>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi siatkówki mężczyzn 2017/2018

Status
Zamknięty.
K 99

krecik87

Użytkownik
Uwaga na Verone i Trentino, piorytetem dla obu włoskich zespołów jest Seria A gdzie oba zespoły spotkały się ze sobą w ćwierćfinale i po dwóch piekielnie wyrównanych meczach (3-2;2-3) jest remis 1-1 i decydujące spotkanie o awansie zostanie rozegrane w niedzielę. Tak wiem - mnóstwo czasu....ale dla włoskich klubów Liga Mistrzów a już na pewno puchar CEV - mówię to z wielkim bólem serca nie znaczy NIC w porównaniu do Seria A, niestety taka jest brutalna prawda o siatkarskich europejskich pucharach, gdzie dla włoskich i rosyjskich klubów ZAWSZE piorytetem będzie liga. Przykłady? Ewidentne odpuszczenie Nowosybirska w Noliko, Trentino w Chaumont, czy Verony z Ziratem, wszyscy faworyci mieli w weekend ważne mecze ligowe i pogardzili rozgrywanymi w środku tygodnia meczami pucharowymi. Nie chce by wywiązała się tutaj dyskusja o prestiżu siatkarskich pucharów, gdyż wszyscy chcemy przecież zarobić! Dlatego proponuje grać na wygraną Zirata, dobry kurs, wygrany 1 mecz plus mega ważne spotkanie Verony z Trentino i mega wątpliwy prestiż rozgrywek Cev cup skłania mnie ku temu typowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Trochę nie rozumiem logiki Twojego rozumowania. Najpierw piszesz, że Verona może odpuścić, bo mają mecz ważny z Trientino, a potem piszesz, że mając tak naprawdę ostatni ważny mecz sezonu dla Biełgorodu (no bo umówmy się walka o miejsca 5-8 to śmiech na sali dla nich i składu jaki mają w obwodzie) odpuszczą... Trochę to się nie składa.
Na pewno Belgorod będzie walczył do upadłego o śmieszny puchar cev ???? Dla nich ten puchar &quot;to śmiech na sali&quot; patrząc na ich kadrę
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Verona ma w sobote najważniejszy mecz sezonu, moze sie w końcu ziścić marzenie o czwórce serie A. Było by piekne święto. Może jutro wyjda jakąs rezerwą? Opcje sa dwie- albo wyjda na pełnej i wygrają 3-0 albo będzie olewka przed meczem lub po jakims nieudanym początku. Ja obstawiam te druga możliwość.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
No dobra, ale analizując stricte LOGICZNIE. Mieli mecz sezonu z Kemerovem, to idąc Twoim tokiem rozumowania z Resovią powinna grać rezerwa jak w ostatnim meczu sezonu z Novokuybyshevskem...
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Na pewno Belgorod będzie walczył do upadłego o śmieszny puchar cev ????
No dobra, ale analizując stricte LOGICZNIE. Mieli mecz sezonu z Kemerovem, to idąc Twoim tokiem rozumowania z Resovią powinna grać rezerwa jak w ostatnim meczu sezonu z Novokuybyshevskem...
Może grać pierwszy skład, ale ich podejście do tego meczu może być różne, jak już pisałem dla nich sezon się już zakończył przegranym meczem z Kemerovem
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Na pewno Belgorod będzie walczył do upadłego o śmieszny puchar cev ???? Dla nich ten puchar &quot;to śmiech na sali&quot; patrząc na ich kadrę
weź człowieku rozwiąż jakiś test na IQ bo ewidentnie z logicznym myśleniem jest u Ciebie na bakier. Śmieszny CEV cup to są pieniądze, za wygranie na pewno dosyć spore, siatkarze to nie gwiazdy NBA albo piłkarze z czołowych klubów, dla nich hajs to podstawa gry i głowny priorytet. Jeśli uważasz, że Biełgorod już odpadł z z PO w superlidze i teraz jeszcze oleje CEV cup tak po prostu, żeby nie zarobić pieniędzy to jesteś niedorozwinięty, aż żal słuchać takich argumentów.
Po raz kolejny powtórze: Verona nie jest żadnym potentatem w Serie A, oni i tak zdają sobie sprawę, że co najwyżej pokonać mogą to Trentino a ich marzenia skończą sie na Maceracie/ Perugii. Dla takiej drużyny wygrana pucharu Cev to święto i trzeba być idiotą, żeby uważać, że wyjdą na drugi mecz z Ziraatem rezerwowym składem
Proszę o nie mylenie innych użytkowników takimi bredniami a kolega z herbem Barcy, niech zajmie sie piłką nożna a nie siatkówką bo o tej drugiej nie ma zbytniego pojęcia o wypisuje kompletne herezje
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
weź człowieku rozwiąż jakiś test na IQ bo ewidentnie z logicznym myśleniem jest u Ciebie na bakier. Śmieszny CEV cup to są pieniądze, za wygranie na pewno dosyć spore, siatkarze to nie gwiazdy NBA albo piłkarze z czołowych klubów, dla nich hajs to podstawa gry i głowny priorytet. Jeśli uważasz, że Biełgorod już odpadł z z PO w superlidze i teraz jeszcze oleje CEV cup tak po prostu, żeby nie zarobić pieniędzy to jesteś niedorozwinięty, aż żal słuchać takich argumentów.
Po raz kolejny powtórze: Verona nie jest żadnym potentatem w Serie A, oni i tak zdają sobie sprawę, że co najwyżej pokonać mogą to Trentino a ich marzenia skończą sie na Maceracie/ Perugii. Dla takiej drużyny wygrana pucharu Cev to święto i trzeba być idiotą, żeby uważać, że wyjdą na drugi mecz z Ziraatem rezerwowym składem
Proszę o nie mylenie innych użytkowników takimi bredniami a kolega z herbem Barcy, niech zajmie sie piłką nożna a nie siatkówką bo o tej drugiej nie ma zbytniego pojęcia o wypisuje kompletne herezje
Poszukaj sobie jakie to &quot;ogromne&quot; pieniadze sa za puchar cev xD bez oodbioru, bo nie masz żadnego pojecia o siatkowce.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
o ile zgadzam się że puchar cev nic nie znaczy i sam gram dziś na reske i zirat to mówienie że liga jest ważniejsza niż liga mistrzów to śmiech na sali to tak jakby powiedzieć że lepiej być mistrzem Polski niż Europy
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
o ile zgadzam się że puchar cev nic nie znaczy i sam gram dziś na reske i zirat to mówienie że liga jest ważniejsza niż liga mistrzów to śmiech na sali to tak jakby powiedzieć że lepiej być mistrzem Polski niż Europy
Liga mistrzów na pewno wazniejsza, ale dla druzyn wloskich i rosyjskich puchar cev to dodatek, przy czym liga jest duzo wazniejsza
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Ale jałowa dyskusja ???? Na pewno Puchar CEV to nie są wielkie pieniądze. Zresztą nie od dziś wiadomo, że kluby do pucharów dokładają i to nie tylko w CEV, ale i w Lidze Mistrzów.
Co do Verony to nikt nie będzie mówił tu głośno o odpuszczaniu, ale tutaj na pewno priorytetem jest liga. Nawet mimo tego, że to już półfinał. 1/2 finału we Włoszech to już dwie szanse na grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, a więc jest o co grać. Verona miała 2x5 setów do tego długa podróż w dwie strony może robić swoje. Zresztą tutaj nawet nie trzeba odpuszczania, bo mogą się nie obronić czysto siatkarsko. Kurek, Konarski i Antonov mogą wystarczyć na to, aby odprawić Włochów.
Ciekawe co zrobią, jak wygrają dwa sety, ale w takiej sytuacji odpuścić mogą już dwie drużyny, a wtedy większe szanse zawsze mają gospodarze (patrz. Berlin - JSW).
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Poszukaj sobie jakie to &quot;ogromne&quot; pieniadze sa za puchar cev xD bez oodbioru, bo nie masz żadnego pojecia o siatkowce.
kolego, oglądam siatkówke od piątego roku życia, napisałem na tym forum 10x więcej analiz niż ty postów. Na pewno więcej zarobią wygrywając Cev cup niż go nie wygrywając, jakbyś miał do wyboru wygrać i zarobić mniej, albo przegrać i nie zarobić nic to co byś wybrał? XD chyba kolego rzeczywiśćie coś nie tak z Twoim logicznym myśleniem
Zresztą już widać jak Ziraat jedzie z Veroną XD obstawiać na klase gorszą drużynę po kursie 2.00 to już jest szczyt wszystkiego. Pozdrawiam wszystkich którzy mieli mózg i zainwestowali w świetny typ na Włochów.
Kurek - Antonov niby spoko, znani zawodnicy, ale co z tego skoro obaj przyjmują piłke na amatorskim poziomie, nie da sie grać w siatkówke z dwoma ludzmi na przyjęciu którzy przyjują piłke do góry a nie do rozgrywającego
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Grający Biełgo plus Ziraat pewnie ostro zarobienie XD
pozdro forumowych psychologów, którzy myślą, że lepiej przegrać niż wygrać bo tak XD i hajs sie nie liczy XD
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Mam niebywałą satysfakcję, gdyż stało się tak jak sądziłem. Resovia nie istniała z Biełgo, a Zirat zrobił to co musiał, czyli zgarnął 2 sety. Przeszły dwie ekipy, które maja już po plaoffach, co było do przewidzenia.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Tak zeby ozywic temat. Jak ktos nie spi to niech wlacza sobie siatke brazylijska, cwiercfinal rozgrywek Volei Renata - SESC RJ. Jest tam tak kosmiczny poziom tego meczu ze dawno nie widzialem tak dobrego spotkania siatkarskiego. Cos niesamowitego jakie tam sa umiejetnosci tych zawodnikow. Polecam
 
M 220

mm25

Użytkownik
16:00 Zenit Kazan - Kemenowo 1 handicap -2.5 seta 1.66 Unibet
ale super kurs ide w to grubo, Zenit zagra na 100% możliwości , nie widzę innego wyniku jak 3-0
Kemenovo słabe na wyjazdach
a jeszcze mozna zagrać sobie Dinamo Moskwa - Zenit 2 handicap +2.5 seta 1.19
mozna zagrać na podbicie z Zenitem -2.5 seta
polecam pozdrawiam
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Biełogorje Biełgorod - Ziraat Bankasi
(Handicap +1.5 seta Ziraat Bankasi)
@3.40 Fortuna

W typach dniach najlepiej wychodziło mi granie w kierunku siatkówki czy to Plus Ligi oraz także lig Europejskich. Dzisiaj gram typ który od razu wpadł mi w oko. Jest to mecz finałowy. Zespół turecki jedzie na trudny teren do Rosji. Ostatnio Biełogorje zatrudniło w swoich szeregach czołowego gracza jakim jest Grozer. Jest tutaj kilku graczy ,którzy są wyróżniający w swoim zespole m.in Muserski,Grankin świetny rozgrywający. Biełogorje ostatnio przegrał z Novokuybyshevsk gdzie okazało się na pewno sporą niespodzianką ,ale nie wiem w jakim składzie wystąpił zespół gospodarzy i był to również mecz o miejsca 5-8 więc nie ma co się bardzo skupiać odnośnie tego meczu. Belgorod w CEV pokonał u siebie i na wyjeździe Resovie pewnie w trzech setach. Porażka z Kemerovo w trzech setach. Tutaj Rosjanienie widać że mało skupiają się na lidzę bardziej biorą pod uwagę Puchary Europejskie ,ale tutaj na pewno łatwego zadania podopieczni Cretu nie będą mieli łatwego zadania ponieważ przyjeżdza do Rosji świetna drużyna turecka gdzie pokazywała już nie raz że miejsce finale nie jest zaskoczeniem dla tej ekipy. Ostatnia potyczka w pucharach to zwycięstwo w dwumeczu z Veroną po cieżkim meczach. W ekipie występuję dwóch Polskich czołowych zawodników którzy będą na pewno uznawani za zawodników czołowych jeśli chodzi o skład Reprezentacji Polski. Kurek i Konarski są to zawodnicy którzy w zespole tureckim robia kolosalną różnicę. Przede wszystkim wyróżniającym zawodnikiem jest Konarski ,który jest w kapitalnej formie. Ja tutaj liczę na walkę i myślę że Ziraat jest w stanie wygrać przynajmniej dwa sety. Polecam typ dla mniej lubiących ryzyko polecam gram grubo w stronę handi +2.5 seta w stronę Ziraatu. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
J 0

johan111

Użytkownik
Biełogorje Biełgorod - Ziraat Bankasi
(Handicap +1.5 seta Ziraat Bankasi)
@3.40 Fortuna

W typach dniach najlepiej wychodziło mi granie w kierunku siatkówki czy to Plus Ligi oraz także lig Europejskich. Dzisiaj gram typ który od razu wpadł mi w oko. Jest to mecz finałowy. Zespół turecki jedzie na trudny teren do Rosji. Ostatnio Biełogorje zatrudniło w swoich szeregach czołowego gracza jakim jest Grozer. Jest tutaj kilku graczy ,którzy są wyróżniający w swoim zespole m.in Muserski,Grankin świetny rozgrywający. Biełogorje ostatnio przegrał z Novokuybyshevsk gdzie okazało się na pewno sporą niespodzianką ,ale nie wiem w jakim składzie wystąpił zespół gospodarzy i był to również mecz o miejsca 5-8 więc nie ma co się bardzo skupiać odnośnie tego meczu. Belgorod w CEV pokonał u siebie i na wyjeździe Resovie pewnie w trzech setach. Porażka z Kemerovo w trzech setach. Tutaj Rosjanienie widać że mało skupiają się na lidzę bardziej biorą pod uwagę Puchary Europejskie ,ale tutaj na pewno łatwego zadania podopieczni Cretu nie będą mieli łatwego zadania ponieważ przyjeżdza do Rosji świetna drużyna turecka gdzie pokazywała już nie raz że miejsce finale nie jest zaskoczeniem dla tej ekipy. Ostatnia potyczka w pucharach to zwycięstwo w dwumeczu z Veroną po cieżkim meczach. W ekipie występuję dwóch Polskich czołowych zawodników którzy będą na pewno uznawani za zawodników czołowych jeśli chodzi o skład Reprezentacji Polski. Kurek i Konarski są to zawodnicy którzy w zespole tureckim robia kolosalną różnicę. Przede wszystkim wyróżniającym zawodnikiem jest Konarski ,który jest w kapitalnej formie. Ja tutaj liczę na walkę i myślę że Ziraat jest w stanie wygrać przynajmniej dwa sety. Polecam typ dla mniej lubiących ryzyko polecam gram grubo w stronę handi +2.5 seta w stronę Ziraatu. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
M 220

mm25

Użytkownik
ten gliwiczanin sie nie zna, bo daje typy na chybil trafil, raz mu wejdzie a raz nie.. co z tego ze kurs spory, ale zeby chociaz na 5 typów 3 wchodziły.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom