>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Portugalia- Walia] -1/2 finału,06 lipca 2016r. godzina 21:00

K 158

kamil077

Użytkownik
Szlag mnie trafił, jeszcze rano kurs na kartkę dla Sanchesa był 5.00, teraz wróciłem z pracy i chciałem grać a tu patrzę i co? Kurs poleciał na 3.00! Ehh... trzeba kombinować dalej bo po 3.00 to value nie widzę

Idę jednak w Sanchesa ale w inny sposób bardziej akrobatyczny... Sanches strzeli i otrzyma kartkę kurs 18.00 Unibet. Dodatkowo Andy King kartka po 5.00
W sts po podatku 3,96 :zoltakartka:
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Po 1 połowie tego &quot;meczu&quot; już się stuprocentowo utwierdziłem w tym, że UEFA swoją decyzją o zwiększeniu liczby drużyn do 24 zabiła te rozgrywki na lata. Ja wiem, że dla nich najważniejsza jest kasa, im więcej meczów, tym większe pieniądze z transmisji, biletów, od sponsorów itp. Ale ludzie, nabrali słabeuszy, zrobili jakiś niedo****** system rozstawienia i później mamy takie autostrady do finału dla takich nieudaczników jak Portugalczycy. Klasowe drużyny pokroju Włochów muszą odpadać już w ćwierćfinałach. Przecież Portugalczycy w tej drugiej połówce prawdopodobnie odpadliby już w 1/8. Patrząc na ten mecz, to nikt tu nie zasługuje na finał. Walia jest po prostu za słaba, żeby coś zdziałać, więc gra swoje i liczy na ten jeden atak, ale Portugalia, jeśli wejdzie do finału będzie najgorszym finalistą EURO lub MŚ w historii. Zawsze kpiłem z Grecji, ale oni byli tytanem w porównaniu z tym bezmyślnym zlepkiem piłkarzy. Ogólnie obie ekipy miały na razie na koncie 2 najgorsze mecze tego turnieju i teraz, kiedy się spotykają, grają trzeci bijący poprzednie na głowę. W normalnych okolicznościach Portugalia nie powinna wyjść z grupy, ale teraz być może doczołga się do finału. Jeśli UEFA się nie obudzi i nie wróci do 16 drużyn to ten turniej już nie będzie elitą, bo w fazie pucharowej nie będziemy mieć już tylko najgorszych z najgorszych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Te 24 drużyny to nie jest akurat zły pomysł, uważam. Powinni raczej zrezygnować z awansów drużyn z 3ch miejsc. Z pewnością zmieniłoby to rywalizacje w grupie. Mecze by inaczej wyglądały i ta walka o wyjście z gupy inaczej by wyglądała. Późniejsza faza play-off też lepiej by się ułożyła.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Te 24 drużyny to nie jest akurat zły pomysł, uważam. Powinni raczej zrezygnować z awansów drużyn z 3ch miejsc. Z pewnością zmieniłoby to rywalizacje w grupie. Mecze by inaczej wyglądały i ta walka o wyjście z gupy inaczej by wyglądała. Późniejsza faza play-off też lepiej by się ułożyła.
W Europie za mało jest klasowych drużyn, że by aż tyle grało mistrzostwach. Ja wiem, że fajnie się ogląda taką Islandię, Węgry, które mając gorsze umiejętności jadą na fantazji i woli walki, ale praktycznie w każdym turnieju trafia się taki &quot;kopciuszek&quot;. Przypomnę kiedyś Łotyszy remisujących z Niemcami.
Głównie chodzi mi oto, że to już nie jest żadna elita, skoro zakwalifikować się do turnieju można już z 3 miejsca i również z 3 miejsca można wyjść z grupy.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Tych &quot;kopciuszków&quot; jak to ich nazwałeś zawsze będzie. Jedni lepsi drudzy gorsi. Poziom piłki bardzo się wyrównał, a w szczególności na szczeblu reprezentacyjnym.
Kwalifikacje trochę inaczej wyglądają bo w grupie jest więcej drużyn, więc ewentualny awans jest adekwatny... Widzisz, nawet takiemu &quot;kopciuszkowi&quot; jak Holandia nie udało się awansować.

Może &quot;ułefa&quot; przejrzy na oczy i trochę zmienia formę rozgrywek, choć szansę są małe.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
W Europie za mało jest klasowych drużyn, że by aż tyle grało mistrzostwach. Ja wiem, że fajnie się ogląda taką Islandię, Węgry, które mając gorsze umiejętności jadą na fantazji i woli walki, ale praktycznie w każdym turnieju trafia się taki &quot;kopciuszek&quot;. Przypomnę kiedyś Łotyszy remisujących z Niemcami.
Głównie chodzi mi oto, że to już nie jest żadna elita, skoro zakwalifikować się do turnieju można już z 3 miejsca i również z 3 miejsca można wyjść z grupy.
Ludzie ogarnijcie sie bo tego czytac sie nie da. Idz i napisz do UEFY by dozywotnio rozdali miejsca w polfinalach Niemcom, Francuzom, Wlochom i Hiszpanom, i bedziesz zadowolony co 4 lata ogladajac te same pary. W Europie powstaja nowe konfederacje pilkarskie i kazdy powinien miec prawo do gry w ME. Wszystkie z tych ekip procz Francji WYWALCZYLY awanse w grupach eliminacyjnych i zasluguja na gre w finalach i takie gadanie, ze to juz nie elita jest zenujace. Fakt Portugalia dostala sie z 3 miejsca w grupie nie wygrywajac meczu, ale to byl czysty przypadek, ze trafili na takich a nie innych rywali. Grupy i awanse z grup sa ustalone tak, ze zwyciezcy teoretycznie maja latwiejszych rywali wiec gdyby te &quot;potegi&quot; europejskie jak Hiszpanie czy Anglicy wygrywaly swoje grupy to Portugalczycy wcale nie mieliby &quot;autostrady&quot; do finalu. Ogarnijcie sie ludziska bo to tylko sport ????
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Eksperci na tvp powinni zostać wyrzuceni na zbity pysk, Portugalia słaba, Ronaldo słaby słuchać się nie da, każdy znał przed turniejem metody kwalifikacji , Portugalia jest w finale i tyle w temacie.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Ludzie ogarnijcie sie bo tego czytac sie nie da. Idz i napisz do UEFY by dozywotnio rozdali miejsca w polfinalach Niemcom, Francuzom, Wlochom i Hiszpanom, i bedziesz zadowolony co 4 lata ogladajac te same pary. W Europie powstaja nowe konfederacje pilkarskie i kazdy powinien miec prawo do gry w ME. Wszystkie z tych ekip procz Francji WYWALCZYLY awanse w grupach eliminacyjnych i zasluguja na gre w finalach i takie gadanie, ze to juz nie elita jest zenujace. Fakt Portugalia dostala sie z 3 miejsca w grupie nie wygrywajac meczu, ale to byl czysty przypadek, ze trafili na takich a nie innych rywali. Grupy i awanse z grup sa ustalone tak, ze zwyciezcy teoretycznie maja latwiejszych rywali wiec gdyby te &quot;potegi&quot; europejskie jak Hiszpanie czy Anglicy wygrywaly swoje grupy to Portugalczycy wcale nie mieliby &quot;autostrady&quot; do finalu. Ogarnijcie sie ludziska bo to tylko sport ????
Co z tego, że powstają nowe federacje? Jak jesteś słaby, to nie grasz w Euro i tyle. Wciskanie na siłę przeciętniaków, tylko po to, aby było więcej drużyn mija się z celem. Dlatego w tym roku mamy być może najgorsze mistrzostwa w historii, bo poziom momentami jest żenujący. Poza tym, jaką motywację mają mocniejsze ekipy w grupach, skoro wiedzą, że nawet grając na 30% możliwości wyjdą z grupy, bo praktycznie wystarczy jedna wygrana. Jak chcesz oglądać słabeuszy, to odpalaj sobie streamy z eliminacji i mecze Wysp Owczych z Kazachstanem. Ja na Euro chcę oglądać wysoki poziom, a jeśli któryś z teoretycznie słabszych zespołów się zakwalifikuje to ok. Teraz wszystko zmierza do tego, że niedługo będziemy mieli 32 drużyny w turnieju. Promowanie i przepychanie na siłę przeciętniactwa tylko zaniża poziom.
Co do Portugalii.
Nawet portugalskie media piszą, że mają być może najgorszą drużynę od bardzo dawna, która paradoksalnie doszła do finału. Jak na razie nie mieli żadnego poważnego przeciwnika na swej drodze. Na papierze najmocniejsza była Chorwacja, która od lat nie bije się o czołowe lokaty. Finał zweryfikuje ich siłę, bo w końcu trafia na przeciwnika z najwyższej półki.
 
G 50

gerro28

Użytkownik
Udało się poprawnie przewidzieć przebieg spotkania strata Ramseya była decydująca a Portugalia wiedziała ,że w takich okolicznościach dogrywka odbiera im szanse na ugranie cokolwiek w finale jeżeli oczywiście do niego trafią po rzutach karnych.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
dokładnie bez Ramseya, Bale nie wyrabiał, gonił od pola karnego do pola karnego no ale jednak nie miał z kim grać.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wciskanie na siłę przeciętniaków, tylko po to, aby było więcej drużyn mija się z celem. Dlatego w tym roku mamy być może najgorsze mistrzostwa w historii, bo poziom momentami jest żenujący. Poza tym, jaką motywację mają mocniejsze ekipy w grupach, skoro wiedzą, że nawet grając na 30% możliwości wyjdą z grupy, bo praktycznie wystarczy jedna wygrana. Jak chcesz oglądać słabeuszy, to odpalaj sobie streamy z eliminacji i mecze Wysp Owczych z Kazachstanem. Ja na Euro chcę oglądać wysoki poziom, a jeśli któryś z teoretycznie słabszych zespołów się zakwalifikuje to ok. Teraz wszystko zmierza do tego, że niedługo będziemy mieli 32 drużyny w turnieju. Promowanie i przepychanie na siłę przeciętniactwa tylko zaniża poziom.

Co do Portugalii.

Nawet portugalskie media piszą, że mają być może najgorszą drużynę od bardzo dawna, która paradoksalnie doszła do finału. Jak na razie nie mieli żadnego poważnego przeciwnika na swej drodze. Na papierze najmocniejsza była Chorwacja, która od lat nie bije się o czołowe lokaty. Finał zweryfikuje ich siłę, bo w końcu trafia na przeciwnika z najwyższej półki.
Trudno się z Tobą nie zgodzić. Te mistrzostwa stoją na naprawdę niskim poziomie. Nie mieliśmy do tej pory wielu emocjonujących pojedynków, oczywiście nie wliczając Węgrów z Portugalią, bo ten mecz był naprawdę niezły. Ten pomysł z awansem drużyn z 3-go miejsca według mnie jest całkowicie nietrafiony. Teoretycznie mocna drużyna nie musi już w grupie bić się o 1 miejsce, bo trafi na silnego rywala. A tak ? Spokojnie awansuje z 3-go miejsca, trafi na kogoś z niższej półki i jedziemy dalej.
 
G 50

gerro28

Użytkownik
Niby dlaczego?
Moim zdaniem Portugalia wygra te mistrzostwa.
Bedzie ciezko portugalia za bardzo nic nie pokazala , dobrze sie ustawiaja na swojej polowie i to tyle z ich atutow nie strzelili gola chyba podczas euro po jakiejs sensownej akcji w obrebie pola karnego oprocz goli z glowy przez kryske a zaliczanie asysty krystynie we wczorajszym meczu to smiech bo strzelal i mu skielzlo.jednak francja czy niemcy graja chyba poziom wyzej
 
Do góry Bottom