Spróbuj zalogować się na nowej przeglądarce albo w trybie prywatnym. Zapisane ciasteczka mogą mieć duży wpływ.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Strona sie normalnie otwiera. Sa kursy, mecze live itp. Ale przy probie logowania wyskakuje info. &quot;Nie możemy rozpoznać twoich danych. Wielkośc liter ma znaczenie. Po trzech próbach konto zostanie zablokowane&quot; Za każdym razem czyszcze pamięc podręczną.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Udalo sie zalogowac poprzez platnego vpna. Niestety konto nie bylo zweryfikowane. Teraz mam drugie z tego samego kraju ale nie mozna sie juz na nie zalogować. Prubuje z tego samego telefonu i vpna. Zapewne ip jest takie samo jak do tamtego i bet to widzi. W tym kraju mam tylko jeden serwer do wyboru wiec ip bedzie to samo. Czy jak zmienie vpn na sasiedni kraj to da rade sie zalogować? Telefon zostaje ten sam.
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
chciałbym wrócić do gry po długiej przerwie i widze duże zmiany... odpowie mi ktoś na pytanie czy da sie ominąć blokowanie i grać u bet365?
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Siemka mam pytanie czy skrill juz calkowicie zablokowal wplaty dla winmasters ? Bo mimo zmian poczynionych n nie moge wplacic kasy i wyskakuje mi ze tranzakcja nienmoze zostac przeprowadzona dla tego dostawcy czy jakos tak ;//
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
chciałbym wrócić do gry po długiej przerwie i widze duże zmiany... odpowie mi ktoś na pytanie czy da sie ominąć blokowanie i grać u Bet365?
Tylko VPN dedykowane oraz konto na zagraniczne dane.
[TheNormalOne napisał:
;6489173]Siemka mam pytanie czy Skrill juz calkowicie zablokowal wplaty dla Winmasters ? Bo mimo zmian poczynionych n nie moge wplacic kasy i wyskakuje mi ze tranzakcja nienmoze zostac przeprowadzona dla tego dostawcy czy jakos tak ;//
Tak, Skrill nie jest już dostępny w Winmasters.
 
N 0

niga69

Użytkownik
Witam,

Czy ktoś się orientujesz jak wygląda sytuacja z postawieniem serwera VPS (np z OVH) np. w UK i na nim skonfigurowanie VPN? Czy takie rozwiązanie jest lepsze niż zwykły VPN np. dla Bet365? (chodzi o możliwość wczytania całej strony i możliwość zalogowanie się na koncie)
 
xxpaulxx 0

xxpaulxx

Użytkownik
Cześć,
mam pytanie w kwestii założenia konta na zagraniczne dane.
Kiedyś mieszkałem w UK i mam tam konto w banku. Czy mogę swoje polskie konto przekształcić w angielskie i zweryfikować np screenami z banku? Czy muszę założyć nowe?
Spróbowałem, też założyć konto nowe na BAH i podałem tam angielskie dane zamieszkania, angielski numer telefonu, ale zawsze przy założeniu konta trzeba podać zdjęcie przodu i tyłu dowodu osobistego. Jak wy to obchodzicie i zakładacie nowe konta (wasze dane np są już w Bet365 czy innym buku)?
 
R 0

rider75

Użytkownik
Podbijam pytanie, mój brat ma konto założone w BF i pracuje w Anglii. Jak najlepiej zabrać się za weryfikację. Dane podał angielskie. Ale dokumenty ma polskie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeśli potrafisz zweryfikować, iż mieszkasz w UK np. poprzez jakiś rachunek to jako drugi dokument polski dowód osobisty możesz wysłać.
Polacy mogą grać w Bet365, ale którzy nie mieszkają w naszym kraju
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Byłem w UK przez jakiś czas, mieszkałem tam u rodziny i zrobiłem tam sobie konto na Bet365, które pomyślnie przeszło weryfikację i już nawet wypłacałem od nich pieniądze (na angielskie konto bankowe, które posiadam).
Teraz wróciłem do Polski i cały czas mam w telefonie angielską kartę SIM, na której po uruchomieniu danych mobilnych Bet365 działa normalnie. Pytanie: Czy mogę teraz bez obaw grać używając internetu z tej angielskiej karty? Bet365 nie będzie miało nic przeciwko?
 
mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Ja właśnie się zastanawiam , ponieważ ja jestem aktualnie w niemczech i czy po powrocie do polski moge mieć jakieś problemy z graniem w buku sportongbet?
 
M 0

masta8

Użytkownik
Cześć.
Mam takie pytanie bo w związku z ustawą od razu zmieniłem z bet365 na forbet i fortunę ale jest to troche męczące.
Chciałbym się dowiedzieć czy betclick i unibet są legalne w Polsce?
I jak np. osoba grająca teraz na BaH moze wypłacić pieniądze skoro podejrzany bedzie przelew na konto bankowe pieniędzy z buka który jest rzekomo &quot;nielegalny&quot;?
I jeszcze jedno pytanie,czy jest możliwy taki scenariusz:
Założyć konto w zagranicznym banku,który nie wymaga zamieszkania na tamtym terytorium (są takie banki min. niemieckie) a następnie za pomocą VPN zarejestrować sie ponownie na np. bet365 używając zagranicznego konta? Jedyny problem z zamieszkaniem czego buk też wymaga,ale nie dałoby sie tego jakoś obejść?
Z góry dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom