>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe ligi 2016/2017

pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania: Primo Tours Ligaen Kobiety
Godzina: 19:15
Spotkanie: Odense - Holstebro
Typ: Holstebro HA +4,5 ✅
Kurs: 1.64
Bukmacher: Unibet
Szczypiornistki z Holstebro ostatnio rozegrały, bardzo dobry mecz przeciwko zespołowi NFH Nyk. Wprawdzie nie wygrały tego spotkania, ale uważam, że dobre spotkanie rozegrane przeciwko tak silnemu zespołowi, da im pozytywnego kopa i dziś również powalczą z zespołem Odense. Uważam, że ten handicap jest jak najbardziej do pokrycia tym bardziej, że H2H wygląda nieźle na korzyć Holstebro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Norwegia: Grundigligaen Women
Godzina: 18:00
Spotkanie: Glassverket - Larvik
Typ: Glassverket HA +6,5 ✅
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Mecz na szczycie w lidze norweskiej kobiet. Oczywiście Larvik jest drużyną mocniejszą od dzisiejszych gospodyń, jednak nie spodziewam się, żeby wygrały różnicą aż 7 bramek. Na weekendzie stoczyły ciężki bój z drużyną CSM i wydaje mi się, że dziś będą kontrolowały wynik spotkania bez jakiegoś zawrotnego tempa, tym bardziej, że drużyna Glassverket nie przegrała jeszcze w tym sezonie spotkania u siebie i na pewno łatwo nie odpuszczą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, Primo Tours Ligaen, kobiety
Godzina: 18:30
Spotkanie: Team Esbjerg - Randers HK
Typ: 2
Kurs: 2,82
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj z piłki ręcznej proponuję to spotkanie z kobiecego handballu w najwyższej klasie rozgrywkowej Danii. Tabela na poczatek:

Stawiam w tym spotkaniu na zespół gości. Na własnym obiekcie Esbjerg gra w kratkę mając na koncie 4 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki, natomiast piłkarki Randers na wyjazdach zanotowały 4 zwycięstwa i 5 porażek. Dla mnie jest to takie spotkanie 50 na 50 a skoro tak to wolę iść w stronę zespołu na który jest wyższy kurs. Niby gospodynie mają atut własnej hali, ale drużyna przyjezdna jest w dobrej dyspozycji w ostatnim czasie a do tego gospodynie borykają się w ostatnim czasie z kilkoma ważnymi kontuzjami i myślę, że szanse tutaj się wyrównują. Mecz powinien być zacięty do samego końca ale myślę, że na ten moment Randers ma większe szanse na odniesienie zwycięstwa.
✅ 28-32
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Hiszpania - Liga ASOBAL
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ademar - Anaitasuna
Typ: Anaitasuna HA +6,5 ✅
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
W Środę w lidze hiszpańskiej ciekawe spotkanie drużyn z czołówki. Ademar wicelider podejmuje na własnym parkiecie zespół Anaitasuny. Gospodarze mocni u siebie, lecz uważam, że akurat zespół gości jest jedną z kilku drużyn w lidze hiszpańskiej przeciwko, którym łatwo nie będzie . Moim zdaniem kursy wystawione na to spotkanie są lekko przesadzone. Goście ostatnio zwycięstwo nad zespołem Melsungen w pucharze EHF. Sądzę, że linia 6 bramek jest jak najbardziej do ugrania przez gości.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Ribe Esbjerg HH - Randers HH
Typ: 2
Kurs: 5,03
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj mam spotkanie i typ z duńskiego handballu. Na początek tabela:

Bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Esbjerg walczy o czołową ósemkę i grę w fazie playoff, natomiast Randers broni się przed spadkiem. Kursy na to spotkanie są śmieszne. Spodziewam się dużo bardziej zaciętego pojedynku niż wskazywałyby na to kursy. Owszem faworytem meczu pozostają gospodarze ale nie aż takim jak sugerowałyby to wystawione liczby. Randers może jest na ostatnim miejscu ale zespół ten podczas przerwy spowodowanej rozgrywaniem Mistrzostw Świata we Francji pozyskał kilku graczy wzmacniając skład a do tego zatrudnili nowego trenera Jana Poulsena, który jest szkoleniowcem z dużym bagażem doświadczenia oraz bardzo charyzmatyczny o czym pisałem już przy okazji meczu Randers - Aarhus Handbold, gdzie kurs na Randers wynosił 4,31 a oni gładko wygrali. Dzisiaj tak gładko nie będzie ale zdecydowanie wolę iść w stronę gości. Jan Poulsen ma pomysł na grę tego zespołu i Randers wzmocniony kilkoma graczami spisuje się lepiej niż w tamty roku. Esbjerg jeżeli wygra to ale sporo się w tym meczu będzie musiał natrudzić i dla mnie wcale takim mocnym faworytem nie są jak sugerują to buki. Goście praktycznie w najmocniejszym składzie, natomiast gospodarze zagrają bez Berthelsena i Hansena a występ Holma stoi pod znakiem zapytania. Jak dla mnie goście tutaj wcale nie stoją na straconej pozycji a wręcz przeciwnie są w stanie wygrać to spotkanie. W pierwszym spotkaniu beniaminek Randers uległ dość łatwo przegrywając u siebie 22-30, jednak teraz jest to o wiele mocniejszy zespół niż w pierwszej części sezonu i spodziewam się zaciętego pojedynku oraz niespodzianki.
⛔ 25-24
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania: Primo Tours Ligaen Kobiety
Godzina: 16:30
Spotkanie: Silkebor-Voel - Holstebro
Typ: Holstebro HA +6,5 ✅
Kurs: 1.63
Bukmacher: efortuna
Mecz o być albo nie być jeśli chodzi o utrzymanie drużyny Holstebro. Ostatnio powalczyły u siebie z liderkami z Midtjylland urywając im jeden punkt, chociaż powinny ten mecz wygrać. W tym meczu muszą zgarnąć całą pulę, żeby mieć jeszcze cień szansy by uniknąć baraży o utrzymanie. Gospodynie walczą o udział w fazie play-off. Zapowiada się niezwykle zacięte spotkanie. H2H na wyjazdach pomiędzy tymi drużynami zdecydowanie w stronę Holstebro, dlatego liczę, że z nożem na gardle będą walczyły do końca o dobry wynik i pokryją linię 6 bramek.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Grodków - Przemyśl 1 4.3 STS 1 liga grupa B
Przeszacowany kurs. Grodków się wzmocnił w 2 rundzie i jest to zupełnie inny zespół. Przemyśl jest mocny, ale w meczach u siebie, na wyjazdach idzie im różnie. Olimp gra z nożem na gardle, bo każdy mecz oddalach ich od szans na utrzymanie. Zawsze ich mocną stroną były mecze u siebie. Czuwaj nie ma presji na awans więc, przegrana nie zmienia w ich sytuacji.
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - SEHA LIGA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Presov - PPD Zagreb
Typ: Presov -1,5 ✅
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet365
Nie ma co się długo rozpisywać. Zagrzeb jedzie na mecz znacznie osłabiony. Zagrają m.in bez Valcic&#39;ow, Voriego, Horvata, Mandalinicia, Markovica, Miklavicia.. Lista nieobecnych jest dłuższa. Szanse w dzisiejszym meczu dostanie młodzież. Zagrzeb w czwartek gra mecz z Meshkovem i na tym meczu głównie się skupiają. Zakładam, że Presov wykorzysta to na swoim parkiecie i wygra co najmniej 2 bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Randers HH - Aalborg Handbold
Typ: 1
Kurs: 6,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Najwyższa klasa rozgrywkowa w duńskim handballu. Tabela wygląda tak:

Jak widać jest to spotkanie lidera rozgrywek z ostatnią drużyną w tabeli. Do końca rozgrywek pozostały 4 kolejki i Randers, aby uniknąć bezpośredniej degradacji musi wygrywać na koniec regularnego sezonu aby awansować z ostatniego miejsca zagrożonego spadkiem na miejsce gwarantujące udział w meczach barażowych o utrzymanie. Ich rywal z Aalborga rozgrywki raczej zakończy na 1 miejscu i ewentualna ich porażka tutaj nic złego im nie wyrządzi i to jest plus dla gospodarzy, bo goście nie muszą się tutaj spinać na 100%. Oni już mogą się bardziej oszczędzać na mecze w play offach. Widzę tutaj szansę na niespodziankę i wygranie meczu przez beniaminka. Liga duńska jest bardzo ciekawa i wyrównana i wielokrotnie teoretycznie słabsze drużyny walczą z tymi lepszymi jak równy z równym i wygrywają i fajne kursy można trafić. Bardzo lubię typować tę ligę i liczę w tym meczu na niespodziankę. Kto śledzi moje typy to zauważył, że lubię stawiać mecze z tej ligi i o drużynie Randers już pisałem przy okazji poprzednich typów z udziałem tego zespołu więc nie będę się kolejny raz powtarzał, że zespół w przerwie na Mistrzostwa Świata podpisał kontrakt z nowym trenerem i, że do zespołu dołączyło wielu nowych graczy. Wszyscy razem są w stanie uratować ten zespół przed spadkiem. Jeszcze mają na to 4 kolejki i wierzę w tę ekipę i dzisiaj w tym spotkaniu typuję ich zwycięstwo. Łatwo nie będzie, bo w końcu grają z liderem a do tego z klubu odszedł najlepszy strzelec Lars Skaarup ale ja i tak wierzę w Randers i w ich trenera. Mam przeczucie, że będzie tutaj niespodzianka i polecam tak zagrać. U siebie Randers mocno dziś powalczy i mnie osobiście ich zwycięstwo nie zdziwiłoby tutaj ????
⛔ 17-26
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja - Lidl Starligue
Godzina: Środa 20:00
Spotkanie: St. Raphael - Toulouse
Typ: Toulouse HA +4,5 ⛔
Kurs: 1.45
Bukmacher: Unibet
Ciekawy mecz w lidze francuskiej. Zapowiada się zacięty pojedynek. St. Raphael natłok meczy w ostatnim czasie. Toulousa solidny zespół, który moim zdaniem postawi twarde warunki rywalom. Mecze obu zespołów zawsze są zacięte i uważam, że natłok meczy drużyny St. Raphael będzie chciała wykorzystać drużyna gości i ostro powalczy z gospodarzami. Linia 4 bramek jak najbardziej do pokrycia
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Spotkanie: Mors Thy Handbold - Skjern Handbold
Godzina: 20:30
Typ: 1
Kurs: 4,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wczoraj próbowałem niespodzianki w duńskiej lidze handballu i dzisiaj też próbuję. Wczoraj wprawdzie nie weszło ale dzisiaj spodziewam się bardziej zaciętego pojedynku. Tabela:

O ile we wczorajszym meczu, który typowałem Randers - Aalborg kursy mnie nie dziwiły, bo grała ostatnia drużyna tabeli z liderem o tyle dzisiaj na to spotkanie kursy mocno mnie dziwią. Między tymi zespołami są tylko 4 miejsca różnicy i tutaj już jestem zdziwiony tymi kursami, które wystawiły buki. Owszem Skjern w formie i ostatnie 4 mecze z rzędu wygrywali ale każda passa kiedyś się kończy a zespół Mors jest bardzo niewygodnym rywalem i łatwo tutaj nie będzie. Ja wolę w takim wypadku iść w stronę gospodarzy. Na to spotkanie bilety wyprzedane co do ostatniego miejsca i to duży plus dla gospodarzy, którzy będą dziś wspierani bardzo głośno. Mors u siebie zanotował 6 zwycięstw i 5 porażek natomiast goście na wyjazdach mają bilans 5 zwycięstw i 5 porażek. Skjern jest w formie ale dziś uważam, że ich zwycięska passa może zostać przerwana. Mecz powinien być zacięty i wyrównany ale gospodarze tutaj są niedoceniani przez bukmacherów a to według mnie błąd. Po takich kursach wolę iść w stronę gospodarzy, bo u siebie są bardzo groźni a jeszcze dzisiaj komplet publiczności, która może dodać skrzydeł. Oba zespoły powinny zagrać w swoich najmocniejszych składach. Ja tutaj liczą na niespodziankę, chociaż dla mnie nie będzie ona tak wielka jak wskazywałyby kursy wystawione na gospodarzy.
⛔ 24-35
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ribe Esbjerg HH - Sonderjyske
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie w duńskiej lidze piłki ręcznej w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tabela na początek:

Oba zespoły do końca sezonu regularnego mają do rozegrania łącznie z dzisiejszym dniem 3 mecze. Esbjerg jeżeli dziś wygra to zapewni sobie udział w fazie play off. Ich rywal z kolei już o nic nie gra. Z Ligi nie spadną a play offy też im w tym sezonie nie grożą. Wprawdzie teoretycznie mają jeszcze szanse ale musieliby wszystkie 3 spotkania wygrać i liczyć na potknięcia rywali. Patrząc realnie cel niemożliwy do zrealizowania więc dla Sonderjyske sezon już skończony. Dzisiaj więcej motywacji powinno być po stronie gospodarzy i to na nich tutaj polecam grać. Esbjerg ostatnio w dobrej formie, 3 zwycięstwa z rzędu natomiast goście 6 ostatnich meczy bez wygranej co sprawiło, że odpadli z walki o fazę play off. Esbjerg u siebie ma 6 zwycięstw i 5 porażek, natomiast Sonderjyske na wyjazdach zanotował 1 zwycięstwo, 3 remisy i 7 porażek. Według mnie gospodarze powinni wygrać to spotkanie, bo są ostatnio w dobrej dyspozycji czego nie można powiedzieć o ich rywalach a do tego dużo więcej motywacji powinno być po ich stronie. Oni wygrywając to spotkanie zapewniają sobie udział w rozgrywkach play off.
✅ 26-25
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dziś ostatnia kolejka ligi norweskiej. O ostatnie miejsce w play - off walczą dwa zespoły: Drammen i Halden. Dzieli je różnica 1 punktu. Pierwsza z nich jedzie na wyjazd do zespołu Falk, który jeśli wygra ma szansę wskoczyć na miejsce barażowe i uniknąć bezpośredniego spadku. I stawka tego meczu plus niewiadoma kto w nim zwycięży powoduje, że otwiera się szansa dla zespołu Halden. Co prawda przyjeżdża do nich absolutny lider, ale ekipa Elverum ma już zapewnione 1 miejsce przed play - offami, dlatego istnieje szansa, że podstawowi gracze dziś odpoczną. Bukmacherzy są doskonale w sytuacji zorientowani i wystawili wyrównane kursy, co w normalnych okolicznościach z pewnością nie miałoby miejsca. Ja skłaniam się ku gospodarzom, dla których jest to mecz sezonu i z pewnością postarają się wygrać, co przy choćby remisie Drammen, da im awans do play - off.
Halden - Everum 1 @ 2,19 - STS
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sonderjyske - Randers HH
Typ: 2
Kurs: 3,35
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Gdyby ten mecz był rozgrywany w innej części sezonu pewnie bym typował zwycięstwo gospodarzy. Jednak jest to końcówka sezonu regularnego i Randers aby się dostać do baraży o utrzymanie w lidze musi swoje 2 ostatnie mecze wygrać. Niepowodzenie w którymś z 2 ostatnich swoich meczy oznacza dla klubu degradację. Dla Sonderjyske sezon już się skończył. Zespół nie ma szans na zakwalifikowanie się do fazy play off a degradacja też im nie zagraża więc dla nich to już jest mecz o nic. Gospodarze tego meczu w tym roku jeszcze nie wygrali meczu i są w bardzo słabej formie. Może Randers nie należy do jakiś mocarzy w tej lidze, bo beniaminek jest na ostatniej pozycji ale ich forma jest ciut lepsza a do tego powinni mieć dzisiaj więcej motywacji aby odnieść tutaj zwycięstwo. No i to tyle. Randers aby jeszcze marzyć o utrzymaniu musi to spotkanie wygrać a gospodarze o nic nie grają ani nic im nie zagraża więc próbuję tutaj na gości.
⛔ 30-26
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Jest tu jakiś znawca piłki szwedzkiej? Interesuje mnie mecz Hammarby i Ystads, kurs na tych drugich @1,55, walczą o play offy, a gospodarze już pewni barażu o utrzymanie, więc na pierwszy rzut oka widać, komu bardziej będzie zależeć, ale coś więcej?
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Randers HH - Skanderborg Handball
Typ: 1
Kurs: 2,58
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ostatnia kolejka w duńskim handballu w sezonie regularnym. Tabela wygląda tak:

Tylko rok trwała przygoda beniaminka Randers HH z najwyższą klasą rozgrywkową w duńskiej piłce ręcznej. Dla tego zespołu jest to ostatni mecz w tej lidze i w przyszłym sezonie będą grać szczebel niżej. Skanderborg z kolei czekają mecze barażowe o pozostanie w najwyższej lidze duńskiej. Oba zespoły już praktycznie grają o pietruszkę chociaż, jeżeli goście przegrają a zespół Tonder wygra swój mecz to wyprzedzi ich w tabeli i Skanderborg spadnie na przedostatnie miejsce w tabeli ale tak czy siak czekają go mecze barażowe i tak więc chyba aż tak wielkiego znaczenia to nie ma. Ja w tym meczu typuję na wygraną gospodarzy, bo uważam, że będą chcieli się godnie pożegnać z tymi rozgrywkami i na sam koniec przed własną publicznością odnieść jeszcze zwycięstwo. Czy Skanderborg zagra z pełnym zaangażowaniem wiedząc, że przed nimi jeszcze baraże o utrzymanie ? Tego nie wiem ale może nie będą się za bardzo forsować aby jakiś kontuzji nie było przed tymi barażami ? Nie wiem wszystko zależy jak do tego podejdą czy zależy im aby utrzymać to 3 miejsce od końca czy wszystko im jedno czy spadną jeszcze przed barażami na przed ostatnie miejsce czy też nie. Ten mecz jest w sumie bez większego znaczenia, bo i tak i tak baraże teraz będą najważniejsze więc myślę, że tak na maksa dziś grać nie będą. Gospodarze żegnają się z ligą i oni dzisiaj na boisku zostawią serducho. To są tylko moje spekulacje i przewidywania, jak będzie wszystko zweryfikuje sam mecz ????
⛔ 22-30
No i bezbarwnie również w ostatnim meczu i w kiepskim stylu Randers żegna się z tą ligą
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
S 104,3K

styrbjorn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Randers HH - Skanderborg Handball
Typ: 1
Kurs: 2,58
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ostatnia kolejka w duńskim handballu w sezonie regularnym. Tabela wygląda tak:



Tylko rok trwała przygoda beniaminka Randers HH z najwyższą klasą rozgrywkową w duńskiej piłce ręcznej. Dla tego zespołu jest to ostatni mecz w tej lidze i w przyszłym sezonie będą grać szczebel niżej. Skanderborg z kolei czekają mecze barażowe o pozostanie w najwyższej lidze duńskiej. Oba zespoły już praktycznie grają o pietruszkę chociaż, jeżeli goście przegrają a zespół Tonder wygra swój mecz to wyprzedzi ich w tabeli i Skanderborg spadnie na przedostatnie miejsce w tabeli ale tak czy siak czekają go mecze barażowe i tak więc chyba aż tak wielkiego znaczenia to nie ma. Ja w tym meczu typuję na wygraną gospodarzy, bo uważam, że będą chcieli się godnie pożegnać z tymi rozgrywkami i na sam koniec przed własną publicznością odnieść jeszcze zwycięstwo. Czy Skanderborg zagra z pełnym zaangażowaniem wiedząc, że przed nimi jeszcze baraże o utrzymanie ? Tego nie wiem ale może nie będą się za bardzo forsować aby jakiś kontuzji nie było przed tymi barażami ? Nie wiem wszystko zależy jak do tego podejdą czy zależy im aby utrzymać to 3 miejsce od końca czy wszystko im jedno czy spadną jeszcze przed barażami na przed ostatnie miejsce czy też nie. Ten mecz jest w sumie bez większego znaczenia, bo i tak i tak baraże teraz będą najważniejsze więc myślę, że tak na maksa dziś grać nie będą. Gospodarze żegnają się z ligą i oni dzisiaj na boisku zostawią serducho. To są tylko moje spekulacje i przewidywania, jak będzie wszystko zweryfikuje sam mecz ????
Czy skonczenie na wyższym miejscu nie skutkuje jakąś przewagą własnego parkietu w tych barażach?
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Czy skonczenie na wyższym miejscu nie skutkuje jakąś przewagą własnego parkietu w tych barażach?
Przewagi własnego boiska nie ma bo baraż to mecz u siebie i rewanż na wyjeździe ale przedostatnie miejsce gra z 2 z niższej ligi a 3 od końca z 3 ale jeszcze nie wiadomo kto w Division 1 będzie 2 i 3 , bo między tymi drużynami są 2 punkty różnicy. W sumie tam oba zespoły mają bardzo podobny potencjał, zobaczymy
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Ostatnia kolejka przed play-offami w duńskiej lidze piłki ręcznej kobiet,widzę dwa super typy,mianowicie Nykobing,który nie dosyć,że jest lepszą drużyną od Aarhus,jest wyżej w tabeli,co mecz z nimi wygrywa,to jeszcze gra o półfinał,a Aarhus o nic,kurs 1,35.Drugi mecz to Odense-Viborg.Analogicznie.Viborg lepszy,wyżej w tabeli,bezpośrednie mecze wszystkie na korzyść Viborg + walka o półfinał,gdzie Odense o nic,kurs 1,8.Co sądzicie?
 
Do góry Bottom