>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2016/2017, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
B 13

bukmacher1111

Użytkownik
Ceske Budejovice - Pribram
Pierwszy set - Ceske 1.36
Co tutaj dużo mówić gospodarze nie powinni mieć większych problemów, aby zanotować zwycięstwo. Są znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali. W pierwszym kolejce chyba tak naprawdę przez zlekceważenie rywala stracili jednego seta w pojedynku z Pragą. Dzisiaj na pewno muszą być bardziej skoncentrowani, żeby nie stracić niepotrzebnie seta i wydłużyć grę tak naprawdę. Rywal tak naprawdę w ich zasięgu i nie chce mi się wierzyć, żeby grając na swoim poziomie mieli jakieś większe problemy z zespołem Pribram. Ciekawostką jest tutaj fakt, że w zdecydowanej większości przypadków wygrywała mecze drużyna gospodarzy i tutaj wierzę, że również gospodarze zanotują zwycięstwo. Już po pierwszej partii powinni wyjsć na prowadzenie.
 
B 13

bukmacher1111

Użytkownik
Samsung Blue Fangs - Kepco
Typ Samsung +1.5 seta
Kurs 1.60

Spotkanie trzeciej serii spotkań koreańskiej Volleyball League. Drużyna gospodarzy niezbyt dobrze rozpoczęła ten sezon, bo od dwóch porażek z Woori oraz KAL. Czyli zespołami, które obecnie zajmują pierwsze dwa miejsce w lidze. Umieli postawić się dla przeciwnika, gdzie to łącznie zdobyli trzy sety. Teraz na pewno czas na przełamanie, Kepco to nie jest drużyna do bicia, ale ja na pewno w ich zasięgu. Goście jak narazie wygrali zaledwie jeden mecz i to z przeciętnym zespołem KB Stas 3-2, następnie ulegli KAL nie wygrywając nawet seta!! Samsung gra na własnej hali, jak dla mnie nieco lepiej wyglądają mimo dwóch porażek, a do tego H2H zdecydowanie na korzyść gospodarzy 4-1! Gospodarze mogą ten mecz wygrać, a na pewno według mnie zdobędą dwa sety!

Daejeon KGC K - Hyundai E&amp;C Hillstate K
Typ 2
Kurs 1.45

Gospodynie zaczęły sezon od dwóch porażek i to bardzo wyraźnych nie wygrywając nawet seta , a rywali nie mieli do końca wymagających, a w szczególności ostre baty dostały od IBK. Teraz na pewno czeka ich kolejna ciężka przeprawa, bo zagrają z Hyundai E&amp;C Hillstate, która to ekipa najpierw ograła pewnie GS, zaś w kolejnym meczu dostała baty od Hungkoku. Jednak teraz dobra okazja, żeby znowu sięgnąć po zwycięstwo. H2H również zdecydowanie na korzyść zespołu Hyundai E&amp;C Hillstate 3-1. Jestem przekonany, że ekipa gości znowu tutaj zanotuje zwyciestwo nad Daejon.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Pamrachaikos - Panathinaikos
Typ 2 3-2 .... brak słow
Kurs 1.50
Może nie będzie to szybkie spotkanie, ale nie chce mi się wierzyć, żeby mógłby paść tutaj inny wynik niż zwycięstwo Koniczyynek, które to są przynajmniej o jedną klasę lepsi od swoich rywali. Chyba najlepiej to pokazują pojedynki bezpośrednie, gdzie Goście tego meczu wygrali wszystkie ostatnie pięć spotkań z Pamrachaikosem. Do tego również z lepszej strony zaprezentowali się w dwóch wcześniejszych meczach tego setu. Gospodarze pewnie się postawią i wcale się nie zdziwie jakby ugrali seta, ale według mnie jest to za mało jak na gości.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
KB Stars - Hyundai Skywalkers
Typ 2
Kurs 1.57
Stawiam tutaj przede wszystkim na przełamanie drużyny gosci, którzy przewgrali dwa ostatnie spotkania, ale trzeba podkreślić, że nie mieli łatwych rywali, bowiem przyszło im grać z KAL (lider) oraz Kepco, zawsze niewydkgona drużyna. Dzisiaj zmierzą sie z KB Stars, czyli najsłabszą na chwilą obecną drużyną w lidze, która wygrała zaledwie jeden mecz. O dziwo ograli własnie KAL, był to całkiem dobry mecz w ich wykonaniu, ale w kolejnym już pojeynku wyraźnie ulegli Samsungowi. A drużyna Hyundai Skywalkers, a umie wygrywać mecze nawet z całkiem dobrymi zespołami, bowiem na rpzestrzeni ostatnich wygodni ograłi własnie Samsunga, Worri czy też Rush. H2H zdcydowanie na koryśc mocuh wfaworytó, którzy wygrali pieć ostatnich meczy z Stars. Którzy wygrali pięć ostatnich meczy, a zespół Stars tylko w jednym z nich nawiązał walkę, a co ważne większość była rozegrnaych tych meczy włsnsie na obiekcie gospodarzy tego meczu.
 
M 1

marcinhh

Użytkownik
Krasnodar - Sakhalin
Typ over 133,5
bet365
5 kolejka zenskiej Super Ligi. Nie sledze zbytnio tych rozgrywek ale jak dla mnie kurs 1.03 na wygrana gospodyn jest zdecydowanie przesadzony. Nie jest to zespol pokroju Dynama Kazan, Dynama Moskwa ktore rozdaja karty i od sezonow walcz o korone. Gospodynie to typowa druzyna srodka tabeli. 4 spotkania dwie wygrane i dwie porazki po 3-0 w koncu musi byc przelamianie. Goscie jk do tej pory 4 porazki i ugrane zaledwie dwa sety. Licze ze bedzie je stac na ugranie przynajmniej jednego seta. druzyny mierzyly sie ze soba raz ... w 2015 graly w pucharach a w spotkaniu padlo az 5 setow. mi dzisiaj wystarcza 4 sety. start o 17ej...
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Brno - Kładno
Typ 2
Kurs 1.60
Co tutaj dużo mówic faworyt tego spotkania jest tylko jeden jest im drużyna przyjezdnych. Jeżeli gospodarzom uda się nawiązać walkę z Kładno to już będzie spore osiągniecie. Przejezdni są w każdym elemencie znacznie mocniejsi, a fakt dziesięciu ostatnich wygranych najlepiej to pokazuje. Lideruja w tabeli i nic tak naprawdę nie zapowiada, że mogliby stracić te miejsce. Brno gra słabo, nawet podczas spotkań na własnym obiekcie nic szczególnego nie pokaazuje. Wynik 1-3 jak najbardziej realny
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rondo 23

rondo

Użytkownik
Brno - Kładno
Typ 2
Kurs 1.60

Co tutaj dużo mówic faworyt tego spotkania jest tylko jeden jest im drużyna przyjezdnych. Jeżeli gospodarzom uda się nawiązać walkę z Kładno to już będzie spore osiągniecie. Przejezdni są w każdym elemencie znacznie mocniejsi, a fakt dziesięciu ostatnich wygranych najlepiej to pokazuje. Lideruja w tabeli i nic tak naprawdę nie zapowiada, że mogliby stracić te miejsce. Brno gra słabo, nawet podczas spotkań na własnym obiekcie nic szczególnego nie pokaazuje. Wynik 1-3 jak najbardziej realny
brno w tym sezonie trochę walczy z samym soba. Dla mnie granie tu kladna to samobójstwo. Zobacz jak grają wyjazdy z top 5, nie mówiąc juz o h2h z brnem. Handi +1.5 na brno biorę tu w ciemno.
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Ostatni mecz z marca 3:0 Kladno, wcześniej mecz sprzed roku 3:2 Brno ale na nich wtedy był kurs 1.14, reszta meczy rok 2011,2010 więc h2h te ostatnie na korzyść Kladno. Na wyjeździe Kladno 5/5 wygranych ze stratą tylko 1 seta, Brno słabo u siebie, ogólnie 2 mecze teraz przegrane u siebie po TB. Wyjazdy z top5 wygrywają, więc o co chodzi ? Wg mnie 3:1 Kladno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
polikum 54

polikum

Użytkownik
Info od rumuńskiego typera na Betrush:
&quot;Stiinta Baia Mare best players dont travel in Israel because some visa problems : Alan Domingos and Artem Sushko , also Robert Tutea out due to an injury .&quot;
W związku z meczem:
H. Mate Asher - Stiinta Baia Mare
===
edit: 3:0 zgodnie z planem
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
johny35 194

johny35

Użytkownik
ENEA Puchar Polski 2016/2017
Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk
over 134.5 @1.9✅180
bet365

W ofercie na dzisiejsze mecze 1/8 finału pucharu Polski zainteresował mnie mecz Nysy z gdańskim Lotosem. Zespół Stali to obecnie 4 drużyna 1 ligi, ale jest tak głównie dlatego że zespół z Nysy kilka spotkań wygrywał dopiero po tie-breakach bo bilans po 12 kolejkach mają 11-1. Dodatkowo mecz rozgrywany będzie w specyficznej hali potocznie nazywanej &quot;€žnyskim kotłem&quot;€ przy komplecie publiczności. Zespół z Gdańska wyjechał na mecz do Nysy dzisiaj rano w dodatku bez Mateusza Miki i nowego nabytku Wojciecha Ferensa. Gdańszczanom przytrafiały się w tym roku wpadki i straty setów z takimi drużynami jak Bielsko, Częstochowa, Bydgoszcz czy Szczecin dlatego myślę że zespół gospodarzy spokojnie stać na te 20 punktów w secie, a może i jednego seta urwą faworytowi z Gdańska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 13

rrr111

Użytkownik
ENEA Puchar Polski 2016/2017
Stal Nysa - Lotos Trefl Gdańsk
over 134.5 @1.9
bet365

W ofercie na dzisiejsze mecze 1/8 finału pucharu Polski zainteresował mnie mecz Nysy z gdańskim Lotosem. Zespół Stali to obecnie 4 drużyna 1 ligi, ale jest tak głównie dlatego że zespół z Nysy kilka spotkań wygrywał dopiero po tie-breakach bo bilans po 12 kolejkach mają 11-1. Dodatkowo mecz rozgrywany będzie w specyficznej hali potocznie nazywanej &quot;€žnyskim kotłem&quot;€ przy komplecie publiczności. Zespół z Gdańska wyjechał na mecz do Nysy dzisiaj rano w dodatku bez Mateusza Miki i nowego nabytku Wojciecha Ferensa. Gdańszczanom przytrafiały się w tym roku wpadki i straty setów z takimi drużynami jak Bielsko, Częstochowa, Bydgoszcz czy Szczecin dlatego myślę że zespół gospodarzy spokojnie stać na te 20 punktów w secie, a może i jednego seta urwą faworytowi z Gdańska.
I co że bez Miki i Ferensa? I tak powinni zlać Nyse do 0. A do co Ferensa to gość dopiero w lutym będzie trenował na 100% więc...:] I tak w Gdańsku sporo nie potrafi, zapewne jakieś ogony tylko.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Korean Air Jumbos - Kepco Vixtorm over 3.5 @1.41

Dosyć specyficzna liga, gdzie tak.naprawde mało spotkań kończy się w trzech setach. Obie drużyny są w czołówce, ale co z tego jak grając nawet z słabymi zespołami nie są wstanie wygra w trzech setach. Jest.to.dosc specyficzna liga, i dziwne sytuację są wręcz w każdym meczu. Śmiem twierdzić, że również będzie to.widoczne i dzisiaj.. Kurs na kolana nie powala to fakt, ale wydaje się dość pewny.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
odnośnie meczów Pucharu Polski:
Zaksa - Będzin
Podejście Zaksy:
- Nie możemy skupiać się wyłącznie na turnieju we Wrocławiu. Nie patrzymy daleko do przodu, tylko na każdy kolejny mecz. To powoduje, że udaje nam się zachowywać zdrowy rozsądek i chłodną głowę. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że z takimi rywalami jak Espadon czy MKS Będzin możemy po prostu przegrać, jeżeli na nich nie naskoczymy i nie zaprezentujemy swojej siatkówki. Myślę jednak, że nasz sztab szkoleniowy odpowiednio przygotował nas do wytrzymania dużych obciążeń meczowych oraz jednoczesnego prezentowania satysfakcjonującej formy - spuentował Witczak.
Podejście Będzina:
- Pojedziemy tam pograć. Wszyscy wiemy, jakim zespołem jest ZAKSA. Myślę, że naszym celem nie jest Puchar Polski. My przede wszystkim skupiamy się na Pluslidze. Myślę, że może gdybyśmy trafili na zespół niżej notowany, to nasze myślenie o Pucharze Polski byłoby inne. Teraz mamy dwa dni wolne, potem dzień treningu i jedziemy do Kędzierzyna. Wiadomo, że będziemy walczyć, ale to nie jest nasz cel na ten sezon - przyznał młody rozgrywający Łukasz Kozub.
Dlatego polecam grać łatwe 3:0 dla Zaksy
Olsztyn też nieco lekceważy:
- Choć z jednej strony każdy miał równe szanse, to wydaje mi się, że pewien klucz powinien być zachowany. Nie do końca może być sprawiedliwe to, że trzecia drużyna w tabeli trafia na zespół, który plasuje się na piątej pozycji. Ponadto ponownie czeka nas długa, bo aż 10-godzinna podróż do Rzeszowa. Na całe szczęście mamy trochę więcej czasu na przygotowanie, bowiem rozegraliśmy mecz z Jastrzębskim Węglem jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, gdy pozostałe ekipy rozegrają swoje mecze dopiero przed Sylwestrem. Jeśli chodzi o sam Puchar, to muszę przyznać, że niewiele on daje - poza prestiżem, nie gwarantuje on udziału w elitarnej Lidze Mistrzów. Nie odpuścimy tego spotkania, ale przede wszystkim skupiamy się na lidze - zapewnił Wojciech Włodarczyk.
W Warszawie czy Kielcach parcia na PP też nie mają:
Trudno się więc spodziewać, by dla którejkolwiek z tych drużyn Puchar Polski stanowił cel sam w sobie. Pucharowy mecz raczej może posłużyć do przeprowadzenia eksperymentów taktycznych, ważniejsze pozostają bowiem rozgrywki ligowe. Zwłaszcza, że już dwa dni później warszawianie rozegrają na wyjeździe niezwykle ważne spotkanie z Łuczniczką Bydgoszcz. Poza tym zwycięzca z tej pary trafi w ćwierćfinale na wygranego meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin, co oznacza walkę z mistrzem Polski z małą szansą na powodzenie.
 
F 51

fei14

Użytkownik
Podbijam typ w kierunku Nysy. Nie sądzę, żeby Lotos mógł przegrać na parkiecie pierwszoligowca, ale stracić seta, a już na pewno pokryć over 134,5, jest jak najbardziej w stanie. Dlaczego?
1) Brak Miki. Parę przyjmujących stworzą pewnie chimeryczny Hebda i niedoświadczony Pietruczuk. Ten pierwszy dobre mecze w przyjęciu przeplata fatalnymi, ale okej, w ataku potrafi coś tam od siebie dołożyć. Pietruczuk początek sezonu miał fajny, ale jak tylko wyleczył się Hebda, to od razu trafił do zamrażarki. W ostatnim meczu poprzedniego roku też nie zagrał z jakichś tam powodów zdrowotnych. W odwodzie jest też młodziutki Jakubiszak, ale wątpię, żeby dostał szansę.
2) Hala. Nysa w tym sezonie u siebie jeszcze nie przegrała. Lotos na co dzień gra i trenuje w Ergo Arenie, hali na 11k ludzi, a teraz zagra... tutaj: https://twitter.com/LOTOS_Trefl/status/816358154653077504 Myślicie, że łatwo przestawić się na coś takiego po jednym treningu? Sam Gacek wczoraj mówił, że w tym obiekcie bardzo trudno się gra, jeśli nie trenujesz tu na co dzień.
3) Inne piłki (Molten zamiast Mikasy) i brak terafleksu na parkiecie, do czego gdańszczanie też na pewno nie są przyzwyczajeni. Moim zdaniem chwilę im zajmie ogarnięcie sytuacji. Chwilę... czyli może właśnie seta? ;)

Moim zdaniem po 2,75 na seta gospodarzy warto spróbować.

Nysa - Lotos Trefl
+2,5 seta - 2,75✅
over 134,5 pkt - 1,83✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Samsung - Rush &amp; Cash @1.43
Chyba każdy dobrze wie.jak liga koreańska jest specyficzna. Wyniki czasem biorą się wręcz niespotykane jak ji zresztą przebieg spotkania. Jednak tutaj stawiam na zwyxiestwo gospodarzy. Czemu? Przejezdni prezentują się wręcz fatalnie na dziesięć spotkań wygrali zaledwie jedna i to na własnym parkiecie. Co ciekawe okazali się lepsi od ekipy Samsunga 3-2. Dzisiaj gospodarze mają dobra okazję, aby się przełamać i sięgnąć po wygrana i zreeanzowac się za tamta porażkę. Patrząc na H2h to w zdecydowanej większości wygryrywwla drużyna grająca na własnej hali. Mam nadzieję, że dzisiaj Samsung pokaże na co ich stać i zanotuje zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom