>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi 2017/2018

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Montpellier -1,5 @ 1,46 Unibet
Dla mnie najpewniejszy bet dnia idealny na mega grubego singla i troche cieńszego dubla. Montpellier ma niesamowitą szansę oskubać krezusow z PSG jeśli chodzi o mistrza. Warunek jest jeden- brak straty pkt w pozostałych czterech spotkaniach. PSG ma jak dla nich banalny terminarz i komplet pkt jest pewny. Montpellier będzie mieć Nantes u siebie. Tuluza już o nic nie gra. Solidna ekipa jednak gdzieś w środku sezonu się pogubili. Wybaczmy ale od finalisty LM musimy wymagać spokojnych wygranych w takich meczach.
Skjern -GOG +2,5 @ 1,65 fortuna
W niedzielę kursy na Skjern z Aalborgiem ponad 5 a dzisiaj 1,5 z GOG? Nie ujmujmy nic gościom ale jest to silna ekipa z mocną ofensywa. Skjern chyba nie złapie mega formy z takiego dna jak grają ostatnio w trzy dni. Rozumiem, że trzeba wygrać aby nie jechać na drugi mecz z nożem w na gardle ale takie kursy to przesada. Skjern opadło z sił i musieli by dostac jakis mega zastrzyk energii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
I 477

imperator88

Użytkownik
Saran-Cesson(+1,5) 2 1,79 Fortuna ✅
Oba zespoły walczą o utrzymanie,nieco bliżej tego celu są goście i to w nich upatruje zwycięzców tego spotkania,ale zabezpiecze się małym handciapem.Ekipa gości ostatnio potrafiła się nieco postawiać na wyjeździe liderom-Montpellier(prowadzili z nimi do przerwy) i sądze,że podołają dziejszym gospodarzom.Na wyjeździe Saran potrafiło ograć Cesson 1-ną bramką,ale to tym bardziej powinno podziałać na gości,którzy z pewnością są żądni rewanżu.Do końca rozgrywek 3 kolejki a róznica między nimi to 3 punkty,tak więc Cesson wygrywając jutro praktycznie zapewni sobie utrzymanie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Skjern- Gog + 1,5 @ 1,75 Unibet
Typy poboczne over 54,5 @ 1,7 Unibet
Remis@ 11 Unibet
Myślałem jak ugryźć ten mecz i ciężko mi coś oprócz tego znaleźć. Pierwszy mecz to dominacja Gog a w drugim trochę niespodziewaną porażka jednym golem przy tak słabej dyspozycji Skjern w ostatnim czasie. W tym meczu GOG zagrało jednak bardzo słabo i byli mega nieskuteczni i na zbyt dużo pozwolili na kole dobrze nam znanemu Myrholowi, który rzucił aż siedem goli. To uratowało sprawę. Myślę, że goście wyciągną wnioski i dzisiaj będzie równy mecz ze wskazaniem na nich bo jednak Skjern ostatnio jest słabe i ta wygrana to nie był raczej ich popis. Dlatego mój główny typ w stronę gości.
Pobocznie.proponuje over 54 bo to jednak ekipy ofensywne w swojej lidze a ostatni mecz nie był.popisem skuteczności. Boję się bo może byc nerwowo i tutaj trochę na dwoje babka wróżyła dlatego takie coś daje za drobne do tasiemki.
Do tego.z Francji postawiłbym dziś na St. Raphael oraz Dunkierke.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Skjern- Gog + 1,5 @ 1,75 Unibet
Typy poboczne over 54,5 @ 1,7 Unibet
Remis@ 11 Unibet
Myślałem jak ugryźć ten mecz i ciężko mi coś oprócz tego znaleźć. Pierwszy mecz to dominacja Gog a w drugim trochę niespodziewaną porażka jednym golem przy tak słabej dyspozycji Skjern w ostatnim czasie. W tym meczu GOG zagrało jednak bardzo słabo i byli mega nieskuteczni i na zbyt dużo pozwolili na kole dobrze nam znanemu Myrholowi, który rzucił aż siedem goli. To uratowało sprawę. Myślę, że goście wyciągną wnioski i dzisiaj będzie równy mecz ze wskazaniem na nich bo jednak Skjern ostatnio jest słabe i ta wygrana to nie był raczej ich popis. Dlatego mój główny typ w stronę gości.
Pobocznie.proponuje over 54 bo to jednak ekipy ofensywne w swojej lidze a ostatni mecz nie był.popisem skuteczności. Boję się bo może byc nerwowo i tutaj trochę na dwoje babka wróżyła dlatego takie coś daje za drobne do tasiemki.
Do tego.z Francji postawiłbym dziś na St. Raphael oraz Dunkierke.
A według mnie Skjern to bierze po 1,7 w Fortunie ✅.Gospodarze ostatnio grając na wyjeździe,gdzieś od 10 minuty mieli praktycznie cały pojedynek pod kontrolą.Teraz wracają do własnej hali i wątpie,że przegrają i oddadzą przewagę parkietu GOG.
Co do Francji,wyżej podałem już typ ale warto spróbować także St Raphael HT po 1,62 ✅lub też handi na nich do HT -2,5 po 2,59 w Fortunie⛔.St Raphael w lidze walczy o puchary i potrzebuje zwycięstw.W sobotę jednak gra w pucharze i wg mnie będą chcieli szybko zdobyć przewagę i ją później kontrolować.Imo warto.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nie wiem co Gog zrobiło wczoraj ale od stanu 26-23 dla nich w 45min później 15do4... Mecz mieli pod kontrolą od 15minuty ciągle mając +2 +4... Było jednak postawić na większe doswiadczenie jak kolega imperator
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Skjern- Silkeborg 2 @2,2 totolotek(reg. czas)
Skjern to.dla mnie tajemnica ostatnich tygodni. Najpierw brawurowy sezon zasadniczy i awans do.1/4 LM później słaba druga runda w lidze gdzie wyglądali jak podarte kalesony. W pierwszym meczu z GOG nie mieli nic do.powiedzenia. W drugim nagle wygrana jednym golem na wyjezdzie i później pogrom 38-30 gdy przez pół godz meczu wydawało się,ze GOG to bierze na lajcje.O co tutaj chodzi? Myślę, że z.obecnym rywalem tak łatwo nie pójdzie. Silkeborg się.rozni od GOG bo.ma graczy z większym.doswiadczeniem i ogranych na najwyższym poziomie klubowym i reprezentacyjnym i takich ludzi zabrakło w GOG. Bjerringbro ogralo pewnie Aalborg, który wyglądał najlepiej podczas drugiej fazy w lidze. To też o czymś świadczy.
 
Z 582K
Dyscyplina : Pola ręczna kobiety Dania
Godzina 18:30
Spotkanie : Randers - Odense handicap [3,5-0]
Typ : 1⛔
Kurs : 2,39
Bukmacher : Fortuna
analiza:jest to ingauracyjna kolejka w Dani piłce ręcznej kobiet i rorma drużyna jest niediadoma.W ubiegłym sezonie gospodynie tego spotkania Randers w sezonie zasadniczym zajęły 8 miejsce w tabeli.póżnie w rundzie zwycięzców grały słabo i w 6 spotkaniach niewygrały żadnego pojedynku.W tym sezonie w pucharze pokonały 2 ligowy Roskile 32 -23 na wyjeżdzie.Ich rywalki i faworyt tego pojedynku w tamtym sezonie uplasowały się w rundzie podstawowej na 2 miejscu w tabeli.W rundzie zwycięzców grały bardzo dobrze wygrywaj ąc 5 meczy i 1 spoptkanie przegrały.Nasępnie pokonały w pófinale Esbjerg 2-1 by ulec w spotkaniac finałowych Copenhagen 2-1.Ten sezon zaczęły bardzo dobrze w meczu pucharowym wygrywając bardzo wysoko na wyjeśdzie z Sonderyjske 33-14.Chociaż to Odense jest zdecydowanym faworytem to historia spotkań pomiędzy tymi zespołami jest po stronie gospodyń tego meczu Randers które wygrały 14 meczy ,6 przegrały i w 2 spotkaniach padł remis.
 
Z 582K
Dyscyplina Pilka ręczna męzczyzni Niemcy
Godzina 18:00
Spotkanie : Leipzig - Bietigheim
Typ : under 51,5
Kurs : 2,88
Bukmacher:Fortuna
analiza: Dzisiaj typuje pojedynek w piłce ręcznej męzczyzn w Niemczech.Sezon dopiero sie rozkręca i forma drużun jest niestabilna.Oba zespoły które spotkają się w tym meczy rozpoczęły te rozgrywki bardzo słabo i zajmują miejsca w kocówce tabeli przegrywając wszystkie swoje pojedynki.Gospodarze tego spotkania drużyna Leipzig dotychczas przegrala nispodziewanie na swoim terenie z Stuttgartem 26-27 i w 2 spotkaniu wysoko na wyjeżdzie z SC Magdeburg 28-20.Ich rywale drużyna Bietigheim naqjpierw uległa Wetzlar na wyjeżdzie 24-21 by w następnym pojedynku na swoim boisku wysoko przegrać 24-33 z MT Melsungen.Myśle że ten pojedynek rozegra się przedewszystkim w sferze mentalnej i grze obronnej.Drużynom będzie napewno zależało żeby nieprzegrać kolejnego meczu i padnie mało bramek.
 
ujbel 8

ujbel

Użytkownik
Dyscyplina Pilka ręczna męzczyzni Niemcy
Godzina 18:00
Spotkanie : Leipzig - Bietigheim
Typ : under 51,5
Kurs : 2,88
Bukmacher:Fortuna
analiza: Dzisiaj typuje pojedynek w piłce ręcznej męzczyzn w Niemczech.Sezon dopiero sie rozkręca i forma drużun jest niestabilna.Oba zespoły które spotkają się w tym meczy rozpoczęły te rozgrywki bardzo słabo i zajmują miejsca w kocówce tabeli przegrywając wszystkie swoje pojedynki.Gospodarze tego spotkania drużyna Leipzig dotychczas przegrala nispodziewanie na swoim terenie z Stuttgartem 26-27 i w 2 spotkaniu wysoko na wyjeżdzie z SC Magdeburg 28-20.Ich rywale drużyna Bietigheim naqjpierw uległa Wetzlar na wyjeżdzie 24-21 by w następnym pojedynku na swoim boisku wysoko przegrać 24-33 z MT Melsungen.Myśle że ten pojedynek rozegra się przedewszystkim w sferze mentalnej i grze obronnej.Drużynom będzie napewno zależało żeby nieprzegrać kolejnego meczu i padnie mało bramek.
Też wziąłem ten mecz pod swoją analizę. Osobiście pograłem over 53,5 po kursie 1,8. Oba zespoły po dwóch porażkach, zarówno goście jak i gospodarze będą chcieli wygrać. Do tego Bietigheim dobrze czują się na parkiecie drużyny z Lipska co będzie dodatkowym motorem napędowym. Liczę tu na otwarty mecz z dużą ilością bramek. Jak będzie zobaczymy. Pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom