• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Pozostałe 2017/2018

Temat na forum 'Hokej' rozpoczęty przez Fortuna95, Wrzesień 28, 2017.

Więcej tematów od Fortuna95
    1. Fortuna95 Dobrze znany użytkownik

Fortuna95
      Polubienia:
      9
      Białoruś
      28.09.2017 godz. 18.00
      Molodechno - Lida
      Typ 2 (+2,5)
      kurs: 1,91
      buk: 1xbet

Oba zespoły obok siebie w tabeli :) drużna goście na wyjazdach w tym sezonie gra lepiej niż u siebie także liczę na pokrycie handi. h2h Lidy na wyjazdach na 4 mecze Zawsze było handi pokryte oby i dziś :)
      29.09.16 EL Molodechno Lida 2 : 1
      01.10.15 EL Molodechno Lida 4 : 2
      06.01.15 EL Molodechno Lida 2 : 1
      24.10.14 EL Molodechno Lida 2 : 1

Powodzenia :)

Wynik 2:3 po dogrywce

Ostatnia edycja: Wrzesień 28, 2017
      DaarioNaharis lubi to.
    2. Fortuna95 Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      Fortuna95
      Polubienia:
      9
      Białoruś
      30.09.2017 godz. 12.00
      Metallurg Zhlobin v HK Vitebsk
      Typ Over 6,5
      kurs: 2,15
      Buk: forBet

Drużyna gości w ostatnim czasie traci sporo bramek i dziś liczę na podobny scenariusz :) Do tego gospodarze również mało nie strzelają a średnia bramek po 7 meczach obu zespołów to 6,6 bramki na mecz Metallurga oraz 7,3 gości a zatem 7 bramek w tym spotkaniu powinniśmy zobaczyć :)

Wynik 3:0

Ostatnia edycja: Październik 1, 2017
      DaarioNaharis lubi to.
    3. Fortuna95 Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      Fortuna95
      Polubienia:
      9
      Białoruś
      5.10.2017 godz. 18.00
      Gomel - Molodechno
      Typ 1 (-1,5)
      kurs: 2,35
      buk: forBet

Fajny kurs i myślę że wart ryzyka :) Gospodarze na własnym lodzie nie mają Sobie równych wygrywają z wszystkimi obojętnie w jakich rozgrywkach czy puchar czy liga tylko w jednym meczu nie pokryli handi. Goście to nie ta sama ekipa co w zszyłem sezonie na wyjazdach nie grają najlepiej w tym sezonie już spotkali się w pucharze na wyjeździe porażka 3:0 u siebie wygrali 3:1 dziś liga a zatem inny stopień zaangażowania i liczę że w dzisiejszym meczu Gomel pokryje handi bez problemu :)

Wynik 1:2

Ostatnia edycja: Październik 6, 2017
    4. wielki_gracz Dobrze znany użytkownik

wielki_gracz
      Polubienia:
      37
      Dyscyplina: Hokej - Austria,
      Godzina: 19:15
      Spotkanie: EC VSV - HC Orli Znojmo
      Typ: 2
      Kurs: 2,45
      Bukmacher: 1xbet
      Analiza:
      Spotkanie hokejowe w najwyższej klasie rozgrywkowej w Austrii. Na początek tabela:
      Zespół z Villach u siebie ma na koncie 2 zwycięstwa, 1 zwycięstwo po dogrywce i 2 porażki, natomiast Znojmo na wyjazdach ma bilans 2 zwycięstw i 2 porażek. Kadrowo dla mnie zespołem mocniejszym są goście i w tym spotkaniu idę w stronę ich wygranej. Głównym powodem tego typu jest fakt, że drużyna EC VSV ma w ostatnim czasie bardzo napięty terminarz i będzie to dla nich już 5 mecz w październiku a w ciągu 4 dni już 3 spotkanie ! Dla Znojmo z kolei jest to 4 mecz w tym miesiącu i mieli więcej czasu na przygotowanie się i regenerację przed tą potyczką. Drużyna z Villach swój ostatni mecz zagrała we wtorek na wyjeździe z Medvescak Zagrzeb, który przegrała 1-3, natomiast Orły swój ostatni mecz mieli w niedzielę u siebie i zwyciężyli ekipę z Grazu 3-0. Myślę, że może mieć to wpływ na końcowy wynik. Goście powinni być dużo bardziej wypoczęci i zregenerowani a kadrowo dla mnie są zespołem mocniejszym i w lepszej formie i myślę, że przyjadą z tego wyjazdu ze zwycięstwem.

:plus: 0-2

Ostatnia edycja: Październik 12, 2017
    5. Betshop Dobrze znany użytkownik

Betshop
      Polubienia:
      31
      Dobra, mam dziś trochę więcej czasu i postanowiłem trochę rozruszać ten temat.
      Oprócz mojego dzisiejszego typu głównego
      PILZNO - LIBEREC 1 kurs 1.75 :plus:
      można by było poddać analizie inne dzisiejsze mecze np.
      Jyväskylä - Ässät 1 kurs 1.6 fortuna :minus:
      Jest to mecz drużyny 3 z 6 . Jyvaskyla na 6 meczy rozegranych w domu wygrała 5 .Natomiast asy na wyjazdach z 5 meczy wygrały 2 i to nie z mocarzami, bo z Kookoo i Hameenlinną. Po dobrym początku ,w ostatnich 5 meczach zdobyli tylko 4 punkty. Po za tym kursy na drużynę z jyvaskyla trochę pospadały , wiec nad przydatnością do kuponu można by się zastanowić.
      Vaxjo - Karlskrona 1 kurs 1.5 fortuna :plus:
      I jeszcze jeden mecz który poddałem szybkiej analizie. Trzecie Vaxio gra z dziesiątą Karlskroną. Vaxio u siebie komplet zwycięstw. Karlskrona na wyjazdach komplet porażek i 3 bramki strzelone. Z całą sympatią dla Karlskrony (gdyż miałem okazje być w tym mieście), to sądzę że dziś będą mieli ciężko wywieść choćby punkt.

Ostatnia edycja: Październik 14, 2017
    6. Fortuna95 Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      Fortuna95
      Polubienia:
      9
      Białoruś 19.10.2017 godz. 18.00
      Mogilev - Vitebsk
      Typ 1 (-1,5)
      Kurs: 1,80
      Buk: forBet

Gospodarze na fali :) 4 ostatnie mecze to 4 zwycięstwa ... Goście w tym sezonie na wyjazdach kompletne dno nic nie wygra a co ciekawe nawet nie pokryli handi jaki proponuje. W tym sezonie spotkali się 2 razy w pucharze Mogilev wygrało u siebie 6:1 a w lidze na wyjeździe wygrali 8:2 :) Dziś z pokryciem handi nie powinni mieć problemu :)

wynik 4:1

Ostatnia edycja: Październik 20, 2017 o godzinie 10:54
      ProtosZe lubi to.
    7. Czanu Nowy użytkownik

Czanu
      Polubienia:
      0
      Finlandia 21.10.2017, 16:00
      SaiPa - Karpat
      Typ: 2
      Kurs: 2.05
      Bukmacher: fortuna

Dzisiaj zagram spotkanie, które według mnie jest jednym z ciekawszych w tej kolejce. Obie drużyny są ostatnio w formie, grają dobrze i zdobywają dużo goli. Gospodarze wygrali ostatnie 6 spotkań, z tego połowę w podstawowym czasie gry, goście grają również bardzo mocno i zdobywają dużo goli. Według mnie tym spotkaniem zakończy się seria zwycięstw SaiPa.

8. Fortuna95 Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      Fortuna95
      Polubienia:
      9
      Białoruś
      21.10.2017 godz. 12.00
      Brest - Vitebsk
      Typ 1 (60min)
      Kurs: 2,18
      Buk: 1xbet

Na szybko bo mecz za 25min. Wczoraj w PHL mieliśmy podobne spotkanie dwóch najgorszych drużyn i wygrała ta "lepsza" :) dziś liczę na atut własnego lodowiska co ciekawe gospodarze w tym sezonie nie wygrali jeszcze mecze w regulaminowym czasie :O jak nie teraz i z Vietebsk to z kim ? Sądzę że dziś rozstrzygną na Swoją korzyść mecze po 60min byle do szodu i oby na +++

Poleć forum