• Witamy na bukmacherskie.com
  • Pozostałe rozgrywki 2017 [reprezentacje]

Temat na forum 'Siatkówka' rozpoczęty przez Ted, Lipiec 26, 2017.

Więcej tematów od Ted
    1. Ted

Ted ModTeam Członek Załogi

Polubienia:
      27
      Temat stworzony do rozgrywek reprezentacyjnych, które nie mają oddzielnego tematu. Są to m.in. sparingi, turnieje towarzyskie, mecze nieoficjalne, rozgrywki juniorskie, kadeckie, studenckie itp.

Zachęcam do pisania analiz i udzielania się w temacie! :wink:

Ostatnia edycja: Lipiec 27, 2017
    2. wielki_gracz

wielki_gracz Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      11
      Pan-American Cup

Dyscyplina: Siatkówka, Pan-American Cup
      Godzina: 22:00
      Spotkanie: Portoryko - Wenezuela
      Typ: 2
      Kurs: 2,78
      Bukmacher: 1xbet
      Analiza:
      Puchar Panamerykański, który jest tym razem rozgrywany w Kanadzie. Sytuacja w tej grupie wygląda następująco:

Jak widać sytuacja Wenezueli jest bardzo trudna. Zespół ten przegrał swoje dwa pierwsze spotkania z Kanadą 1-3 i z Argentyną 0-3. Portoryko z kolei przegrało 0-3 z Argentyną i wygrało z gospodarzem turnieju Kanadą 3-1. Ja tutaj idę w stronę niespodzianki, bo wierzę, że Wenezuelczycy dzisiaj mocno powalczą o zwycięstwo. Wprawdzie dwa pierwsze mecze przegrane bardzo gładko ale nie jest to tak słaby zespół jak wskazywałyby na to kursy w tym meczu a Portoryko nie jest aż tak mocne. Gdyby to nie był ostatni mecz w grupie tylko pierwszy to myślę, że kursy byłyby dużo bardziej zbliżone ale, że Wenezuela doznała 2 porażek to kursy na ich wygraną mocno w tym spotkaniu wzrosły. Ja myślę, że dzisiaj Wenezuelczycy mocno się sprężą i zagrają dzisiaj swój najlepszy mecz na tej imprezie, aby zmazać te poprzednie niepowodzenia. Zespoły mają zbliżony potencjał i każdy wynik jest tutaj możliwy a skoro tak to wolę iść w zespół na który jest wyższy kurs.
      Kadrowo Wenezuela jest na ten turniej mocna i po prostu im nie wyszły te 2 pierwsze mecze ale dzisiaj wierze, że powalczą na maksa i Portoryko ze swoim składem jest jak najbardziej w zasięgu i do ogrania.

:minus: 3-2 (25-19 , 17-25 , 25-17 , 25-27 , 16-14)

Ostatnia edycja: Lipiec 28, 2017
    3. MarcinHH

MarcinHH Nowy użytkownik

Polubienia:
      0
      Tak szybciutko bo niebawem spotkanie. Po raz kolejny uderzam w over punktowy. Tym razem na przeciwko siebie staną reprezentacje gospodarzy Kanada oraz reprezentacja Argentyny. Bedzie to drugie spotkanie rozegrane pomiędzy reprezentacjami w tych rozgrywkach Panamerykanskiego turnieju. 28.07 Argentyńczycy wygrali 3-0 (27-25, 25-23, 25-13). Jak widać dwa pierwsze sety były dość zacięte i skończyły się dość szczęśliwie dla argentyczykow. Tym razem myślę że spotkanie będzie jeszcze bardziej zacięte i Kanada zdoła ugrać przynajmniej jednego seta. Jak juz powyżej pisałem ja typuje w tym spotkaniu over +138,5 punktów za 1,85 oczywiscie w Betsson.... Powodzenia

4. sumada90

sumada90 ModTeam

Polubienia:
      13

Już jutro rozpoczyna się kolejna XV edycja memoriału Huberta Wagnera w Krakowie. W tym roku zagrają: Polska, Kanada, Francja i Rosja. Turniej stoi na bardzo wysokim poziomie, bo wszyscy goście uczestniczyli w fazie finałowej tegorocznej Ligi Światowej. W tym roku turniej dodatkowo jest ostatnim sprawdzianem dla naszej reprezentacji i organizatorów. Już pod koniec sierpnia rozpoczynają się ME w Polsce.

SKŁADY:
      POLSKA

KANADA

FRANCJA

ROSJA
      Jakie wasze spostrzeżenia na ten turniej. Czy nasza reprezentacja go wygra? A może faworyta należy szukać w ekipie przyjezdnych?
      Zapraszam do wypowiedzi

5. zibi16

zibi16 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      21
      To może ja znaczę:

Kanada - Rosja 1,63 :plus::plus::plus: 1:3 - Moim zdaniem wygrana Rosji w pierwszym meczu jest bardzo prawdopodobna. Po 1 ostatni turniej przed Mistrzostwami Europy więc forma już musi być coraz lepsza, po 2 Kanada ważnego turnieju nie ma przed sobą więc i formy nie muszą mieć aktualnie.
      Przede wszystkim w Kanadzie nie zagrają atakujący G. Schmitt oraz J. Perrin jest to spore osłabienie
      W Rosji wracają po przerwie rozgrywający S. Grankin i A. Butko oraz atakujący M. Michajłow.

Polska - Francja 2,26 :minus: 2:3 Znowu 5 setów - Po takim kursie zagram na naszych. Turniej gramy u siebie więc plus dla nas.
      We Francji zabraknie E. Ngapeth czyli najlepszego ich przyjmującego atakujący A. Rouzier zakończył już karierę reprezentacyjną a więc ich atak także jest w przebudowie. U siebie Polacy potrafią grać z Francją, na ostatnie 5 meczy Polacy aż 4 razy wygrywali, fakt, że zawsze po 5 setach.

eFortuna

Ostatnia edycja: Sierpień 12, 2017
    6. Marmas

Marmas Użytkownik

Polubienia:
      0
      Mecz: Polska Francja :minus:
      Typ: 1
      kurs: 2,26
      buk: fortuna
      Moim zdaniem Polska ma duże szansę na wygranie tego turnieju, Tak jak kolega pisał Francja bez swojej największej gwiazdy, Francja która przyjechała na turniej towarzyski. Dla Polski to coś więcej niż Turniej który ma sprawdzić naszą formę, gramy u siebie, mamy mocno nadwątloną reputację od 2014 roku naszej drużynie tak naprawdę nie wiele się udaje. Od Igrzysk coraz więcej osób powątpiewa w siłę naszej reprezentacji a LŚ w tym roku zwłaszcza jej druga część to klęska. LŚ wygrała Francja, ale dzisiaj to inny mecz. Chcemy wygrać ME, a żeby nie wprowadzać nerwowej atmosfery Polacy będą chcieli wygrać Memoriał, nie da się tego zrobić bez wygranej nad trójkolorowymi. Uważam, że dzisiaj w pierwszym i najważniejszym meczu Trener wystawi najmocniejszy skład, nie będzie dużo zmian, raczej nastawi się na wygraną nie oszukujmy się dla niego to też walka o spokojny okres do ME, po porażce w LŚ i głosach krytyki porażka w Memoriale dodała by oliwy do ognia. Polacy zagrają na 100% do tego będą mieli atut własnej hali. Co do Historii u siebie Polacy nie mają złego bilansu z Francją. Ostatni raz Polska wygrała w Memoriale w 2015 roku i wówczas graliśmy również z Francją wygraliśmy caly turniej a z Francuzami 3:2. Co ciekawe wówczas Francja też była po wygranej w LŚ i też za miesiąc od Memoriału mieliśmy Mistrzostwa Europy czyli sytuacja analogiczna do dzisiejszej. Polska musi pokazać że jest mocna, dzisiaj liczę na wygraną

7. zibi16

Polubienia:
      21
      Dziś kursy mniejsze do wyhaczenia

Polska - Kanada 1,40 :plus::plus::plus: 3:0 gładkie
      Francja - Rosja powyżej 3,5 seta 1,33 :plus::plus::plus: 3:2

Taki dubelek można zagrać na iforBET.
      Polska powinna sobie poradzić z Kanadą osłabioną brakiem 2 przyjmujących, widać było ten brak we wczorajszym meczu z Rosją, może wynik 3:1 tego nie pokazuje ale kto oglądał mecz wie, że Rosja od początku do końca kontrolowała spotkanie.
      W drugim meczu 3:0 ? Nie, wydaje mi się, że minimum 4 sety zobaczymy w tym meczu. Obie ekipy szlifują formę na Euro nawet jeśli miałbym grać kto wygra stawiał bym na Rosję, ze względu na to, że Francja grała 5 setów zmęczenie musi być w tym etapie przygotowań... Brak N'gapetha. JA gram bezpieczniej 4 sety.

8. sumada90

sumada90 ModTeam

Polubienia:
      13
      Wczoraj podczas meczu komentatorzy wspominali, że dziś nasza kadra może ruszyć rezerwową szóstą, ponieważ Kanada jest w innym momencie przygotowań. Dodali, że nam powinno zależeć na grze pierwszego składu z ekipami na podobnym etapie przygotowań. Fakt, że wczoraj Kurek nie został ściągnięty aż do piątego seta może to potwierdzać. Akurat stary Drzyzga może mieć jakieś informacje od młodego. Mimo wszystko Polacy powinni wygrać ale raczej spodziewam się więcej niż trzy sety.

9. szymonex0

szymonex0 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Jesteś pewien,że Francja nie wygra tutaj 3:0?

10. ziemniak94

ziemniak94 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      14
      Moim skromnym zdaniem to Francja może tutaj wgl nie wygrać. Sklanialbym się grać tutaj jedynie over 3.5

W meczu Polski z Kanada to jeśli wyjdziemy podstawowym składem to pykniemy Kanada że 3-1

11. zibi16

Polubienia:
      21
      Pewny to możesz być śmierci.... Nie jestem pewny, po prostu mi się tak wydaje i tyle :)

12. ziemniak94

ziemniak94 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      14
      Kanada - Francja
      Francja @1.21
      Francja -1.5 @1.4
      Kanada po x2 porażkach 3-1 z Rosją gdzie dostali oklep i 3-0 z Polską gdzie w 2 setach mocno walczyli. Francja 2 wygrane 3-2 z naszymi i Rosjanami a więc z drużynami które ograł Kanada. Wydaje się być proste 3-0 ale jeśli Francja słabo będzie siedziała na zagrywek to seta mogą wypuścić.

Polska - Rosja
      Typ: Rosja @2.25

Nie lubię grać przeciwko naszym ale grałem już na Francję z nami to i pokusie się na Rosję po większym kursie że względów że lepiej wyglądają po meczach z Francja i Kanada (szczególnie z Kanada).
      Over 3.5 też ładny do gry i wydaje się być prostym typem.

13. mm25

mm25 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      zibi dawaj na dziś siatke, bo ty mistrz jesteś z tej dziedziny

14. bernabeusz

bernabeusz Użytkownik

Polubienia:
      0
      Polska-Rosja 2,0 fortuna

Mimo ze nasi to gospodarze tego turnieju to z Ruskimi powinni przegrac.Ogladalem wszystkie mecze Ruscy prezentują sie lepiej od naszych praktycznie w kazdym elemencie siatkowki . Wczoraj byli bliscy pokonania Francji . Mimo ze Polacy zawsze w miare dobrze radzili sobie z reprezentacją Rosji , to dzis nasi sąsiedzi powinni okazac sie znacznie lepsi .Biore tez handi -1,5 na rywali.

15. zibi16

Polubienia:
      21
      Pora na 3 dzień:

Kanada (+13,5) - Francja 1 1,70 :plus::plus::plus: 3:0 Łatwiej niż się spodziewałem - Francja 2 ciężko mecze 5 setowe, obe wygrali ale siły na parkiecie zostawili, brak N'gapeth i w ataku Boyer póki co dużo słabszy od Rouziera. Francja jest dopiero w okresie przygotowawczym do Mistrzostw, ta ich gra nie wygląda tak super jak powinno być. Kanada mimo, że przegrali 2 mecze to nie grali źle, o dziwo nawet w przegranym meczu z Polską 0:3 handi punktowe spokojnie pokryli bo przegrali tylko 9 punktami, zresztą z Rosją także handi pokryli. Kanada młody zespół dużo ambicji... Wole dac takie coś niż Francję po kursie 1,15.

Polska - Rosja powyżej 177,5 :plus::plus::plus: 3:2 1,49 - Po 1 nie zgadzam się z kolegą wyżej, że Polska zawsze w miare dobrze radziła sobie z Reprezentacją Rosji... 4 ostatnie mecze to.... 4 porażki Polaków. Tutaj właśnie upatruję to, że Polacy będą chcieli zakończyć tę serię porażek z Rosją, oczywiście 3:0 dla którejś ze stron? Wątpliwe.
      Dziś Zatorski na pewno nie zagra

eFortuna

Nie wiem czemu moja wiadomość o 18:10 została usunięta bo pisałem tam, że przed meczem złapałem jeszcze Rosja +4,5 po 1,64 :plus: i Rosja -0,5 po 2,04 :plus:

Ostatnia edycja: Sierpień 13, 2017
    16. mm25

mm25 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      dzieki za info, więc gram Ruskich na over i Kanade handicap ale większy..pozdrawiam

17. Redwitz

Redwitz Forum VIP

Polubienia:
      0
      Oprócz Zatorskiego nie ma w kadrze na mecz z Rosją Kubiaka i Konarskiego.
      Takie info przed meczem.

18. johny35

johny35 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      1
      Mistrzostwa Świata U19 - Bahrain 2017
      Polska U19 - Japonia U19 :plus:1:3
      typ: 2 @1.7 1xbet

Szczerze mówiąc zdziwiłem się widząc kursy na ten mecz. Nowe pokolenie naszych siatkarzy zaczyna swoją przygodę na arenie międzynarodowej. Po sukcesach wcześniejszej generacji bukmacherzy liczyli że kolejne jest równie zdolne, ale okazuje się że niekoniecznie tak jest w rzeczywistości. Nasza młoda reprezentacja jak na razie w tym turnieju nie błyszczy w dwóch dotychczasowych meczach porażki z Brazylią 1:3 oraz Kubą 2:3. Japończycy natomiast zgromadzili w dwóch pierwszych meczach 5 punktów, za zwycięstwo z Kubą 3:0 i Francją 3:2. Sądziłem że kursy na młodych Azjatów będą niższe i widzę tutaj value, dlatego gram na wygraną Japonii.

Ostatnia edycja: Sierpień 21, 2017
    19. nowikjr

nowikjr Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      Egipt u19 vs USA u19 over 178.5 @ 1.87 1xbet :plus:

Patrząc na dotychczasowe zmagania tych drużyn na turnieju nie widzę powodu dla którego miałby to nie być wyrównany mecz. Obie drużyny w swoich dotychczasowych 3 meczach grały minimum po 4 sety i wiele z tych setów było na przewagi. Ogólnie bardzo wyrównane są boje na tym turnieju z tego co widzę, a USA i Egipt zajmują odpowiednio 1 i 2 miejsce w grupie więc liczę na wyrównany bój.

Holandia K vs Grecja K 2 (+ 24.5 Handicap) @ 1.86 1xbet :minus:

Uważam, że trochę przesadzili z tym handicapem. Wiadomo, że Holenderki są półkę wyżej i pewnie wygrają 3:0 ale to są kobitki i tu błędy będą się wkradać do gry, a Greczynki stać na podjęcie walki. Może i będą 3 sety, ale liczę na walkę w każdym z nich.

Ostatnia edycja: Sierpień 22, 2017
    20. johny35

johny35 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      1
      Puchar Wielkich Mistrzów
      Francja - USA 0:3
      typ: 2 @ 2.6 :plus::plus::plus: sam nie sądziłem że pójdzie tak łatwo
      efortuna

Podaję ten typ bo moim zdaniem w tym kursie na jankesów jest spore value. Moim zdaniem kursy powinny być bardziej wyrównane, a nawet ze wskazaniem na Amerykanów. Francuzi w pierwszym meczu przegrali z Brazylią 0:3, ale po walce, dzisiaj natomiast pokonali 3:0 gospodarzy (pierwszy set bez historii do 15, ale dwa pozostałe już do 23). USA w pierwszym meczu pokonało 3:0 Japonię, mecz bez większej historii. Dzisiaj natomiast przegrali z Iranem 2:3 mimo że prowadzili 2:0 i wydawało się że mecz skończy się w trzech setach. Francuzi na tym turnieju bez Ngapeth'a i Leroux. Grają jakoś tak bez emocji, tak jakby ten turniej grali za karę (ale to tylko moja subiektywna opinia). Amerykanie w najmocniejszym zestawieniu z Andersonem, Christensonem czy Holtem. Po takim kursie aż żal nie zagrać na Amerykanów.

Ostatnia edycja: Wrzesień 15, 2017 o godzinie 10:03
      briko lubi to.

Poleć forum