>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi (Cały świat)

Z 616,1K
Koszykowka Australia
01.01/2017// 05,00
Melbourne United - Adelaide 36ers
typ: under 181,5
Kurs 1,86
Buk Betsafe
Analiza.Na Nowy Rok postanowiłem zagrać lige NBL Australi męzczyzn.Melbourne United w tym sezonie spisuje się całkiem dobrze i zajmuje 4 miejsce w tabeli z 9 spotkaniami wygranymi i również ponieśli tyle
porażek.Ich bilans punktowy wynosi 1522:1480.W ostatnim swoim pojedynku pokonali wysoko na swoim parkiecie Brisbane 97-59.Ich przeciwnik drużyna Adelaide 36ers spisuje się rewelacyjnie i zajmuje 1 miejsce w tabeli
W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli oni 11 zwycięstw i 6 pojedynków przegrali.Imponująco przedstawia się ich dorobek punktowy który wynosi 1543:1553 w 17 spotkaniach.Ja jednak postanowiłem zagrać under
181,5 punkta.Chociaż oba zespoły rzucają dużo punktów to stawka meczu spowoduje że padnie under 181,5.
NBL 2016/2017
2016-10-14 09:30 Adelaide 36ers - Melbourne United 87-98
2016-10-09 05:00 Melbourne United - Adelaide 36ers 79-87
NBL 2015/2016
2016-01-22 08:30 Adelaide 36ers - Melbourne United 90-81
2015-12-23 08:30 Adelaide 36ers - Melbourne United 91-81
2015-12-06 04:00 Melbourne United - Adelaide 36ers 89-86
2015-10-16 09:30 Melbourne United - Adelaide 36ers 84-75
✅
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spotkanie: MZT Skopje vs Cedevita
Godzina:17:00
Typ: Under 166.5
Kurs: 1.89 ⛔ ⛔ ⛔
Bukmacher: Unibet
Witam Panowie i Panie, mam value na dzisiejsza koszykowke. Fakt, malo do wyboru ale zawsze znajdzie sie jakas perelka. Dla ciekawych, zawsze najpierw wrzucam staty z oddsportal, excel oscyluje a dopiero pozniej sprawdzam jaka linie bukmacherzy wystawili, nie odwrotnie.A wiec, excel oscyluje linie na styk w granicach 154-157 i ani punktu wiecej. Nie wiem czy oddsmakerzy dalej pija i baluja po sylwestrze, ale ten kto wystawil 166.5 powiniem zaprzestac kolejnej porcji trunkow. Oczywiscie bukmacherzy zmieniaja linie w gore udajac ze zachodza w glowe nie wiedzac czy bedzie 166 czy 167 punktow w meczu ???? ???? . Ja gram za 2.5 stalej stawki i polecam rowniez, oczywiscie bez zadnego all inow z waszej strony. Zawsze trzeba docenic sile bukmacherow bo moga ustawic meczyk(jakas przypadkowa dogrywka) ale jesli nie to nie ma prawa tam byc wiecej niz te 166, ale jak bedzie to zobaczymy.
Bilans Excela 1:0(kursy 1.9) nowym roku 2017;), mam nadzieje ze lecimy po 2:0.
Pozdrawiam
P.S. Dzisiaj szlagier w Tureckiej, Fener vs Efes, i kolega mnie juz wyprzedzil takze sie rozpisywac nie bede. +6 Handi w strone Efesu to jak najbardziej value...a nawet moga wygrac ten mecz. Stawiac 1.35 na Fener u siebie to naprawde ktos ma mocne nerwy, jeszcze z takim przeciwnikiem jak Efes.
---------
Wynik: 79:100...179..Na poczatku przepraszam tych co pograli ze mna ten typ. Dla mnie mecz napewno czysty nie byl. Spadek kursow z 1.38 na 1.05..plus fakt to co ogladalem czyli brak obrony, czeste faule, i sam fakt ze bet365 na ten mecz wystawil tylko 4 zaklady na live..od 2giej kwarty byly juz tylko 3.(Parzyste/Nieparzyste,Handi i Over/under). Ale trudno zdarza sie, bede musial zrobic notke do excela zeby omijal takie mecze jesli roznica excela a bukmacherami jest az 15. Bukmacherzy machneli sie o 13 punktow, Excel az o 25. Co do Efesu +5.5 to zabraklo punkta..Efes win tez na minus...ech czarna seria u mnie.
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
mnie linia 166 wychodzi raczej na styk. nie wiem jak duzą ilość danych analizujesz, ja tylko suche wyniki
p.s. to chyba powinno byc w ligach europejskich, a nie swiatowych
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
mnie linia 166 wychodzi raczej na styk. nie wiem jak duzą ilość danych analizujesz, ja tylko suche wyniki
p.s. to chyba powinno byc w ligach europejskich, a nie swiatowych
masz racje...Przepraszam, nie ma opcji skasowania ???? . Jesli jakis Mod moglby przeniesc.Z gory dzieki!.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Czemu buki miały zle wystawic linie w meczu Cedevity?? Oni praktycznie w kazdym meczu pokonuja ten prog. A meczach tych dwoch druzyn w tym sezonie dwa wyniki powyzej progu...
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Czemu buki miały zle wystawic linie w meczu Cedevity?? Oni praktycznie w kazdym meczu pokonuja ten prog. A meczach tych dwoch druzyn w tym sezonie dwa wyniki powyzej progu...

trzeba pokory, arkusz kalkulacyjny ATP open nie raz zaskakiwal. Choc ciekawi mnie wlasnie jakie dane procz wynikow analizuje :grin:
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Jednak spory over, no tu nie siedzial mi Twoj typ wybitnie, ale postraszyles excelem i zagralem leciutko ????
Przepraszam, tych co pograli ze mna. Tak czy inaczej bukmacherzy pomylili sie o 10 pkt a Excel o az 24. Dla mnie nie byl to czysty mecz, ale zwracam honor bukmacherom.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spotkanie: Shenzen vs Shanghai
Typ: Under 216.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Unibet
Co tu duzo mowic, o tym meczu pisalem juz przed wystawieniem lini przez bukmacherow pisalem tu:
https://forum.bukmacherskie.com/f537/typy-na-zywo-dyskusja-48-a-141253-215.html#post6253451
Linie Pinnacle wystawil 212, i taka powinna byc linia.Nie rozumiem jakie &quot;wtyki&quot; maja bukmacherzy, ale linia sie pnie w gore i nie mam pojecia z jakiego powodu. Excel oscyluje 209-212, takze te zwyzki lini biore z pocalowaniem reki tak jak pisalem. Zaufam Excelowi i postawie az 2 stale stawki na under.
Co do tego kto wygra mecz to rowniez gram za 2 stale stawki na Shenzen win po kursie 2.20. Wedlug Excela kursy sa zle wystawione...juz pierwsze kursy 1.9 vs 1.9 byly zle wystawione, a co dopiero teraz.H2H, 4:1 dla Shenzen. Polecam, bez zadnych all inow, ale ja sobie pozwole za wieksza stawke te 2 typy jako ze wczoraj ladnie wszystko siadalo. Bilans Excela 2:1 w 2017 roku i lecimy po 3:1 mam nadzieje ???? . Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam.
 
paul_trunks 16,9K

paul_trunks

Użytkownik
Spotkanie: Shenzen vs Shanghai
Typ: Under 216.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Unibet

Co tu duzo mowic, o tym meczu pisalem juz przed wystawieniem lini przez bukmacherow pisalem tu:

https://forum.bukmacherskie.com/f537/typy-na-zywo-dyskusja-48-a-141253-215.html#post6253451

Linie Pinnacle wystawil 212, i taka powinna byc linia.Nie rozumiem jakie &quot;wtyki&quot; maja bukmacherzy, ale linia sie pnie w gore i nie mam pojecia z jakiego powodu. Excel oscyluje 209-212, takze te zwyzki lini biore z pocalowaniem reki tak jak pisalem. Zaufam Excelowi i postawie az 2 stale stawki na under.

Co do tego kto wygra mecz to rowniez gram za 2 stale stawki na Shenzen win po kursie 2.20. Wedlug Excela kursy sa zle wystawione...juz pierwsze kursy 1.9 vs 1.9 byly zle wystawione, a co dopiero teraz.H2H, 4:1 dla Shenzen. Polecam, bez zadnych all inow, ale ja sobie pozwole za wieksza stawke te 2 typy jako ze wczoraj ladnie wszystko siadalo. Bilans Excela 2:1 w 2017 roku i lecimy po 3:1 mam nadzieje ???? . Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam.
Ten H2H to chyba na odwrót 4:1 dla Shanghai
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Spotkanie: Shenzen vs Shanghai
Typ: Under 216.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Unibet


Linie Pinnacle wystawil 212, i taka powinna byc linia.Nie rozumiem jakie &quot;wtyki&quot; maja bukmacherzy, ale linia sie pnie w gore i nie mam pojecia z jakiego powodu. Excel oscyluje 209-212, takze te zwyzki lini biore z pocalowaniem reki tak jak pisalem. Zaufam Excelowi i postawie az 2 stale stawki na under.

Może dlatego, że Shenzen swoje ostatnie 5 spotkań u siebie rzuciło:

124, 123, 123, 103, 122

Shanghai jest faworytem, więc teoretycznie powinno wrzucić więcej niż podane przeze mnie cyfry.

Nie wiem, ja sugerowałbym się tym, że na wyjeździe Shanghai powinno zagrać bardziej defensywnie i też pójdę w under. Na zielonym becie mam linię 217.5 wrzucę parę groszy.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
No i było 204. Jakby gość w ostatniej sekundzie nie trafił, byłaby dogrywka... a wtedy żaden z naszych typów nie wszedłby...
✅ ✅
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spotkanie: Shenzen vs Shanghai
Typ: Under 216.5 ✅: ✅ ✅
Kurs: 1.86
Bukmacher: Unibet
Co tu duzo mowic, o tym meczu pisalem juz przed wystawieniem lini przez bukmacherow pisalem tu:
https://forum.bukmacherskie.com/f537/typy-na-zywo-dyskusja-48-a-141253-215.html#post6253451
Linie Pinnacle wystawil 212, i taka powinna byc linia.Nie rozumiem jakie &quot;wtyki&quot; maja bukmacherzy, ale linia sie pnie w gore i nie mam pojecia z jakiego powodu. Excel oscyluje 209-212, takze te zwyzki lini biore z pocalowaniem reki tak jak pisalem. Zaufam Excelowi i postawie az 2 stale stawki na under.
Co do tego kto wygra mecz to rowniez gram za 2 stale stawki na Shenzen win po kursie 2.20 ✅ ✅ ✅ Wedlug Excela kursy sa zle wystawione...juz pierwsze kursy 1.9 vs 1.9 byly zle wystawione, a co dopiero teraz.H2H, 4:1 dla Shenzen. Polecam, bez zadnych all inow, ale ja sobie pozwole za wieksza stawke te 2 typy jako ze wczoraj ladnie wszystko siadalo. Bilans Excela 2:1 w 2017 roku i lecimy po 3:1 mam nadzieje ???? . Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam.
Wynik: 103:101...204...co za emocje, ale Excel znowu przewidzial ponizej i tak tez sie stalo. Bilans Excela 3:1 w roku 2017 ???? . Gratulacje dla tych co zaufali po raz kolejny, pograli i wzbogacili razem ze mna.
jeszcze nie....masowka idzie na Shanghai i to ostra, zeby pozniej panowie i panie nie bylo placzu. ????
Jak cos to ostrzegalem.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spotkanie: Adelide vs Hawks
Typ: Under 184.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5Dimes
Napisalem analize i jeden glupi przycisk w tyl i poszlo..eh. No nic, sprobujemy ponownie. A wiec, po wczorajszym tourne 6/6, zapraszam do Australii na meczyk Adelide vs Hawks. Adelide po blowucie z Melbourne(73:104) niby podraznieni, beda chciec sie odegrac dzisiaj u siebie itp. Na szczescie, Excel nie bierze emocji pod uwage, i po wrzuceniu statow, Excel oscyluje linie 172-175. Takze dla wiekszych ryzykantow, mozna sprobowac u 174.5 @3.4w unibecie. Ja jednak nie bede pazerny i pogram 10 punktowy bonus(184-174) od bukmacherow i kolejny raz zaufam Excelowi. Wczoraj Duzo duzy plus, ale dzisiaj ciut mniejsza stawka bo nie ma sie co podpalac. Polecam, i jak zwykle pisze, nie grajcie all in. Nie ma pewniakow, sa tylko value i dzisiaj value jest na Under 184.5, a jak bedzie to zobaczymy. Gram 1.5 stalej stawki. Bilans Excela w 2017: 3:1, i mam nadzieje lecimy po 4:eek:ne ????
Wynik:
P.S. Dzisiaj Euroliga! ???? ,Efes dzisiaj u siebie takze jak ktos chce dorzucic 1.2 do tasiemki to rowniez polecam.
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Australia &gt;NBL
Adelaide &gt; Illawarra Hawks
Illawarra Hawks 2,44 Pinnacle
Mecz oceniam 50/50 , więc lekko wybieram wyższy kurs. 2/10j
⛔ chyba mi się coś pomyliło z tym 50/50, tu 50 to będzie punktów różnicy :grin:
Spotkanie: Adelide vs Hawks
Typ: Under 184.5
Kurs: 1.91
Linia jest strasznie wysoka, wszystkim wychodzi 10 niżej, a wejściowe dane mamy takie same. Poczekam na początek meczu.
e: &lt;206.5 zlapalem byłem ;)
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Spotkanie: Adelide vs Hawks
Typ: over 90,5 (1 połowa)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Spotkanie dwóch najbardziej overowych drużyn ligi, wiele spotkań h2h powyżej 190, ostatnie bardzo underowe( ciekawostka - bukmacherzy na tamto spotkanie wystawili linie 188 - po ich wcześniejszym spotkaniu które zakończyło się 210 pkt.
Na początku myślałem o overze na to spotkanie, linia nie jest wcale aż tak wysoka w porównaniu do poprzednich wystawianych na spotkania tych drużyn.Obie drużyny potrafią pięknie przyceglić, ale i pokryć w kwarcie 60 pkt stąd over na 1 połowe - odkąd typ wjechał na live linia jest niższa niż przed meczem (92,5--&gt;90,5)
Dodatkowo gramy over w tym spotkaniu - myślę podobnie jak ATP_open - tutaj albo będzie 170 albo 190+, ale przychylam się do grania powyżej 183,5.
Główny typ: 1 połowa - over90,5 4/10j
Typ poboczny: Całe spotkanie - over 183,5 2/10j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom