>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe Ligi Europejskie 2016/2017

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Szwecja, Ligan
Godzina: 19:04
Spotkanie: Jamtland Basket - Uppsala Basket
Typ: 2
Kurs: 1,64
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz koszykarski z najwyższej klasy rozgrywkowej we Szwecji. Tabela na początek, która wygląda tak:

Jamtland u siebie ma 5 zwycięstw, 3 porażki i 1 porażkę po dogrywce, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 2 zwycięstw, 1 zwycięstwa po dogrywce i 4 porażek. Mecz może wydawać się na pierwszy rzut oka dość wyrównany, jednak gospodarze tego meczu w ostatnim czasie kompletnie sobie nie radzą co może być spowodowane trudną sytuacją kadrową w zespole. Gospodarze muszą radzić sobie z chorobami i urazami, wprawdzie Uppsala też ostatnio nic wielkiego nie gra ale dzisiaj zagra swoim najmocniejszym składem i u nich takich problemów nie ma. Dodatkowym czynnikiem, który wpłynął na ten mój typ jest to, że zespół Upssali całkowicie nie leży dzisiejszym gospodarzom. Lata lecą, sezony mijają, składy w obu drużynach się zmieniają a mimo wszystko niemoc w drużynie Jamtland w meczach z tym rywalem się nie zmienia i już od 19 meczy z rzędu w lidze szwedzkiej zespół ten przegrywa ze swoim dzisiejszym rywalem. Ostatni raz Jamtland wygrał z Uppsalą 15 lutego 2011 roku. Coś w tym jest, że zawodnicy w obu zespołach się zmieniają a mimo wszystko dalej wygrywają dzisiejsi goście. Po prostu ten rywal im ostatnio całkowicie nie leży i liczę na to, że dzisiaj będzie tak samo. Niżej przedstawiam bezpośrednie pojedynki pomiędzy tymi zespołami:

Szczerze to nigdy nie patrzę na historię spotkań bezpośrednich, no bo składy się zmieniają itd ale tutaj ewidentnie coś w tym jest, że od tylu spotkań Jamtland nie umie sobie z tym rywalem poradzić. Owszem w końcu wygrają i się przełamią ale myślę, że jeszcze nie dzisiaj, bo za dużo problemów kadrowych u nich ostatnio i myślę, że goście w swym najmocniejszym składzie dzisiaj to wygrają.
⛔ 98-88
 
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Iceland Premier league
Grindavik- KR Basket
Over 168,5 1,83

Grająca sporo punktów islandzka liga koszykówki, a tu taka linia.Co prawda w ostatnim spotkaniu Grindavik faktycznie zamknał w 167 pkt, jednak wcześniej praktycznie nie schodził poniżej linii 180 punktów w meczu. Odpowiednio KR Basket na wyjezdzie srednia z ostatnich czterech meczów to 179.5

4/10

158???? ⛔
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Fińska Korisliiga, 20.01

Korikobrat - Salon Vilpas 2 2.14 Pinnacle ⛔

Gram z prostej przyczyny - obie ekipy niemal identyczne bilanse (7-3 zarówno dla home, jak i away), więc wybieram drużynę z lepszym kursem. Poza tym Salon Vilpas zajmuje drugie miejsce w tabeli, Koriko środek. Drużyny w tym sezonie spotkały się już dwukrotnie i 2 mecze wygrali dzisiejsi goście.
Zastanawiam się jeszcze nad under 161.5pkt w tym meczu, mnie tam wychodzi coś koło 155pkt.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - VTB
Godzina: 14:00
Spotkanie: BC Lokomotiv Kubań Krasnodar - BC Nizhniy Novgorod
Typ: Drużyna 1 z więcej niż 10 pkt
Kurs: 1,19
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W bet-at-home gdzie gram niestety słaba oferta na to spotkanie, nie ma żadnych spreadów itd. Tabela:

Myślę, że Lokomotiv w tym spotkaniu rozniesie swojego rywala. Zdecydowanie gospodarze są zespołem mocniejszym a do tego w Novgorodzie problemy kadrowe i w tym spotkaniu nie zagrają Gudumac, Grigoriev, Marichin i Strebkov. Goście nie mają czego tutaj szukać. Spodziewam się lania i jak gracie u buka, gdzie są spready na gospodarzy między -15 do -20 to myślę spokojnie to można dawać i podwyższyć sobie AKO. Lokomotiv powinien te linie dziś pokryć i uważam, że wygra to spotkanie z nawet ponad 20 punktami różnicy. Kurs na mój typ marny no ale jak piszę marna oferta na to spotkanie w bah, typ dobry tylko na podwyższenie sobie AKO ;)
✅ 88-75
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Holandia, DBL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Zorg En Zekerheid Leiden - Donar Groningen
Typ: 1
Kurs: 3,45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj proponuję niespodziankę w meczu z holenderskiego basketu z najwyższej klasy rozgrywkowej. Tabela wygląda tak:

Goście z Groningen co widać po tabeli to w tej chwili najlepszy holenderski zespół. W lidze pewnie prowadzą doznając tylko jednej porażki w meczu wyjazdowym z Zwolle 74-76, której doznali 6 listopada. Od tamtej pory w lidze holenderskiej wygrywają wszystko i bez wątpienia są tutaj faworytami w tym spotkaniu. Kolejną dobrą wiadomością dla gości jest informacja, że dotychczasowy trener Erik Braal przedłużył o kolejne 3 lata kontrakt z klubem. W ostatnich spotkaniach między tymi zespołami górą również zawsze była drużyna z Groningen i tutaj dziś wszystko przemawia również za ich wygraną, jednak ja zaryzykuję typ na gospodarzy i liczę, że seria w bezpośrednich pojedynkach między tymi zespołami i seria Groningen bez porażki w lidze dzisiaj się skończą. ZZ Leiden u siebie ma bilans 8 zwycięstw i 2 porażek i na własnym parkiecie są w stanie sprawić niespodziankę i ograć lidera, który z taką przewagą w lidze może się nieco rozluźnić a także trener może nieco poeksperymentować ze składem. To tylko moje przypuszczenia, bo informacji, że tak będzie nie mam ale gospodarze dzisiaj mocno się mobilizują na ten mecz, bo w końcu oni mają jeszcze szanse na drugie miejsce więc ewentualna wygrana tutaj mocno by ich podbudowała i sprawiła, że zrównali by się punktami z drugim w tabeli Zwolle. Groningen jak tutaj przegra to nic się złego nie stanie, bo oni mają taką przewagę, że już im nikt nie odbierze tego prowadzenia w regularnej części sezonu. Jak pisałem wyżej oni nie muszą się tutaj spinać na 100% swoich możliwości, bo i po co, mogą sobie spokojnie zagrać, poeksperymentować trochę a jak zdarzy się porażka to nic złego się też nie stanie. Myślę, że dużo bardziej umotywowani na to spotkanie będą koszykarze ZZ Leiden. Owszem mocniejszym zespołem są goście z Groningen i oni pozostają faworytami tego spotkania ale liczę tutaj na wielką zaciętość ze strony gospodarzy i pewne rozluźnienie w szeregach gości, które może sprawić, że dojdzie tutaj do niespodzianki i zespół gospodarzy wygra to spotkanie. Donar Groningen rozgrywali we wtorek mecz półfinałowy w pucharze Holandii, który wygrali bardzo gładko 92-62 z zespołem Apollo Amsterdam więc raczej to spotkanie ich jakoś specjalnie nie zmęczyło, po prostu taki intensywniejszy trening ale być może trener Erik Braal da jednak komuś z podstawowego składu odpocząć dzisiaj. Liczę po cichu na to jak i również na dobrą grę gospodarzy przed własną publicznością i myślę, że jakieś szanse na niespodziankę tutaj mimo wszystko są. Grubo tego grać nie polecam ale za jakieś drobne można spróbować ????
⛔ 57-74
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Finlandia, Korisliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: UU Korihait Uusikaupunki - Kataja Joensuu (spread +14.5/-14.5)
Typ: 2
Kurs: 1,79
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Typ z najwyższej klasy rozgrywkowej we fińskim baskecie. Tabela prezentuje się tak:

Myślę, że na dzisiaj jest to bardzo dobry typ i można go zagrać grubiej. Gospodarze nie maja już o co grać, bo są już pewni spadku. Kataja z kolei goni pierwszą dwójkę i ma jeszcze szanse na zajęcie pierwszego albo drugiego miejsca w tabeli przed play offami. Dzisiaj myślę, że goście spokojnie tego spreada pokryją i wygrają różnicą minimum 20 punktów. UU Korihait u siebie ma bilans 4 zwycięstw, 1 porażki po dogrywce i 10 porażek i jest najgorzej grającym zespołem u siebie w całej lidze, Kataja z kolei na wyjeździe do tej pory zanotowała 8 zwycięstw, 1 zwycięstwo po dogrywce, 1 porażkę po dogrywce i 6 porażek. Goście bronią mistrzowskiego tytułu z ubiegłego roku i kadrowo są zdecydowanie mocniejszym zespołem niż ich rywal. Dla Kataji to powinien być spacerek, bo raz, że gospodarze już o nic nie walczą, dwa goście sami jeszcze mają szansę na wyższe miejsce przed play offami więc są zmotywowani i trzy, gospodarze mają dzisiaj poważne problemy ze składem i podobno ma być gotowych do gry tylko 6 graczy ! To info jednak nie jest przeze mnie w 100% zweryfikowane ale akurat ze źródła, któremu mocno ufam tak więc nie będę już szperał, bo za bardzo nie mam czasu. Jak ktoś nie wierzy niech sam poszuka ;) Wobec powyższej nie daję gospodarzom tutaj dziś najmniejszych szans i myślę, że Kataja rozniesie dziś rywala, bo jest zdecydowanie lepszym zespołem.
✅ 62-87
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Cleveland Cavaliers
typ: Clevlend -11.5 @ 1.9
Cóz gosciom podróz na zachodnie wybrzeze nie bardzo sie udała, bo wczoraj dostali lanie od Clipersów 108:78..widocznie długa podróz ich wykonczyła. Ale juz za kilka godzin beda mogli sie zrechabilitowac i zagrają z Lakersami. Gospodarze grają mega padake i zupełnie nie widze ich w tym meczu, goscie na obecna chwile sa 2 klasy lepsi. handi moze troche odstrasza, ale warto. ps kupie konta w bet365..info pw
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 18:00
Spotkanie: Besiktas - Galatasaray (spread -8.5/+8.5)
Typ: 2
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Derby Stambułu w koszykówce. Tabela wygląda tak:

Besiktas jest faworytem w tym spotkaniu ale jeżeli już wygra to myślę, że nie aż 9 punktami różnicy. Chciałem tutaj pograć na wygraną Galaty ale ostatecznie wybrałem bezpieczniejszy typ. Goście w tym sezonie z mocniejszymi zespołami się spinają i dobrze grają ale potem z tymi nieco słabszymi odwalają kaszanę. Galata musi zacząć wygrywać by nie wypaść z play offów. Słabo coś sobie radzą w tym sezonie ale to nadal bardzo mocny kadrowo zespół. Besiktas ostatnio spuścił nieco z tonu więc ewentualna wygrana Galaty nie zdziwiłaby mnie tu zwłaszcza, że dobrze im się gra w ostatnim czasie z tym rywalem. Ostatnie 7 meczy między tymi zespołami to same zwycięstwa Galaty. Nie mówię, że dziś też tak będzie ale jeżeli już Besiktas wygra to myślę, że tego spreada nie pokryje. Spodziewam się bardzo zaciętego i wyrównanego meczu i tego, że któryś zespół wygra niewielką różnicą punktów.
✅ 90-84
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 18:00
Spotkanie: Darussafaka Cooper Tires - Usak Sportif (spread -8.5/+8.5)
Typ: 1
Kurs: 1,41
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
To, że gospodarze są faworytem w tym meczu nie podlega żadnej dyskusji, wystarczy popatrzeć na tabelę:

Gospodarze u siebie zanotowali 8 zwycięstw i 2 porażki a Usak Sportif na wyjazdach bez rewelacji z bilansem 2 zwycięstw po dogrywce i 9 porażek. Kadrowo i pod względem finansowym Darussafaka jest klubem potężniejszym i dziś powinni bez trudu wygrać pokrywając proponowana przeze mnie linię. W pierwszym spotkaniu na parkiecie Usak Sportif pod koniec listopada górą była drużyna Darussafaka, która wygrała różnica 25 punktów wygrywając 90-65. Skoro na wyjeździe rozgromili rywala to tym bardziej u siebie powinni wygrać. Wynik aż 25 punktów różnicy mimo własnego parkietu będzie ciężki do osiągnięcia, bo ten pierwszy mecz dzisiejsi goście po prostu zawalili na całego i nie chce mi się wierzyć, że znowu tak będzie, bo Usak Sportif ostatnio się nieco wybudził z dołka. Jednak ta proponowana przeze mnie linia myślę, że już bez problemu zostanie osiągnięta i myślę, że gospodarze wygrają różnicą gdzieś około 15 punktów. Jak pisałem wyżej gospodarze są teraz potężniejszym klubem i powinni to w tym meczu udowodnić na parkiecie.
⛔ 78-70

Dyscyplina: Koszykówka - Puchar VTB Promo
Godzina: 18:30
Spotkanie: BC Chimki Moskwa - CSKA Moskwa (spread +6.5/-6.5)
Typ: 2
Kurs: 1,89
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Derby Moskwy w lidze VTB. Tabela wygląda tak:

Mecz na szczycie ale każdy kto się interesuje europejską koszykówką wie jak mocnym zespołem jest CSKA. Zespół ten większość spotkań wygrywa obojętnie czy w tej lidze czy w Eurolidze z bardzo rzadka coś przegrywając. Jest to jeden z najsilniejszych jeśli nie najsilniejszy zespół w Europie w ostatnich latach. Kadrowo goście są mocniejsi bez dwóch zdań i myślę, że dzisiaj wygrają i pokryją tę linię, chociaż derby rządzą się swoimi prawami i jak Chimki dobrze wejdzie w mecz to CSKA może mieć pewne problemy z nimi. Jednak kadra CSKA jest bardzo silna i stawiam, że to ten zespół wygra i dodatkowo przynajmniej różnicą 7 punktów. U gości nie zagra Brown a pod znakiem zapytania stoi występ Shveda, który ma problemy zdrowotne. CSKA imponuje formą i niespodzianki bym się tutaj nie spodziewał chociaż tak jak mówię wszystko zależy od tego jak gospodarze rozpoczną to spotkanie. Jeżeli CSKA od początku narzuci im swój styl gry to spokojnie wygra i tę linię tez pokryje ale jeżeli Chimki dobrze rozpoczną jest tu też jakaś szansa dla nich, bo to tez ciekawy i mocny zespół. Ja jednak idę w stronę faworyta. CSKA to zgrany doświadczony skład, którym grają od kilku lat na europejskich parkietach i ciężko jest przeciwstawić się tej drużynie.
✅ 70-92
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
KAZAN vs SARATOV
Typ: Under 174
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365

Link do Oddsportal

Krotka notka: Co tu duzo mowic, nie widze tutaj wiecej niz 174. Excel oscyluje tutaj 162-165. Jak bedzie zobaczymy. Mecz za 16 min.
 
klook 366

klook

Użytkownik
KAZAN vs SARATOV
Typ: Under 174
Kurs: 1.95
To ten legendarny już exel?
Będą ciężary... po 1 połowie...95 punktów wrzuconych.
Linia na live pewnie teraz koło 190 się kręci.
Nie grałem, ale utwierdza mnie to w przekonaniu, że statystyki...nie grają.
 
B 243

bede1991

Użytkownik
To ten legendarny już exel?
Będą ciężary... po 1 połowie...95 punktów wrzuconych.
Linia na live pewnie teraz koło 190 się kręci.
Nie grałem, ale utwierdza mnie to w przekonaniu, że statystyki...nie grają.
W 4 kwarcie przy wyniku 79-65 widziałem linię 170,5 - tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, żeby nie siać głupich spin w czasie spotkania.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
KAZAN vs SARATOV
Typ: Under 174
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365

Link do Oddsportal

Krotka notka: Co tu duzo mowic, nie widze tutaj wiecej niz 174. Excel oscyluje tutaj 162-165. Jak bedzie zobaczymy. Mecz za 16 min.
95:83...178...⛔ ⛔ ⛔ Kazan glupota zamiast marnowac czas to graja szybie akcje i ryzyko kontuzji, majac 15 pkt przewagi...
 
B 243

bede1991

Użytkownik
W Moskwie za to leci ustawka na under - w 3 kwarcie nabili 7 fauli w 2,5 minuty i przestali rzucać cokolwiek nawet wolne - żenujące
 
klook 366

klook

Użytkownik
W 4 kwarcie przy wyniku 79-65 widziałem linię 170,5 - tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, żeby nie siać głupich spin w czasie spotkania.
Kochany jedynie chce pokazać, że stawianie patrząc tylko na bramki/punkty H2H nie ma sensu.
Jeżeli w ostatnich 10 meczach między zespołem A i B padały średnio 3 gole, to w ciemno postawisz, ze w 11 meczu będzie powyżej 2,5 gola?
Gdyby to tak łatwo działało 90% ludzi byłoby na ✅ z obstawianiem a nie w plecy.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Kochany jedynie chce pokazać, że stawianie patrząc tylko na bramki/punkty H2H nie ma sensu.
Jeżeli w ostatnich 10 meczach między zespołem A i B padały średnio 3 gole, to w ciemno postawisz, ze w 11 meczu będzie powyżej 2,5 gola?
Gdyby to tak łatwo działało 90% ludzi byłoby na ✅ z obstawianiem a nie w plecy.
Zeby bylo krotkie wyjasnienie. Do analizy w Excelu nie wrzucam H2H..a jesli tak to jest to raz na ruski rok. Polecam sie zapoznac z moim postem.
https://forum.bukmacherskie.com/f537/typy-na-zywo-dyskusja-57-a-144289-54.html#post6370868
No fakt nie jest to proste...nawet Vegas nie ogarnia ???? wiec juz mozesz wogole zaniechac bukmacherki, bo patrzac na Twoja logike to jesli Vegas nie umie oscylowac i analizowac to Tobie napewno sie nie uda, a wiec nie warto obstawiac.... ???? Eh nieltorzy tutaj naprawde nie znaja podstaw matematyki a rzucaja sie do rozmow jak nie wiem kto.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Dania, Basketligaen - Play Offy
Godzina: 18:20
Spotkanie: SISU Basketball - Horsholm 79ers
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz nr 4 w tej parze i stan rywalizacji to 2:1 dla SISU a w tej fazie walka trwa do 3 zwycięstw. We wszystkich innych parach znamy już zwycięzców i to jedyna nierozstrzygnięta jeszcze rywalizacja. W lidze SISU zakończył rozgrywki na 6 miejscu natomiast ich rywal był 3 ale w play offach lepiej radzą sobie dzisiejsi gospodarze, którzy jeżeli dziś wygrają to awansują do fazy półfinałowej pierwszy raz od 12 lat. Szansa jest ogromna i dzisiaj spodziewany jest komplet w hali gospodarzy, którzy robią wszystko aby przyciągnąć na to spotkanie jak najwięcej ludzi. Chwytem marketingowym jest na to spotkanie obecność ciężarówek z żywnością od firmy Bella i Panko Burger dla wszystkich fanów. Bez wątpienia dziś wielkie święto i każdy tutaj liczy na zwycięstwo zespołu SISU. Goście będą próbowali pokrzyżować im plany i wyrównać stan rywalizacji aby ostatnie spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść we własnej hali. Jednak wątpię, że ta sztuka im się uda. Drużyna Horsholm kiepsko wypada na wyjazdach i w poprzednim spotkaniu wyjazdowym w tej rywalizacji dostali bęcki 75-97. Dzisiaj tak wysokiej wygranej gospodarzy się nie spodziewam, jednak ostatecznie myślę, że odniosą zwycięstwo. SISU u siebie gra lepiej jak goście na wyjazdach i typuję ich zwycięstwo. W lidze byli na dalszej pozycji ale w play offach prezentują się lepiej i są w wyższej formie. Dziś mogą postawić kropkę nad &quot;i&quot; w tej rywalizacji i myślę, że to uczynią.
⛔ 78-78 po dogrywce 82-84
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Słowacja Ekstraliga kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Good Angels Koszyce -SBK Samorin
Typ: Good Angels -23,5 pkt handi
Kurs: 2,00
Bukmacher: forBet
Analiza:

Good Angels to hegemon rozgrywek na Słowacji. W trakcie całych rozgrywek tylko jedna porażka, na wyjeździe z jedyną drużyną która choć trochę może z nimi konkurować tj. Pietanskie Czajki. Dzisiejszy mecz stanowi trzecie spotkanie rundy play-off. Wyniki dotychczasowych meczów: 81-43 i 76-50 dla Good Angels. Jako ciekawostkę można podać fakt, że w drugim meczu zawodniczki z Koszyc wygrały trzecią kwartę...24:0 co pokazuje różnicę klas. W tym roku drużyny mierzyły się jeszcze trzykrotnie i za każdym razem Koszyce wygrywały łatwo: 85-46, 83-56 i 94-71. Jak widać handi nie zostało pokryte tylko raz, w meczu wyjazdowym dla Koszyc. Jedynym zagrożeniem dla typu może być zmęczenie zespołu z Koszyc, który w weekend wygrał w turnieju finałowym rozgrywek EEWBL. Jednak dotychczas w każdym z meczów miały one mocną rotację w składzie, a rezerwowe z Koszyc potrafiły skutecznie rozpracowywać obronę ekipy Samorin.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Słowacja Ekstraliga kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Good Angels Koszyce -SBK Samorin
Typ: Good Angels -23,5 pkt handi
Kurs: 2,00
Bukmacher: forBet
Analiza:

Good Angels to hegemon rozgrywek na Słowacji. W trakcie całych rozgrywek tylko jedna porażka, na wyjeździe z jedyną drużyną która choć trochę może z nimi konkurować tj. Pietanskie Czajki. Dzisiejszy mecz stanowi trzecie spotkanie rundy play-off. Wyniki dotychczasowych meczów: 81-43 i 76-50 dla Good Angels. Jako ciekawostkę można podać fakt, że w drugim meczu zawodniczki z Koszyc wygrały trzecią kwartę...24:0 co pokazuje różnicę klas. W tym roku drużyny mierzyły się jeszcze trzykrotnie i za każdym razem Koszyce wygrywały łatwo: 85-46, 83-56 i 94-71. Jak widać handi nie zostało pokryte tylko raz, w meczu wyjazdowym dla Koszyc. Jedynym zagrożeniem dla typu może być zmęczenie zespołu z Koszyc, który w weekend wygrał w turnieju finałowym rozgrywek EEWBL. Jednak dotychczas w każdym z meczów miały one mocną rotację w składzie, a rezerwowe z Koszyc potrafiły skutecznie rozpracowywać obronę ekipy Samorin.
Typ nieaktualny od jakiś dwóch godzin... No ludzie pilnujcie tego...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom