>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poszukuję bukmachera...

aquarius24 164

aquarius24

Użytkownik
Poszukuję buka internetowego (o ile takowy istnieje) oferującego następujące rodzaje zakładów:

1 2 ( X po reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)
1 X (goście wygrają w reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)
X 2 (gospodarze wygrają w reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)

X (gospodarze lub goście wygrają w reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)
Co prawda jest to zbyt piękne aby było prawdziwe no ale może jednak...
Za wszelkie wskazówki z góry dziękuję
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Piękne i jakie proste ;)
http://www.bwin.com, tam takie zakłady to rzecz codzienna i na live i w przedmeczowych opcjach. Wszystkie cztery oczywiście. Do tego fenomenalny bonus startowy. Ogółem jeden z najlepszych w sieci (kiedyś bezwzględny top1, czasy baw)
 
aquarius24 164

aquarius24

Użytkownik
Nie, to nie zart, zadalem poprostu pytanie bo przeciez do tego sluzy Forum. Dzieki Kuchcik za info ale nie o taki rodzaj zakladow mi chodzilo. Przegrzebalem troche internet i teraz wiem ze takiego buka nie znajde, tak jak napisalem wczesniej-zbyt piekne aby bylo prawdziwe. Pozdrawiam
 
aquarius24 164

aquarius24

Użytkownik
Ja tez jestem uparty i to jednak nie jest to :razz:
Szukam zakladow w ktorych zdarzenie mozna obstawic tylko na dwa sposoby czyli:
obstawiam remis - wygrywam gdy padnie remis natomiast w momencie wygranej druzyny 1 lub 2 otrzymuje zwrot stawki
obstawiam wygrana druzyny 1 lub 2 - wygrywam gdy wygra druzyna 1 lub 2 natomiast w momencie remisu otrzymuje zwrot stawki
... to tak po krotce i chyba jednak takiego buka nie znajde :sad::sad::sad:
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wybacz mi teraz brak pokory.
Czy Ty zdurniałeś i to poważnie? Szukasz istnych zakładów bez ryzyka i jeśli któryś buk by to wystawił, osobiście wysłałbym firmie statuetkę idiotów roku, bo inaczej tego nazwać nie można.
Ode mnie bez odbioru już.
 
aquarius24 164

aquarius24

Użytkownik
Faktycznie, moje pytanie bylo jednak troche glupie... Teraz dopiero to wszystko przeliczylem i przeanalizowalem, sorki za zamieszanie ????
 
Do góry Bottom