>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2014/15

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Liga francuska mężczyzn



Zdarzenie: Montpellier - Nantes⛔(30:21)
Typ: Nantes+2,5
Kurs: 2,18
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 02.04.2014 godz. 20:45

Montpellier jest liderem tabeli, w przeciwieństwie do Nantesu miał ostatnio dużo odpoczynku, ale gospodarze to nic specjalnego. Skład dużo gorszy niż w ostatnich latach, pozycja w tabeli dużo lepsza niż potecjał. Długotrwale kontuzjowany jest Grebille i bramkarz Losert. Niewiadomą jest dzisiaj występ Guigou. Nieobecnie też mniej ważni: Thouvenot, Laluska. Obrona dosyć słaba, gorsza forma Jure Doleneca. Goście bardzo nisko w tabeli w porównaniu z potencjałem. Nantes to jeden z ciekawszych projektów w Europie. Bardzo dobre transfery, w tym roku szczególnie Davies. Skład szeroki, duża siła fizyczna. Dobra obrona i ataku. Wystawiłbym handicap +2,5 1,75
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Liga duńska mężczyzn​



Play off ligi duńskiej. Tytułu broni KIF Kolding. Zespoły podzielone na dwie grupy. Kolding i Aalborg mają automatycznie po dwa punkty za miejsce w tabeli. Holstebro i Silkeborg po jednym punkcie. W grupach gramy mecz i rewanż, każdy z każdym. Po dwie najlepsze drużyny awansują do półfinału.

Zdarzenie: Arhus - Skjern✅(26:31)
Typ: Skjern-3Ah
Kurs: 2.08
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 09.04.2015 godz. 19:30

Arhus to najsłabszy zespół z play off. W rundzie zasadniczej potrafią sprawić kilka niespodzianek, ale w play off raczej powinni przegrać wszystkie mecze. Skład dosyć słaby, wyróżnia się tylko leworęczny Rune Ohm. Skjern ma dużo większy potencjał. Do walki z Holstebro dzisiaj konieczne jest zwycięstwo. Skład dosyć dobry, szczególnie Henrik Mollgard. Przed sezonem wzmocnienie w postaci Nikolaja Markussena. Obecnie mniej ważni są dobrzy graczy Svensson i Borm, ale ogólnie skład dużo mocniejszy niż przeciwnik. Lepsza obrona i bramkarze. Wystawiłbym handicap -3.5 1,85
 
milson 209

milson

Użytkownik
I liga polska, grupa A
Wolsztyniak Wolsztyna - Polski Cukier Pomezania Malbork
Typ: 2
kurs: 1,65
Bukmacher: STS
Stawka: 6/10

Dla mnie bardzo ciekawy mecz z zaniżonym kursem. W Wolsztynie podobny scenariusz jak w pierwszej rundzie. Udany początek, naszarpane trochę punktów i zjazd. Źle się dzieje w tej drużynie i nie wierzę, żeby lepiej było z wiceliderem. Tylko niechęć Pomezanii do zwycięstwa pokrzyżuje plany. Liczę jednak, że odpuszczania nie będzie. Spodziewałem się kursu max 1,4.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Granollers - Barcelona
Barcelona -9,5 1,8@ 3/10
⛔
over 63,5 bramek 1,8@ 3/10 ⛔

Zawodnikom Barcelony zostały do rozegrania jeszcze dwie kolejki w lidze Hiszpańskiej. Barca już dawno zapewniła sobie mistrzostwo na swoim podwórku mając w chwili obecnej przewagę 12 pkt nad drugim w tabeli Logrono. Dwa najbliższe spotkania będą świetnymi przetarciami przed zbliżającym się Final Four Ligi Mistrzów w ostatnich dniach Maja. Dzisiaj zagrają z trzecią ekipą w tabeli Granollers która już można powiedzieć ma zagwarantowane 3 miejsce w tabeli i udział w przyszłym sezonie w Pucharze EHF. Starcia pomiędzy obiema ekipami zawsze cieszyły się sporą ilością bramek. Ostatnie spotkania kończyły się pewnymi zwycięstwami Dumy Katalonii +11 i +15. Uważam,że dzisiejszy handicap w stronę Barcy również zostanie pokryty. Myślę,że trener Barcelony w najbliższych dwóch spotkaniach będzie chciał przećwiczyć różne ustawienia taktyczne żeby być w 100% gotowym na najważniejszy dla Barcelony turniej w tym sezonie jakim jest Final Four w Niemczech :)
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
St. Raphael - Dunkerque
Remis 8,5@ 1/10
⛔ niewiele zabrakło
Przy takim wysokim kursie myślę,że warto zaryzykować za jakieś drobne. Już dzisiaj zostanie rozegrana ostatnia kolejka w lidze Francuskiej. Pozostały jeszcze tylko dwie niewiadome kto zostanie mistrzem kraju i kto zagra w przyszłym sezonie w Pucharze EHF. Także jest jeszcze o co grać. Jeśli w tym spotkaniu padnie remis to obie ekipy zagwarantują sobie udział w Pucharze EHF w przyszłym sezonie. Obecnie St. Raphael zajmuje 3 pozycje z 32 pkt a ich dzisiejsi rywale zajmują pozycję 4 z 32 pkt za nimi plasuje się ekipa z Chambery z 31 pkt która zapewne dzisiaj pokona u siebie o nic grającą Toulouse. Także zawodnicy z Chambery przy swoim zwycięstwie muszą liczyć,że w wyżej wymienionym spotkaniu nie padnie remis tylko po prostu któraś z ekip odniesie zwycięstwo. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć jakie relacje panują między St. Raphael a Dunkerque bo wtedy byłoby łatwiej coś przewidzieć w dzisiejszym spotkaniu. Ja po takim kursie próbuje grać remis w tym meczu ponieważ obie ekipy on satysfakcjonuje:)

Chambery 1,3@ 6/10
✅
PSG 1,12@ 8/10 ✅
Montpellier 1,05@ 8/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Barcelona - Granollers
Barcelona -9,5 1,75@ 4/10
⛔
No to ostatnie trofeum pozostało do zdobycia najlepszej drużynie w Europie czyli Puchar Hiszpanii. Dzisiejszym spotkaniem gracze Barcelony powinni zakończyć świetny sezon jeśli chodzi o o trofea przypominam jak narazie wywalczyli Mistrzostwo Hiszpanii i oczywiście to najważniejsze tydzień temu czyli zwyciężyli w Lidze Mistrzów:)Pozostałe trzecie trofeum powinno dzisiaj trafić bez żadnych problemów w ręcę piłkarzy ręcznych Barcy. Katalończycy w drodze do dzisiejszego finału pokonali wczoraj ekipę Puente Genil 34:23 do przerwy było tylko 15:12 dla Barcy ale po przerwie to był znowu po raz kolejny prawdziwy pokaz siły ofensywnej ekipy Katalońskiej. Ich dzisiejsi rywale pokonali wczoraj ekipę Gijon 28:26. Dzisiejsze spotkanie będzie również ostatnim pożegnalnym występem w barwach Barcelony Nikoli Karabaticia który już podpisał kontrakt z najbogatszym klubem w Europie francuskim Paris Saint-Germain. W piątek również Francuzi podpisali kontrakt z jednym z najlepszych trenerów na świecie Bośniakiem Zvonimirem Serdarusiciem także już można śmiało powiedzieć,że PSG w przyszłym sezonie będzie jeszcze bardziej liczyło się w Europie niż teraz. Uważam ten handicap -9,5 za swego rodzaju prezent od buków w ostatnim meczu w tym sezonie Barcelony. Jest to finał i tutaj nie będzie żadnego lekceważenia ze strony Barcelony mimo iż grają z dużo niżej notowanym rywalem.
 
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
Rozgrywki kobiet Pan American Games.
BRAZYLIA - PORTORYKO 1 -24.5 @ 1.72 betsson
Witam rozpoczyna się turniej w Toronto , ja od razu biorę się za typowanie.
Stawiam na Brazylijki z wysokim hc 24.5,ponieważ zagrają pełnym składem ( tutaj info: http://results.toronto2015.org/IRS/en/handball/athlete-profile-n646-brazil.htm ) .
Zagrają z młodym zespołem Portoryko,które grało ostatnio z dużo słabszym składem Brazylii i przegrały dość wyraźnie 15:35.
Dzisiaj Brazylia powinna szybko budować przewagę i nie dać rywalkom żadnym szans. POLECAM.
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
za pol godziny Serbia gra z Katarem w reczna, U21

http://www.betexplorer.com/handball/world/world-championship-u21/serbia-u21-qatar-u21/YwMs9uya/

Z tego wynika, ze Katar ma juz pewna gre dalej, Serbia musi wygrac, maja lepszy stosunek bramek niz Portugalia, wiec wygrana da im awans dalej. Mozna sprobowac to +2.5 dla bezpieczenstwa, jednak wyglada to dobrze. Linia u/o to 50.5. Chyba dosc spora. Patrzac na inne mecze ktore grali w turnieju, zazwyczaj rzucali mniej, raz nawet tylko 30 bramek. A dzis mecz do duza stawke, wiec bedzie trzeba pobronic i nie pozwolic na radosna pilke.

Serbia +2.5 @ 1.85
under 50.5 @ 1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jozzy22 595,1K

jozzy22

Użytkownik
Szwecja U21 - Portugalia U21

Typ: 1(-8.5) Kurs: 2.00 Sportingbet

Poczciwe handi za poczciwą stawke. Zaczynamy faze PO na Światowym Czempionacie. Naprzeciw siebie staną: Szwecja- póki co zdecydowanie najlepsza ekipa tym mistrzostw. Zasadniczo to nikt im nie jest w stanie podskoczyć. Poza &quot;słabszym&quot; pierwszym meczem w każdym następnym rywale schodzi z boiska z bagażem min. 10 bramek tak więc i tym razem sądze,że nie powinno być inaczej. Wiadomo czym jest handball w Szwecji. Z kolei Portugalia... no cóż na tym turnieju raz na wozie raz pod wozem. W tym meczu ich nie widze. Młodzi Szwedzi poraz kolejny udowodnią swoją wyższość nad rywalami! Ja w to wchodzę.

Wynik: 28:28 ⛔⛔⛔
e: to są normalnie jaja;poległem z kretesem ????
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Mistrzostwa Europy Kobiet U19 - Finał
Rosja - Dania 2 @ 2.00 Marathonbet ✅ 26:29 wiem wiem, po prostu pisałem też analizy do kosza i mi się pomyliło ;)
Widzę, że piłka ręczna też nie cieszy się dużą popularnością, mam nadzieję, że jak ligi ruszą to się to zmieni, chociaż nie wiem czy wtedy będę miał czas na dodawanie analiz. Jutro o 12:30 odbędzie się finał ME Kobiet U19 zmierzą się w nim Rosjanki z Dunkami, jak dla mnie faworytkami są kobiety ze Skandynawii i stąd mój typ na nie. Wszyscy wiemy jak piłka ręczna traktowana jest w tamtych regionach, Dunki z kompletem zwycięstw przebrnęły przez Rundę wstępną, w następnym etapie poległy tylko raz i to właśnie z Rosjankami 22:25 (stąd na jutrzejsze spotkanie taki kurs, w 1 meczu oscylował w granicach 1.60), w półfinale już łatwo rozprawiły się ze Szwedkami zwyciężając aż 8 pkt. Rosjanki oprócz zwycięstw zaliczyły remis z Macedonią i przegrały z Czarnogórą, a według mnie drogę do finału miały łatwiejszą niż Dunki. Moim zdaniem jutro to Dunki sięgną po złoto, będzie to dobry rewanż za przegraną we wcześniejszej fazie turnieju. Warto też wspomnieć, że 12 lipca obie drużyny rozegrały ze sobą pojedynek towarzyski, który Dunki wygrały aż 32:25, więc tamtą porażkę z Rosjankami można uznać za wypadek przy pracy, który nie powinien się już powtórzyć.
W piłce ręcznej nie ma punktów, co najwyżej bramki/gole. /Maćko18
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom