>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje i memoriały żużlowe w sezonie 2024

B 38K

bosky

Użytkownik
A ja jestem zdania, że dzisiaj będzie kilka niespodzianek. To nadal jest początek sezonu, a tor w Poznaniu daje przewagę startowcom. Mijanek jest tu od kiedy pamiętam jak na lekarstwo, do tego jest małe ryzyko, że będzie kartoflisko. Szukając startówcow na myśl przychodzi oczywiście Jarosław Hampel, ale on ma już swoje lata, ale całkiem dobrym pomysłem wydają się Smektała z Zengota. Oni jak wyjdą spod taśmy tak dojadą i przy niskiej linii oferowanej przez bet365 uważam że to niezły deal.

Leszno też bardzo solidnie wypadało w sparingach, są objeżdżeni chociażby wczorajszym Smoczykiem, czy sparingami

Leszno over 13 2.2
Bet365
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2397
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Kierunek Leszna bardzo ciekawy i też o nich myślałem ,na over ,jednak ta forma Smektaly nie do końca do mnie przemawia i jego styl jazdy,ale linia jest niska bo jeśli na Poznaniu zrobią 5 to brakuje im tylko 9 oczek w 5 biegach jeszcze co jest absolutnie do zrobienia....więc pewnie za drobne to sobie puszczę...choć poczekam do samego końca i podejmie decyzję jak zobaczę tor😉😉
Główne typy jednak jakie pograłem to:
Wrocław over 20.5 kurs 1.75 STS
Oraz dodatkowo taki luźny
Sajfudtinow-Laguta 2 kurs 1.85 Fortuna
No Wrocek gdzie jak nie tu i na tym torze,o ile Bewley może mieć problemy to według SF jest szansa na 3 starty z Pola A Laguty co daje handicap,do tego w tych zawodach jest możliwość chyba zamiany na polach startowych więc jest pole manewru ...wydaje mi się że Wrocek będzie mocny,a Emil na początku sezonu wygląda mi trochę na takiego nerwowego ,do tego umie jeździć zespołowo i myślę że Lambert też będzie w stanie mu urwać punkty,Laguta z kolei bardziej jak wystrzeli to uciekać będzie do przodu....tak to czuję.....ale w końcu to zawody towarzyskie mimo rangi MPPK....więc nic pewnego😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3137
B 38K

bosky

Użytkownik
Dzisiaj dunskie eliminacje do GP i polecam w nich powsciagliwosc, ale jeden typ sam zagralem.

Jakobsen under 10 2.4 bet365 3,3,0,0 i nie trzeba się przejmować ostatnia seria

W zasadzie nie ma absolutnie nic, co wskazywaloby na to, ze linia na Jakobsena 10, a np Seifert-Salka 7 ma sens, gdyby nie... pola startowe. Frederik trafil na jeden z najlepszych - numer 1. Startuje zawsze po rownaniu, co w jego przypadku jest blogoslawienstwem, bo za wiele wyprzedzania tam na dystansie bysmy nie uswiadczyli. Trafia rowniez dwukrotnie na 1. pole, co tez na pewno da mu jakis handicap. Tyle o ryzyku zwiazanym z tym zakladem. Zacznie zapewne od trojki, a dalej powinien miec coraz wieksze klopoty wraz z odchodzeniem w strone plotu. Jest paru zawodnikow, na ktorych punkty moze potracic (wymienianie ich nie ma sensu, bo kazdy srednio ogarniety fan zuzla widzi w jakiej formie sa jego rywale po 1. kolejce). Generalnie Jakobsen w Bydgoszczy jeszcze jako-tako zapunktowal (10 w 6), ale jego jazda byla jak to zazwyczaj u niego kanciasta. Znowu - nie ma sensu szalec ze stawka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +651
A 342,5K

adams235

Znawca - Żużel
Seifert-salk-Kildemand 1 kurs 1.84 Fortuna
Typ na szybko przeciwko Kildemandowi który nie zalapal się do składu na 1 mecz w Polsce,mało jazdy ma ,seifert nie błyszczy forma ale sam fakt że jeździ i odjechał mecz ligowy w Gdańsku stawia go wyżej tak uważam 😉
Typy na luzie 😉
Iversen - Nielsen 1 kurs 1.75 Fortuna ??
Jacobsen-Klindt 1 kurs 1.7 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1201
G 2,1K

grubaryba

Użytkownik
1713343353515.png
Post automatycznie złączony:

Napisałem na czacie dlaczego na minus to dostałem odpowiedź

1713343397145.png
Post automatycznie złączony:

Hm

czy było tak faktycznie? co oznacza opis na str federacji dunskiej z literką S? ktos wie?


przy pierwszym biegu ma literkę S

S = Skadet før omkørsel // Damaged before detour
F = Fald
d = Diskvalificiert
M = Diskvalificiert for 2 min. Reglen
R = Udgået af heat (Retired)
NS = Ikke started (Not Started)
 
B 38K

bosky

Użytkownik
Dokładnie tak jak napisali - wystartował, miał upadek z Knudsenem, obaj zostali odwiezieni do szpitala. Sam byłem ciekawy jak to rozlicza, bo z jednej strony 5 razy był zastąpiony, z drugiej pojawił się pod taśmą pierwszego biegu.
 
Do góry Bottom