>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Powrót do gry!

adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
10.
Young Boys Berno - Juventus

W ostatniej kolejce Juventus jedzie do Szwajcarii walczyć o 1-sze miejsce w grupie z jedną z najsłabszych drużyn w całych rozgywkach. W 5 spotkaniach gospodarze strzelili zaledwie 2 bramki i nie sądzę,by dziś uległo to zmianie. Juvetus strzeli bramkę i będzie dążył do jak najszybszego zdobycia drugiej. Po czym nastąpi spokojne kontrolowanie spotkania. Już nie raz włosi udowadniali,że bronić potrafią. Dodatkowo najlepszy strzelec gospodarzy dopiero wrócił po kontuzji i co prawda w ostatnim ligowym meczu dostał 30 minut,ale zapewne jeszcze nie będziegotowy na rozegranie całego spotkania.
Taki przewiduję scenariusz na dzisiejsze spotkanie.
Gospodarze nie zdobędą bramki @1,91 Uni ⛔
Stawka 2J

-2J

Bilans Grudnia:21,54 J
Całkowity Bilans tematu
:-1,67J
 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
11.
Cagliari-Napoli (16.12)

Nie ma co tu kombinować... Wybór jest tylko jeden Napoli. Drużyna gospodarzy w ostatnim meczu ligowym przeciwko Romie zgarnęła 2 czerwone kartki i zawieszeni na to spotkanie są:Darijo Srna 13/0,Luca Cepetti (ŚO),8/0 dodatkowo kontuzjowani są Lykogiannis Charalampos (ŚO),3/0,Lucas Castro (P),10/1 jednak największą bolączką trenera jest kontuzja najlepszego strzelca zespołu Leonardo Pavoletti&#39;ego,13/6. Wobec tak poważnych osłabień w każdej formacji nie widzę tu innej opcji jak zwycięstwo Napoli,mało tego w ostatnich 3 wyjazdowych meczach bilans bramkowy obu zespołów wynosi (0-13 na korzyść Napoli) Co tylko utwierdza mnie w tym,że drużyna gości &quot;ma patent&quot; na Cagliari i lubi grać na ich terenie.
Napoli 1,43 Uni
FT:1-0

Stawka:8J

+3,44J

Bilans Grudnia:21,54 J
Całkowity Bilans tematu
:-1,67J
 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
12.
Przyszedł mi do głowy pewien pomysł... Z reguły omijam LE szerokim łukiem,bo wiadomo jakie to rozgrywki i jakie wyniki tam padają,ale... Postanowiłem przyjrzeć się spotkaniu Trnava - Fenerbahce.
Turcy z awansem do kolejnej fazy za to ich postawa w lidze no cóż sam jestem w szoku tak uznana firma znalazła się ostatnio w strefie spadkowej.W sobotę grają z bezpośrednim rywalem i myślę,że obecnym priorytetem jest liga,a nie jakieś tam Europejskie Puchary pocieszenia,dlatego postanowiłem zagrać w stronę gospodarzy. W drużynie gości nie wystąpi Elif Elmas (P),15/1.Myślę,że w związku z tym Słowacka ekipa będzie chciała pozostawić po sobie dobre wrażenie i godnie zakończyć swoją przygodę w Europie na własnym obiekcie.Z racji tego,że są to niewdzięczne rozgrywki,które staram się omijać wybieram bezpieczniejszy wariant jak i minimalną stawkę.
Trnava DNB @1,97 Uni
FT:1-0

Stawka:1J

+0,97J

Bilans Grudnia:24,54J
Całkowity Bilans tematu
:1,13J


 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
13.
Rosja-Finlandia (Hokej)

Tu wyjątkowo będzie bez analizy,bo wszystko w odpowiednim dziale napisał kolega mark1973 i twierdzę dokładnie tak samo od siebie dodam,tylko że wg doniesień Kaprizov powinien być gotowy na dzisiejszy mecz.
Spodziewam się dość wyraźnego zwycięstwa Rosjan.
Rosja 60&#39; @1,52 Betsson
Stawka:5J
FT:5:0

+2,6J

Wszystko zgodnie z przewidywaniami,pełna kontrola i dominacja w meczu.

Bilans Grudnia:30,58J
Całkowity Bilans tematu
:6,87J
 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
Póki co skuteczność w grudniu wyniosła 10/13 co daje 77% co bardzo mnie cieszy.
Bilans całościowy w jednostkach dodam później,bo nie mogę się doliczyć... :cwl:
Ogólnie jestem zadowolony z osiąganych ostatnio wyników,zauważyłem poprawę i jeśli dalej będę obierał założoną strategię bilans będzie tylko dodatni ;)
Z fartem!
 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
Zrobiłem ogólne podsumowanie całego tematu i niestety okazało się że popełniałem błąd przy liczeniu.Teraz usiadłem &quot;na spokojnie&quot; i przedstawiam całkowite podsumowanie tematu od samego początku:
Zagrane kupony:22
Wygrane:12
Przegrane:10
Zwroty:1
Skuteczność:12/20 60%
Suma postawionych jednostek:86J
Suma wygranych:106,17J
Bilans całkowity:+20,17J

Niestety nie mam możliwości edycji poprzednich postów,aby zweryfikować błędne obliczenia.
 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
Wchodzimy z Nowy Rok z pozytywnymi przesłankami wpadło kilka fajnych zdarzeń live,ale teraz wracamy do ciągnięcia tematu dalej.
Na dziś rożne w Anglii,a dokładniej w Newcastle,Czerwone Diabły ostatnio regularnie kręcą tam wysokie overy w ostatnich 3 spotkaniach mieli ich aż 31! Co jak łatwo policzyć daje nam wysoką średnią,dodatkowo widzimy jak wpłynęła na zawodników obecność w szatni Solskjaer&#39;a liczę na dominację drużyny z Czerwonej części Manchesteru przez pełne 90 minut.
United Rożne
Ov 5,5 @1,67 8J
Ov 6,5 2,28 3J
2x⛔

-11J
 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
Dziś w Anglii w ramach dokończenia 21 kolejki mecz jak dla mnie o 6 pkt,a kto wie? Może i decydujący o mistrzostwie. Manchester City-Liverpool. Dziwi mnie fakt,że aż tak faworyzowani są gospodarze,którzy jak wiemy zaliczają wpadki.Wg mnie Liverpool,mimo słabszego środka pola wcale nie jest na straconej pozycji. City będzie dominowało to jest pewne,ale nie możemy zapominać o kontrach Liverpool&#39;u tu upatruję swojej szansy,aczkolwiek w takich meczach wszystko jest możliw.Spróbuję zagrać w stronę drużyny gości,którzy w przypadku dzisiejszej wygranej osiągną wielki komfort psychologiczny nad dzisiejszymi rywalami i resztą stawki.
Liverpool DNB @2,85 4J
Liverpool lub X @1,89 5J

2x⛔
-9J

Na noc z NBA:
Toronto U 109,5 @1,88 5J 107
Tu będzie wyjątkowo bez opisu.
+4,4 J
Edit:Na ten moment bilans tematu praktycznie został &quot;wyzerowany&quot;,jeśli w nocy nic się nie poprawi,zapewne zdecyduje się na kilka dni przerwy.
 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
Wczorajszy dzień,znów nie należał do udanych na szczęście NBA,chociaż w jakiś sposób pozwoliło zniwelować poniesione straty. Zazwyczaj pojawiał się jeden,góra dwa typy na dzień,ale od dziś ulega to zmianie i powinno ich być nieco więcej. Uprzedzając pytania o typy u/o opieram je w głównej mierze na założeniach,czasami patrząc na formę zawodników lub ich brak zależy to od dyscypliny.
Piłka Ręczna Francja Kobiety
Chambray Touraine - HBC Saind Amand
Under 50,5 @1,90 5J ⛔

-5J

Hokej Finlandia
Giants - Hunters
Hunters @1,25 10J ✅ 1-7
Gospodarze to czerwona latarnia ligi zdecydowanie zasłużenie zresztą na ostatnich 13 spotkań wygrali zaledwie raz!. W 1-szym meczu Hunters rozgromili ich na własnej tafli 9-0 i różnica klas była niepodważalna. Myślę,że dziś będzie podobnie,może nie spodziewam się aż tak wysokiego,ale jednak zdecydowanego zwycięstwa. Ktoś powie 1,25 na wyjeździe,przecież to śmiech... W mojej ocenie i tak jest to baardzo wiele i żałuję,że nie spojrzałem wcześniej na terminarz,gdyż można było złapać zwycięstwo gości po 1,48 co śmiało można nazwać prezentem tygodnia.
+2,5J
 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
Trentino - Perugia
Over 184,5 @1,88 5J ⛔ bez powtarzania się bo to nie ma sensu.Wszystko dokładnie opisał w dziale zibi16 i w pełni popieram jego zdanie. Spodziewam się tu przynajmniej 4 setów,a kto wie.. Może i zobaczymy tie-break&#39;a co sprzyja graniu over&#39;owych linii w tym spotkaniu.
Amsterdam - Groningen (Kosz)
Groningen Under 90,5 @1,84 3J 85

W 17 rozegranych wyjazdowych spotkaniach linia ta została przekroczona zaledwie raz.
Według mnie linia powinna kształtować się maksymalnie na poziomie 83-85 punktów,więc dla mnie jest to opcja warta rozważenia.
+2,52J

Edit:Zgodnie z moimi założeniami linia trafiona idealnie ;)

Bilans tematu obecnie wynosi lekko ponad -0,5J
Zarządzam sobie przerwę na około tydzień,chyba że naprawdę znajdę coś godnego uwagi,bo szkoda tak łatwo roztrwonionego zysku...
 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
Miałem zrobić sobie przerwę,ale.... Sporo czasu przeglądałem dzisiejsze wydarzenia i w oko rzuciło mi się jedno z którego grzechem byłoby nie skorzystać ????
Kosz
Włochy Serie A2 East
Cento - Verona
Under 150,5 @1,84 6J⛔

-6J

Linie wystawione na to spotkanie wynosi 150 pkt i wydaje mi się że jest ona zawyżona.
Tak jak w przypadku wczorajszego typu z Holandii przewiduję,że powinniśmy uzyskać zapas,nawet wyższy niż wczorajsze 5 punktów. Tutaj nie pokuszę się o określenie tak dokładnej granicy,ale wchodzę podwójną stawką.
 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik


Długo mnie tu nie było... Już za jakiś czas rusza nowy sezon,więc czas reaktywować temat!
Z jakim skutkiem?Zobaczymy...

Czechy-Bługaria

Over 3,5 kartki @1,64 3J 
  

+1,92J

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Do góry Bottom