>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PORADNIK: Jak ominąć blokowanie stron

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wejść mogę, ale nie widzę totalnie niczego do obstawiania (poza końmi).
Ja tak mam jak korzystam z internetu w telefonie. Pobierz apke na androida &quot;&quot;DNS Changer&quot; i wlacz ja i wtedy wejdz na strone uni. Daj znac czy pomoglo.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Ja tak mam jak korzystam z internetu w telefonie. Pobierz apke na androida &quot;&quot;DNS Changer&quot; i wlacz ja i wtedy wejdz na strone uni. Daj znac czy pomoglo.
Śmiga. Z tym, że jest pewien problem. Z tego, co widzę, Changer działa jako VPN, ustawia własne IP. Ja potrzebuję logować się poprzez mój VPN z angielskim IP. To samo było z przeglądarką TOR, tam też działało, ale łączyło się poprzez swój IP. Także na chwilę obecną kombinuję jak to rozwiązać, dać się da na pewno, wstępny research zrobiłem, aczkolwiek jeśli wiesz &quot;na teraz&quot; jak to rozwiązać, daj znać, zaoszczędzisz mi czasu.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Śmiga. Z tym, że jest pewien problem. Z tego, co widzę, Changer działa jako VPN, ustawia własne IP. Ja potrzebuję logować się poprzez mój VPN z angielskim IP. To samo było z przeglądarką TOR, tam też działało, ale łączyło się poprzez swój IP. Także na chwilę obecną kombinuję jak to rozwiązać, dać się da na pewno, wstępny research zrobiłem, aczkolwiek jeśli wiesz &quot;na teraz&quot; jak to rozwiązać, daj znać, zaoszczędzisz mi czasu.
Nie dziala jako VPN i nie ma to nic wspolnego z VPNem. DNS Changer zmienia Ci tylko na googlowskie DNSy a nie te ktore narzuca Ci operator ktory dostarcza internet i w ten sposob unikasz blokowania stron. IP przed wlaczeniem i po wlaczeniu programu DNS Changer jest dokladnie takie samo.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Jeśli przeglądam betfair na Puffinie to działa, ale jak chce sie zalogować na dane koleżki z UK to info że przebywam w PL...
Ktoś coś ? Bo dziwne to troszkę ;)
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Jeśli przeglądam betfair na Puffinie to działa, ale jak chce sie zalogować na dane koleżki z UK to info że przebywam w PL...
Ktoś coś ? Bo dziwne to troszkę ;)
Normalne. Na bet365 jest to samo. Mozesz przegladac strony po zmianie ip jakims prostym programikiem. Ale jak chcesz sie zalogowac to wywala ze jestes z polski. Buki nie sa baranami. Jak chcesz sie zalogowac i grac to potrzeba dobrego platnego vpna. Do tego czyszczenie cookis itp. Bo raz tylko Ci zlapia i na danym urzadzeniu i je zapamietaja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom