>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe Ligi Europejskie 2016/2017

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka Grecja 18:00

Olympiakos-Panathinaikos WYNIK: 88:63✅
Typ: Olympiakos wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,40✅
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Mecz na szczycie ligi, Panathinaikos osłabiony przed sezonem odszedł przede wszystkim Victor Claver do Barcelony i Williams Eliot do Golden State, dodając jeszcze Radulice i Jankovica to odeszli dosyć kluczowi zawodnicy zespołu, zaciąg zawodników z wielkimi nazwiskami jak K.C Rivers, Mike James czy wiekowy center Borousis, nie zapominając o Nicolsie z CSKA, drużyna będzie się zgrywała skłąd jak i ławka wygląda imponująco jednak potrzeba czasu aby to zaczęło funkcjonować, potwierdzają to obecne wyniki z takim marnym Żalgirisem dopiero mecz rozstrzygneli na dobrą sprawę w ostatniej kwarcie, w Olympiakosie raczej kosmetyczne zmiany pozbyto się zbędnego balastu jakim był Otello Hunter i rozgrywający mający przeszłość w Polskiej lidze Strawberry, przyszli doświadczeni zawodnicy jak Papanikolau z Denver i doszedł najlepszy gracz Usaka center Khem Birch, dodając Erica Greena który będzie kierował grą razem ze Spanoulisem skład wygląda jeszcze bardziej mocny niż rok temu, nie wspominając o Hackecie który w trudnych momentach potrafi zrobić różnicę. Podsumowując : Spanoulis, Lojeski, Birch, Mantzaris, Printezis wyglądają lepiej niż:
Singleton, Pappas, Borousis, Gist, Calathes, ławka jak wspominałem imponująca jak na Europejskie możliwości każdy zawodnik może zrobić różnice, jednak ta drużyna zacznie lepiej funkcjonować za 2-3 miesiące, Olympiakos ten sam skład i ich hala będzie mega przewagą w tym starciu, spotkanie może być underowe ale jeśli takie będzie to zwycięzcą moze być tylko Olympiakos, kursy już spadają na mistrza Grecji i myślę że spokojnie sobie poradzą w tym meczu
 
prince91 136

prince91

Użytkownik
Turecka Super Liga
Anadolu Efes (1-0) - Ankara Kolejliler (0-1)
Ankara +36,5 @1.87⛔ bwin
To, że gospodarze wygrają jest niemal pewne, pytanie tylko z jaką różnicą punktową. Moim zdaniem handicap AH +36,5 na gości jest tutaj prezentem i myślę, że warto z niego skorzystać. Jeszcze ta linia się utrzymuje, ale widzę, że u niektórych buków jest dużo niższa. Gospodarze nie powinni zbytnio forsować tempa, bo w czwartek mają ważny mecz w Pireusie i na pewno jest to ważniejsze spotkanie niż dzisiejsze. Ankara pierwszy mecz przegrała z Besiktasem różnicą aż 42 punktów, ale mam nadzieję, że wyciągnęli wnioski z tego meczu i tym razem zaprezentują się lepiej. W drużynie gości jest kilka ciekawych nazwisk, zwłaszcza Amerykanie Shorter, Love oraz Thomas i liczę, że pociągną trochę grę tego zespołu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka EuroCup 20:00
Union Olimpija-Hapoel Jerozolima WYNIK: 74:89✅
Typ: Hapoel -9,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betsson

Hapoel po porażce ligowej kiedy zabrakło pary po wyczerpującym spotkaniu z Valencią kiedy nikt na nich nie stawiał i wygrali mecz musi się zrehabilitować w pucharach, roster amerykański bardzo mocny z potencjałem spokojnie na półfinał EuroCup a mianowicie: Amare Stoudemire, Curtis Jerrels, Travis Peterson, Jerome Dyson, i rozgrywający Tarense Kinsey dodając rezerwowych graczy, reprezentantów Izraela jak Eliyahu czy Bar Timor to jest mega pakieta doświadczenie i umiejętnosci przewyższają zawodników z Lublany którzy grają i w lidze Słoweńskiej lidze Adriatyckiej i wygrali z tego co pamiętam tylko jedno spotkanie z Mega Leksem i Europucharze w zasadzie grają co 3 dni a to kosztuje sporo sił, Hapoel powinien zniszczyć w handicapie słabą drużynę jaką jest Olimpija
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 833

sebunited16

Użytkownik
Unicaja : Bayern over 156.5 bet365⛔

Unicaja w Hiszpanii zdobywa średnio 84,2 tracąc niewiele mniej. Zawodnikami związanymi z naszym krajem są oczywiście Waczyński, bardzo dobry strzelec, jak i Lafayette znany przede wszystkim z dobrej obrony. W świetnej formie rzutowej jest Smith, trafiający w lidze za 3 ze skutecznością 58%, oraz w pierwszym meczu 3/3. Musli pod koszem gra dobry sezon, drużyna notuje średnio niecałe 67 rzutów na mecz, więc jest to dobry wynik. Tempo gry plus wykonawcy sprawiają, że o Maladze można mówić jako o dobrej ofensywnej drużynie. Niemcy już pokazali w europie moc w ataku, u siebie w lidze, również sporo zdobywają, te straty punktowe są mniejsze, jak wiadomo rywale słabsi. Mecz nie ma zdecydowanego faworyta, to może spowodować pare punktów więcej w końcówce, myślę, że linia 160 pkt zostanie złamana
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Ekaterinburg Ryazan over 180,5 LIVE bet365⛔ ????

Jest przerwa 58;43, czyli 101 punktów, mocny dziki zachód, bieganina i strzelanina ???? Jeśli trenerzy całkowicie nie nakarzą zmiany gry linia pęknie spokojnie. Styl prowadzenia meczu nijak ma się do zaproponowanej przed meczem linii 156 pkt
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Panathinaikos - G.S. Kymis⛔ tak sie grac nie da..ustawka jak byk
typ: Kymis +30,5 @ 1.9 betsson

Gospodarze są w tym meczu pewnym faworytem, ale ten handi to lekka przesada. Zwlaszcza ze w tygodniu gospodarez rozgrywali 2 mecze w eurolidze. Wyjazd do Nimiec i mecz u siebie z Crvena. Walka w Eurolidze trwa i ten handi pobieram ????
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Fenerbahce - Galatasaray 2 @5.00

Mimo przewagi kadrowej Fener, wystawianie takiego kursu na taie spotkanie w którąś ze stron to po prostu zaproszenie do gry za małą stawkę. Fener to faworyci, mają po swojej stronie przewagę w strefie podkoszowej ale odnosze wrażenie że nie jest to już ta zdeterminowana ekipa co rok temu. Ostatnio w Eurolidze przegrana w fatalnym stylu w Baskonii, Galatasaray natomiast pokonało Olympiakos. Typ bardziej warunkowany kursami, gdyby na Galatasaray było poniżej 4.00 raczej bym się wstrzymał, ale 5.00 no to za drobne trzeba pograć.

⛔ zadecydowała trzecia kwarta i odjazd.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka Turcja 18:00
Galatasaray - Besiktas WYNIK: 84:78⛔
Typ: +3,5 Besiktas
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson

Mecz na szczycie kolejki, Galatasaray po dwóch męczących meczach na dużej intensywności, gra gospodarzy wygląda lepiej niż początku sezonu, strzelcy zaczęli łapać wiatr w żagle i wreszcie powoli odpalają, ale są straszne problemy w obronie, Besiktas wygląda lepiej w obronie niż Galata, pod koszem przewaga gości bo jest Clark i Stimac którzy nieźle punktują i zbierają są lepszymi zawodnikami niż Micov i Tyus, strzelcy obu zespołów porównywalni, Roll Thompson i Weems niczym nie ustępują Plessowi Dieblerowi czy Preldzicowi grają na podobnej skuteczności, rotację ma szerszą Besiktas w ostatnim meczu Galaty to praktycznie starter rozegrał cały mecz ze zmiennikiem Pleisem który rozegrał najlepszy mecz w sezonie, Besiktas jeszcze 2 minuty przed końcem przegrywał 10 punktami na trudnym terenie we Włoszech i zona press (obrona strefowa na całym boisku) spowodowała odwrócenie wyniku a rzut z końcową syreną Weemsa dał zwycięstwo gościom,takie mecze cementują ekipę i podbudowdują morale, widać chemię w zespole nawet jak nie idzie aby odwrócić wynik, Besiktas będzie świeższy już od 3 kilku dni jest w Stambule i przygotowuje się do tego meczu a Galata jak pisałem rozegrała mecz na dużej intensywności w szybkim tempie i nie była wykorzystywana rotacja aby nie przegrać meczu, do tego myślę że strzelcy nie powtórzą meczu z Darrusafaką bo taki dzień rzutowy na takiej skuteczności jak w zwycięskim meczu z drużyną Blatta zdarza się bardzo rzadko w koszykówce Europejskiej a z doświadczenia wiem że nie dzień po dniu, myślę że mecz będzie kręcił się w okolicy remisu i o wygranej zadecydują decyzje poszczególnych zawodników, szersza rotacja + świerzość zespołu, do tego uważam że Besiktas lepiej funkcjonuje w obronie i handicap w stronę gości jest dobrym rozwiązaniem, myślę że linia jest ok bo w ciągu dnia będzie obniżona do +2,5 albo jednego punktu, więc wszystkie przesłanki skłaniają mnie aby ulokować pieniądze w drużynie gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Panata -5.5 @ 1.9 z Aris 5Dimes ✅ ✅ 71:59
Dla mnie jest value czysto matematycznie. Aris u siebie z Panata 4:17. Panata nie przegrywa z Aris 3 razy pod rzad mniej niz 6 punktami. W Lidze jak widac Panata 3 miejsce zaraz za Olympiakosem i Athens gdzie Aris 11. Ogladalem meczyk Panata vs Olymp u siebie ale walka do samego konca. Wnioskuje ze dzisiaj musza wygrac minimum 6 pkt zeby morale powrocily do lask. Co do kursow, nie rozumiem tych spadkow na Aris, albo ktos gra czysty win co jest nierozsadne w mojej opini, lub tez gra Aris handi +5.5 bo mysli ze Panata wygra ale ledwo ledwo. Ja tutaj widze Panate wygra mecz w okolicach 9+ punktow.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Fińska Korisliiga:

Tamperen Pyrinto - BC Nokia 1 2.59 ✅ pinnaclesports

Ligę tę grałem kilka lat temu i można było wyciągnąć niezłe kursy. Potem miałem kilka lat przerwy, teraz powoli wracam do tematu. W tym sezonie też udało mi się trafić kilka ciekawych typów, mam nadzieję, że z tym będzie podobnie.
Niech nikogo nie zmyli ligowa tabela i pojedynek ostatniej drużyny (bilans Pyrinto 4-10) z czwartą (6-7). Fińska liga, to przede wszystkim własny parkiet!
Tu już bilanse home/away wyglądają nieco inaczej: Pyrinto u siebie 3-3, ostatnio 3-1, a porażkę ponieśli z absolutnym liderem Helsinki Seagulls. Zresztą widać progres w porównaniu z początkiem sezonu - w październiku mieli średnią pkt 74.7 i eff 76.7, a w listopadzie już 83.8pkt i eff 90. Poza tym z ostatnich 5 meczy, tylko jeden (z Helsinkami właśnie) zagrali u siebie.
BC Nokia swoją pozycję zawdzięcza właśnie domowym meczom, bowiem na wyjeździe mają bilans 1-5. Różnicę widać w statach: u siebie rzucają 84.3pkt i mają 93.1 eff, na wyjazdach już tylko 78 pkt i 83.5 eff, a w cztrech ostatnich meczach wyjazdowych średnia traconych punktów to 97.2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Sprobujemy sil w ABA.
Igokea vs Mornar Bar
Igokea -4.5 HT @1.9 Unibet Wynik 39:28 ✅ ✅ ✅
Under 147.5 @ 3.05 Unibet Wynik 74:69 ✅ ✅ ✅
Under 155.5 @ 1.83 Bet365 ✅ ✅ ✅

