>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2016/2017, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
guernica 584

guernica

Użytkownik
...pisanie analizy pod typ to raz ⛔
dwa Derisilo to taka podstawa, ze w poprzednim meczu tych drużyn nawet nie liznęła parkietu ⛔
trzy pojechali autobusem podróż 12 godzin (via strona klubu) ⛔
To tak w skrócie, a poza tym wynika z Twojej analizy jakby liga ukraińska to była nie wiadomo jaka potęga w stosunku do rumuńskiej. Rumunki przynajmniej mają przedstawiciela w LM.
Reasumując granie na gospodynie mija się z celem biorąc pod uwagę, że w pierwszym meczu wygrywały 2:0 i uwaliły 2:3 (taki ten mistrz Ukrainy mocny, że przegrał seta 25-11), imo granie w stronę przyjezdnych bardziej value: +1,5 czy na czysto. Jedyny mankament jest taki, że nie wiadomo czy Rumunkom zależy na tym pucharze i może specjalnie puściły u siebie i tak też zrobią dziś. Ja od rana mam pograne zwycięstwo na czysto jak i +1,5.
anyway powodzenia.

PS. bet-at-home? naprawde?
Chłopeczku, w pierwszym meczu to one wygrały 3:2 na wyjeździe, więc cały swój wywód możesz sobie w buty wsadzić. Drużyna, która prowadzi 2:0 (a szczególnie w przypadku kobiecych drużyn) podświadomie rozluźnia się myśląc, że mecz jest już wygrany. Chwała im za to, że w porę się ogarnęły. To świadczy raczej o ich silnym charakterze. Nie ma bata. Nie puszczą tego.
 
A 63

adachno

Użytkownik
Chłopeczku, w pierwszym meczu to one wygrały 3:2 na wyjeździe, więc cały swój wywód możesz sobie w buty wsadzić. Drużyna, która prowadzi 2:0 (a szczególnie w przypadku kobiecych drużyn) podświadomie rozluźnia się myśląc, że mecz jest już wygrany. Chwała im za to, że w porę się ogarnęły. To świadczy raczej o ich silnym charakterze. Nie ma bata. Nie puszczą tego.
Reasumując granie na gospodynie mija się z celem biorąc pod uwagę, że Rumunki w pierwszym meczu wygrywały 2:0 i uwaliły 2:3 (taki ten mistrz Ukrainy mocny, że przegrał seta 25-11).
Tak miało wyglądać zdanie, zabrakło słowa &quot;Rumunki&quot;. Każdy kto się orientuje zapewnevsie domyslil ocb. Jak się nie ma argumentów to najlepiej robić wjazdy na osobę (via &quot;chlopeczku &quot;) czy dopiepszac się do zdania w którym umknęło słowo. Gratuluję. Zresztą wasz hajs wasza sprawa.
Zresztą jeszcze jedno piszesz &quot;nie ma bata. Nie puszczą tego.&quot; Czyli co sam siebie przekonujesz? Bo wiesz ze może być tak, że przegrają 2;3 a złoty set wygrają - czyli rzeczywiście one tego nie puszcza ale Twój kupon juz tak.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Reasumując granie na gospodynie mija się z celem biorąc pod uwagę, że Rumunki w pierwszym meczu wygrywały 2:0 i uwaliły 2:3 (taki ten mistrz Ukrainy mocny, że przegrał seta 25-11).

Tak miało wyglądać zdanie, zabrakło słowa &quot;Rumunki&quot;. Każdy kto się orientuje zapewnevsie domyslil ocb. Jak się nie ma argumentów to najlepiej robić wjazdy na osobę (via &quot;chlopeczku &quot;) czy dopiepszac się do zdania w którym umknęło słowo. Gratuluję. Zresztą wasz hajs wasza sprawa.
Przecież dałem ci argument dlaczego Ukrainki wygrają ten mecz. Widzę, że nie tylko pisanie z sensem sprawia ci kłopoty. Czytanie ze zrozumieniem również.
 
A 63

adachno

Użytkownik
Przecież dałem ci argument dlaczego Ukrainki wygrają ten mecz. Widzę, że nie tylko pisanie z sensem sprawia ci kłopoty. Czytanie ze zrozumieniem również.
OK masz rację, superargument. Jak ktoś ogarnia mecz z 2;0 na 2;3 u kobiet to jest ewidentnie lepszy mimo tego że statystyki jak i wyniki setów niedokońca to odwzorowuja.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
OK masz rację, superargument. Jak ktoś ogarnia mecz z 2;0 na 2;3 u kobiet to jest ewidentnie lepszy mimo tego że statystyki jak i wyniki setów niedokońca to odwzorowuja.
Znowu wypisujesz bzdury. Nie z 2:0 na 2:3. I nie pisz, że każdy się domyśli o co chodzi. Bo jak ktoś nie zna wyniku tego meczu to może myśleć, że drużyna prowadząca 2:0 przegrała 2:3. Skup się, pomyśl zanim coś napiszesz albo .... nie pisz już nic. Tak będzie lepiej.
 
A 63

adachno

Użytkownik
Znowu wypisujesz bzdury. Nie z 2:0 na 2:3. I nie pisz, że każdy się domyśli o co chodzi. Bo jak ktoś nie zna wyniku tego meczu to może myśleć, że drużyna prowadząca 2:0 przegrała 2:3. Skup się, pomyśl zanim coś napiszesz albo .... nie pisz już nic. Tak będzie lepiej.
No jaki nie jak tak? W pierwszy meczu.
Gospodarz Rumunki - goście Ukrainki wynik 2;3 (po 2 setach było 2;0). Cieszy mnie odmienne zdanie i dialog bo to zawsze jest korzyścią dla forum ale Ty się strasznie denerwujesz. Poza tym jeśli ktoś na sucho leci typy z forum bez wcześniejszej analizy samemu to ja nie wiem.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
...pisanie analizy pod typ to raz ⛔
dwa Derisilo to taka podstawa, ze w poprzednim meczu tych drużyn nawet nie liznęła parkietu ⛔
trzy pojechali autobusem podróż 12 godzin (via strona klubu) ⛔
To tak w skrócie, a poza tym wynika z Twojej analizy jakby liga ukraińska to była nie wiadomo jaka potęga w stosunku do rumuńskiej. Rumunki przynajmniej mają przedstawiciela w LM.
Reasumując granie na gospodynie mija się z celem biorąc pod uwagę, że w pierwszym meczu wygrywały 2:0 i uwaliły 2:3 (taki ten mistrz Ukrainy mocny, że przegrał seta 25-11), imo granie w stronę przyjezdnych bardziej value: +1,5 czy na czysto. Jedyny mankament jest taki, że nie wiadomo czy Rumunkom zależy na tym pucharze i może specjalnie puściły u siebie i tak też zrobią dziś. Ja od rana mam pograne zwycięstwo na czysto jak i +1,5.
anyway powodzenia.

PS. bet-at-home? naprawde?
Ja nie pisałem, że Derisilo to mega kluczowa zawodniczka itd. napisałem, że jest ważną zawodniczką, owszem nie grała w pierwszym spotkaniu ale pozostaje ważną zawodniczką tej drużyny. Nie musisz się ze mną zgadzać to jest moje osobiste zdanie, które przedstawiłem. Z tą podróżą może przesadziłem rzeczywiście trochę inaczej, gdzie indziej wyczytałem ale nie zmieniało to faktu, że podróż i tak męcząca. i tak naprawde w bet at-home dówód poniżej:



Odpisuję dopiero teraz, bo wcześniej byłem w pracy i nie miałem czasu.
Reasumując może granie na gospodynie mijało się z celem ale koniec końców siadło.
 
A 63

adachno

Użytkownik
Ja nie pisałem, że Derisilo to mega kluczowa zawodniczka itd. napisałem, że jest ważną zawodniczką, owszem nie grała w pierwszym spotkaniu ale pozostaje ważną zawodniczką tej drużyny. Nie musisz się ze mną zgadzać to jest moje osobiste zdanie, które przedstawiłem. Z tą podróżą może przesadziłem rzeczywiście trochę inaczej, gdzie indziej wyczytałem ale nie zmieniało to faktu, że podróż i tak męcząca. i tak naprawde w bet at-home dówód poniżej:



Odpisuję dopiero teraz, bo wcześniej byłem w pracy i nie miałem czasu.
Reasumując może granie na gospodynie mijało się z celem ale koniec końców siadło.
Co ciekawe w pewnym momencie meczu chyba w pierwszym secie na chwilę została wpuszczona Derisilo mimo tego, że na stronie cev nie była zgłoszona ani nie ma jej w statystykach pomeczowych.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Tours - Narbonne DW 3:0 @1.48
Gospodarze są zdecydowani lepsi od swoich rywali. Ciągle walczą o czołowe miejsca w PO. Dzisiaj stoją przed dobra okazja, żeby zdobyć komplet punktów, zmierza sir przecież z zdecydowanie najsłabszym zespołem w lidze! Goście przecież mają zaledwie trzy punkty na koncie i należą do głównych faworytów, aby spaść z ligi. Musiałby chyba stać się cud, żeby mogłoby się coś zmienić. Mają poważne problemy, aby ugrać seta, a co dopiero mówić o walce z tak mocnym zespołem jak Tours. Jak gospodarze zagrają na swoim poziomie i nie zlekcewaza rywala nie powinni mieć żadnych problemów, aby zanotowac zwycięstwo i to w trzech setach
 
R 94

ronniebarca

Użytkownik
Puchar Challange :​

Macabi Tel Aviv - Ceske Budejovice 1 1.85✅ 3-0
Marathon​

Przed nami rewanzowe spotkanie pucharu challange, tym razem na parkiecie izraelskiego zespolu. W pierwszym meczu tych zespolow triumfowali dzisiejsi gospodarze, wygrywajac 3:0. Musze powiedziec ze sledzilem ten mecz, bo postawilem, a raczej palnolem na zespol z Budejovic. Wygladalo to tak, jakby zespol z Czech oddal ten mecz, mimo wyrownanych setow ( 23-25, 23-25, 26-28), prowadzac w drugim np 9-4, a w trzecim 18-12 i 22-16.
Według awizowanych składów na stronie europejskiej federacji, zespoły zagrają w takich samych zestawieniach, no chyba ze bedze to jeszcze aktualizowane. Ponadto team z Budejovic to juz raczej nie ten sam zespol, co jeszcze pare sezonow temu, nawet w swojej lidze maja juz klopoty, szczegolnie na wyjazdach, wystarczy spojzec w zalaczniku. Czy zespol z Czech bedzie sie zabijal w tym meczu zeby odrobic straty i zrewanzowac sie gospodarzom? ..Cholera wie, ale nie wydaje mi sie zeby specjalnie zalezalo im na tym pucharze, i przede wszystkim wcale nie musza byc lepszym zespolem w tej rywalizacji. Po tym kursie gram na gospodarzy!
 
R 94

ronniebarca

Użytkownik
Puchar Challange + Serbska WS Liga

Mladost Zagrzeb - Myjava over 3.5 seta 1.47⛔
Klek - Partizan Belgrad 2 2.07 ⛔ żenada
Marathon

Pierwszy pojedynek zapowiada sie na wyrownane widowisko. Podobnie zreszta mysla bukmacherzy, wystawiajac podobne kursy. W pierwszym meczu zespol ze Slowacji latwo sobie poradzil na swoim terenie, nie oddajac seta i wygrywajac w dwoch partiach z palcem w...nosie. Tutaj mysle, ze bedzie juz inaczej, oba zespoly mierzyly sie zreszta w ostatnich dwoch tygodniach az dwa razy. W meczu z 15 stycznia w regionalnej lidze MEVZA gospodarze z Zagrzebia wygrali 3-1 po bardzo ciezkim boju (28-26. 25-23. 20-25. 25-23). Scenariusz na ten mecz jest jeden, zespol gosci bedzie chcial zdobyc dwie upragnione partie, by nie grac zlotego seciora, gospodarze pewnie beda od poczatku walczyc. Do zespolu gospodarzy ponadto powraca na ten mecz Marino Marelic, jeden z wazniejszych zawodnikow tego zespolu, z jakiego powodu byl nieobecny w pierwszym meczu..nie mam pojecia. Goscie natomiast, widac ze chca sie pokazac w tym pucharze i wcale nie sa slabym zespolem. Mysle ze obie strony spotkaja sie wiec gdzies po drodze.

W drugim spotkaniu mamy mecz z dolu tabeli ligi serbskiej. Wale tu w kierunku gosci po takim kursie, warto wspomniec ze rano na zespol z Belgradu wisialo tylko 1.5. O absencjach w obu zespolach ciezko uzyskac jakies informacje, ba z tego co zauwazylem, to obydwie druzyny nie maja nawet swoich stron klubowych!. Jest to liga w ktorej nie rzadko warto grac na zespoly ktore maja zwyszke formy, a taka widocznie zlapal zespol gosci, widoczny w zalaczniku. Ponadto zespol gospodarzy to nie jest nic wielkiego, w tym sezonie wygrali tylko raz, a przegladajac statystyki z ostatnich kilkudziesieciu spotkan mozna dojsc do wniosku ze wygrywali albo ze spadkowiczami poprzedniego sezonu albo z innymi slabszymi teamami, miewajac jedynie sporadyczne przeblyski. po takim kursie mysle ze ten dubel warto sprobowac.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
CEV CUP WOMEN

Linamar Bekescsabai vs Beziers
18:00

Wiem tyle, że Francuzki grają bez swojej czołowej zawodniczki, która mimo swojego młodego wieku (ma 20 lat) odgrywa pierwszoplanowe role w tej drużynie. Mają one bardzo młody skład i przez to wg mnie można szukać szansy Węgierek, zwłaszcza u siebie. Francuzki w poprzedniej rundzie zagrały ze szwajcarskim zespołem Dudingen, wygrały rywalizację bez większych problemów, jednak na wyjeździe stoczyły naprawdę ostry bój wygrywając koniec końców 1-3 (25-23 19-25 21-25 26-28). Węgry są o wiele trudniejszym terenem niż Szwajcaria.

Jeżeli o zespół gospodyń to doszła do nich Smirnova, która była dobra zawodniczką, niestety nie wiem jak teraz ale chętnie zobaczę ją w akcji. W poprzedniej rundzie sprawiły niespodziankę i wyeliminowały chorwacki zespół Jedinstvo STARA PAZOVA.

Moim zdaniem Węgierki zrobią wszystko aby uzyskać u siebie dobry wynik.

Mój typ:
Linamar Bekescsabai -1.5 seta 1.83 Bet365✅
3:1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - CEV Cup, kobiety
Godzina: 18:00
Spotkanie: Linamar Bekescsabai - VB Beziers
Typ: 1
Kurs: 1,43
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Zgadzam się z kolegą wyżej i też jestem zdania, że u siebie Linamar zwycięży. Ja proponuję bezpieczniejszy typ po prostu na wygraną gospodyń. Tak jak kolega Volman napisał zespół Beziers zagra tutaj bez swej najlepszej punktującej Cazaute, przez co siła rażenia francuskiej drużyny będzie bez wątpienia mniejsza. Jednak nie należy lekceważyć tutaj zespołu gości, bo jest to nieobliczalny zespół i w mocniejszej lidze francuskiej zajmuje 2 miejsce. Linamar w swej lidze węgierskiej idzie jak burza zajmując 1 miejsce z kompletem 15 zwycięstw a do tego we wszystkich 15 spotkaniach zawodniczki Linamar straciły tylko 2 sety ! Jednak jak wspomniałem nie ma co porównywać obu lig, bo francuska jest bez wątpienia ligą silniejszą i bardziej wyrównaną. Jednak mimo wszystko też stawiam na gospodynie, bo brak Cazuete w obozie rywalek jest wielką stratą a do tego tak jak Volman pisał zespół węgierski wzmocnił się Smirnovą a także do drużyny dołączyła doświadczona Nazarenko, która przeszła właśnie z francuskiego zespołu VB Beziers. Myślę, że gospodynie wygrają ale spacerku 3-0 bym się tutaj nie spodziewał. Zobaczymy
✅ 3-1 (23-25 , 25-10 , 25-13 , 25-23)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
CEV CUP WOMEN

Linamar Bekescsabai vs Beziers
18:00

Wiem tyle, że Francuzki grają bez swojej czołowej zawodniczki, która mimo swojego młodego wieku (ma 20 lat) odgrywa pierwszoplanowe role w tej drużynie. Mają one bardzo młody skład i przez to wg mnie można szukać szansy Węgierek, zwłaszcza u siebie. Francuzki w poprzedniej rundzie zagrały ze szwajcarskim zespołem Dudingen, wygrały rywalizację bez większych problemów, jednak na wyjeździe stoczyły naprawdę ostry bój wygrywając koniec końców 1-3 (25-23 19-25 21-25 26-28). Węgry są o wiele trudniejszym terenem niż Szwajcaria.

Jeżeli o zespół gospodyń to doszła do nich Smirnova, która była dobra zawodniczką, niestety nie wiem jak teraz ale chętnie zobaczę ją w akcji. W poprzedniej rundzie sprawiły niespodziankę i wyeliminowały chorwacki zespół Jedinstvo STARA PAZOVA.

Moim zdaniem Węgierki zrobią wszystko aby uzyskać u siebie dobry wynik.

Mój typ:
Linamar Bekescsabai -1.5 seta 1.83 Bet365


Cazaute, bo o niej piszesz na początku nie ma już długi czas. Ostatnio do Beziers dołączyła Channon Thompson, która może w pewnym stopniu załatać tę dziurę. Najważniejszym elementem w tym sezonie jest kadetka Haak, która potrafi w pojedynkę wygrywać mecze. Liliom czy Kauffeldt to solidne marki europejskie.

Co do Węgierek to skład mnie nie powala, parę reprezentacyjnych rezerwowych i Smirnova, która może być dobrym wzmocnieniem.

U siebie na pewno będą mocne. Beziers może mieć kłopoty z przyjęciem, bo skrzydłowe są usposobione ofensywnie, ale mają też czym nadrabiać w ataku. Dla mnie value na zespół z Francji.

Moje propozycje:
Beziers wygra --- 2.75 @ Bet365 ⛔

PS. Stara Pazova to serbski zespół.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - CEV Cup, kobiety
Godzina: 18:00
Spotkanie: Budowlani Łódź - Racing Club de Cannes
Typ: 2
Kurs: 3,87
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Nie spróbować zagrać na wygraną Cannes po takim kursie to grzech ???? A tak poważniej pisząc może francuski klub nie jest tak mocny jak kilka lat temu ale to nadal dobra drużyna i bardzo tutaj mnie te kursy zaskoczyły. Zawodniczki Cannes na początku sezonu słabo się prezentowały i to głównie chyba dlatego buki takie kursy wystawiły, jednak zespół borykał się z wieloma kontuzjami i teraz jest pod tym względem zdecydowanie lepiej i forma francuskiego zespołu ostatnio rośnie. Zespół z Łodzi grał w weekend turniej pucharu Polski i może być trochę zmęczony na to spotkanie. Gospodynie tego meczu są faworytkami ale dla mnie zdecydowanie nie tak wielkimi jak wskazywałyby na to kursy. W bah, gdzie gram kurs na wygraną Budowlanych wynosi 1,21 co jest kpiną, bo Cannes nie jest zespołem, którego można by tak mocno nie docenić. Owszem nie jest to tak silny zespół jak jeszcze kilka lat temu ale nie jest również tak słaby, żeby na drużynę łódzką wystawić tak niski kurs. Zdecydowanie wolę pograć w stronę francuskiego zespołu, bo są w stanie to spotkanie wygrać a skoro buki je tak lekceważą, to mam nadzieję, że się mocno na tym przejadą ;)
⛔ 3-0 (25-20 , 26-24 , 25-18)
Już mnie kursy nie dziwią, Cannes słabiutkie
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Challenge Cup, kobiety
Godzina: 19:00
Spotkanie: AEL Limassol - NUC Volleyball
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie rewanżowe w europejskich pucharach w Challenge Cup. Drużyna z Cypru zagra dziś u siebie z drużyną ze szwajcarskiego Neuchatel. W pierwszym spotkaniu górą u siebie był zespół NUC, który wygrał 3-1 w setach (25-27 , 25-22, 25-16 , 25-21). W rewanżowym spotkaniu jestem zdania, że u siebie zespół cypryjski będzie górą. Kadrowo, jeszcze na własnym obiekcie silniejszym zespołem wydaje mi się być AEL. Cypryjska siatkówka rozwija się tak męska jak i kobieca i zespoły z tego kraju są coraz silniejsze i regularnie z roku na rok rozwijają się pod względem sportowym i finansowym. Do gospodyń dołączyły dwie doświadczone siatkarki Boncheva i Jovanovic, które dzisiaj powinny zagrać i według mnie gospodynie u siebie powinny sobie w tym rewanżu poradzić. Szwajcarski zespół zagra z dala od domu, a kadrowo nie prezentuje się lepiej od swych dzisiejszych rywalek więc myślę, że gospodynie spokojnie dziś ten mecz wygrają. Bardziej doświadczone zawodniczki na ten moment ma AEL i myślę, że to w tym meczu wystarczy.
⛔ 0-3 (13-25 , 15-25 , 22-25)
EDIT:
Za tego rodzaju typy należy przeprosić więc to czynię PRZEPRASZAM wszystkich. Masakra jaka wtopa. Wiadomo czasem nawet najlepsza analiza zawodzi bo taki jest sport ale tutaj to kompletna klapa ani razu zespół z Cypru nie nawiązał równorzędnej walki. W moim odczuciu AEL były faworytkami a tutaj blamaż na całego. Jeszcze raz przepraszam i mam nadzieję, że takich blamaży już na koncie mieć nie będę ;)
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Karlovarsko - Gazprom Yugra ⛔⛔⛔
Typ: 2
Kurs: 2,50
Buk: bet365
Nie wiem jakim cudem Karlovarsko wygrało w Rosji 3-1. Ruskie musieli sprzedać ten mecz bo innego wytłumaczenia nie ma. Widziałem Karlovarsko ostatnio w meczu z Libercem gdzie przegrali gładko 0-3. Gazprom chyba nie za bardzo wierzy w wygraną bo pojechali bez Rodiczeva i pierwszego atakującego. Mimo wszystko to jeśli tylko podejdą poważnie do tego meczu to są w stanie to wygrać. Handikap +1,5 seta po kursie 1,80 też fajnie wygląda. Brdjović i środek Krsmanović/ Safonov, na przyjęciu Ursov bardzo dobrze się spisuje, no trochę te dziury jakoś będzie trzeba załatać, Nosenko na ataku i Semshev na przyjęciu. Myślę że Yugra jeszcze powalczy i nie odpuści tego meczu, dwie porażki z czeskim zespołem? Nie wydaje mi się.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Orestiadas - Pamvochaikos
Typ: 2
Kurs: 1,50
Buk: forbet
Dziwi mnie tak wysoki kurs na Pamvochaikos, Orestiadas ostatni w lidze z bilansem 2-17, a Pamvochaikos bilans 12-7. Ponadto Pamvochaikos traci do miejsca czwartego tylko jeden punkt, a do końca rundy zostaje im jeszcze oprócz dzisiejszego meczu jeszcze dwa. Zatem jeśli wygrają dziś to jedną nogą będą już w playoffach TOP4. Tak ważny mecz dla Pamvochaikosu z fatalnym Orestiadas i tak duży kurs na gości? Coś mi tu nie pasuje w tym kursie, ale ja myślę że gościom zależy na walce o medale i muszą to wygrać.
 
P 984

prolog

Użytkownik
Ktoś się orientuje czemu takie wyrównane kursy między Ajaccio - Fenerbahce po 1.83?
Ostatnio było zaledwie 1.12 na Fenerbe. Składy te samę będą grać. Jedyną różnicą jest to ze to wyjazd dla Fenerby, u siebie szybko sobie z nimi szybko poradzili. Co myślicie o tym meczu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom