>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Posty i Reputa - problemy techniczne

pawelo314 0

pawelo314

Użytkownik
Witam, dlaczego mój pierwszy post został usunięty wraz z wiadomością powitalną i tak dalej? (linku nie mogę wysłać ale chodzi o mój topic) czy oczekuje on może na akceptację ponowną?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Już został post potwierdzony. Ale pamiętaj, że w dziale nie podajemy kuponów rozstrzygniętych po meczach tylko wpisujemy je przed meczami.
Chwalenie się takie starszymi granymi nie ma sensu i nie podlega statystykom i innym kwestiom.
Pozdr
 
pawelo314 0

pawelo314

Użytkownik
Tak rozumiem, dzięki serdecznie ???? Chciałem je dodać tylko dlatego, że nigdy nie grałem typów a są to moje pierwsze i chciałbym aby miały swój początek ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
tak będzie wszystko przywrócone w najbliższych godzinach, trwają prace naprawcze
Jakiś dziwny zbieg okoliczności, wróciliście ze zlotu i nagle pewnie delira alkoholowa (czytałem opowieści w dziale ???? ), ręce się pewnie trzęsą, klik klik usuń posty i już system szwankuje. Oj nie ładnie Panowie majstrować po pijaku. :cool:
Pozdrawiam i życzę udanego powrotu do siebie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Cześć.Jestem nowy na forum a mam 4 k reputacji.Jakaś promocja dla nowych klientów?:mrgreen:
Ten problem będziemy w najbliższych dniach naprawiać.
Jeśli ktoś zna stan swojego licznika: reputacji oraz postów to proszę napisać na PW, ustawimy manualnie.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Zniknął mój temat z działu KZS. Ogółem jestem grubo ponad tysiąc postów w plecy. Do naprawienia?
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mój temat też zniknął. Co prawda nie jest on używany na co dzień ale większe imprezy były opisywane. Licznik postów też się cofnął, było gdzieś w okolicach 1200
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
gusto 695

gusto

Forum VIP
Mój licznik tez wyzerowany. Podobno miałem 3215 postów. Proszę o przywrócenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Witam jestem tu nowy i po 7 latach od rejestracji postanowilem zaznaczyc swoja pierwszą aktywność na tym forum. Śniło mi się że w poprzednim życiu miałem więcej postów. Pozdrawiam wszystkich typerów zarówno tych wygrywających , jak i tych którzy lubią dofinansować buka.
poprawione
 
Do góry Bottom