Wszystko analiza matematyczna. Wzialem wiekszosc meczy tych druzyn pod analize i wrzucilem do Excela...tam srednia 136.5( wyrzucajac pare skrajnosci typu 180) takze lini 155.5 po 1.83 kompletnie nie rozumiem. Jako ze Unibet wystawil 147.5 po 3.05 to biore z pocalowaniem reki. Polecam zagrac plaska stawke jaka zwykle gracie na typ bez jakichkolwiek all inow.
P.S. typ under 147.5 bardziej pewniejszy niz -4.5 ale tez warto zagrac dla wiekszych emocji.
Pozdrawiam

Zabite na Amen!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
????:wowsdf:????
Dla laików, którzy wejdą i zamiast 2 piw zagrają typ ATP małe sprostowanie :
Igokea ogólnie 153,09 dom 149,5
MB 158,72 wyjazd 167,6
Ja wiem, że fb także przechodzi &quot;dobrą zmianę&quot;, ale kasujcie takie bzdury !
Eksperyment, 12.kolejka, więc po 5 najniższych wyników obu drużyn :
132, 145, 134, 131, 151 = 138,6
115, 142, 130, 153, 153 = 138,6
Zmień excela, bo nawet po 5 najniższych wyników, daje średnią 138.6, ogólnie wychodzi średnia +155, a że Mornar nie broni, to i 155 zapewne będzie podbite...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
????:wowsdf:????
Dla laików, którzy wejdą i zamiast 2 piw zagrają typ ATP małe sprostowanie :
Igokea ogólnie 153,09 dom 149,5
MB 158,72 wyjazd 167,6
Ja wiem, że fb także przechodzi &quot;dobrą zmianę&quot;, ale kasujcie takie bzdury !
Eksperyment, 12.kolejka, więc po 5 najniższych wyników obu drużyn :
132, 145, 134, 131, 151 = 138,6
115, 142, 130, 153, 153 = 138,6
Zmień excela, bo nawet po 5 najniższych wyników, daje średnią 138.6, ogólnie wychodzi średnia +155, a że Mornar nie broni, to i 155 zapewne będzie podbite...
Niepotrzebnie wprowadzasz ludzi w blad..mogl byc 6cio pak...Co do Excela to uzywam go prawie ze codziennie wiec napewno nie mam co zmieniac ???? Tak czy inaczej dziekuje za konstruktywna krytyke z Twojej strony.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
w temacie 2/2...Lecim po 3/3 i miejmy nadzieje po kolejne pieniazki.
Spotkanie: Lokomotiv Kuban vs CSKA Moskwa
Typ: Under 157.5 @ 3.15 Unibet ✅ ✅ ✅
Under 165.5 @ 1.9 Unibet
✅ ✅ ✅
Wrzucilem wyniki do mojego excela, i po glebszej analizie wychodzi mi srednia 148. Odrzucajac skrajnosc, to under 157.5 to 50/50, a wiec dosc spore value po kursie 3.15 ktore wystawia Unibet. Biorac pod uwage ze CSKA ostatnio spadek formy, wymeczone te zwyciestwa w Eurolidze, wiec watpie ze zobaczymy tutaj &quot;odrodzenie&quot;i mnostwo trojek po obu stronach.
Plaska stawka na dwa typy, bez zadnych all inow. Polecam.
Wynik: 83:74...= 157!!tak jak pisalem 50/50 co do punktu, Excel nie klamie:p a wiec 3/3 w temacie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Lecim po 4/4, because Why Not?
Spotkanie: Crvena vs FMP
Typ: FMP + 4.5 HT @ 3.25 Unibet ⛔ ⛔ ⛔
FMP +9.5 HT @ 1.9 Unibet ⛔ ⛔ ⛔

Dzisiejsza koszykowka dosc uboga takze powrzucalem pare meczykow do mojego excela i buki dobre linie wystawiaja, tzn 50/50 wiec nie ma latwo. Na kangurowe Hawks, Olympiakos i nawet na Crvene dosc dobrze wystawione kursy na over under w meczach i nawet do ht. Jednak excel zauwazyl dosc jedna niescislosc...w meczach Crveny zdarza sie mega &quot;cuda&quot; w stylu kwarta w ktorej rzucaja 7 punktow...jako gospodarze...w innych meczach goscie rzucaja 7...9.....na kwarte, i zadna z druzyn nie zdobywa 20 pkt..takze warto pomyslec o &quot;Zadna do 20 pkt&quot; w pierwszej kwarcie na live oczywiscie za mniejsza stawke, tam kurs powinien byc dosc zachecajacy zeby tego nie zagrac. Oczywiscie moze byc ze Crvena bedzie niszczyc to wiadomo, ale ciut value jest i mozna. Ale wracajac do glownego typu, Crvena lubi odwalac glupote jesli chodzi o ht, malo kiedy wygrywaja i to grajac nawet u siebie!. Kurs +9.5 na Ht @ 1.9 dosc spore value, albo brakuje mi jakiejs kropki nad i, ale bede zdziwiony jak FMP przegra 10 pktami. Napisalem ze nawet wierze w wygrana HT FMP, ale ze ie,ma takiej lini, to biore najnizsza linia +4.5.
Ja gram plaska stawka i polecam zagrac taka sama, bez all inow.
Wynik: 49:30..Niespodziewalem sie, no trudno, przepraszam tych co pograli razem ze mna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Od czego by tu zacząć..? No dobra zacznę od początku ;)
Niepotrzebnie wprowadzasz ludzi w blad
Na prawdę na tym forum nie ma MT !? Jedyną osobą wprowadzająca w błąd jesteś Ty, wymyślasz sobie jakieś średnie, które nie mają żadnych podstaw, co jest wyżej czarno na białym...
w innych meczach goscie rzucaja 7...9.....na kwarte
9 ? W jakim ?
i zadna z druzyn nie zdobywa 20 pkt..takze warto pomyslec o &quot;Zadna do 20 pkt&quot; w pierwszej kwarcie na live oczywiscie za mniejsza stawke, tam kurs powinien byc dosc zachecajacy zeby tego nie zagrac
Na 6 spotkań w 4 tak było, we wszystkich po 1 razie...
Crvena lubi odwalac glupote jesli chodzi o ht, malo kiedy wygrywaja i to grajac nawet u siebie!. Kurs +9.5 na Ht @ 1.9 dosc spore value
49-30, 38-32, 56-31, 40-29, 48-39, 38-38... i to z zespołami lepszymi od dzisiejszych przeciwników ;)
Eksperyment, może excel nie odróżnia FMP od Zalgirisu, Milano, Tau, Barcy, czy Darussafaki to sprawdzamy euroligowe 1.połowy Gwiazdy...
44-42, 37-32, 28-37, 40-31, 44-30
Bilans 9-1-1 HT, średnia różnica +8pkt, odrzucając remis i porażkę, to jeśli średnio wygrywają to +11pkt wliczając euroligę (6aba,5euroliga).
Co do 20.pkt,jeśli linia na Crvenę jest +-84, to na kwartę 21, łatwo więc wywnioskować kurs na brak 20pkt... HT @7-8, ale nie w Unibeciku...
____________________
____________________
Zależy co kto bierze pod lupę. Ja np. wrzucam ostatnie 6 meczy, osobno home/away i to miksuję. Jeśli to co mi wyszło odbiega od linii wystawionych przez buka o co najmniej 3-4pkt, biorę się za głębszą analizę..
ale w ww.przypadkach jakbyś nie naciągał, to nie naciągniesz na liczby, którymi posługuje się ATP... Nawet profile drużyn, to Mornar gra bez obrony, Crvena w adriatyckiej u siebie jest poza zasięgiem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
????:wowsdf:????
Dla laików, którzy wejdą i zamiast 2 piw zagrają typ ATP małe sprostowanie :

Igokea ogólnie 153,09 dom 149,5
MB 158,72 wyjazd 167,6

Ja wiem, że fb także przechodzi &quot;dobrą zmianę&quot;, ale kasujcie takie bzdury !

Eksperyment, 12.kolejka, więc po 5 najniższych wyników obu drużyn :
132, 145, 134, 131, 151 = 138,6
115, 142, 130, 153, 153 = 138,6

Zmień excela, bo nawet po 5 najniższych wyników, daje średnią 138.6, ogólnie wychodzi średnia +155, a że Mornar nie broni, to i 155 zapewne będzie podbite...
Zależy co kto bierze pod lupę. Ja np. wrzucam ostatnie 6 meczy, osobno home/away i to miksuję. Jeśli to co mi wyszło odbiega od linii wystawionych przez buka o co najmniej 3-4pkt, biorę się za głębszą analizę.
Jednak bardziej mi się to sprawdza w odniesieniu to grania typów 1 2, niż under/over, ale tu też można co nieco wyciągnąć.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Fińska Korisliiga

Salon Vilpas - Kataja over 161.5pkt 1.81 ⛔ Pinnacle

Linia ustawiona na 162.5pkt, w Pinnacle przy dobrym kursie punkt mniej.
Myślę, że dadzą radę dziś przekroczyć linię, ponieważ w ostatnich meczach średnia punktów w meczach obu drużyn oscyluje w okolicach 170. Obie drużyny w tym sezonie spotkały się już dwukrotnie i nawrzucali w tych meczach 173 oraz 180 punktów.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Fińska Korisliiga, mecze 14.12

Z uporem maniaka, ostatnio brakło niewiele, lecz zadecydowała fatalna skuteczność gości. Ale nie ma gdybania, gramy dalej. Pinnacle wystawił już kursy.

Korihait - Karhu 1 3.2 ⛔
Po takim kursie myślę, że warto zaryzykować. W tej lidze gospodarze póki co wygrali 73% spotkań.
Znów ostatnia drużyna w tabeli gra jako gospodarz. U siebie bilans 4-3, lecz na rozkładzie m.in. absolutny lider Helsinki Seagulls (ich jedyna porażka w lidze właśnie na parkiecie Korihait). Domowe średnie to 83.7pkt i 91.4 eff.
Goście mają wyjazdowy bilans 1-7, średnie 76.1pkt i 74.3 eff.

KTP - Koriko under 154.5pkt 2.01 ⛔
For fun. Taką średnią osiąga w ostatnich meczach Koriko, KTP z kolei 147pkt i myślę, że to oni będą w tym meczu dyktować warunki. Z siedmiu domowych meczy, KTP tylko w dwóch pierwszych przekroczyli tę linię (159 i 157pkt), w pięciu ostatnich już nie. Tylko czołowa trójka ligi potrafiła na parkiecie KTP zbliżyć się do 50% skuteczności z gry, resztę ligi KTP zatrzymuje na poziomie max 44% za 2 i 30% za 3.
W tym sezonie już raz zagrali ze sobą (2 listopada), Koriko wygrało u siebie 73:71.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom