>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi (Cały świat)

Z 619,7K
Dyscyplina: Koszykówka Japonia B League
Godzina: 07:05
Spotkanie Alvark Tokyo- Chiba Jets bez dogrywki
Typ:under 155,5
Kurs: 1,85
Bukmacher : Forbet
Analiza.To powinien byc bardzo ciekawy pojedynek ponieważ obas zespoły to absolutna czołówka ligi.Gospodarze tego pojedynku zespoł Alvark Tokyo zajmuje 1 miejsce w Konferencji Wschodniej .W dotychczas rozegranych pojedtynkach odnieśli 21 zwycięstw i 6 meczy przegrali,w tym 1 po dogrywce.W ostatnim swoim spotkaniu przed kilkoma godziami pokonali swojego przeciwnika na swoim parkiecie 57-56.Ich rywal Chiba to też znakomity zespol który zajmuje 2 miejsce tej Konferencji .ich dotychczasowy bilans to 19 wygranych pojedynków i przegrali 8 meczy,w tym 1 po dogrywce.Myśle że tutaj podobnie jak w poprzednim meczu zdecydowanie padnie mało koszy.
31/12/17 B.LE
Toyota Alvark Tokio - Chiba Jets 57:56
12/11/17 B.LE
Chiba Jets - Toyota Alvark Tokio 67:77
11/11/17 B.LE
Chiba Jets - Toyota Alvark Tokio 95:59
16/04/17 B.LE
Toyota Alvark Tokio - Chiba Jets 78:84
✅67-49
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
CBA
Dzis rownież tak na szybko
Zhejiang Lions -3.5
@1.80
Qingdao
@3.43
Dzis gram te spotkania mniejsza stawka
Powodzenia ????
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
CBA
Dzis rownież tak na szybko
Zhejiang Lions -3.5
@1.80
Qingdao
@3.43
Dzis gram te spotkania mniejsza stawka
Powodzenia ????
Dzięki za typy. Rozliczaj zaległe w wolnym czasie, żeby dać możliwość graczom ocenę swojej skuteczności.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Dziś proponuje pograć mecze z Meksyku
Capitanes - Fuerza
Typ: 2 Kurs: 1.65
Spotkanie 4 drużyny z liderem tabeli.W pierwszym spotkaniu górą byli gospodarze,a więc typowo dla tej ligi gramy na przełamanie.W listopadzie na własnym terenie Fuerza 2 razy ogarnęła więc tym razem pasuje choć to jedno zwycięstwo ze sobą zabrać zwłaszcza,że za plecami Soles i Mineros tylko czają się na kolejne potknięcie rywala.
Tym razem wydaje mi się,że Fuerza to weźmie.Jesli ktoś śledzi wyniki w tej lidze to wie jaką są realia.Częsty przypadek,że przegrywając pierwsze spotkanie w rewanżu już się jest górą.Minusem jest tu tylko to,że grają na wyjeździe ale licze,że jednak ogarną
Wynik: 70:62 ⛔
e: lider niestety zawiódł ale ....
Mineros - Michoacan
Typ: 1 Kurs: 1.70
Tego typu jestem pewien praktycznie na 100%.2 w tabeli Mineros i 5 Michoacan.Analogiczna sytuacja jak wyżej.Pierwsze spotkanie bierze Michoacan.Dość powiedzieć,że była to pierwsza porażka gospodarzy od bodajże 6 spotkań.Na parkiecie Mineros nawet Soles nie potrafiło wygrać,a więc dziś zdecydowanie to gospodarze zgarniają zwycięstwo.Jak dla mnie to jest tzw. bet dnia. Obym się nie mylił
Wynik: 89:70 ✅
e :... bet dnia siadł pięknie
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Liga Nacional de Bosquetbol

San Martin VS Union de Formosa


Union de Formosa +9

@1.6 ✅


Estudiantes Concordia VS Quilmes


over 168.5

@2.00 ✅

Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Novo Basquete Brasil
Ciser Araldite VS Botafogo


Ciser Araldite -3.5

@1.75 ✅

Witam, dzisiaj więcej czasu mam ,więc coś wyskrobię.
Dzisiaj gram mecz z dołu tabeli w stronę Joinvile, którzy jak już mają z kims wygrywać to z takimi drużynami jak Botafogo.
Zacznijmy od gospodarzy. Joinville to drużyna, która w pierwszym meczu sezonu zaskoczyła i wygrała z drużyną Vivo Franca, później 3 porażki i wygrana z również słabym Sorocabana, trzeba im przyznać, że u siebie grają dużo lepiej niz na wyjazdach, bardzo często &quot;bronią handi&quot;. Na ich plus dzisiaj moim zdaniem jest wiek ich zawodników, gdzie ponad 30 ma bodajze tylko 2 zawodnikow. Do tego ich lider Deonta Stocks, gra coraz lepiej, a dla ciekawostki przybył do zespołu w 2016 roku z ligi NCAA z West Georgia, gdzie dobrze rokował, a dzisiaj już 29-letni Stocks dobrze wkomponował się w drużynę.
Botafogo natomiast wygrało tylko z Sorocabana oraz Campo Mouaro czyli przed ostatni i ostatnie miejsce w lidze, lecz to były mecze domowe, na wyjazdach jest tragedia i wątpie aby to się miało nagle zmienić. Wspominał o wieku dlatego bo ja drużynę Botafogo nazywam drużyną dziadków. Gdzie większość zawodników ma ponad 30 lat, a ich lider Arnaldinho Filho nawet ma 39... Jasne, że w Brazylii jest dosyć często spotykane, ale moim zdaniem jest to duży minus dla nich dziś.
Ja stawiam na młodą krew i nie widze tutaj innego rezultatu jak wygrana gospodarzy ;)

Dodatkowo gram

GRSA Itabom Bauru VS SKY Basquete Cearense


over 151.5

@1.70 ✅

Powodzenia ;)
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Liga Nacional de Bosquetbol

Ciclista Olimpico VS Regatas de Corrientes


over 169

@2.05 ✅

Ach te overki ???? wchodzą powoli w nawyk ????

Powodzenia ;)
 
Z 619,7K
Dyscyplina: Koszykówka Korea KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie Seoul SK Knights - Mobis Phoebus razem z dogrywką
Typ:1
Kurs: 1,60
Bukmacher :Forbet
Analiza.Przyszedł czas na ulubioną lige KBL Korei.To napewno powinien byc bardzo interesujący pojedynek ponieważ oba zespoły to czołowe drużyny ligi.Gospodarze tego pojedynku Seoul SK Knights obecnie zajmują 2 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 22 zwycięstwa i 11 meczy przegrali.W ostatnim pojedynku pokonali zdecydowanie na wyjeżdzie dobry zespół Incheon 98-77.Ich rywale Mobis Phoebus zajmują aktualnie 4 miejsce.W dotychczas rozegranych meczach zanotowali 20 zwycięstw i 13 pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce przegrali na swoim parkiecie z KCC Egis 60-71.Napewno będzie to w miare wyrównany pojedynek,ale sądze że Seoul SK Knights wykorzysta atut swojego terenu i wsparcie kobiców i ostatecznie odniesie zwycięstwo w tym meczu.
21/12/17 KBL
Mobis Phoebus - Seul SK Knights 67:59
12/11/17 KBL
Seul SK Knights - Mobis Phoebus 105:104 (Do)
17/10/17 KBL
Mobis Phoebus - Seul SK Knights 77:82
05/03/17 KBL
Mobis Phoebus - Seul SK Knights 57:64
⛔
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Liga Nacional de Bosquetbol


Atenas Cordoba VS Obras Sanitarias Buenos Aires


Atenas Cordoba -8

@1.95 ⛔

Powodzenia ;)
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Meksyk
Panteras - San Luis
Typ: 2 Kurs: 2.25
Zaryzykuje a co mi tam.Kurs wart gry zwłaszcza,że w tabeli to San Luis jest wyżej.
Mecze ligowe w Meksyku rządzą się swoimi prawami więc takie spotkania trzeba próbować.
W pierwszym dwumeczu na parkiecie San Luis było remisowo.Zeby się utrzymać w ósemce trzeba to wygrać z niżej notowanym rywalem zwłaszcza,że rywale są blisko.
Wynik: 92:105 ✅
e: na luźno
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Dziś znów propozycja z Meksyku
Fuerza - Soles
Typ: 1 Kurs: 1.70
Nie wiem co się dzieje z ekipą Fuerzy ale 4 porażki z rzędu to jest dość kompromitujące dla nich dlatego dziś na przełamanie.Trzeba w końcu wrócić na właściwe tory.Rywal trudny ale takie właśnie zwycięstwo może ruszyć tą drużynę z miejsca zwłaszcza,że rywale nie próźnują.
Jak dla mnie bet dnia i wart gry.
Wynik: 62:73 ⛔
e: nadal lipa
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Liga Nacional de Bosquetbol


Instituto de Cordoba VS Estudiantes Concordia

Estudiantes Concordia +8
@1.66


Powodzenia ;)
Liga Nacional de Bosquetbol

Union de Formosa VS Quilmes
Union De Formosa -7
@1.87

Witam, zdaję się że dawno nikt nic tu nie pisał ???? to może ja coś zarzucę na szybko na dziś
H2H na korzyść zespołu Quilmes, jednak jeśli spojrzymy na obecny sezon to lepiej wygląda ekipa Formosa, Quilmes ma tylko parę zwycięstw, jest bardzo nieregularną drużyną, ciężko postawić dzisiaj na nich jakiekolwiek pieniądze, jasne zdarzyła im się wygrana niedawno z zespołem Quimsa, ale tak samo zespół gospodarzy potrafił pokonać Regatas de Corrientes czy Quimse właśnie. Także nie ma brać tego tak jako główny czynnik na dziś.
Na dziś linia nie jest jakaś nie osiągalna także ja ją pobieram ????
Powdzenia ????
 
Z 619,7K
Dyscyplina: Koszykówka Australia NBL
Godzina: 09:30
Spotkanie Brisbane Bullets- Illawarra Hawks
Typ over 174,5
Kurs: 1,80
Bukmacher :Forbet
Analiza: W tym pojedynku ligi NBL w Australi można się spodziewać dużych emocji oraz bardzo wiele rzuconych punktów.Gospodarze tego pojedynku drużyna Brisbane Bullets zajmuje teraz przedostatnie miejsce w tabeli i ich gra wygląda słabo w tym sezonie.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 8 zwycięstw i 16 meczy przegrali,w tym 1 po dogrywce.W ostatniej kolejce przegrali na wyjeżdzie z Melbourne United 69-61.Ich rywal zespół Illawarra Hawks spisuje się lepiej i zajmuje 5 miejsce.Na ich bilans składa się 10 zwycięstw,w tym 1 po dogrywce i przegrali 14 pojedynków,również 1 po dogrywce.W ostatnim pojedynku przegrali na wyjeżdzie z NZ Breakers 88-84.
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Hej . Witam .Rzucił mi się w oczy pewien mecz w oczy ligi chińskiej-Zhejiang-Beijing. Kursy wyjściowe na to zdarzenie wyglądały 1.24-4.13 obecnie 2.09-1.78 !!!. Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego (chyba) mecz bez znaczenia (chyba) Biorąc pod uwagę tylko tabele powinna być czysta jedynka. Na zagranicznych stronach wszyscy obstawiają na czystą dwójkę hmmm skąd taki pomysł. &quot;Ustawka&quot; ? Dodam że gospodarze mają bilans u siebie 16-2 !!!! Coś nie chcę mi się wierzyć aby odpuścili jedynym wytłumaczeniem może być wystawienie rezerwowego składu przez gospodarzy. Czy ktoś coś wie na ten temat ? Pozdrawiam.
 
Z 619,7K
Dyscyplina: Koszykówka Australia NBL
Godzina: 09:30
Spotkanie Melbourne United - Perth Wildcats
Typ over 167,5
Kurs: 1,85✅
Bukmacher :Forbet
Analiza:przyszła pora na pojedynek w bardzo dobrej lidze NBL Australi,a że spotkają się czolowe zespoły ligi to emocji niepowinno zabraknąc.Gospodarze tego pojedynku drużyna Melbourne United jest aktualnie liderem tabeli z 19 zwycięstwami i 7 poniesionymi porażkami.W ostatniej kolejce spisali się bardzo dobrze pewnie wygrywając 100-82 na wyjeżdzie z NZ Breakers.Ich rywale zespol Perth Wildcats to obronca tytułu mistrzowskiego obecnie na 3 miejscu w tabeli.Na ich bilans składa się 15 zwycięstw i 11 poniesionych porażek.W ostatnim swoim pojedynku nieoczekiw3anie przegrali na swoim parkiecie 83-85 z Cairns Taipans.Liga ta znana jest z tego że pada bardzo dużo punktów i w tym meczu będzie podobnie.
12/01/18 NBL
Perth Wildcats - Melbourne United 80:82
19/11/17 NBL
Melbourne United - Perth Wildcats 59:91
20/10/17 NBL
Perth Wildcats - Melbourne United 89:84
12/02/17 NBL
Melbourne United - Perth Wildcats 94:96
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Liga Nacional de Bosquetbol

Instituto de Cordoba VS Estudiantes Concordia
Estudiantes Concordia +8
@1.66 zwrot

Powodzenia ;)
Liga Nacional de Bosquetbol

Union de Formosa VS Quilmes
Union De Formosa -7
@1.87 ✅

Witam, zdaję się że dawno nikt nic tu nie pisał ???? to może ja coś zarzucę na szybko na dziś
H2H na korzyść zespołu Quilmes, jednak jeśli spojrzymy na obecny sezon to lepiej wygląda ekipa Formosa, Quilmes ma tylko parę zwycięstw, jest bardzo nieregularną drużyną, ciężko postawić dzisiaj na nich jakiekolwiek pieniądze, jasne zdarzyła im się wygrana niedawno z zespołem Quimsa, ale tak samo zespół gospodarzy potrafił pokonać Regatas de Corrientes czy Quimse właśnie. Także nie ma brać tego tak jako główny czynnik na dziś.
Na dziś linia nie jest jakaś nie osiągalna także ja ją pobieram ????
Powdzenia ????
Witam, na dziś również liga argentyńska

Liga Nacional de Bosquetbol



Regatas de Corrientes VS Gimnasiay Esgrima


over 166.5

@1.80 ⛔

Mecze między obiema ekipami często kończyły się underami bo aż 5 na 7 spotkań kończyło się underem.
W lidze trochę lepiej pod tym względem, w zespole Regates połowa spotkań kończyła się overem natomiast w zespole Gimnasia na ostatnie 19 spotkań 13 kończyło się overem, więc już lepiej to wygląda ????
Jednak jak się spojrzymy ostatnim spotkań u siebie Regates to zobaczymy że na ostatnie 11 spotkań, 6 kończyło się overem natomiast u Esgrimy w meczach wyjazdowych 7 na 9 kończyło się overem.
Regates gra jako faworyt i mieli problemy w obronie z wyrównanymi przeciwnikami jakim na pewno jest Gimnasia, która jest w gazie, dużo rzuca, dużo traci. Na dziś uważam to za najlepszą opcję na dziś ????

Powodzenia ????

Witam, znowu zaglądam do Argentyny ;)

Liga Nacional de Bosquetbol

Salta VS San Lorenzo- -Casla
Salta +8
@2.27

Dzisiaj gram w stronę drużyny, która miała niedawno gorszy okres jednak zaczęli z niego wychodzić.
Wysokie wygrane z Estudiantes Concordia czy nieoczekiwanie z Instituto de Cordoba, bardzo mogła się podobać gra zespolu Salty w tym meczu, jeśli zagrają równie dobrze nie ma co się martwić o dzisiejszy mecz.
San Lorenzo gra bardzo dobrze, jednak zdarzają im się wygrane mniejszą ilością pkt jak chociażby ich ostatni mecz z Boca Juniors czy potknięcie z Atenas Cordoba gdzie przegrali aż 15pkt.
Dzisiaj gram linię, która sądzę jest w zasięgu graczy Salty, można spokojnie po dobrym kursie zagrać wyższa linie ????

Powodzenia ;)

Witam, znowu zaglądam do Argentyny ;)

Liga Nacional de Bosquetbol

Salta VS San Lorenzo- -Casla


Salta +8

@2.27 ✅
Dzisiaj gram w stronę drużyny, która miała niedawno gorszy okres jednak zaczęli z niego wychodzić.
Wysokie wygrane z Estudiantes Concordia czy nieoczekiwanie z Instituto de Cordoba, bardzo mogła się podobać gra zespolu Salty w tym meczu, jeśli zagrają równie dobrze nie ma co się martwić o dzisiejszy mecz.
San Lorenzo gra bardzo dobrze, jednak zdarzają im się wygrane mniejszą ilością pkt jak chociażby ich ostatni mecz z Boca Juniors czy potknięcie z Atenas Cordoba gdzie przegrali aż 15pkt.
Dzisiaj gram linię, która sądzę jest w zasięgu graczy Salty, można spokojnie po dobrym kursie zagrać wyższa linie ????

Powodzenia ;)
✅✅ ????
 
dannybpt 0

dannybpt

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Godzina: 02:00
Mecz: Cleveland Cavaliers vs Washinghton Wizards
Typ: Cleveland over 113.5 pkt.
Kurs: 1.91
Stawka 10/10

NBA wraca do naszych odbiornikow po tygodniowej przerwie spowodowanej &quot;All-Stars Festival&quot;. Dla prawdziwego fana tej ligi to zapewne wydarzecznie, ktorego nie ma prawa opuscic.
Sledzilem wszystko co dziala sie podczas tego czasu i cala otoczke wokol stworzona. Mega niespodzianka w konkursie 3-point shooterow, ktory ostatecznie wygral David Booker ustanawiajac nowy rekord &quot;28&quot;.
Statuletka najlepszego &quot;dunkera&quot; wywalczyl bardzo mlody gracz z ekipy Utah Jazz, ktorym jest Donovan Mitchell. Wzorowal sie on na legedzie NBA, Vincencie Carterze. Zwyciescy z 2000 roku podczas tamtejszejgo NBA Slam Dunk.
Nie bardzo interesowal mnie NBA Skill Challenge, poniewaz uwazam ze to raczej dla gimnazjalistow takie zabawy a nie dla powaznych graczy z tej ligi. :p
Ostatnim wydarzeniem podczas tegorocznego All-Stars bylo oczywiscie spotkanie dwoch gwiazd wspolczensej koszykowki amerykanskiej. TEAM James vs TEAM Curry.
Obie druzyny wyglady mega solidnie, ale jedna rzecz mnie naprawde bardzo zadziwila... Nie bylo to zwykle spotkanie w ramach All-Stars Festival.. Tutaj byla prawdziwa walka o to kto jest lepsza druzyna! Zawodnicy klocili sie o kazdy punkt, kazdy faul, sprawdzali powtorki tak jakby to byl mecz o cos naprawde waznego. Doskonale wiemy, ze to spotkanie mialo cechy charytatywne i tak tez sie to skonczylo, ale zaangazowanie podczas tego pojedynku bylo jak na nie jednym meczu w fazie play-off.
Ostatecznie wygrala druzyna &quot;krola&quot; LeBrona Jamesa. LBJ zostal MVP tego spotkania i wcale sie nie dziwie. Piekne zagrania do partnerow, dunki i wiele innych znakomitych akcji w jego wykonaniu. Swietnie zaprezentowal sie rowniez mlody zawodnik z Minnesoty Timberwolves , mowa tutaj o panie Towns&#39;ie.
Dzisiejszej nocy zobaczymy 6 spotkan. Ja natomiast wybralem dwa z nich, jesli chodzi o propozycje ode mnie, a jeden z meczy postaram sie opisac, dlaczego dokonalem tego wyboru a nie innego.
Typ mialem w glowie juz od poczatku tego tygodnia i zastanawialem sie jaka linie wystawia bookmacherzy. Nie powiem, ze jestem baaardzo zadowolony ale uwazam, ze bookie oszacowaly bardzo dobrze typ, ktory bede chcial Wam zaproponowac.
Moja dzisiejsza propozycja jest zagranie overu druzynowego druzyny z Cleveland tj. Kawalerzysci z LBJ&#39;em na czele.
Cavs sa w tym sezonie bardzo kontrowersyjna druzyna, ktora miala swoje wzloty i upadki kilkukrotnie na przestrzeni paru miesiecy. Najpierw poczatek sezonu, gdzie plasowali sie na ostatniej pozycji w lidze pod wzgledem defensywy. Pozniej znakomita seria 13 zwyciestw. Kolejno na dziesiec spotkan wygrywaja tylko jedno..
Wielkie zmiany, ktore rozpoczely sie na poczatku tego miesiaca &quot;luty&quot; plusuja, jesli chodzi o wyniki ostatnich starc kawalerzystow. Nie bede wspominal meczu z Hawks, poniewaz ta druzyna raczej nie jest godnym rywalem w tym sezonie :p Znaczaca wygrana z B ostonem na wyjezdzie, a pozniej wygrana Oklahoma, ktora ogladalem, udowodnila mi,ze James z druzyna zaczynaja wkoncu brac reszte sezonu na powaznie.
Od kiedy Nance oraz Clarkson doszli do druzyny, a takze Hill to ewidetnie widac ze jest to ekipa, ktora sie rozumie i potrafi ze soba pogrywac. Love jest kontuzjowany az do czasow play -off, ale to raczej nie przeszkadza na dzien dzisiejszy, poniewaz mlody Korver swietnie radzi sobie z presja i rozgrywa znakomite spotkania.
Wszystkie mecze Clevland od czasu zmienionego skaldu wygladamy baardzo dobrze pod wzgledem ofensywy, ale rowniez i defensywy. Dzisiejsze spotkanie Cavs zagraja przeciwko Washington Wizards. Druzyna ktora preferuje szybki styl gry. Ich defensywa nie jest za dobra, jednak gracze nadrabiaja w ofensywie z Bradleyem Bealem na czele. Spodziewam sie szybkiego tempa oraz duzej ilosci punktow podczas tego spotkania.
❗ Na dzien dzisiejszy proponuje Wam &quot; Over 113.5 pkt Clevland Cavaliers&quot; po kursie 1.91.
 
pukon 959K

pukon

Użytkownik
Liga Americas
Regatas - Guaros de Lara godz. 01.30
Typ / Kurs: 1xbet
2(+9,5) / 1.87
Witam. Ostatnia kolejka grupy F Liga Americas i stracie gospodarzy turnieju argentyńskiej ekipy Regatas (bilans 2-0) z wenezuelską drużyną Guaros de Lara (bilans 0-2). Oba zespoły już z jasną sytuacją w grupie, Regatas awansowali do Final Four, z kolei Guaros już bez jakichkolwiek szans na awans. Guaros to obecni mistrzowie Ligi Amerykańskiej i można było spodziewać się dużo lepszego występu w ich wykonaniu w tej grupie, zresztą już w rundzie wstępnej pokazali naprawdę dobrą grę, gdzie pokonywali z łatwością rywali. Tutaj celem na pewno był awans do turnieju finałowego i obrona mistrzowskiego tytułu. Kadrowo prezentują się, przynajmniej na papierze, najmocniej w tej grupie - reprezentanci Wenezueli Nestor Colmenares, Gregory Echenique, Heissler Guillent, Luis Bethelmy, Jose Vargas czy Yohanner Sifontes, plus bardzo solidni zagraniczni zawodnicy jak Herve Toure, Carlos Cabezas i Diego Garcia. Wzmocnili jeszcze skład przed turniejem sprowadzając Mario Little i Roberta Battle. Do tego wszystkiego świetny i bardzo doświadczony trener Argentyńczyk Fernando Duro, uznane nazwisko w kraju - był w sztabie trenerskim kiedy Argentyna zdobyła złoto na IO w Atenach. Potencjał w tej kadrze jest naprawdę duży. Tutaj usprawiedliwieniem na pewno może być to że nie byli w rytmie meczowym, w tym roku zagrali jedynie trzy mecze rundy wstępnej Ligi Amerykańskiej, w przeciwieństwie do pozostałych zespołów z tej grupy, którzy grają systematycznie w swoich ligach krajowych. Minimalne porażki z brazylijskim Bauru (77-81) i argentyńskim Estudiantes (73-78), były bardzo pechowe, byli nawet stroną przeważającą przez większą część meczu (więcej rzutów z gry, lepsi pod tablicami), ale głównie przez słabą skuteczność nie potrafili tej przewagi na parkiecie przełożyć na korzystny wynik. Nie udało im się uzyskać awansu, ale jako obrońcy tytułu powinni zrobić wszystko by w jak najlepszym stylu pożegnać się z tą edycją tego turnieju. Potencjał w kadrze jest spory, na pewno nie ustępują Regatas pod tym względem, więc jeżeli będą potrafili zagrać na swoim poziomie i przede wszystkim z lepszą skutecznością, powinni tutaj mocno powalczyć o wygraną, ale też o zmazanie niekorzystnego wrażenia z poprzednich meczów, bo to drużyna która zdecydowanie potrafi zagrać dobrą koszykówkę, co już nie raz pokazywała. Ekipa gospodarzy z kolei mając już awans w kieszeni mogą zagrać na większym luzie, może szanse dostaną też zmiennicy, bo jeszcze zdecydowanie ważniejsze mecze przed nimi - za trzy dni wracają do rozgrywek krajowych i mecz z Penarol, a już 24 marca półfinał Final Four Ligi Amerykańskiej gdzie czeka już brazylijski klub Mogi Das Cruzes, więc te siły trzeba zachować na kolejne ważne gry. Jeżeli nawet Guaros nie uda się zwyciężyć, to mam nadzieję, że stoczą chociaż wyrównany pojedynek.
To mój pierwszy wpis tutaj, więc proszę o wyrozumiałość, jeżeli coś pominąłem, nie uwzględniłem czegoś ważnego czy po prostu pomyliłem się gdzieś ???? Pozdrawiam
68-79✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Meksyk
Toros N.Laredo - Fuerza Regia
Typ: 1 Kurs: 1.80 ✅
A ja dziś zapraszam do Meksyku.Tutaj już faza pucharowa rozpoczęta.
W w/w meczu póki co 0:2 dla ekipy dzisiejszych gości.Oba mecze na parkiecie Fuerzy na styku tak więc dziś wchodzę ostro w gospodarzy.Mają 2 mecze w plecy więc pora coś wygrać.
A,że wygrywać potrafią udowodnili to przed miesiącem pokonując właśnie Fuerze dwukrotnie na swoim parkiecie.Chcąc myśleć o pozostaniu w grze dziś po prostu ten mecz trzeba wygrać.
Wynik: 84:79
 
Do góry Bottom