>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe Ligi Europejskie 2016/2017

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Efes vs Trabzo
Under 164.5 @ 1.9 @Bet365 (Glowny Bet) ✅ ✅ ✅
Under 155.5 @ 3.5 Unibet ✅ ✅ ✅
Wrzucilem staty z ponad 40 meczow do excela i srednia 160.5...czyli poczatkowa linia ktora wystawili bukmacherzy. Na chwile obecna linia 164.5...i nie za bardzo rozumiem az takiej zmiany, czyzby bukmacherzy sugerowali sie ostatnim 174 Efesu z niemieckim Bamberg zeby az tak linia podskoczyla? Excel oscyluje 160.5, ale z doswiadczenia wiem ze moze byc sporo mniej dlatego gram rowniez za plaska stawke under 155.5. Trabzo 12 miejsce w Tureckiej, Efes spokojnie utrzymywane 3cie miejsce, po wyjazdowym meczyku watpie ze beda tutaj wyprowac sobie zyly zeby niszczyc Trabzo. Odradzam grania Handi w tym meczu w ktorakolwiek strone. Jesli Efes odpusci to value na Trabzo win po kursie 4 zamiast 1.9 na handi, ale jesli Efes zagra swoje to moze byc blowout w okolicach 14+, takze granie handi po 1.9 to wielka niewiadoma bez value. Glowny bet gram za 3x stala stawke, a under 155.5 za zwykla stala. Dla mniej ryzykownych graczy polecam granie u 164.5(4 punkty zapasu od poczatkowej lini)a co do live to jesli linia bedzie w okolicach 170+po pierwszej kwarcie to rowniez polecam grac na under.
Wynik: 78:77....=155...155.5 weszlo ol yeah ???? Dzisiaj zarobiony...gratulacje dla tych co pograli ze mna.
P.S. Obserwator i inni krytycy, jesli jakies uwagi to na priv, zeby tematu niepotrzebnie zasmiecac.Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Atyrau vs Jurmala
Typ: Atyrau +19.5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs 1.85
Bukmacher: Unibet
Faktycznie dzisiaj posucha ale jednak zawsze jakis meczyk z Europejskich parkietow cieszy. Przygladnalem sie meczu Atyar i zbytnio nie rozumiem handicapu. Co do Over Under to odradzam grac jesli ktos ma zamiar...linia 151.5 wystawiona strictle na podstawie sredniej Atyrau(269/4=67 + 87 (348/4) = 154...jednak warto zauwazyc h2h i handicap. Atyrau 2 razy win w tamtym sezonie z Jurmala i to tez na wyjezdzie. Biorac nawet pod uwage przegrana Atyaru, to tylko 8 razy na 25 wyjazdowych zostali pokonani 20+ punktami...a wiec 67%razy pokrywaja linie..Ja gram plaska stawke,(nie ma co grac all inow, bo roznie moze byc ale warto i polecam). Biore tez pod uwage ze Ataryu zacznie w koncu cos grac i tez bronic...wiec jesli mialbym juz grac to under w tym meczu ale to taki bet &quot;na sucho&quot;.
Wynik: 96:63...:4ta kwarta to normalnie brak slow...
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 14:00
Spotkanie: Usak Sportif - Tofas Bursa
Typ: 2

Tabela wygląda tak



Oba zespoły są w dole ligowej tabeli tuż nad strefą spadkową. Usak Sportif u siebie ma bilans 2 zwycięstw i 3 porażek, natomiast goście na wyjazdach mają na koncie 1 zwycięstwo, 1 porażkę po dogrywce i 3 porażki. Stawiam tutaj dziś na Tofas, gdyż oni grają tylko i wyłącznie w lidze tureckiej natomiast ich rywal Usak musi godzić rozgrywki ligowe w kraju z europejskimi pucharami gdzie gra w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Zespół gospodarzy nie należy do potentatów w tureckim baskecie i nie ma tak mocnej ławki rezerwowej jak Ci najmocniejsi typu Anadolou Efes czy Besiktas, Fenerbahce itd. Dla tego zespołu będzie to dziś 3 potyczka w ciągu tygodnia a grają praktycznie ciągle tymi samymi zawodnikami i już teraz widać, że zespół jest dość mocno przemęczony. Jakby tego było mało w ostatnim meczu w rozgrywkach Ligi Mistrzów na wyjeździe z łotewskim Ventspilsem kontuzji doznał ich center Litwin Kayris i w tym dzisiejszym spotkaniu nie zagra. Może Tofas Bursa też nie należy do jakiś wielkich w tureckim baskecie i też nie gra wielkiego kosza ale to zespół z doświadczonym trenerem i graczami i do tego dobrze zregenerowany i wypoczęty na to spotkanie i myślę, że to dzisiaj wystarczy aby pokonać tego rywala. W 4 meczach ligowych pomiędzy tymi zespołami zawsze górą byli dzisiejsi gospodarze. Tofas wygrał jedynie raz ale był to sparing i dzisiaj myślę jest wyśmienita okazja do tego aby wreszcie wygrać z tym rywalem również w lidze. Zespół gospodarzy jest przemęczony i myślę, że goście to dziś wykorzystają i wygrają.



Oprócz tego zapraszam do działu piłki nożnej Pozostałe Ligi a następnie Pozostałe Ligi Europejskie i do tematu Turcja 2016/2017, gdzie szerzej napisałem o swoich dwóch innych typach z piłki nożnej z tego kraju ???? Pozdrawiam

✅ 74-98
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Szwecja, Ligan
Godzina: 19:04
Spotkanie: Jamtland Basket - Norrkoping Dolphins
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj propozycja z najwyższej klasy rozgrywkowej w szwedzkim baskecie. Tabela prezentuje się następująco:

Powiem szczerze, że jestem zdziwiony tak wysokimi kursami na gospodarzy, którzy u siebie grają bardzo dobrze i ciężko pokonać ten zespół na ich terenie. U siebie mają bilans 5 zwycięstw, 1 porażki i 1 porażki po dogrywce. Norrkoping na wyjazdach ma na koncie 3 zwycięstwa i 4 porażki, tak więc widać, że na wyjazdach idzie im w kratkę i bilans mają ujemny. Zespół Jamtland u siebie wygrał 5 ostatnich spotkań i uważam, że to dzisiejsze spotkanie również wygra. W ostatniej kolejce pokonali Sodertalje Kings 86-78 u siebie (mistrz Szwecji) a kurs na ich wygraną wynosił koło 4,15 średnio, tak więc dziś z wicemistrzem Szwecji z tamtego sezonu również sa w stanie wygrać, tym bardziej, że zagrają dzisiaj najmocniejszym składem i liczę bardzo na ich najlepszego gracza Bruesewitza, którego niezwykle ciężko jest zatrzymać. Gracz ten zdobywa wiele punktów, do tego ma wiele zbiórek i liczę dziś na jego kolejny dobry występ. W Norrkoping bardzo obawiają się tego gracza jak i samego spotkania. Trener gości wypowiedział się, że to bardzo groźny zespół na własnym parkiecie i, że dwa ostatnie spotkania tam przegrali. Wypowiedział się również, że zespół w ostatnim czasie miał trochę problemów z urazami i chorobami spowodowane głównie ciężkim terminarzem i dość okrojoną kadrą ale że nie wolno o tym myśleć i trzeba zagrać z pełnym zaangażowaniem. Widać, że trener już przed meczem trochę narzeka i szuka usprawiedliwienia jakby przeczuwał, że tutaj będa dziś spore problemy. Wypowiedział się również, że zespół Jamtland kadrowo jest najlepszy od lat i, że na to spotkanie zabiera kadrę 10 ludzi. Według mnie po takim kursie warto tutaj zagrać na wygraną gospodarzy, bo oni ostatnio na własnym parkiecie są w wielkim gazie , goście mają swoje problemy a buki jakby trochę gospodarzy nie doceniały więc myślę, że dzisiaj na tym się sparzą i Jamtland zagra kolejne dobre spotkanie na własnym obiekcie ????
⛔ 60-74
Bruesewitz nie zagrał i Jamtland wiele straciło w swej sile
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Fińska Korisliiga, 28.12

Kataja - Helsinki 2 2.94 ⛔ Pinnacle

Nie szło mi tu ostatnio, ale okazji nie przepuszczę. Pisałem wcześniej, że Korisliiga, to głównie własny parkiet, lecz grzechem dla mnie byłoby przejść obok takiego kursu na absolutnego lidera tych rozgrywek.
Helsinki w całych rozgrywkach w 15 meczach poniosły tylko jedną porażkę z Korihait, Kataja u siebie też tylko jedna porażka - z Salon Vilpas, a więc wiceliderem ligi.
Na h2h nie ma co patrzeć, gdyż w ubiegłym sezonie to były inne drużyny, w tym już zagrali ze sobą w ostatniej kolejce przed przerwą 16.12. Mecz zakończył się zwycięstwem Helsinek po 2 dogrywkach, a tu dość rozbudowane statystyki z tego meczu http://www.basket.fi/english/competitions/game/?game_id=3502265&amp;amp;season_id=93783&amp;amp;league_id=4#stf
Pytanie, kto lepiej odrobił zadanie z tego meczu? Ja liczę na lidera.

Z pozostałych zastanawiam się nad under 160.5pkt ✅ w meczu Salon Vilpas-Korihait. Kurs prawie taki sam, jak na 159.5 w bet365.

PS.
Dziś kurs na Helsinki jeszcze wzrósł, obie ekipy w najmocniejszych składach, Kataja bez jednego gracza rotacyjnego. Kataja uwikłana w Champions League, gdzie wygrali ostatnio 4 mecze z rzędu. Liczę na to, że gospodarze większe zaangażowanie rzucą właśnie na CL, odpuszczając póki co ligę.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Finlandia, Korisliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: KTP Basket Kotka - Kouvot Kouvola
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja tak jak kolega wyżej, też typuję na dzisiaj spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej we fińskim baskecie ale inny mecz. Tabela w tej lidze wygląda tak:

Oba zespoły są przy końcu, tyle, że drużyna Kouovot ma o 2 spotkania rozegrane mniej. KTP u siebie gra w kratkę i ma bilans 4 zwycięstw i 4 porażek, natomiast goście tego meczu na wyjazdach póki co bardzo słabo i mają na koncie 1 wygraną po dogrywce i 6 porażek. W lidze fińskiej przeważnie wygrywają gospodarze ale nie tym kierowałem się typując to spotkanie. Przede wszystkim słaba forma gości na wyjazdach a do tego w tym spotkaniu po stronie Kouovot mają nie zagrać dwaj kluczowi gracze w zespole Kaunisto i Hirvonen. Bez tych zawodników ciężko tutaj będzie cokolwiek zespołowi osiągnąć. Gospodarze raczej w najmocniejszym składzie i powinni w tym spotkaniu sobie poradzić.
✅ 100-77
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kesirdal 2

kesirdal

Użytkownik
Fińska Korisliiga, 28.12

Kataja - Helsinki 2 2.94 Pinnacle
Będzie cięzko , kadrowo lepszy zespoł mają gospodarze , niespelna dwa tygodnie temu przegrali po dogrywce , tak ze dziś dochodzi chęć rewanżu , oba zespoly grają dość otwartą koszykówkę , zdobywając i tracąc sporo pnktow i tutaj wg mnie góre wezmie skutecznosć, jak kataja zagra tak jak np z Saratovem z duzo skutecznoscia za 3 pkt to nie widze zadnych szans dla zespolu z Helsinek .
 
Z 610,3K
Koszykowka Turcja
31.12.2016// 15,00
M.P. Trabzonspor - Besiktas
typ: 1
Kurs 3,30
Buk Bet 365
Analiza.Na ostatni dzień roku postanoiwiłem zagrać lige Turecką.Gospodarze tego spotkania zespól M.P. Trabzonspor niespodziewanie spisują się bardzo słabo i zajmują 14 miejsce w tabeli z 16 punktami zdobytymi.
W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli tylko 4 zwycięstwa i 8 spotkań przegrali.Na swoim parkiecie jednak są bardzo grożną drużyną i potrafią zagrożić każdemu przeciwnikowi.Ich bilans na swoim parkiecie
to 3 zwycięstwa i 3 porażki.W ostatniej kolejce przegrali wysoko wyjazdowe spotkanie z Fenerbahce 98-78.Ich przeciwnik Besiktas dla odmiany spisuje się rewelacyjnie i zajmuje 2 miejsce w tabeli z 10 zwycięstwami
i tylko 2 porażkami.Jednak pojedynki pomiędzy tymi drużynami są zawsze bardzo zacięte i stawiam że dojdzie do niespodzianki i M.P. Trabzonspor odniesie sensacyjne zwycięstwo
Super Ligi 2015/2016
2016-03-05 14:00 Besiktas - Trabzonspor MP 85-74
2015-11-07 14:00 Trabzonspor MP - Besiktas 96-99
Super Ligi 2014/2015
2015-02-14 15:00 Trabzonspor MP - Besiktas 98-75
2014-11-01 15:00 Besiktas - Trabzonspor MP 68-58
 
Z 610,3K
Koszykowka Turcja
02.01.2017// 17,00
Fenerbahce - Anadolu Efes Handicap ( 0 : 6 )
typ: 2
Kurs 1,90
Buk Betsafe
Analiza.Będzie to pojedynek na szczycię ligi Tureckiej.Oba zespoły rozegrały bardzo dużo spotkań pomiędzy sobą i wyniki były różne.Gospodarze tego pojedynku zespół Fenerbahce zajmują obecnie 4 miejsce w tabeli
z 22 punktami zdobytymi.Na ten bilans składa się 10 wygranych pojedynków i przegrali 2 spotkania.W ostatniej kolejce pokonal;i wysoko na swoim parkiecie Trabzonspor 98-78.Ich rywal drużyna Anadolu Efes
spisuje się jeszcze lepiej ponieważ zajmuje aktualnie 3 miejsce w tabeli z 23 punktami zdobytymi.Dotychczas przegrali tylko 1 spotkanie.W ostatnej kolejce pokonali 78-72 jednego z kandydatów do tytułu
mistrzowskiego Darussafaka Dogus.W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami pokonało swojegoi przeciwnika u siebie 88-80
2016-12-25 Fenerbahçe - Trabzonspor MP 98-78
2016-12-18 Gaziantep - Fenerbahçe 98-102 sd
2016-12-11 Fenerbahçe - Banvitspor 76-71
2016-12-04 Tofas - Fenerbahçe 81-72
2016-11-27 Fenerbahçe - Best Balikesir 91-57
Games won:4 Games draw:0 Games lost:1
Anadolu Efes Previous
Date Event Result
2016-12-26 Anadolu Efes - Darüssafaka Dogus 78-72
2016-12-18 Trabzonspor MP - Anadolu Efes 77-78
2016-12-11 Anadolu Efes - Pinar Karsiyaka 96-70
2016-12-04 Gaziantep - Anadolu Efes 70-75
2016-11-27 Anadolu Efes - Yesilgiresun Bld. 82-75
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 17:00
Spotkanie: Fenerbahce - Efes ✅ 81:75
Typ: 1
Kurs: 1,36
Bukmacher: Betano
Za 20min mecz wiec szybko. Mecz na szczycie tureckiej ligi. Zespol fenerbache jest faworytem choc liczylem naco wiekszy kurs niz 1,36. Fene wydaje mi sie teraz bardziej przekonowujace niz Eefes co pokazuja ostanie mecze zwlaszcza ich ostani w Eurolidze gdzie wygrali 8pkt. Stawiam tez na Gospodarzy poniewaz ostanio bardzo dobrze sie im gra z zespolem Efes gdzie na 7 spotkan usiebie wygrali 7.
Dzis tez powinii sobie poradzic. Kurs taki sobie ale do jakiegos dubla moze byc
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 17:00
Spotkanie: Fenerbahce - Efes
Typ: 1
Kurs: 1,36
Bukmacher: Betano

Za 20min mecz wiec szybko. Mecz na szczycie tureckiej ligi. Zespol fenerbache jest faworytem choc liczylem naco wiekszy kurs niz 1,36. Fene wydaje mi sie teraz bardziej przekonowujace niz Eefes co pokazuja ostanie mecze zwlaszcza ich ostani w Eurolidze gdzie wygrali 8pkt. Stawiam tez na Gospodarzy poniewaz ostanio bardzo dobrze sie im gra z zespolem Efes gdzie na 7 spotkan usiebie wygrali 7.
Dzis tez powinii sobie poradzic. Kurs taki sobie ale do jakiegos dubla moze byc
Ja gram Efes +5.5 @ 1.88 Unibet jak rowniez Efes win @ 3.15. Plaska stawka ma kazdy. Granie Feneru po 1.35..bez przesady nawet jak wejdzie, ale zobaczymy.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 19:00
Spotkanie: Galatasaray - Darussafaka 87:72
Typ: 2
Kurs: 1,62
Bukmacher: Betano
Na zakonczenie kolejki w tureckiel lidze dojdzie do ciekawegego meczu pomiedzy
Gala a Darussafka. Gospodarze zajmuja 6 miejsce z 20kt na koncie, natomiast goscie 5 miejsce takze z 20pkt naswoim. Zespol Darssufki jest jednym z powazniejszych kandytatow do zdobycia mistrza i jak chca sie liczyc to dzisiejszy mecz powinii wygrac. Biorac tez slaba forme Galaty w ostnich meczach gdzie na 5 meczy 4 porazki 3 w Eurolidze jeden ligowy. Natomiast zespol Dogus przegral coprawda 2 ostanie mecze w Eurolidze ale po dobrych spotkaniach z Efesem i Barcelona. Oprocz tych porazek raczej wdobrej dyspozycjii, wedlug mnie lepszej niz gospodarze. Ostani ich mecz wygrala Galata ale teraz licze na rewanz zespolu Darsufki.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Austria, ABL
Godzina: 18:00
Spotkanie: UBSC Raiffeisen Graz - Allianz Swans Gmunden
Typ: 1
Kurs: 1,48
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Typ z najwyższej klasy rozgrywkowej w austriackim baskecie. Na początek tabela, która prezentuje się następująco:

Pewnie nie jedna osoba się zastanawia skąd takie kursy skoro goście tego meczu są na 2 miejscu w tabeli a gospodarze na przed ostatnim ? Kursy tutaj lecą na łeb w ciągu ostatnich dni ze względu na sytuację kadrową zespołu Swans. U gości istny szpital i jutro do Grazu udają się bez Mitchella, Povilasa (najwięcej zbiórek na koncie w swoim zespole) i Friedricha a wątpliwe są występy kapitana zespołu Klette i najlepszego punktującego w zespole Enisa, który dopiero co wraca po przebytej grypie. Przy tych problemach u gości na faworyta w tym meczu wyrasta drużyna z Grazu i już pewnie nie dziwią tak wystawione kursy w tym meczu. Gospodarze takich problemów nie mają i myślę, że spokojnie mogą tutaj dziś poprawić bilans w spotkaniach u siebie. Póki co gospodarze na własnym parkiecie zanotowali 2 zwycięstwa i 5 porażek, natomiast goście na wyjazdach mają 4 zwycięstwa i 3 porażki. Przy tych kłopotach u gości myślę, że gospodarze wygrają to spotkanie. U gospodarzy dzisiaj może dać popis najlepszy punktujący w zespole Cameron Naylor, bo przy tych absencjach w Swans Gmunden będzie on miałdziś zdecydowanie ułatwione zadanie.
⛔ 58-71
 
mezamorto_ 35,9K

mezamorto_

SantoSubito
Spotkanie :Karsiyaka-Best Balikesir -Turcja/koszykówka
Godzina:16.00
Typ: Best Balikesir+13.5
Kurs:1.93
Buk:Betano
Analiza:

Szczerze mecze Karsiyaki nie ogladam tym bardziej druzyny gosci jednak tutaj zagram aktualna forma obu druzyn.
Gospodarze:
-widac ze skupiaja sie bardzo na Champions League
-wyniki w lidze porzadne,przegywaja z kim maja przegrac w wygrywaja z kim musza by Byc w czolowej 8,typowy sredniaczek.
-Ostatnie wygrane z zespolami slabymi(Saratov) lub kompletnie bez formy(Galatasaray)
Goscie:
-Dobra postawa przeciwko Besiktasowi,ostatnio wygrana z Yesilgiresun
-Nie maja nic do stracenie sa na 2 miejscu od konca
-Traca duzo punkow w meczach z liderami rozgrywek a ze Karsiyaka to przecietniak wiec nie ma sie czego bac.
Krotko i zwiezle moze goscie tego meczu nie wygraja ale watpie by przegrali roznica 10 pkt,ostatnie spotkania mieli za dobre by dac sie ograc az tak ???? pozdrawiam i polecam.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
-Turcja/koszykówka
Godzina:14.00
Spotkanie: Usak Sportif - Gaziantep✅ 82:87
Typ: 2
Kurs: 2,17
Buk:Betano
W tureckiej lidze dojdzie do spotkania zespolow Usak z Gazaitep. Wedlug bukmacherow faworytem jest zespol gospodarzy. Wedlug mnie wcale niekoniecznie, bo zespol Gazaitep wydaje ie byc wnieco lepszej formie niz gospodarze. Zespol Usak przegral 2 ostnie spotkania ligowe z Banvitem i Tofasem. Wygral natomiast ledwie po dogrywce z Beliksterem i w Chamions Legue z nasza Rosa Radom 10pkt. Natomiast zspol Gazaitep w lidze tez nieradzi sobie zbyt dobrze, ale ostanie mecze grali z czolowka Fenerbache, Besiktas, Tranbostor. Zato dobrze sobie radza w Eurocupie gdzie pokonali miedzyinni hiszpanskie Mures. Ostanie 2 spotkania usiebie zespol Usak wygral, ale uwam ze dzis goscie powinii wygrac.

 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 16:00
Spotkanie: Efes Anadolu Istanbuł - SK Galatasaray
Typ: 2
Kurs: 5,33
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początek przypomnienie tabeli:

Kursy na to spotkanie to farsa. Owszem Anadolu w dużo wyższej formie i dyspozycji w ostatnim czasie. Galatasaray swoich 6 ostatnich meczy w plecy ale w końcu przełamanie musi nadejść bo to wciąż bardzo mocny kadrowo zespół i liczę, że dzisiaj wyjdą na to spotkanie bardzo mocno zdeterminowani aby przełamać się i odnieść wreszcie zwycięstwo. Po takich kursach wolę zdecydowanie popróbować gry w stronę Galatasaray. Nie będzie tutaj nie wiadomo jakiej analizy. Nie będę tutaj porównywał zawodników obu zespołów ich statystyk itd. Po prostu stawiam to spotkanie po wyższym kursie, bo oba zespoły są silne kadrowo, owszem w lepszej formie sa gospodarze i za nimi też przemawia atut własnego parkietu ale to w końcu derby a w takich meczach jest wszystko możliwe. Ja spodziewam się niezwykle zaciętego spotkania i po takim kursie na wygraną Galaty aż żal mi było nie spróbować zagrać na ich wygraną ????
⛔ 80-77
 
typer-grzegorz 32

typer-grzegorz

Użytkownik
Spotkanie na szczycie pomiędzy Besiktasem a Fenerbahce. Nie oszukujmy się ale te mecze zawsze wywołują sporo nerwów - derby Stambułu i pełna mobilizacja po obu stronach. Ja w tym meczu idę w strone zdecydowanie lepszej ekipy gości. Nie chodzi tutaj o atut własnej hali ale o roster który w Fenerbahce jest kompletny. Takie spotkania wygrywa się głównie w głowach, cwaniactwem i niuansami. Zaufam bardziej rutynowanej ekipie . Fenerbahce posiada piekielnie mocny skład. Dixon, Sloukas na PG i SG do tego z ławki Bogdanović zawsze da wsparcie. Na C jest liderujący Jan Vesely . PF fizyczny Udoh a SF doświadczony - Datome .Do tego mamy jeszcze Pero Anticia i Kalinicia który wg mnie gra teraz dużo dojrzalej niż Luigi. Besiktas mimo dobrego okresu nie posiada tak szerokiej ławki. Nie wydaje mi się aby dziś podzwigneli presję. Ostatnie 3 spotkania h2h to pewne zwycięstwa w tej hali ekipy z Fenerbahce. Dokładnie od 2013 roku Besiktas dostaje łomoty co roku. To nie jest przypadek. Ciężko jest rywalizować z tak naszpikowaną gwiazdami drużyną jak Fenerbahce. Ostatnie spotkanie to 76:91 dla gości . WIększość argumentów sportowych przemawia za ekipą gości i patrząc na to co grają w Eurolidze z drużynami lepszymi od dzisiejszego rywala zaufam własnie im .8:30 Turcja
18:30 Turcja
Besiktas - Fenerbahce -3 [email protected] bet365
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Czechy, NBL
Godzina: 20:15
Spotkanie: BK Lions Jindrichuv Hradec - BC Kolin
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj typ z czeskiej koszykówki, z najwyższej klasy rozgrywkowej. Tabela wygląda tak:

Gospodarze u siebie mają bilans 5 zwycięstw i 4 porażek, natomiast Kolin na wyjazdach ma 4 zwycięstwa, 3 porażki i 1 porażkę po dogrywce. Kadrowo mocniejszym zespołem są goście, którzy mają bardzo ciekawy i doświadczony zespół i są w tym sezonie faworytem do zdobycia medalu. Bez wątpienia zespół ten będzie w tym sezonie mierzył w pierwszą trójkę a jeżeli o tym marzą to taki mecz jak ten dzisiejszy z takim przeciwnikiem po prostu mają obowiązek wygrać, jeżeli chcą te marzenia spełnić. BK Lions dzisiaj zagra w najmocniejszym składzie natomiast u gości nie zagra Ličartovský a niepewne są występy Bakicia i Horaka, którzy są dopiero co po kontuzji i wątpię aby trener zdecydował się ich dzisiaj nadmiernie eksploatować. Z pewnością największa stratą może być nieobecność Bakicia, który jest najlepszym punktującym w zespole Kolin. Jednak goście mają bardzo dobrą ławkę i myślę, że z tym przeciwnikiem uda im się go zastąpić. Są przecież Amerykanie Nixon, Hunt, Kerr i Skinner, czy Czesi Adam Číž i Michał Vocetka także skład jest bardzo wyrównany, ławka mocna i z tym przeciwnikiem powinni sobie dziś poradzić. Lions Jindrichuv Hradec to przede wszystkim
Amerykanin Terrell Lee Lipkins, który jest najlepszym punktującym i ma najwięcej asyst na koncie, do tego jest motorem napędowym w drużynie, zawodnik bardzo kreatywny i wszechstronny. Jeżeli go goście odetną od podań i dobrze pokryją to gospodarze nie mają wogóle czego tutaj szukać. Jeżeli chodzi o całą kadrę w obu zespołach to tu Kolin bije zdecydowanie swojego rywala. Jednak Lipkins nie będzie przez cały czas na parkiecie i przy takiej kadrze jaką goście dysponują tylko jednym zawodnikiem Lions tutaj nie wygra. Dla mnie jak i dla buków zdecydowanym faworytem są goście i polecam tutaj grać na ich wygraną.
✅ 82-84
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Holandia DBL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Den Bosch - BS Weert
Typ: Den Bosch -21,5 pkt handi
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tyle dziś pięknych spotkań w kosza, a ja idę w stronę kompletnej awangardy holenderskiego kosza. Idę bo grają jedni z moich ulubieńców...drużyna BS Weert;-). Jeden z ciekawszych wynalazków w Europie (oprócz rumuńskiego Olimpic B. Mair i słowackiej Novej Vsi), dotychczasowy bilans prawie idealny 1 zwycięstwo i 12 porażek. Jeśli prześledzimy ich wyczyny to z tych porażek jedynie trzy były jednocyfrową różnicą. Oprócz tego zdarzały się im wtopy w stosunku 50-90, 53-73, 53-75. Ich skład oparty na krajowych rzemieślnikach, mało doświadczonych (drugi rozgrywający ma 16 lat), z których wiekszość nie ma więcej niż 22-23 lata. Warto zauważyć że ostatnio wzmocnili się amerykaninem z francuskim paszportem - A. Paulinne, którego zwolniono z...ligi portugalskiej gdzie w czterech meczach rzucał ok. 3,5 pkt na mecz.
Gospodarze dla równowagi przed dzisiejszym meczem również wzmocnili rooster dodając agreed amerykańskiego guarda Steve McWhortera. Jak podaje portal eurobasket: &quot;He started the season at Union Poitiers Basket 86 in French ProB. In 13 games he had 6.3ppg, 2.5rpg, 4.1apg and 1.3spg this season. The last season McWhorter played at Landstede Basketbal Zwolle where in 37 Eredivisie games he recorded 14.1ppg, 4.0rpg, 3.2apg and 2.2spg (in top 4)&quot;.Jak widzimy jak na holenderskie warunki gracz nienajgorszy i powinien wzmocnić siłę rażenia gospodarzy. Oprócz niego ton ich grze nadają gracze z USA: Scott (drugi strzelec ligi), Watts i Mitchell oraz dwóch niezłych miejscowych rolsów: Wessels (center ze średnimi w okolicach double-double) i Pagder.
Obie ekipy w tym sezonie juz grały ok. dwóch miesięcy temu: Weert - Dukes Den Bosch 61-80, a dodatkowo Den Bosch grał wówczas bez Mitchella i co oczywiste bez McWhortera.
Jak widać wiele wskazuje dziś na wysoki win gospodarzy ale nie zapominajmy że to tylko sport.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom