>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi (Cały świat)

M 172

mikolaj03

Użytkownik
Brisbane Bullets - Melbourne United under 176.5 @1.80 2/10 Pinnacle
87:85
Ten under chodzi za mna poł dnia dzisiaj. Troche na przekór gdyz Bullets na poczatku sezonu w ataku prezentuje sie dosc dobrze , nawet z Wildcats ktorzy wg mnie jak na ta lige prezentuja dobry defence wykrecili spory over. Brisbane posiada dosc zbilansowany atak (5 graczy ze srednia powyzej 10pkt na mecz) , ale przeciez nie bedą notowali ciągle overów... Bardziej skupiam sie tutaj na Melbourne ktore jednak cos tam bronic potrafi... Zatrzymali mega ofensywnie grajace Adelaide na poziomie 79pkt , potancjał mają taki że przy dobrych wiatrach mogą nawet wygrać te lige w tym sezonie. Filarem naturalnie jest Casper Ware , playmaker ktory mial kilka znakomitych akcji przeciwko chocby Oklahoma City Thunders w meczu pre season... W momencie gdy lige NBL opuscil Jerome Randle to Ware jest zdecydowanie najlepszą jedynka w tej lidze w moich oczach. Gra dosc rozwaznie i jest to napewno ciekawy gracz ktory zapewne niebawem powroci do Europy (pamietajmy ze zostal wybrany MVP finalow ligii Francuskiej i byl kluczowym graczem Asvelu - mistrza Francji). United jak pisalem potrafia bronic , Boone , Andersen (ktory w sumie juz odcina kupony moga stworzyć niezla obrone pod wlasna tablicą. Pozatym srednia 44 na kazda kwarte to dosc sporo i wystarczy jakis maly przestuj by tak under wszedl. Dalbym mocniej lecz boje sie troche nazwijmy to wariactw ofensywnych ze strony Bullets. Proponuje obserwowac na livie , w przypadku pierwszej kwarty ofensywnej na poziomie 45+ wtedy atakowac under meczowy. Natomiast jesli chodzi o pre game widzi mi sie taki bet za 2j. Powodzenia
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka VTB United League
Godzina: 17:30
Spotkanie CSKA M. - VEF Ryga Handicap [0-30,5]
Typ:2
Kurs: 3,30
Bukmacher Fortuna
Analiza.Tem pojedynek w lidze VTB zapowiada się jako jednostronne widowisko.Gospodarze tego meczu CSKA Moskwa to obrinca tytułu z przed roku i główny kandydat do wywalczenia go ponownie.Drużyna ta ma zdecydowanie większe możliwości niż ich rywal VEF Ryga.Aktualnie CSKA zajmuje 2 miejsce w tabeli z kompletem 4 zwycięstw.W ostatnim swoim pojedynku pokonali wysoko na swoim parkiecie Saratov 93-66.Ich przeciwnik VEF Ryga zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z 3 poniesionymi porażkami.W ostatnim swoim pojedynku zagrali jednak całkiem dobrze minimalnie przegrywając wyjazdowe spotkanie Zenit Petersburg 84-84.Myśle że gospodarze którzy grają w czwartek w Eurolidze z Chimiki Moskwa zagrają rezerwowym składem i niebędzie takiej wielkiej różnicy punktowej w tym spotkaniu.
12/03/17 ULRz
VEF Ryga - CSKA M. 83:99
11/12/16 ULRz
CSKA M. - VEF Ryga 82:51
27/03/16 ULRz
CSKA M. - VEF Ryga 101:93
07/12/15 ULRz
VEF Ryga - CSKA M. 77:92
01/03/15 ULRz
CSKA M. - VEF Ryga 107:78
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Egis - Goyang Orions @2.30 1/10 Bet365
Dwa zespoł ktróre w tym sezonie narazie spisują się dość przeciętnie. Egis dwa ostatnie spotkania to wręcz istna kompromitacja (-17 z Seuol Knights i -15 z Thunders) , lider tej ekipy chwalony przeze mnie Emmett dość słabo się prezentuje , mam wrażenie że nie jest w optymalnej formie. Wogole czy to Rhodes , Atkins czy koreanscy gracze wogole nie robia na mnie wrazenia i ten zespol po prostu przeciętny. W tym meczu byc moze Egis bedzie mial przewage pod koszami ze wzgledu na gabaryty gdyz w Orions procz Macklina nie widze za bardzo gracza ktory powstrzyma Rhodesa czy chocby nawet Hana ale Goyang prezentuja sie znacznie lepiej niz wskazuja na to wyniki. Ostatnie dwa mecze to dwie pechowe 1punktowe porazki szczegolnie z Anayang byla straszna gdyz bodaj w ostatniej akcji sedzia przyznal 2 osobiste przeciwko nim , mysle ze dzisiaj za wszelka cene beda chcieli sie otkuć. Wspomniany Macklin swietna forma i powinien szalec pod koszami , Dewarick Spencer gdy wpadnie w swoj trans moze sam wygrać mecz , ofensywnie jeden z 5 najlepszych graczy ligii. Zapewne bedzie to mecz wyrownany , szanse oceniam 50/50 wiec przy takim kursie mamy value i warto sprobowac. Powodzenia
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Japonia
Godzina: 10:35
Spotkanie Shimane Susanoo Magic - Toyota Alvark Tokio razem z dogrywką
Typ:eek:ver 143,5
Kurs: 1,75
Bukmacher Forbet
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek B League Japoni.Gospodarze tego meczu zespół Shimane Susanoo Magic narazie spisują się słabo i zajmują teraz 5 miejsce w konferencji Zachodniej.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 4 zwycięstw,wtym 1 po dogrywce i przegrali 7 pojedynków.Ich bilans punktowy wynosi 771:831 i jest słaby.W ostatnim swoim pojedynku przegrali na wyjeżdzie z Kyoto 64-57.Teraz o zwycięstwo będzie im bardzo trudno w tym pojedynku ponieważ ich przeciwnikiem jest lider Konferencji Wschodniej Toyota Alvark Tokio.Goście w dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 10 zwycięstw i tylko 1 pojedynek przegrali.W ostatniej kolejce pokonali na swoim parkiecie Toyama 75-68.Myśle że faworyt tego meczu jest tylko jeden i jest nim zespół AQlvark.Jednak napewno gospodarze podejma ryzyko i zagrają otwartą koszykówke i padnie moim zdaniem dużo punktów.Mocną stroną obu zespołów są rzuty za 3 punkty.
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Chiny CBA
Godzina: 12:35
Spotkanie Guandong Southern Tigers - Xinjiang Tigers razem z dogrywka
Typ:2
Kurs: 2,70
Bukmacher LV bet
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek z ligi CBA Chin.To powinien być bardzo ciekawy mecz bo zagrają w nim finaliści poprzedniego sezonu.Wtedy w finale Xinjiang Tigers odniesło zweycięstwo 4-0 i zdobyli mistrzostwo kraju.W tym sezonie gospodarze Guandong Southern Tigers spisują się bardzo dobrze i zajmują teraz 2 miejsce w tabeli z komplete4m 4 zwycięstw.W ostatnim swoim pojedynku pokonali na swoim parkiecie Sichuan 113-109.Ich przeciwnik mistrz kraju Xinjiang Tigers narazie zajmuje 5 miejsce w tabeli z 3 zwycięstwami i 1 porażką.Ich bilans koszy wynosi 471-426.W ostatniej kolejce pokonali wysoko na wyjeżdzie Foshan 137-110.Myśle ze będzie to zacięte spotkanie,jak zawsze pomiędzy tymi drużynami,a wynik jest zdecydowanie sprawa otwartą.
07/04/17 CP
Guandong Southern Tigers - Xinjiang Tigers 109:117
05/04/17 CP
Guandong Southern Tigers - Xinjiang Tigers 91:104
02/04/17 CP
Xinjiang Tigers - Guandong Southern Tigers 103:97
31/03/17 CP
Xinjiang Tigers - Guandong Southern Tigers 122:105
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Egis-Mobis Phoebus (+4.5) @1.90 4/10 Bet365
Egis - Mobis Phoebus @2.75 1/10 Bet365
Egis-Mobis under 171 @1.80 2/10Pinnacle
80:90


Wchodzę dzisiaj agresywniej w Mobis który wg mnie jest lepszym zespołem. Oba teamy dosyć dobra forma w ostatnim czasie. Zaczne tutaj od zespolu ktory w moich oczach ma 55% szanse na zwyciestwo czyli Mobis. Mamy tutaj ogromnie wszechstronnego Marqusa Blakely (16.2pkt , 8.1 zbiorek i 4.5 asyst na mecz) , facet w tym zespole jest od wszystkigo , kreuje gre , zbiera sporo pilek i rzuca dosyc duzo. Nie widze gracza w Egis ktory moglby go zatrzymac a sam Blakely moze napsuc sporo krwi kluczowemu graczu Egis czyli Emmettowi i tutaj widze klucz bo prawdopodobnie para Blakely-Emmett bedzie sie nawzajem kryla. O ile Blakely jest w stanie mocno uprzykrzyc zycie Emmettowi to superstrzelec Egis jest po prostu przecietnym obronca i nie widze go w pojedynku z 2krotnym mistrzem Filipin. Kluczowym graczem jest rowniez Reyshawn Terry (ex gracz takich zespolow jak Aris , Virtus, Xacobeo , Brose czy Le Mans) , niezwykle dowiadczony zawodnik ktory w pojedynke moze wygrac mecz. Pakiet koreancow rowniez calkiem niezly , reasumujac Mobis posiada w tym roku dosc obiecujacy zespol ktory przy dobrych wiatrach moze nawet powalczyc o mistrzostwo. O Egis juz pisalem , druzyna w zasadzie mocno uzalezniona od Emmetta , gdy ma dzien sa w stanie pokonac kazda ekipe w tej lidze. Jak wspomnialem dzisiaj trafia na wymagajacego rywala i nie wydaje mi sie by poszalał. Ja tutaj widze delikatnego faworyta wsrod gosci zatem widzac takie kursy mamy calkiem niezle value. Co do undera to jesli Mobis ma wygrac to przede wszystkim dlatego ze powstrzymaja Emmetta i momentami szalenczy atak Egis. Wiec stawiajac twarda obrone i nie wdajac sie w strzelanine (w ktorej stroja na straconej pozycji) sugeruje rowniez zagranie undera jako taki maly wspierak. Powodzenia
Ps : Polecam także ogladać live , czy rzeczywiscie Blakely bedzie krył Emmetta oraz jak sobie bedzie radził z gwiazdą Egis. Ewentualnie zawsze można próbować coś odstawiać
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Mike Harris (Fujian) over 18.5 @1.71 2/10 Bet365
Na dzisiaj proponuje zaklad z chinskiej CBA na over punktowy gracza Fujian Sturgeos , Mike`a Harrisa. Niezwykle doswiadczony gracz w swej karierze reprezentujacy cala mase zespolow (miedzy innymi Houston Rockets czy Utah Jazz) , nie łapiac sie do najlepszej ligi swiata osiadł w Chinach (jak spora liczba graczy balansujacych na linii NBA-Chiny). W tym sezonie przebywa na parkiecie srednio blisko 32min na mecz w tym czasie oddaje az 6 rzutow za 3 w kazdy meczu , to sporo. Liga chinska jaka jest wiadomo , ultra ofensywna wystarczy chwilę poogladać by sie przekonać. Ton nadaja gracze amerykanscy i na dobrą sprawe każda kwarta spokojnie moze byc over 60. Co do rywali czyli druzyna Tianjin to obrona nie jest ich najlepsza strona (117 traconych pkt na mecz to istny dramat). Spodziewam się że Harris w tym meczu spokojnie przekroczy 20kt i linia proponowana przez bukmachera jest moich oczach zaniżona
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Korea KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie Anyang -Kcc Egis razem z dogrywka
Typ:1
Kurs: 2,75
Bukmacher unibet
Analiza.Gospodarze tego spotkania drużyna Anyang w lidze KBL Korei aktualnie zajmują 7 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli oni 5 zwycięstw i 5 meczy przegrali.W ostatnim pojedynku przegrali na wyjeżdzie z Incheon 87-78.Ich rywale drużyna -Kcc Egis jest wyżej w tabeli bo zajmuje 4 miejsce.Ich dotychczasowy bilans to 6 zwycięstw i 5 poniesionych porażek.W ostatniej kolejce koszykarze tego zespołu przegrali niespodziewanie na swoim parkiecie z Mobis Phoebus 80-90.Oba te zespoły stoczyły z sobą wiele pojedynków i wynik były bardzo różne.Myśle że Anyang który zagra przed własną publicznością jest w stanie pokonac swojego rywala.Mocną stroną tej drużyny są rzuty za 3 punkty,gdzie prezentują się bardzo dobrze.
24/10/17 KBL
KCC Egis - Anyang KGC 92:89
18/03/17 KBL
KCC Egis - Anyang KGC 66:73
23/02/17 KBL
KCC Egis - Anyang KGC 77:86 (Do)
04/02/17 KBL
Anyang KGC - KCC Egis 76:79
17/12/16 KBL
Anyang KGC - KCC Egis 88:83
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Anyang(+6) - Egis @1.85 4/10 Pinnacle
Anyang - Egis @2.85 1/10 Bet365
Anyang - Egis under 172 @1.82 2/10 Pinnacle
Zgodze się z typem powyzej jednak sprobuje to lepiej argumentować. Egis w tym sezonie jest przeceniane i nie jest to tak swietna druzyna jak sugerują nam bukmacherzy. Stawianie ich w roli tak duzego faworyta na wyjezdzie z aktualnymi mistrzami tej ligii jest conajmniej dziwne. O Egis pisalem wielokrotnie nei bede sie powtarzal. Anyang to aktualni mistrzowie posiadajacy wielka bron , ogromnego Davida Simona na centrze ktory rowniez grozi rzutami z dystansu , zreszta cyfry w postaci 25pkt i 9zbiorek na mecz to obrazuja. Mamy tam takze calkiem niezlego Efevrbarha (ex gracz Spartaka , Nymburk) oraz ciekawa grupke koreancow z naprawde swietnym Sek-Eun Oh.
Jak wspomnialem , stawianie Egis faworytem na parkiecie mistrzow Kbl jest dla mnie niezrozumiale , podobnie jak w przypadku meczu z Mobisem lekkim faworytem wydaje sie tutaj przeciwnik Egis , Anyang. Kolejny raz widze value w meczu przeciwko druzynie dowodzonej przez Andre Emmetta. Na parkiecie zawsze beda wysocy centrzy , czy to Simon , czy Han czy Rhodes wiec o punkty w pomalowanym powinno byc trudniej. Nie sadze by przekroczyli tak wysoka linie , troszke obrony i powinno siąść
Edit : Simon rzeczywiscie nie gra , proponuje odstawic zaklady na Anyang , under mysle warto zostawic
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
.... aktualni mistrzowie posiadajacy wielka bron , ogromnego Davida Simona na centrze ktory rowniez grozi rzutami z dystansu , zreszta cyfry w postaci 25pkt i 9zbiorek na mecz to obrazuja.....
Mówi się, że Simona dziś nie będzie z powodu kontuzji.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Zaczekamy na live i sam poczatek meczu , jesli nie bedzie Simona od razu odstawimy w drugą strone , pozbawieni swego lidera beda mieli problemy w ataku i wtedy zostawimy sam under w grze
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Korea KBL
Godzina: 11:00
Spotkani Kt Sonicboom- Et Land Elephants razem z dogrywka
Typ:1
Kurs: 2,70
Bukmacher unibet
Analiza.Czas na kolejny pojedynek w lidze KBL Korei.Gospodarze tego meczu zespół Kt Sonicboom narazie spisują się w tym sezonie bardzo słabo i zajmują ostatnie miejsce w tabeli z 2 zwycięstwami i 11 porażkami.Ich bilans koszy jest zdecydowanie ujemny i wynosi 1018-1088.Jednak jest jakieś swiatełko w tunelu ponieważ w ostatniej kolejce pokonali na swoim parkiecie grożny Mobis Phoebus 89-80.Ich przeciwnik Et Land Elephants to absolutna czołówka ponieważ zajmują teraz 3 miejsce w tabeli z 9 zwycięstwami i 5 porażkami.W ostatnim swoim pojedynku pokonali po zaciętym meczu LG Sakers 79-77.myśle że gospodarzom uda się nawiązac walke w tym pojedynku,a może i sprawią niespodzianke w postaci swojego zwycięstwa.
31/10/17 KBL
KT Sonicboom - ET Land Elephants 84:90
05/03/17 KBL
ET Land Elephants - KT Sonicboom 87:73
01/03/17 KBL
KT Sonicboom - ET Land Elephants 72:77
08/01/17 KBL
ET Land Elephants - KT Sonicboom 84:63
18/12/16 KBL
KT Sonicboom - ET Land Elephants 78:74
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina-Koszykówka
Spotkanie-Syria-Jordania
Typ-1 h-9.5
Kurs-1.8
Analiza.
tak krótko bo czasu mało,przyjżałem sie temu spotkaniu dokladniej i wyszło mi że buki za bardzo faworyzują Jordanie,grali ze sobą nie dawno i Jordania wygrała tylko 2 pkt.
A tak dla przkładu w sierpniu tego roku Syria przegrała z Chinami 79-81 a Jordania dostała od Chin 55-86,dlatego idę w stronę niespodzianki.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ten typ również wpadł mi w oko. Może nie sam typ, co tak duże faworyzowanie Jordani. Pamietam, co prawda jak przez mgle ten mecz z Chińczykami i tez mnie zaskoczyli. Ale z drugiej strony Chiny cały puchar Azji to grali dramat. W Syrii z tego co pamietam jeden rzucał dobrze z dystansu i jeden środkowy tam zamiata. Z drugiej strony Jordani nie wiedziałem. Ale pójdę w stronę Syrii jakieś +3,5 może 5,5. Samo opieranie się tak na meczach, to ciężko ugrać. Aczkolwiek można się tym zasugerować. W fortunie widzę nawet lepiej +8,5 po 2.22 i 6,5 po 2,85. W tym wszystkim chodzi mi o to ze oglądając ta Syrię nie widziałem paraolimpiady jak dziś hong kong. Spróbujemy.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Kurwa przepraszam jak ktoś to pograł. Typ fatalny. Paraolimpiada większa niż Hongkong. Dziś Filipińczycy. Z tego co wyczytałem, po stronie Filipinow pare urazów, tzn niby są w treningu ale z urazami. Liga filipinska nie gra. Nie zbyt dobre wiadomości. Ale jest problem bo nigdy nie oglądałem Japończyków i olewam typowanie, a pisze tylko informacyjnie. Tzn pewnie coś zagram, ale wole się nie wychylać jak wczoraj. I pytanko dla znawców tomek80 atp_open czy kto inny ogląda Japońska ligę. Dobrze tam grają? Jakies za aby grać w stronę Japoni? Czy mimo „osłabień” Filipin, przegrają? Czy typ na Filipiny nie jest przesadzony???w Filipinach na pewno Fajuardo i Aguliar zabezpiecza tablice. Ale doczytałem ze m.in Castro trenuje z jakimś urazem. To tyle i może ktoś odpowie na pytania ; )
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Kurwa przepraszam jak ktoś to pograł. Typ fatalny. Paraolimpiada większa niż Hongkong. Dziś Filipińczycy. Z tego co wyczytałem, po stronie Filipinow pare urazów, tzn niby są w treningu ale z urazami. Liga filipinska nie gra. Nie zbyt dobre wiadomości. Ale jest problem bo nigdy nie oglądałem Japończyków i olewam typowanie, a pisze tylko informacyjnie. Tzn pewnie coś zagram, ale wole się nie wychylać jak wczoraj. I pytanko dla znawców tomek80 atp_open czy kto inny ogląda Japońska ligę. Dobrze tam grają? Jakies za aby grać w stronę Japoni? Czy mimo „osłabień” Filipin, przegrają? Czy typ na Filipiny nie jest przesadzony???w Filipinach na pewno Fajuardo i Aguliar zabezpiecza tablice. Ale doczytałem ze m.in Castro trenuje z jakimś urazem. To tyle i może ktoś odpowie na pytania ; )
Over 145.5 w meczu Kamerun vs Guinea @ 1.91
A co do analizowania skladow to to nie ma sensu powtarzalem nie raz ???? ,tymbardziej na Filipinach. Cala nagonka ESPN czy innych stacji to jest dla oddsmakerow zeby wiedziec co ludzie chca zagrac, a nie co naprawde bedzie. Ludzie slepo wierza bukmacherom i nie wyciagaja wnioskow.
1szy lepszy przyklad z nocy zeby nie byc goloslownym.
Cavs 100:99 Hornets
Kurs 1.43 na Cavs...
Handi -5 @ 1.91
Linia 219

Wniosek: Cavs nie ogarneli ani kwarty, ani polowy, ani meczu, a &quot;80+ bukow na swiecie&quot; machneli sie o 20 pts z linia...a wszyscy mieli 218-219 linie...;) Ludzie chcieli taka linie, to taka buki wystawili, ale co tam ze to nie ma odzwierciedlenia w statach. Buki zarobili i to si liczy, a ze bylo 20 pts to co ich to obchodzi?;)
Pozdro
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Over 145.5 w meczu Kamerun vs Guinea @ 1.91
A co do analizowania skladow to to nie ma sensu powtarzalem nie raz ???? ,tymbardziej na Filipinach. Cala nagonka ESPN czy innych stacji to jest dla oddsmakerow zeby wiedziec co ludzie chca zagrac, a nie co naprawde bedzie. Ludzie slepo wierza bukmacherom i nie wyciagaja wnioskow.
1szy lepszy przyklad z nocy zeby nie byc goloslownym.
Cavs 100:99 Hornets
Kurs 1.43 na Cavs...
Handi -5 @ 1.91
Linia 219

Wniosek: Cavs nie ogarneli ani kwarty, ani polowy, ani meczu, a &quot;80+ bukow na swiecie&quot; machneli sie o 20 pts z linia...a wszyscy mieli 218-219 linie...;) Ludzie chcieli taka linie, to taka buki wystawili, ale co tam ze to nie ma odzwierciedlenia w statach. Buki zarobili i to si liczy, a ze bylo 20 pts to co ich to obchodzi?;)
Pozdro
116:78....194....✅ ✅ ✅
Mam nadzieje ze ktos pogral. Ja niestety pogralem w pre, ale dodalem tez under 167.5 na live bo oscylowalem tutaj w okolicach 154-157. Dla mnie marza na minus.
Wniosek po meczowy: Linia 145,a zrobili 194.... 49 pkt od lini bukmacherzy sie &quot;machneli&quot;. Gwinea tylko 6 trojek w 1szej polowie, zeby w 2giej polowie az i to az tylko jedna. Co tez wpadlo w oko, to niech sie kazdy przypatrzy na kwarty i ladna drabinka:
1sza kwarta: 50 pkts
2ga kwarta : 49pkt
3ga kwarta: 48pkts
4ta kwarta: 47 pkt
Pytanie za 100 reputacji: Ile mialaby 5-ta kwarta punktow?;p
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
116:78....194....✅ ✅ ✅
Mam nadzieje ze ktos pogral. Ja niestety pogralem w pre, ale dodalem tez under 167.5 na live bo oscylowalem tutaj w okolicach 154-157. Dla mnie marza na minus.
Wniosek po meczowy: Linia 145,a zrobili 194.... 49 pkt od lini bukmacherzy sie &quot;machneli&quot;. Gwinea tylko 6 trojek w 1szej polowie, zeby w 2giej polowie az i to az tylko jedna. Co tez wpadlo w oko, to niech sie kazdy przypatrzy na kwarty i ladna drabinka:
1sza kwarta: 50 pkts
2ga kwarta : 49pkt
3ga kwarta: 48pkts
4ta kwarta: 47 pkt
Pytanie za 100 reputacji: Ile mialaby 5-ta kwarta punktow?;p
46? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom