>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PORADNIK: Jak ominąć blokowanie stron

Status
Zamknięty.
M 0

masta8

Użytkownik
A tamta opcja nie przejdzie?
Chyba,zeby potwierdzić adres w UK,musiałbym być tam zamledowany? Jak to ewentualnie zrobić?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
A tamta opcja nie przejdzie?
Chyba,zeby potwierdzić adres w UK,musiałbym być tam zamledowany? Jak to ewentualnie zrobić?
Możesz to zrobić w inny sposób, będą w Polsce jeśli chodzi o UK a co do Twojej metody to niestety może ktoś inny się wypowie.
 
A 0

adan_adam

Użytkownik
A tamta opcja nie przejdzie?
Chyba,zeby potwierdzić adres w UK,musiałbym być tam zamledowany? Jak to ewentualnie zrobić?
Musiałbyś wybrać się do UK i zdobyć potwierdzenie potrzebne do weryfikacji u bukmachera. Najlepszym będzie konto bankowe, tyle tylko że (z tego co słyszałem) ostatnio nie jest dość łatwo otworzyć konto w Anglii (mam na myśli nowo przybyłych). Banki zazwyczaj wymagają solidnych ... potwierdzeń adresu. Zazwyczaj pierwszym potwierdzeniem adresu jest list z NIN , tyle że na niego też trzeba swoje odczekać i nie zawsze jest akceptowany przez banki. Kolejną opcją jest rachunek na wodę, gaz, media, internet itp. Może masz jakiegoś znajomego, który mógłby Cię dopisać do niego? Wszystko zależy od tego jak &quot;obrotny&quot; jesteś.
 
M 0

masta8

Użytkownik
Właśnie nikogo za granicą nie mam, ale wolałbym też przez pośredników.
Czyli rozumiem,ze praktycznie bez kupna konta z bet365 od kogoś jest średnio możliwe nadal tam grać?
Pozdr
 
szpaqu 8

szpaqu

Użytkownik
Obywatelstwo Polskie meldunek i mieszkanie w DE. Jak do takich spraw podchodzi taki bet365? Mogę założyć konto na niemieckie dane i bez problemu u nich grać będąc obywatelem PL czy mogą się przyczepić?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Zapewne możesz, tylko bet365 w Niemczech jest legalny i pobierają chyba 5% stawki jako podatek. Konto zakładasz na niemieckiej wersji strony b365 i wysyłasz dokumenty potwierdzające że mieszkasz w DE.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Obywatelstwo Polskie meldunek i mieszkanie w DE. Jak do takich spraw podchodzi taki bet365? Mogę założyć konto na niemieckie dane i bez problemu u nich grać będąc obywatelem PL czy mogą się przyczepić?
Jak masz meldunek a bardziej potwierdzenie tego, to bez problemu.
 
M 5

molex33

Użytkownik
Wybaczcie ze sie zapytam ale nie rozumiem dlaczego ktos moze jechac specjalnie do Anglii wynajmowac tam chate by zdobyc meldunek zakladac konto w banku i przyjechac z powrotem do Polski by grac w bet365,wiadomo ze tylko tam jest duza szansa na wygrana ale jakie macie gwarancje ze pogracie dluzej niz tydzien a jeszcze przez ten tydzien trzeba trafiac i to sporo by zwrocila sie podroz wynajem itp.,niestety w tym kraju sytuacja zrobila sie taka ze grac powinni tylko uzaleznieni badz ci ktorzy postawia dyche i siedza cale dnie na forum by komentowac te swoje przemyslenia wiadomo ze kombinowanie z zagranicznymi nie ma sensu bo predzej czy pozniej beda łapanki a w polskich scierwach to nawet pobawic sie nie warto,ten kto naprawde mial z tego hajs wyjechal z tego kraju moze takich jest 0,3 procenta reszta co zostala to w wiekszosci zasila polskie g..na i nigdy nie wyjdzie na plus w dluzszym okresie smiem twierdzic ze nawet tam na prad tego komputera nie zarobia i jaki to ma sens...
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Wybaczcie ze sie zapytam ale nie rozumiem dlaczego ktos moze jechac specjalnie do Anglii wynajmowac tam chate by zdobyc meldunek zakladac konto w banku i przyjechac z powrotem do Polski by grac w bet365,wiadomo ze tylko tam jest duza szansa na wygrana ale jakie macie gwarancje ze pogracie dluzej niz tydzien a jeszcze przez ten tydzien trzeba trafiac i to sporo by zwrocila sie podroz wynajem itp.,niestety w tym kraju sytuacja zrobila sie taka ze grac powinni tylko uzaleznieni badz ci ktorzy postawia dyche i siedza cale dnie na forum by komentowac te swoje przemyslenia wiadomo ze kombinowanie z zagranicznymi nie ma sensu bo predzej czy pozniej beda łapanki a w polskich scierwach to nawet pobawic sie nie warto,ten kto naprawde mial z tego hajs wyjechal z tego kraju moze takich jest 0,3 procenta reszta co zostala to w wiekszosci zasila polskie g..na i nigdy nie wyjdzie na plus w dluzszym okresie smiem twierdzic ze nawet tam na prad tego komputera nie zarobia i jaki to ma sens...
Bardzo wiele osób gra cały czas na Bet365, ja oraz spora część tego forum i nikt poza granice Polski się nie wybierał (po sam meldunek), gdyż jest to nieopłacalne ponieważ istnieje bardzo wiele możliwości zdobycia potwierdzenia będąc cały czas w Polsce.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Sven, ja przebywam obecnie w Polsce. Angielski adres posiadam, co potrzebuje jeszcze aby grać ? Tylko dobre VPN ?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Sven, ja przebywam obecnie w Polsce. Angielski adres posiadam, co potrzebuje jeszcze aby grać ? Tylko dobre VPN ?
W zasadzie tak, VPN (nie przemielony) a najlepszą opcją jest dedyk bądź prywatny serwer włączony przez kogoś 24/7.
Jeśli masz potwierdzenia adresu to bez problemu tak naprawdę w kilkanaście minut możesz już grać z PL używając łączy do zmiany IP.
 
M 5

molex33

Użytkownik
a to ciekawe jak zdobyc legalnie potwierdzenie adresu zagranicznego bo przy kombinowaniu gdy wygrasz grubsza kase to Ci zablokuja konto bo tam cymbaly nie pracuja pozostaje jeszcze kwestia gdzie wyplacic bo na glupim skrillu to nawet weryfikacje teraz ciezko przejsc no chyba ze wypelniasz wszystko co podesla tak by od razu byc wylozonym w razie wpadki ja nie wiem jezeli jest jak piszesz to macie stalowe nerwy bo lewe papiery mozliwosc blokady w kazdej chwili w razie duzej wygranej glowkowanie jak wyplacic i modlitwa zeby kasa doszla itd.poza tym jeszcze trzeba trafiac...nie mozna k..wa legalnie postawic swoje pieniadze juz opodatkowane tylko trzeba nauczyc sie oszukiwac by miec szanse byc na plus...
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
a to ciekawe jak zdobyc legalnie potwierdzenie adresu zagranicznego bo przy kombinowaniu gdy wygrasz grubsza kase to Ci zablokuja konto bo tam cymbaly nie pracuja pozostaje jeszcze kwestia gdzie wyplacic bo na glupim skrillu to nawet weryfikacje teraz ciezko przejsc no chyba ze wypelniasz wszystko co podesla tak by od razu byc wylozonym w razie wpadki ja nie wiem jezeli jest jak piszesz to macie stalowe nerwy bo lewe papiery mozliwosc blokady w kazdej chwili w razie duzej wygranej glowkowanie jak wyplacic i modlitwa zeby kasa doszla itd.poza tym jeszcze trzeba trafiac...nie mozna k..wa legalnie postawic swoje pieniadze juz opodatkowane tylko trzeba nauczyc sie oszukiwac by miec szanse byc na plus...
Szczególnie Ci, którzy zmieniają konto co parę dni i to od paru lat :] Trochę słabo wyedukowany jesteś w tym kierunku więc radzę poczytać i dopiero udzielać się.
PS: Napisz do Admina, że odpowiadasz w wątku jak ominąć blokady i prosisz o usunięcie tego działu, bo to cały czas wątek jak złamać prawo panie Cordell Walker.
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Nie wiem czy już ktoś to pisał ale wskazówka taka ode mnie dla zagranicznych: Mieszkam w Szkocji i teraz po przyjeździe do Polski na urlop normalnie gram na bet365 korzystając z internetu operatora komórkowego. Nie ma u mnie żadnego blokowania. Po tym jak strona się załaduje w pełni to przełączam się na domowe WiFi, żeby nie tracić transferu i wszystko normalnie działa
 
D 0

danteamaral

Użytkownik
panczas, a czy możesz opisać jak to zrobiłeś?
Mam podobną sytuacją, posiadam duńską kartę LycaMobile. 30GB w pakiecie na 30 dni, chciałbym ją podłączyć do laptopa. Niestety jestem totalnie zielony w tym temacie i nie wiem jaki modem USB potrzebuję oraz jak skonfigurować wszystko aby działało, czy możesz opisać jakieś wskazówki? Albo ktokolwiek kto miał podobny problem. (karta duńska lycamobile starter + wykupiony 30-dniowy pakiet z rozmowami i internetem).
Czy istnieje w ogóle taka możliwość abym podłączył ją pod laptopa i zalogował się z niej na swoje konto. Z góry dziękuję wszystkim zainteresowanym
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
Nic nie musiałem robić. Po prostu wchodzę na stronę przez telefon korzystając z pakietu internetu od operatora. Nic mi nie blokuje. Mam kartę z sieci EE.
 
G 83

geo5

Użytkownik
Ja mieszkam w PL i co ciekawe nie mam stron zablokowanych, Internet mam z plusa i normalnie mi wchodzi na strony typu Unibet, sportingbull. Jak to jest możliwe?
Pamiętaj , że są plusy &quot;dodatnie &quot; i plusy &quot;ujemne&quot; , ładnie to tak podp..,ać operatora, a fe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom