>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Posty i Reputa - problemy techniczne

jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
zdaje mi sie ze bylo ~3800, 3900 cos takiego chyba
[sie zdziwilem troche, bo przez to nawet w hyde parku nie moge napisac, bo pieciu postow nie mam ???? ]
gotowe /Odra
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Cześć,
Miałem około 1850, jakbyście mogli w wolnym czasie.Dzięki.
gotowe /Odra
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
snajp 478,7K

snajp

Użytkownik
Też miałem ok 1,5K postów ,ale to jest mało istotne,zniknął mój temat w dziale kupony &#39;&#39;Typy by snajp&#39;&#39; ???
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Też miałem ok 1,5K postów ,ale to jest mało istotne,zniknął mój temat w dziale kupony &#39;&#39;Typy by snajp&#39;&#39; ???
Niestety nie ma możliwości przywrócenia utraconych tematów. Możemy tylko przeprosić za taki stan rzeczy i zachęcić do ponownego otwarcia nowego tematu w dziale Kupony lub kupony ze statystykami ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
P 1,8K

patced

Użytkownik
Mam problem. Na forum napisałem dużo więcej postow niż mam obecnie. Na liczniku 50 a wydaje mi sie, że grubo ponad 100 jak nie 200 powinno być co mozna zobaczyc przez wpisy. Cy ktos to moze poprawić ? Z gory dzięki ! ????
e: Szybko działacie ! Dzięki jeszcze raz.
 
C 0

chlopzmazur1

Użytkownik
Witam
Mam problem, potrzebuje wlaczyc opcje pisania PW, na forum jestem od dawna, mam napisane ponad 10 postów jednak u mnie widnieje tylko 5.
Proszę o ręczne dodanie liczby postów.
Poprawione //K@mil
 
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
Mam problem z rozliczeniem typu poprzez edycje.
Po zatwierdzeniu wyskakuje błąd.
Nie było mnie tydzień więc mogłem przeoczyć jakieś zmiany na forum.
Jeśli tak to proszę o info
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Nie, wystąpił dziś błąd z bazą danych. W nocy będzie naprawiona - wymaga to wyłączenia dostepu do forum na chwilę.
EDIT: Problem powinien zostac już rozwiązany.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tylko mi nie chce się zapamiętać automatyczne logowanie? Co wchodzę to muszę ostatnio wpisywać hasło za każdym razem.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
U mnie zaś wygląda to tak, że po wejściu na stronę (pomimo zaznaczenia automatycznego logowania) też jednak nie jestem zalogowany - ale po kliknięciu na dowolny wątek forum, wszystko z logowaniem samo wraca do normy, bez wpisywania przeze mnie hasła.
Może więc i u Was wystarczy samo w/w kliknięcie, więc sprawdźcie czy będzie tak jak napisałem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
U mnie zaś wygląda to tak, że po wejściu na stronę (pomimo zaznaczenia automatycznego logowania) też jednak nie jestem zalogowany - ale po kliknięciu na dowolny wątek forum, wszystko z logowaniem samo wraca do normy, bez wpisywania przeze mnie hasła.
Może więc i u Was wystarczy samo w/w kliknięcie, więc sprawdźcie czy będzie tak jak napisałem.
Jest tak jak mówisz, GigiBuffon mi na to zwrócił uwagę. Ale myślę że warto na to zwrócić uwagę i poprawić.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jest u mnie tak samo jak u Panów powyżej, strona główna po wejściu niby wylogowany jestem, ale w tematach jestem już zalogowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Do góry Bottom