>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Powrót łapanek?

wielan 0

wielan

Użytkownik
Witam wszystkich
Tu i ówdzie da sie słyszeć głosy, że znowu zaczęły się wezwania od skarbówki w sprawie otrzymywania przelewów od bat + wysokie mandaty. Ktoś orientuje się, czy to prawda? Długi okres czasu był cisza i spokój, więc zastanawiam się czy coś jest na rzeczy.

Pozdrowiam wszystkich graczy
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Mandaty są za przelewy czy już za sam fakt zawierania zakładów za granicą? Wtedy by można władować wszystko na SKRILL-a i dopiero potem jakoś przerzucać to do Polski.
 
K 0

kubusiek69

Użytkownik
Obracanie pieniedzmi na koncie bet at home juz jest nielegalne, czy tylko wyplacanie z konta?
Np wplacilem 500zl, obracam tymi pieniedzmi przez kilka miesiacy na kwote nawet 10 tys zl. raz wygrywam raz przegrywam. Po paru miesiacach z 500zl mam na koncie BaH okolo 1000zl. (obrocilem w tym czasie na 10 tys zl. I teraz podatek powienienem zaplacic za te 10tys obrotu? czy tylko za 500zl ktore zyskałem grajac?
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Skrill jest brytyjski i jest pod kontrolą tamtejszego urzędu nadzoru. Kiedyś mogą przehandlować dostęp do danych klientów z terenu Polski.
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Dokładnie, zwłaszcza że niedługo mają się starać o licencję. Jak nie dadzą tych danych to pewnie nie dostaną licencji ????
 
F 0

flavius2

Użytkownik
Moze ktos na serio dac jakis link albo wyjasnic co sie ma zmienic z BAH? Ogolnie zauwazylem dzis jakies problemy. Ponoc siec play blokuje stronke, na UPC tez mam z nia problemy. Cos sie zmienia od 1 lipca, jakas ustawa czy co? Bede wdzieczny.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Na dzień dzisiejszy są nielegalnym bukiem wg ustawy a do 01.07.2017 było zapowiedziane blokowanie domen,i to się dzieje
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Obracanie pieniedzmi na koncie bet at home juz jest nielegalne, czy tylko wyplacanie z konta?
Np wplacilem 500zl, obracam tymi pieniedzmi przez kilka miesiacy na kwote nawet 10 tys zl. raz wygrywam raz przegrywam. Po paru miesiacach z 500zl mam na koncie BaH okolo 1000zl. (obrocilem w tym czasie na 10 tys zl. I teraz podatek powienienem zaplacic za te 10tys obrotu? czy tylko za 500zl ktore zyskałem grajac?
Zawieranie zakładów jest nielegalne,żaden podatek nie wchodzi w grę
 
Do góry Bottom