• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Pozostałe ligi europejskie i puchary krajowe 2018/2019

Temat na forum 'Piłka Ręczna' rozpoczęty przez lukas88, Wrzesień 5, 2018.

Więcej tematów od lukas88
    1. Undertaker_TSW Dobrze znany użytkownik

Undertaker_TSW
      Polubienia:
      183
      Reputacje:
      1538
      Bergischer- Lipsk +1,[email protected],7 fortuna:minus:

Trochę dla mnie miłym zaskoczeniem są te kursy. Lipsk to ekipa mocniejsza na papierze i powinni coś w końcu zacząć ogarniać bo na pewno miejsce trzecie od końca to nie ich miejsce Bergischer nadspodziewanie wysoko z 12pkt jednak wygrane mecze mieli ze slabymirywalami. Lipsk potrafił zremisować z Rhein Neckar a ostatnio stracili remis w ostatnich sekundach z Kilonia. To pokazuje, że jak się spinają to potrafią wykorzystać swoj potencjał. Zagram w tym meczu na przelamanie. z podporka. Jednobramkową.

Pozostałe mecze to dzisiaj loteria bo potentaci mogą wygrać i np. 35-20 i 27-24

Ostatnia edycja: Październik 13, 2018
    2. Miły1993p Użytkownik

Miły1993p
      Polubienia:
      53
      Reputacje:
      268
      Bundesliga znów rusza :) ostatnio różnie to z moimi typami ale dziś skupiam się na spotkaniu:
      Rhein-Neckar Löwen - THW Kiel. Mecz zapowiada się interesująco obie drużyny w formie Gospodarze ( 6 wygranych 1 remis) Goście ( 7 wygranych 2 przegrane). Uważam, że to właśnie goście są na większej fali 5 zwycięstw z rzędu a dwie przegrane z czołówką tabeli. A Gospodarzom trafiła się wpadka remisując z zespołem na 3 miejscu od końca. Wiadomo swój teren to jest atut dlatego wyłonienie zwycięscy nie będzie łatwe. Ale ja bym chciał się skupić na drużynie Gości i ich zdobywanych golach na 9 meczy rozegranych w lidze średnio trafiają do bramki 29 razy patrząc na ostatnie dwa bezpośrednie spotkania tych drużyn to Kiel trafia do bramki średnio 28 razy. Dlatego dziś stawiam na ich bramki licząc, że to oni będą cisnąć.
      Moja propozycja:
      Rhein-Neckar Löwen - THW Kiel
      Typ: THW Kiel + 26,5 bramki
      Kurs: 2.04
      Typ dla odważnych: TWH Kiel wygra
      Kurs: 3.45

3. Undertaker_TSW Dobrze znany użytkownik

Undertaker_TSW
      Polubienia:
      183
      Reputacje:
      1538
      Chambery - St. Raphael +1,5 @1,85 fortuna :plus:

Ciekawie się zapowiada ta potyczka. Gospodarze to wicelider ligi 12pkta goscie zajmują niby dopiero 9 pozycję z sześcioma punktami. W tym przypadku tabela jednak kłamie bo patrząc na personalia to St.Raphael na pewno ekipa lepszą od Chambery z potencjałem na trzecie miejsce. Tacy gracze jak Barachet czy Sarmiento to duży handicapu jeśli chodzi o doświadczenie i umiejętności. Po prostu ekipa z Chambery trochę lepiej weszła w.sezon i miała lepszy terminarz. Ograli niby Nimes, Aix czy Dunkierke gdzie Raphael.przegrali z Nimi minimalnie ale mieli też PSG gdzie walczyli bardzo dobrze. Forma u nich jednak idzie do.gory i po lekkim zapowietrzeniu na początku będzie tylko lepiej i że swoim wyzszym potencjałem kadrowym idę w stronę ekipy przyjezdnej.

Ostatnia edycja: Październik 19, 2018 o godzinie 15:37
      PLUSGRESJA, IgTel i Kaszpir88 lubią to.
    4. Psychol32 Zbanowany tymczasowo

Psychol32
      Polubienia:
      701
      Reputacje:
      1150
      Radnicki - Junior @37 betwinner
      Puchar Serbii kobiet
      Na dzisiaj bet warty ryzyka. Niestety nie poprę go żadną analizą. Jedynie mogę napisać że w ostatnim meczu bezpośrednim Radnicki wygrały 35-30

Ostatnia edycja: Październik 18, 2018 o godzinie 12:05
    5. chriskola Aktywny użytkownik

chriskola
      Polubienia:
      13
      Reputacje:
      21
      Do usunięcia

Ostatnia edycja: Październik 18, 2018 o godzinie 12:15
    6. Undertaker_TSW Dobrze znany użytkownik

Undertaker_TSW
      Polubienia:
      183
      Reputacje:
      1538
      Stuttgart- Hannover [email protected],75 Totolotek:minus:

Sorki, że bez analizy ale mało.czasu. Hannover ma o wiele.lepsza pake, może.to nie jest ekipa.wyjazdowa ale póki co w tym.sezonie mieli ciężkich rywali na wyjeździe w tym.flensburg gdzie przegrali w.ostatniej akcji,.do.tego.porazka jednym golem z Fuchse czy nieobliczalnym Goppingen. Jedynie raz wysoka.porazka z Magdeburgiem.Nie rozumiem skąd.te.kursy i pobieram chętnie gości.

Ostatnia edycja: Październik 19, 2018 o godzinie 15:36
    7. Miły1993p Użytkownik

Miły1993p
      Polubienia:
      53
      Reputacje:
      268
      Kiel - Gummersbach.
      Dziś interesuje mnie to spotkanie, jednak faworyt znany przed rozpoczęciem. Ja chciałbym dziś skupić swoją uwagę na drużynie Gości. Dużo nie będę pisał Goście nie błyszczą formą szczególnie jak ich porównamy z Gospodarzami jednak mimo większej ilości spotkań przegranych bramki rzucają i to średnio na mecz 24,7 dodatkowo w poprzednim sezonie w dwóch meczach bezpośrednich Goście wykręcili średnią 27 bramek na mecz. Więc uważam, że typ Goście + 21,5 bramek to strzał w kolano bukmacherów kurs nie powala ale zawsze warty do zagrana.

Kiel - Gummersbach
      Typ: Gummersbach + 21,5 goli
      Kurs: 1.75 :plus:
      Oferta: sts

Ostatnia edycja: Październik 22, 2018 o godzinie 08:17

Poleć forum