>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe sporty - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

T 0

tomkno

Użytkownik
zastanawiam sie nad Marcinem Dołęgą kurs 9 zł na BET 365 bardzo zachęca co o tym myslicie??


christopher48 // Przede wszystkim kurs to liczba - bez jednostki monetarnej. Pozdrawiam.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
mało znany bukmacher naziemny etoto daje na Rostamiego kurs 4,00, na Moradiego 3,50.
Na Zielińskiego jest również 4,00, wysoko oceniane są szanse Chińczyka Yong Lu - 5,00
reszta daleko z tyłu.
Hipek7 na ile jesteś pewien, że któryś z Irańczyków wygra?
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Adrian jest przygotowany na złoto i jedzie po złoto... ✅ Obawiam się tylko, że może dostać palmy w podbijaniu ciężarów z Irańczykami, a to zabierze mu pewny brąz. Ja osobiście leciutko na czyste win, betu w stylu 1-3 nie ruszam.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ciekawą propozycję na dzień jutrzejszy proponuje Millenium

POLSKA nie zdobędzie medalu we florecie drużynowym - 1,40 ✅

Kurs może nie za duży, ale do dubla w sam raz.

Polski zmierzą się w pierwszej rundzie z francuzkami. Indywidualnie nasze Panie pokazały klasę, odpadając w komplecie w pierwszej rundzie... Francuzki dotały do 1/16, tam polegając w komplecie, ale we wcześniejszych rundach lały lepsze na papierze od siebie rosjanki. NIe przewiduję by nasze z nimi wygrały. Gdyby jednak zdarzył się cud, to w półfinale czeka komplet medalistek indywidualnie, czyli Włoszki. Tutaj to już nie ma opcji na cud i będzie ( tzn. nie będzie bo tam nie dotrzemy ) tęgie bicie. Idąc tym scenariuszem, pozostaje walka o brąz, a tam ?? Japonia lub Rosja. Rosjanki takie sobie w indywidualu, Japonki świetnie - szedłbym w kierunku Japonek, ale tak czy siak i z jednymi i drugimi szans nie ma.

Patrząc realnie, Polska szermierka sięgnęła w Londynie dna i czeka nas jutro kolejna kompromitacja w pierwszej rundzie. Ciekawie, kto za to beknie, ale to już nie temat na teraz.

Ja gram - 1,40 do dubla w sam raz. Powodzenia !
 
H 6

hipek7

Użytkownik
mało znany bukmacher naziemny etoto daje na Rostamiego kurs 4,00, na Moradiego 3,50.
Na Zielińskiego jest również 4,00, wysoko oceniane są szanse Chińczyka Yong Lu - 5,00
reszta daleko z tyłu.
Hipek7 na ile jesteś pewien, że któryś z Irańczyków wygra?
95%. Musiałaby wydarzyć się tragedia, żeby któryś nie wygral.
Cibeles - nie zapominaj o tym, że Zieliński w ciągu 2 miesięcy musiał stracić 6 kg, bo w majowych MP ważył prawie 91 kg... W takim okresie czasu to jest dość spora utrata siły. Chciałbym się mylić, ale nie widzę jego medalu. Na pewno nie złotego.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jestem zafascynowany gimnastyka artystyczna, w szczegolnosci babeczek. Co one wyprawiaja to cos pieknego, na szczescie sporo tez jest urodziwych wiec przejemnie spedza sie te kilka godzin. Jak male dziecko w zabawke bylem wpatrzony w Japoneczek mierzaca 136cm Asuke Terakawe no ale ona nie liczy sie w walce o medale. Przejdzmy do konkretow hehe.
Jutro individual all around czyli innymi slowy wszystkie konkurencje. Zloto we wtorek zdobyly Amerykanki i nie ma sie co dziwic. Najwiekszym zdziwieniem jest brak w jutrzejszym finale Wieber ktora jest symbolem gimnastyki w USA. Zajela 4 miejsce w kwalach a jej kolezanki Douglas i Raismani 2 i 3 a regulamin pozwala tylko na 2 zawodniczki z jednego kraju.
Jesli chodzi o kwale to wygrala Komova, druga byla Raisman i trzecia Douglas i miedzy nimi rozstrzygna sie medale. Komova uzyskala 60,63, Raisman 60,39 a Douglas 60,26 ale tylko przez to ze zawalila Floor.
Druzynowo najlepszy wynik ogolny uzyskala wlasnie Douglas i bylo to az 61,46 !! Poprawila Floor i zniszczyla rywalki dajac Amerykankom druzynowe zloto. Raisman brala udzial w 2 konkurencjach i byla w nich lepsza od Douglas jednak w dwoch pozostalych nie ma szans z rodaczkom i skreslam ja w walce o zloto. Zostaje nam w takim razie Komova ktora w druzynowce zrobila 60,53 wiec az o 1 mniej niz Douglas.
Czarnoskora Amerykanka ma cos w sobie i nie moge odmowic jej kasy i nie postawic na jej zwyciestwo a kursik zacheca jak i to co widzialem we wtorek ;).
Douglas 3,00 ( w wielu bukach) ✅ brawo niunia !!!

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 224

dboniem

Użytkownik
Czy Irańczycy Rostami Moradi rzeczywiście są głównymi faworytami do złota w 85 kg ??
Na obu można znaleźć kursy powyżej 3 na złoty medal
A w unibecie na miejsce 1-3 na Rostamiego 1,4, a na Moradiego 1,48 opłaca się grać?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Szermierka - kobiety - team floret ✅
Typ: Włochy; @1,33
Bet365


To jest oczywiście typ na końcowe zwycięstwo.


Drabinka:





Włoszki zdobyły komplet medali w rywalizacji indywidualnej, zatem wydaje się, że złoto w drużynie jest oczywistością. Reprezentantki tego kraju w ostatnich latach odnoszą wiele sukcesów we florecie - sama tylko kolekcja medalów Valentiny Vezzali jest przeogromna - dla mnie jest ona największą gwiazdą w historii szermierki. Jej doświadczenie to jeden z argumentów przemawiających za Włoszkami. Wydaje się, że Włoszki nie mają słabego punktu. Typuję zatem zwycięstwo tej reprezentacji w drużynowym florecie kobiet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Szermierka - kobiety - team floret Typ: Włochy; @1,33 Bet365 To jest oczywiście typ na końcowe zwycięstwo.
Ja naprawde nie wiem po co podawac kursy i buki jesli podaje sie chyba najgroszy kurs na to zdarzenie jaki widzialem... wystarczy wejsc do pierwszego lepszego innego buka i jest 1,40 a nawet po 1,45 wiec 1,33 to nieporozumienie......


christopher48 // Sprawdzałem tylko w Toto-Mixie oraz w Bet365. W tym drugim był wyższy, więc go podałem. Pozdrawiam.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ciekawą propozycję na dzień jutrzejszy proponuje Millenium

POLSKA nie zdobędzie medalu we florecie drużynowym - 1,40

Kurs może nie za duży, ale do dubla w sam raz.

Polski zmierzą się w pierwszej rundzie z francuzkami. Indywidualnie nasze Panie pokazały klasę, odpadając w komplecie w pierwszej rundzie... Francuzki dotały do 1/16, tam polegając w komplecie, ale we wcześniejszych rundach lały lepsze na papierze od siebie rosjanki. NIe przewiduję by nasze z nimi wygrały. Gdyby jednak zdarzył się cud, to w półfinale czeka komplet medalistek indywidualnie, czyli Włoszki. Tutaj to już nie ma opcji na cud i będzie ( tzn. nie będzie bo tam nie dotrzemy ) tęgie bicie. Idąc tym scenariuszem, pozostaje walka o brąz, a tam ?? Japonia lub Rosja. Rosjanki takie sobie w indywidualu, Japonki świetnie - szedłbym w kierunku Japonek, ale tak czy siak i z jednymi i drugimi szans nie ma.

Patrząc realnie, Polska szermierka sięgnęła w Londynie dna i czeka nas jutro kolejna kompromitacja w pierwszej rundzie. Ciekawie, kto za to beknie, ale to już nie temat na teraz.

Ja gram - 1,40 do dubla w sam raz. Powodzenia !
Sporo zależy od pojedynku Polek z Francuzkami bo jak nasze reprezentatnki wygrają z żabojadami to później Włoszki i masz rację pewnie przegrają Polki ale w meczu o brąz będą walczyć z USA,Koreą lub zwycięzcą z pary Rosja-Japonia a nie jak piszesz z Rosjankami LUB Japonkami.Rosjanki zapewne dojdą do finału a my (of course jeśli wygramy z Francuzkami) będziemy walczyć z USA lub Koreą i jeśli trafimy na Amerykę mamy spore szanse na brąz więc nie taki pewny bet,już lepiej postawić Polska-Francja 1 1,65 Milenium
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Biorąc pod uwagę tegoroczne statystyki oraz wasze opinie proponuję zagranie H2H na jutrzejsze zawody w podnoszeniu ciężarów 85 kg MEN:

Edward Adrian Zielinski (POL) - Benjamin Hennequin (FRA) 1.621 ✅

Francuza brak w czołówce tegorocznych wyników. Polak 285kg w MP do 94 kg, twierdził że nie na pełnych obrotach. To powinno wystarczyć na Francuza, a uważam że Polaka stać nawet na parę kg więcej.
Alternatywnie można zagrać również Adriana z Apti Aukhadov (RUS) po kursie 1.763. ✅

Moradi Sourab (IRI)- Yong Lu (CHN) 1.781 ⛔

Sourab jest uważany za głównego kontrkandydata do złota. Wyniki poświadczają, że jest bardzo równy w tym sezonie.

Wszystko w Pinnacle
 
C 326

carambula88

Użytkownik
Best Finishing Position
Dołęga, M
1.45
Aramnau, A
2.55

Aramnau nie pojechał na Igrzyska. Myślicie ,że jak się postawi to anulują zakład? Unibet

O(M) ; to raczej pewne jest... jedynie ich nieuwaga mogłaby, to zmienić, ale skoro typ wisi na forum, to na 99,(9)% będzie zwrot
 
H 6

hipek7

Użytkownik
Nie wiem jaki tam na niego kurs teraz, ale można leciutko skontrować na Lu Yonga, po zgłoszonych ciężarach wydaje się tak samo mocny jak w Pekinie. Jednak Rostami powinien wygrać bez większego problemu, obawiam się niestety, że Zieliński będzie czwarty.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
95%. Musiałaby wydarzyć się tragedia, żeby któryś nie wygral. Cibeles - nie zapominaj o tym, że Zieliński w ciągu 2 miesięcy musiał stracić 6 kg, bo w majowych MP ważył prawie 91 kg... W takim okresie czasu to jest dość spora utrata siły. Chciałbym się mylić, ale nie widzę jego medalu. Na pewno nie złotego.
Nie wiem kto mi kasuje wpisy, masa debilnych wpisow o niczym wiec wypadaloby i zostawic moj komentarz po dzisiejszych zawodach w podnoszeniu ciezarow ktore przyniosly zlotko.
Na szczescie sie stala i to jaka przyjemna ;). Rostami mimo ze wachal i wachal to nic nie wywachal.. o drugim Iranczyku to nawet nie wspomne bo to jakies nieporozumienie hehe. Brawo Adrian, walka od samego poczatku, cale szczescie ze nie zjadl schabowego przed wazeniem i mial mniej na wadze od Radzieckiego.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Co tu dużo pisać, Adrian pokazał że jest fighterem i wyciągnął złoto. Malkontencji mogą mówić, że dużo farta było, bo rywale odpadali jeden za drugim, ale ciężary to dyscyplina, gdzie też liczy się taktyka. Sztab dzisiaj dobierał ciężary idealnie do sytuacji w zawodach i za to wielki szacun. Czekamy na jutro, a pamiętajmy, że jeszcze mamy Dołęgę w poniedziałek. Jutro będzie ciężej, bo naturalizowany Polak po ciężkiej kontuzji, ale .... przy dobrej taktyce i jeżeli dopisze zdrowie to kto wie co będzie... Duży plus dzisiaj i to nie jest takie ważne jak usłyszeć Mazurka i to w kilku zwrotkach :). Adrian wielki wielki szacun, za wolę wali, za trening za własną kasę - pokazałeś jakim jesteś gościem.

Póki co delikatnie z naziemnego STS

Kasinbijew - Top 3 za 5,00
Dołęga - Top 3 za 2,00 !!

Powodzenia !
 
K 0

kaziu23

Użytkownik
natknąłem się na dość ciekawe typy skoki do wody , dyscyplina może mało znana ale za to mało zaskakujaca przynajmniej na obecnej olimpiadzie: skoki do wody 3 m chong he (1.5) , skoki do wody 10 m qui bo(1.55)
bardzo krotka argumentacja pierwszy z panow rządzi juz od pekinu i deklasuje swoich rywali sa roznice 50 pkt w ocenie przy lacznym wyniku 580 wydaje sie bardzo duzo , drugi z panow podobna argumentacja mistrz swiata z szanghaju , deklasacja w tym roku w londynie na world cupie jedyny jego godny rywal ktory raz z nim wygral czyli mlodziutki zawodnik gospodarzy daley , ale on zawalil sprawe na skokach w parach gdzie zajeli 4 miejsce z duza strata i z tego co slyszalem sodowka mu uderza do glowy i zaczyna wiecej gwiazdorzyc i udzielac sie medialnie niz cwiczyc .......nie bede tu sie wiecej rozpisywal wystarczy poszperrac i zobaczyc jak sobie ostatnio chinczycy radzili a przedewszystkim ze 4 medale w skokach narazie poszly dla chinoli .......
ciekawe sie wydaje tez russia win w synchronicznych dwojkach ale tam jest tylko 1.2 wiec bardziej sie sklaniam i to bede gral hiszpania lepsza o kanady 1.5 pozdro ????
 
H 6

hipek7

Użytkownik
Nie wiem kto mi kasuje wpisy, masa debilnych wpisow o niczym wiec wypadaloby i zostawic moj komentarz po dzisiejszych zawodach w podnoszeniu ciezarow ktore przyniosly zlotko.
Na szczescie sie stala i to jaka przyjemna ;). Rostami mimo ze wachal i wachal to nic nie wywachal.. o drugim Iranczyku to nawet nie wspomne bo to jakies nieporozumienie hehe. Brawo Adrian, walka od samego poczatku, cale szczescie ze nie zjadl schabowego przed wazeniem i mial mniej na wadze od Radzieckiego.
Moradi był kontuzjowany, miał w ogóle nie stanąć na starcie, ale spróbował, niestety się nie udało. Rostami kompletnie bez formy, nie wiem czy przypadkiem powodem takiej formy nie jest... ramadan. Pozostaje tylko uderzyć się w pierś i przeprosić Adriana za zwątpienie w niego. Świetny występ.
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
chyba szybko, bo ja już nigdzie nie widzę do stawiania kat. do 105..
Strasznie szybko, juz klikałem w fortunie zeby postawic na Dołęge po kursie 4.5, ale pokazało nie nieaktywna :/
Aaale.. cały czas mozna ze bedzie albo 1 albo 2 po kursie 3.2, wiec nie ma az takiej tragedii
 
Do góry Bottom