>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi europejskie

Status
Zamknięty.
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
FBU Superliga Ukraina
Cherkaski Mavpy - Khimik Yuzhny godz. 18.00
1 / 2.38
Ukraińska Superliga FBU - drużyna gospodarzy ostatnie, ósme miejsce w tabeli z bilansem 5-13, ekipa gości pozycja wicelidera i bilans 16-6. Nie będę udawał, że to są znane mi rozgrywki, bo tak nie jest, jedynie sprawdzę jakieś suche wyniki i na tym kończyło się zainteresowanie tymi rozgrywkami. Zaciekawiła mnie jednak sytuacja drużyny Cherkaski Mavpy, uczestnika bieżącej edycji FIBA Europe Cup i przecież aktualnego jeszcze mistrza kraju - spróbowałem nadrobić zaległości i trochę poczytać o ich sytuacji. Tutaj jednym z czynników była gra właśnie w europejskich pucharach (eliminacje i pierwsza runda FIBA Europe Cup), kompletnie nie potrafili połączyć tego z grą w lidze, teraz ten &quot;bagaż&quot; już od jakiegoś czasu, nie powinien im przeszkadzać. Kolejna, chyba najważniejsza rzecz, to wymiany graczy i sporo kontuzji - odeszli m.in Kobets, Artamonov czy Arnett, do tego dołączyli, bądź nie mogli we wszystkich spotkaniach zagrać przez urazy np. Tavarion, Otverchenko, Koniev, Boyarkin, Lypovtsev, już nie wliczając tych którzy opuścili mniej spotkań, tak naprawdę nie zagrali nawet raz, blisko optymalnego zestawienia - brak szerokiej kadry, nie pozwolił na lepsze wyniki przy takiej sytuacji. Teraz wygląda to, może nie zdecydowanie, ale na pewno dużo lepiej - poza Konievem i prawdopodobnie Otverchenko, nie znalazłem kolejnych możliwych nieobecności na ten moment. Teraz ośmiu, dziewięciu zawodników powinno powalczyć o poprawę tej sytuacji - m.in. byli czy obecni reprezentanci kraju Tkachenko, Boyarkin, Chumakov czy Kolchenko, do tego amerykańscy zawodnicy Young, Cokley czy Tavarion, Skapintsev z młodszych reprezentacji, czy też nawet reprezentant kraju w koszykówce 3x3 Lypovtsev. Uważam, że spokojnie zaczną wcześniej czy później wygrywać, bo potencjał jest tutaj spory i już po większej stabilizacji tej sytuacji kadrowej. Z kolei ekipa gości od początku sezonu solidne wyniki, ale tam kadra bez większych zmian i jakichś urazów, więc dużo łatwiej o stabilniejszą formę, chociaż też nie mogą mówić o bardzo szerokim zestawieniu - w tym spotkaniu prawdopodobnie nie zagra Malchevskiy (8,8pkt), który przez kontuzję opuścił ostatnie spotkania. W tym sezonie te zespoły spotkały się już trzykrotnie, wszystkie zwycięstwa po stronie dzisiejszych gości (93-76, 98-96, 92-89), sprawdziłem sobie te gry i poza pierwszym spotkaniem, pozostałe gry mogły spokojnie pójść w drugą stronę - Cherkaski Mavpy byli tam stroną przeważającą i &quot;tylko&quot; przez słabą skuteczność nie potrafili tej przewagi przełożyć na korzystny wynik, a przecież ta sytuacja kadrowa nie była mocno korzystna, a i tak potrafili zagrać dobre spotkanie. Teraz ta sytuacja wygląda na zbliżoną do rywali, mogę się mylić, ale nie zauważyłem większej różnicy w potencjale obu zespołów, teraz ta kadra liczebnie też nie odstaje i skoro wcześniej mogli nawiązać walkę, więc może i teraz będą potrafili mocno powalczyć o zwycięstwo - ta sytuacja w tabeli jest już taka, że bardzo potrzebują zwycięstw na wydostanie się z dołu tabeli i korzystniejsze rozstawienie przed play off (mają mniej rozegranych spotkań od pozostałych zespołów, więc tutaj jak najbardziej jest jeszcze realna szansa na poprawę tej sytuacji). (Fortuna)
82-86⛔ po obejrzeniu tej gry, jak najbardziej można było to ugrać - naprawdę szkoda, ale chociaż jakieś, minimalne doświadczenie z tej ligi złapane, może się przyda jeszcze...
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Puchar Koraca - Serbia
Partizan - OKK Novi Pazar godz. 19.30
2(+24,5) / 1.85
Prestiżowy puchar Serbii im. Radivoja Koraca i pojedynek ćwierćfinałowy pomiędzy ekipą Partizana a drużyną OKK Novi Pazar. Poza tymi zespołami zagrają jeszcze - Crvena, Mega Bemax, FMP, Dynamic, Borac i Sveti Djordje (najlepsze serbskie zespoły z ABA, dwie najlepsze po połowie sezonu w KLS i finaliści eliminacji do tego pucharu zespołów z niższych lig). W poprzednim roku zwyciężył Partizan po pokonaniu w finale Crveny 81-75. Faworyt tego starcia jest dobrze znany, Partizan pod każdym względem jest zespołem silniejszym, ale jednak spróbuję poszukać tutaj jakichś szans na trochę mocniejsze postawienie się faworyzowanej ekipie przez Novi Pazar. OKK to beniaminek tego sezonu KLS, ale naprawdę z bardzo solidnie zbudowaną kadra - udało im się sprowadzić ogranych już na tym poziomie zawodników jak Krstic, Radonjic czy Simeunovic, do tego Vujovic, Hadzifejzovic czy Nesovic z zagranicznych klubów, do tego ostatnio jeszcze sprowadzili Marzette z FMP uczestnika ligi ABA (w debiucie zdobył 18pkt/4as/2zb) - zajmują trzecie miejsce w KLS, co też może chyba pokazywać, że jak na beniaminka, udało się zbudować bardzo mocny, konkurencyjny zespół - to oczywiście, cały czas jeszcze sporo mniej od dzisiejszego rywala. Partizan jako obrońca pucharu, na pewno będzie chciał tutaj powalczyć o kolejne zwycięstwo, więc trzeba też te siły umiejętnie rozłożyć na turniejowe granie - w poprzedniej edycji, też będąc w roli mocnego faworyta pierwszy mecz ze Zlatiborem zwyciężyli &quot;tylko&quot; różnicą trzynastu punktów. Mają też sporo intensywnego grania za sobą - ABA, EuroCup. Może trener Trinchieri da też więcej szans na zaprezentowanie się zmiennikom, może też złapią przewagę i nie będą później jakoś mocno forsować tempa, a z kolei zawodnicy OKK na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony na tle tak silnego rywala - ale też zdaję sobie sprawę, że to wszystko może być za mało i Partizan na spokoju może tutaj pewnie wygrać, ale widzę jakąś szansę na mocniejsze postawienie się OKK - zobaczymy jak to parkiet zweryfikuję, może akurat trochę szczęścia też dopisze. (LVBet)
102-72⛔
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
KLS Pierwsza Liga Serbia
Vojvodina Novi Sad - Sloboda Uzice godz. 20.00
2 / 1.50
2(-4,5) / 1.85
Serbska pierwsza liga - ekipa gospodarzy dziewiąta pozycja i bilans 8-13, drużyna gości siódme miejsce w tabeli z bilansem 11-10. Dla obu zespołów, do końca rundy zasadniczej pozostało pięć kolejek - osiem najlepszych drużyn awansuje do Super Ligi, gdzie razem z czterema uczestnikami ligi ABA (Crvena, Partizan, Mega i FMP), zagrają w decydującej części sezonu. Sloboda przystępuję do tego meczu po dwóch porażkach z rzędu (Dunav, Tamis), bardzo pechowych przegranych, gdzie dopiero w końcowych fragmentach gry rozstrzygnęły się losy tych spotkań - w przypadku starcia z Dunav odrobili sporą przewagę rywali, natomiast z Tamis zaprzepaścili z kolei już bardzo dużą przewagę. Jako beniaminek, potrafili zbudować, według mnie, jeden z mocniejszych personalnie zespołów w tym sezonie KLS - mają w kadrze m.in. jednego z najlepszych zawodników całej ligi Amerykanina Marcusa LoVetta, bardzo dobrych krajowych strzelców jak Maric czy Simic, drugiego z amerykańskich zawodników Kadiri, mocnych Serbów jak Comagic, Hristov, Crnic, Brankovic czy Trajkovic, to wszystko wygląda naprawdę bardzo solidnie w tych rozgrywkach. Wydaje się, że jakby grali od początku w tym zestawieniu, bo jednak kilku ważnych zawodników zakontraktowanych już w trakcie sezonu bądź wracali z urazów, to miejsce mogłoby być jeszcze wyższe. Z kolei w ekipie Vojvodiny sporo zmian w trakcie sezonu, przede wszystkim więcej odejść - np. Dzeletovic, Andjusic, Atanasov czy Berbakov, każdy z nich świetnie punktował. Do tego, dzisiaj znaki zapytania przy występach Birovljeva i Lisica, którzy ostatnio pauzują przez urazy. Te wyniki ostatnio słabsze, ale to jest chyba rzeczywiste odzwierciedlenie ich aktualnych możliwości kadrowych. Drużyna Slobody, podrażniona ostatnimi porażkami, będąca przede wszystkim mocniejsza personalnie, musi tutaj mocno powalczyć o przełamanie i powrót do wygrywania, zresztą nie powinni sobie już pozwolić na kolejne &quot;potknięcia&quot;, bo jednak cały czas muszą pilnować tego miejsca dającego udział w Super Lidze.
94-86 po dogr.⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
B 39

bagadyr

Użytkownik
KLS Pierwsza Liga Serbia
Vojvodina Novi Sad - Sloboda Uzice godz. 20.00
2 / 1.50
2(-4,5) / 1.85
Serbska pierwsza liga - ekipa gospodarzy dziewiąta pozycja i bilans 8-13, drużyna gości siódme miejsce w tabeli z bilansem 11-10. Dla obu zespołów, do końca rundy zasadniczej pozostało pięć kolejek - osiem najlepszych drużyn awansuje do Super Ligi, gdzie razem z czterema uczestnikami ligi ABA (Crvena, Partizan, Mega i FMP), zagrają w decydującej części sezonu. Sloboda przystępuję do tego meczu po dwóch porażkach z rzędu (Dunav, Tamis), bardzo pechowych przegranych, gdzie dopiero w końcowych fragmentach gry rozstrzygnęły się losy tych spotkań - w przypadku starcia z Dunav odrobili sporą przewagę rywali, natomiast z Tamis zaprzepaścili z kolei już bardzo dużą przewagę. Jako beniaminek, potrafili zbudować, według mnie, jeden z mocniejszych personalnie zespołów w tym sezonie KLS - mają w kadrze m.in. jednego z najlepszych zawodników całej ligi Amerykanina Marcusa LoVetta, bardzo dobrych krajowych strzelców jak Maric czy Simic, drugiego z amerykańskich zawodników Kadiri, mocnych Serbów jak Comagic, Hristov, Crnic, Brankovic czy Trajkovic, to wszystko wygląda naprawdę bardzo solidnie w tych rozgrywkach. Wydaje się, że jakby grali od początku w tym zestawieniu, bo jednak kilku ważnych zawodników zakontraktowanych już w trakcie sezonu bądź wracali z urazów, to miejsce mogłoby być jeszcze wyższe. Z kolei w ekipie Vojvodiny sporo zmian w trakcie sezonu, przede wszystkim więcej odejść - np. Dzeletovic, Andjusic, Atanasov czy Berbakov, każdy z nich świetnie punktował. Do tego, dzisiaj znaki zapytania przy występach Birovljeva i Lisica, którzy ostatnio pauzują przez urazy. Te wyniki ostatnio słabsze, ale to jest chyba rzeczywiste odzwierciedlenie ich aktualnych możliwości kadrowych. Drużyna Slobody, podrażniona ostatnimi porażkami, będąca przede wszystkim mocniejsza personalnie, musi tutaj mocno powalczyć o przełamanie i powrót do wygrywania, zresztą nie powinni sobie już pozwolić na kolejne &quot;potknięcia&quot;, bo jednak cały czas muszą pilnować tego miejsca dającego udział w Super Lidze.
Co tak nagle na nich kursy skoczyły i są już na równi ?
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Co tak nagle na nich kursy skoczyły i są już na równi ?
Bieżący wynik, który wydawało mi się, że będzie zupełnie inny i kursy już odwrotne. Przed spotkaniem jeszcze kursy spadały, mało, w porównaniu do wcześniej, ale jednak.
Jak na razie, to zupełna klapa z tego wychodzi.
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
Nie bo już przed meczem kursy były równe.
Ok, nie będę się spierał, bo też nie ma o co. Ja wcześniej pisałem te swoje &quot;mądrości&quot; i wtedy jeszcze tendencja, tak to nazwijmy, była spadkowa. Przed samym spotkaniem nie zaglądałem już, ale skoro piszesz, że tak było, to pewnie tak.
 
adrian715 186,2K

adrian715

Użytkownik
28.02 20:00
Zadar-Cibona

Dziś dojdzie do kolejnego 5-go już w tym sezonie starcia obu ekip. Bilans wynosi obecnie 2-2. Ostatnio obie ekipy mierzyły się w Pucharze Chorwacji kiedy Cibona wygrała 83-81,ale do rzeczy..
Kursy na gości mocno spadły,lecz mimo to zostaję przy ich zwycięstwie,a wszystko dlatego że w porównaniu do wcześniejszych spotkań w drużynie gospodarzy mamy istotne braki kadrowe.. W dzisiejszym meczu nie zobaczymy 3 zawodników a są to:Mario Little (Najlepiej punktujący zawodnik 14,6 pkt/na mecz,Kwame Vaughn 13,3 pkt/na mecz oraz Luka Zoric 10,7 pkt/na mecz.
Z tego co mi wiadomo Cibona bez braków kadrowych na to spotkanie.
Cibona @1,90 1xBET
FT 79-76
⛔
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
KLS Pierwsza Liga Serbia
Sloboda Uzice - Spartak Subotica godz. 19.00
1(-17,5) / 1.85
Drużynę dzisiejszych gospodarzy opisywałem już kilka postów wyżej. Po tym spotkanie które próbowałem typować, bez powodzenia zresztą, przyszła jeszcze kolejna przegrana, tym razem bardzo prestiżowa, bo derbowa potyczka ze Zlatiborem (79-100) - i o ile te wcześniejsze przegrane można niejako zaliczyć do bardzo pechowych, to w tej ostatniej grze zagrali fatalne spotkanie, pewnie jedno z gorszych w tym sezonie, akurat w starciu derbowym. Teraz już cztery porażki z rzędu czym skomplikowali sobie tylko sytuację w tabeli, są coraz bliżej wypadnięcia z poza strefy dającej awans do SuperLigi (tylko jedna wygrana więcej od zespołów z miejsc 8-9). Po tej ostatniej grze posada trenera Lucica jest mocno zagrożona, w ogóle sporo musieli się nasłuchać razem z zawodnikami od swoich kibiców po tym spotkaniu. Z kolei ekipa Spartaka zmaga się ze swoimi problemami, m.in. kłopoty finansowe klubu, zmiana szkoleniowca (Ljubotina zastąpił Bjelica), odejścia ważnych tutaj zawodników jak np. Williams czy Campara - raczej ciężko będzie uratować w tym sezonie ligowy byt. Do tego, w ostatnich grach często wypadają poszczególni gracze - Miskovic, Petrov czy Lobarev, nie do końca jasna sytuacja czy to przez urazy (nie znalazłem potwierdzenia tego). Dalej, pomimo tych ostatnich porażek, podtrzymuję zdanie, że Sloboda ma jedno z solidniejszych zestawień kadrowych w tych rozgrywkach, musza w końcu powalczyć o przerwanie tego słabszego okresu gry, dostają ekipę ze sporymi problemami czy to finansowymi czy ze stabilizacją kadry, więc chyba nie będzie już lepszej okazji. Po tym słabym, delikatnie mówiąc, występie w spotkaniu derbowym, musi być bardzo mocna chęć zrehabilitowania się przed własna publicznością. (LVBet)
92-94⛔ &quot;świetny&quot; wybór...po raz kolejny ????
 
pukon 946,4K

pukon

Użytkownik
NBL Czechy
Decin - Svitavy godz. 18.00
1 / 1.70
Decin i powyżej 158,5pkt / 2.80
Liga czeska NBL i pojedynek z grupy A1 (zwycięzców) - Decin szóste miejsce w tabeli z bilansem 14-11, Svitavy pozycja wicelidera i bilans 17-8. Drużyna gospodarzy z fatalnym okresem gry - pięć ligowych porażek z rzędy, do tego w międzyczasie dwie porażki w turnieju finałowym Pucharu Czech. Sporo tego, bo przecież Decin to w ostatnich latach zawsze czołówka ligi, takiego kryzysu dawno nie było w tej drużynie, ale to są na tyle doświadczeni i ograni w tej lidze zawodnicy, że wcześniej czy później wrócą na pewno do swojej dyspozycji. Trener Budinsky w jednym z wywiadów, podkreślał, że głównym problemem jest tutaj skuteczność - rzeczywiście ostatnie spotkania dużo poniżej średnich (55% za dwa i 30% za trzy / 82pkt na mecz - i tak sporo obniżone liczby ostatnimi występami), od pięciu spotkań nie potrafią rzucić więcej niż swoja średnia w lidze. Po ostatnich czterech grach na wyjeździe (w tym dwa pucharowe), wracają na swój teren, co też może dać jakąś nadzieję na lepszy dyspozycję rzutową, jednak często własny parkiet pomaga w lepszych liczbach. W dodatku pełna kadra, po ostatnim powrocie z kontuzji Krakovica. Ekipa Svitavy w ostatniej kolejce, po bardzo ciężkim meczu, pokonała Pardubice (71-63), z tym że rywale zagrali mocno osłabieni (bez Williamsa, Jacksona, Pulpana i Skranca, mocnych strzelców), a pomimo tego byli stroną przeważająca i &quot;tylko&quot; słabiutka skuteczność nie pozwoliła tej przewagi przełożyć na korzystny wynik - według mnie bardzo szczęśliwa wygrana. Liczę mocno na przebudzenie Decina, personalnie na pewno w żadnym stopniu nie gorsza drużyna od dzisiejszej ekipy rywali, podrażnieni tymi ostatnimi wynikami, do tego wracają na własny parkiet, więc może to też okaże się pomocne w przełamaniu. (forBET)
73-82⛔
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Dziś w Grecji gra Olympiakos. Przez wyłączna obserwacje, wyników czasem się zdarzy coś obejrzeć, wielka dwójka czasem po prostu wali w ch... i dla mnie +17,5 na Pananios to spore value(jest mały błąd na fortunie ; ) )Panathinaikos i Olympiakos nie grają zawsze na 100 % w lidze. Pananios walczy o utrzymanie i pewnie będą chcieli powalczyć. Chodzą plotki ze Olympiakos w ogóle chce się wycofać z ligii greckiej. Ostatnio znowu oddali mecz walkowerem z Panathinaikosem. A już ostatnia rzecz, Olympiakos z Gran Canaria wyglądał tragicznie, są mega zmęczeni. Mała rotacja i robi się problem. Co jeszcze przemawia, za tym typem?to ze Olympiakos jeśli plotki są prawdziwe to motywacja może być mniejsza, a poza tym musi walczyć w Eurolidze o PO. 17,5/3,2 w fortunie. Aaa o Pananiosie nic nie pisze, bo nigdy ich nie widziałem.

Udowadniają jednak ze są ogórkami ; ) nie śmiejmy się z hali stali Ostrów, bo ta w Pansniosie to śmiech. Ale śmiechów koniec, bo konkretny ———
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ciekawy typ i faktycznie cos jest na rzeczy. Wyniki Pireusu w lidze sa mega podejrzane. Porazki, ktore wczesniej nie mialy prawa sie zdarzyc czy wygrane kilkoma pkt gdy normalnie powinni wygrywac +20 czy 30 jakby tam w Europie sie nie pokazywali. Moze chca zarabiac poki sie da na ustawkach ???? ? Z ostatnich kilku spotkan w lidze chociazby dogrywka z Holagros, ledwo +3 z Prometeuszem czy +5 z Lavrio. Tak zle nie bylo nigdy i jesli chodzi o gre i tabele. Oczy krwawią jak sie ich ogląda.
 
N 71

nba3

Użytkownik
Grindavik - Stjarnan -5 1.86
Tutaj Islandia, męski kosz. Grindavik gra 5-osobową rotacją, co jest mega słabe. Kilku co wchodzą na małe minuty nic właściwie nie daje, więc bazują tylko i wyłącznie na piątce. Stjarnan ma szerszą rotację i te minuty odpoczynku dla piątki są zdecydowanie lepiej wykorzystywane w ich wypadku. Ostatnio było tak blisko, bo strasznie dali im poszaleć na deskach, aż 15 zbiórek w ataku, przez co aż 21 rzutów więcej oddał Grindavik. Dwa tygodnie temu gdzie lepiej zabezpieczyli deskę było 91:73 i myślę, że ten wynik jest bliższy prawdziwego stanu rzeczy.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Panionos jakies braki mocne? bo linia juz 26
Raczej ktoś wiedział, że będzie wał po przerwie. Oglądałem do 3 Q i wyłączyłem. Rzucili 4 punkty w kwarcie. Za trzy czasami dorzucają nawet do obręczy. OLY gra jak na szkolnym sparingu.
PS. Swoją drogą, nie wiem, czy Olympiakos nie ustanowił jakiegoś rekordu liczby celnych trójek i % za 3. Nie wiem jak 4Q, ale wcześniej wpadało im wszystko.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
CEZ Nymburg- Ołomuniec
Ołomuniec over 80,5
2,11 ✅✅✅
over 180,5
2,12✅✅✅
fortuna
Zapowiada się bardzo ofensywny mecz. O potencjale gospodarzy nie ma co pisać, 40 meczów w lidze pod rząd bez porażki, zapewniony tytuł itd. Goście w mega gazie, regularnie rzucają ponad 90 pkt na mecz. Nymburg wcale nie musi się przejmować obroną aż tak nadto, zawodnicy mówią, że muszą być uważni bo wiedzą kto przyjeżdża bla bla bla ale zapowiadają także fajerwerki w ofensie. Ostatnio na hali w Ołomuńcu dopiero pod koniec mistrzowie odebrali zwycięstwo wynikiem 98:94.
pozdro
końcowy wynik: 105:83
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dziś dwa ako
Shefield - bristol ,+9,5 bristol, 1,35⛔
Worcester- Newcastle , win rt Newcastle 1.45✅
Ako 1.95⛔⛔⛔
Krótko bo z telefonu. Shefield w tym momencie w Play off a bristol się o te tniejsca bije. Mecz underowy się zapowiada i według mnie aż takiego pogromu nie będzie. Newcastle kolejny mecz jutro na trudnym terenie w Londynie więc o wiele łatwiej zgarnąć komplet z outsiderem, a ścisk w czołówce spory.
Pozdro
Do tego Leicester⛔+ London city royals +14.5✅ ako 2.16⛔⛔⛔
 
fnfe 57

fnfe

Użytkownik


APOEL - Keraunos o154,5 @2,05



Tutaj też uważam linię za nisko ustawioną. Obie drużyny lubią rzucać i, jak dla mnie skończy się wysokim wynikiem.
 
S 0

seba1510

Użytkownik


witam . czy ktoś ma jakieś info czemu na sakarye z ligi tureckiej są teraz tak wysokie kursy? Dziś grają z ostatnią drużyną i handi jest na poziomie +29.5. Czy tam jakiś szpital jest czy co ?? 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom