>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe sporty - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

kabacik 410

kabacik

Użytkownik
W piątek pobrałem Dołęgę 1-3 za 2.2 ???? Sytuacja wygląda komfortowo, oby nie było żadnej nieprzyjemnej niespodzianki ???? Generalnie też zauważyłem, że buki wycofały się z tej kategorii. Pewnie dadzą postawić w poniedziałek, ale wtedy na 1-3 już pewnie kurs będzie dużo poniżej 2. Pozdrawiam i oby zdobył Dołęga złoto ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
W piątek pobrałem Dołęgę 1-3 za 2.2 ???? Sytuacja wygląda komfortowo, oby nie było żadnej nieprzyjemnej niespodzianki ???? Generalnie też zauważyłem, że buki wycofały się z tej kategorii. Pewnie dadzą postawić w poniedziałek, ale wtedy na 1-3 już pewnie kurs będzie dużo poniżej 2. Pozdrawiam i oby zdobył Dołęga złoto ????
Jak na win jest 2,38 to chyba jasne ze bedzie ponizej 2... nawet ponizej 1,20 ;)
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Jak na win jest 2,38 to chyba jasne ze bedzie ponizej 2... nawet ponizej 1,20 ;)
Spoko. Napisałem to tak jako oczywistość taką ???? nawet nie wiedziałem ile jest na win, przyznam szczerze. Pozdrawiam
I to, że wymieniłem akurat, że poniżej 2 to było w kontekście, że udało mi się po 2.2 pobrać wczoraj, gdy jeszcze nie było tych okoliczności. Pewnie będzie 1-3 w przedziale 1,2 -1,4 ???? choć 1.4 to chyba sporo przesadzam, skoro na win taki faworyt ???? Pewnie ok. 1,2 będzie. Pozdrawiam
 
dig 106

dig

Użytkownik
Teraz, dokładnie w tej chwili, w fortunie, zakład na to że Marcin zajmie miejsce 1 lub 2 kurs wynosi 3.20... Jak by się jeszcze jutro rano dało złapać to polecam z grubszym portfelem wybrać się do najbliższego punktu fortuny.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Teraz, dokładnie w tej chwili, w fortunie, zakład na to że Marcin zajmie miejsce 1 lub 2 kurs wynosi 3.20... Jak by się jeszcze jutro rano dało złapać to polecam z grubszym portfelem wybrać się do najbliższego punktu fortuny.
Od polnocy juz nie mozna tego grac wiec biegnij biegnij tylko kasy nie zgub w drodze powrotnej... ;)
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Już wczoraj koło 22 przyblokowali mozliwosc obstawienia ze bedzie albo 1 albo 2, teraz masz ze zdobedzie medal po 1.5 ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Floor - gimnastic artistic
Zou Kai 3,20 ✅
Nie kumam dlaczego buki faworyzuja Japonczyka Uchimere. Chyba dlatego ze zdobyl zloto kilka dni w temu w all around ale nie wiem co to ma za znaczenie. Wystarczy przytoczyc wyniki z floor.
W kwalach Chinczyk 15,833 a Japonczyk 15,766.
W druzynowce Chinczyk najlepszy ze wszystkich na tej konkurencji : 15,833 a Japonczyk 15,700.
W indywidualnych Kai nie startowal a Uchimura 15,100.
Uchimura to wybitny gimnastyk jednak jesli chodzi o floor to Chinczyk jest tutaj lepszy..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Chinczyk pieknie wszedl to czas na kolejna konkurencje z gimnastyki.
Pommel horse - gimnastyka
Smith 2,15 betsson ⛔ taka sama nota jednak 2 miejsce...
Tommasone-Berki 3,65 betsson
Zdecydowany faworyt osiagajacy najlepsze wyniki w tej konkurencji w Londynie. Dorzucajac to ze jest zawodnikiem gospodarzy moze liczyc na doping trybun jak i przychylnosc sedziow co w Londynie czesto sie zdarza...
W kwalach 15,800 czyli bardzo dobrze, za nim bardzo daleko drugi Tommasone tylko 15,333. Berki dopiero 5 ze slabiutkia nota 15,100.
W druzynowce Smith wrecz idealnie 15,966, Francuz tez dobrze 15,466. Jak dla mnie Wegier nie bedzie sie tu liczyl, powinien spokojnie wygrac Brytyjczyk a srebro dla Francuza.
 
F 3

funkymc

Użytkownik
Chinczyk pieknie wszedl to czas na kolejna konkurencje z gimnastyki.

Pommel horse - gimnastyka

Smith 2,15 betsson ⛔ taka sama nota jednak 2 miejsce...
Tommasone-Berki 3,65 betsson

Zdecydowany faworyt osiagajacy najlepsze wyniki w tej konkurencji w Londynie. Dorzucajac to ze jest zawodnikiem gospodarzy moze liczyc na doping trybun jak i przychylnosc sedziow co w Londynie czesto sie zdarza...
W kwalach 15,800 czyli bardzo dobrze, za nim bardzo daleko drugi Tommasone tylko 15,333. Berki dopiero 5 ze slabiutkia nota 15,100.
W druzynowce Smith wrecz idealnie 15,966, Francuz tez dobrze 15,466. Jak dla mnie Wegier nie bedzie sie tu liczyl, powinien spokojnie wygrac Brytyjczyk a srebro dla Francuza.
A wiadomo czemu Berki wygrał? Smith miał większą trudność i myślałem, że to decyduje ????
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
IO 2012 | Podnoszenie ciezarow M. -do 105kg-klas.konc.
Akkaev K. chyba startuje bo pojawił się w ofercie i Fortuny dziś kursik 3,3
Dolega jest na zwycięstwo 1,6
Torokhtiy O.5,5
Obstawiam, że Polak będzie 2 obstawiam Akkaev 1 Dolega 2 Torokhtiy 3 Nurudinov 4
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
IO 2012 | Podnoszenie ciezarow M. -do 105kg-klas.konc.
Akkaev K. chyba startuje bo pojawił się w ofercie i Fortuny dziś kursik 3,3
Dolega jest na zwycięstwo 1,6
Torokhtiy O.5,5
Obstawiam, że Polak będzie 2 obstawiam Akkaev 1 Dolega 2 Torokhtiy 3 Nurudinov 4
– Widziałem Akkajewa na treningu i rzeczywiście miał kłopoty z poruszaniem się. Kłokowa w wiosce nie ma. Nie wiem, jaka jest prawda z tym wycofaniem i nawet nie bardzo mnie to interesuje. Muszę dźwigać swoje. Czy Rosjanie się pojawią czy nie, sztanga, którą będzie trzeba podnieść, nie stanie się lżejsza – mówił nam wczoraj Dołęga.
Także z tym Akkaevem ostrożnie ????
Ja dałem na naszego bez zawahania się
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Kilka słów a Iraklim Turmanidze, bardzo solidny zawodnik w kwietniowych mistrzostwach europy wyglądał bardzo solidnie i będę mu dzisiaj kibicował, choć typ nie jest poparty merytorycznie i ciężko być kibicem tego sportu nie będąc z nim związanym w żaden sposób to myślę, że Irakli dzisiaj ma szansę przy dobrym rozwoju sytuacji na miejsce na podium. Dodam tylko, że w kwietniowych mistrzostwach europy w tureckiej Antalyi zdobył brąz wygrywając rwanie z wynikiem 195 kg, a dwubój ukończył z wynikiem 423 kg
z typów na dzisiaj
Irakli Turmanidze vs Almir Velagic
Turmanidze
1.87 pinnacle
Turmanidze miejsce 1-3
7.5
unibet
 
Do góry Bottom