>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje snookerowe (Shoot-Out, CLS i inne)

W 606

wanderlei

Użytkownik
hahaha no i co on zrobił z Fordem w ostatnim frejmie ?? i to nie jest sprzedajny i wystawiający się koleś ? To nie jest brak formy tylko brak mózgu i ambicji.
Znowu zamykał mi taśmę i znowu wtopa na tym capie.
Robertson to milioner ? No bez żartów bo koło milionera to on nawet nie stał.
I jak ten turniej jest tez dobrze monitorowany to mam nadzieję że ten pseudo gracz zostanie w jakiś sposób ukarany
 
zielak14 411

zielak14

Użytkownik
Kolego, zluzuj troche... kazdy to wie i kazdy o tym mowi zeby na niego nie grac wiec pretensje mozesz miec tylko do siebie... po prostu go nie graj i nie ogladaj bo wyzywanie go nic Ci nie da... a ambicji nie mozna mu odbierac... jasne, ze gra niezbyt czysto ale w sumie to jego sprawa, mozemy narzekac ale niczego to nie zmieni. Chce wbijac setki w CLS to niech to robi i nic tego nie zmieni, a zwlaszcza wyzywanie Neila. Pozdrawiam
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Tak jak Assi pisze: Day i Ford to nie są zawodnicy nie wiadomo skąd, oczywiście są niżej sklasyfikowani ale różnica między nimi a Robertsonem to zdecydowanie nie ten rząd wielkości co Panfil i Djok. Ja do nich nic nie mam, grają jak im forma i umiejętności pozwalają, do tego jest to turniej, który w zasadzie nie wiem nawet po co jest. Nie podoba mi się jedynie postawa Neila, bo on się totalnie nie kryje z tym, że optymalizuje sobie ilość szans na setki. Nie dość, że nie przystoi takie coś liderowi rankingu to dodatkowo może spowodować, że stanie się to normą bo dlaczego np. Trump nie miałby zacząć tego robić, żeby odzyskać rekord, albo Ding? Najlepiej jakby setki z tego turnieju w ogóle się nie wliczały do oficjalnych, chociaż pewnie sposobu gry zawodników by to nie zmieniło i tak grają na pełnym ryzyku i każde pudło to wystawka nie to co na turniejach wyższej rangi gdzie licząc się z pudłem tak prowadzą białą, żeby nie wystawić czerwonych innych niż zagrywana. Nawet im się nie chce chodzić sprawdzać kątów tylko z drugiego końca stołu lekki kuken i szot;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
hahaha no i co on zrobił z Fordem w ostatnim frejmie ?? i to nie jest sprzedajny i wystawiający się koleś ? To nie jest brak formy tylko brak mózgu i ambicji.
Znowu zamykał mi taśmę i znowu wtopa na tym capie.
Robertson to milioner ? No bez żartów bo koło milionera to on nawet nie stał.
I jak ten turniej jest tez dobrze monitorowany to mam nadzieję że ten pseudo gracz zostanie w jakiś sposób ukarany
Idź się lecz. Pisano tu wiele razy, że tą zabawę stawia się za grosze albo wcale. Nie posłuchałeś to teraz cierp. Ale sam. Aha, jeszcze to: &quot;Career winnings UK£ 1,924,480&quot;. I to do połowy zeszłego roku, co oznacza, że obecnie już przekroczył dwójkę. Może to da Ci do myślenia.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Zielak ale ja tutaj nie mam pretensji do żadnego z Was. Druga sprawa taka że nie zagrałem go za większe pieniądze ale na taśmie z 7 meczami i tylko on standardowo zawalił bo mu się nie chce.
Ass skoro piszesz o pieniądzach to mamy tutaj typowy przykład że tak nazwę &quot;Lewandowskiego&quot; tam gdzie kasa to się chce tam gdzie jej nie ma to nie ???? ktoś tutaj pisał o ambicji więc jak dla mnie on jej nie ma wcale. Skoro mu się nie chce to niech nie gra.Jak mam dobre info to taki O&#39;Sullivan w tych rozgrywkach nie wystąpi...
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Nie wiem po co panowie wielkie stawki dajecie na taki kameralny turniej? Tutaj można pograć tylko za grosze dla zabawy i lepszego oglądania. Teraz już każdy wie,że kangur wyżej stawia sobie tutaj wbijanie setek niż wygrywanie meczów. Od razu warto dodać,że kolejny turniej czyli Shoot Out też lepiej omijać dalekim łukiem. Trzeba zaoszczędzić pieniądze i ostro zaatakować German Masters.
 
H 47

haker4444

Użytkownik
Wymieniacie swoje poglądy zdania, to powiedzcie mi co sądzicie o tych parach na jutro?.

Day R. (Wal)
-
Maguire S. (Sco) pozytywnie !✅
--------------------------
Stevens M. (Wal) pozytywnie!✅
-
Ford T. (Eng)
 
grubanov 90

grubanov

Użytkownik
Witam! Postanowiłem dorzucić swoje 3 grosze do dyskusji.
Na dziś proponuję coś takiego:
Day - Maguire 2 1,57
Murphy - Ford 1 1,57
Wiadomo, że różnie tu może być, ale Maguire w dobrej formie na Masters, a Shaun też prezentuje się przyzwoicie. Poza tym Ford i Day są technicznie słabsi od swoich rywali.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dokładnie , jak wygrywał UK Championship to byłem pełen podziwu dla tego kolesia a teraz jest dla mnie niczym więcej jak plastikowym żelusiem polującym na swoje rekordy i podstawiającym się.Nie lubię tego typu zawodników i omijam jego mecze szerokim łukiem.
hahaha no i co on zrobił z Fordem w ostatnim frejmie ?? i to nie jest sprzedajny i wystawiający się koleś ? To nie jest brak formy tylko brak mózgu i ambicji.
Znowu zamykał mi taśmę i znowu wtopa na tym capie.
Robertson to milioner ? No bez żartów bo koło milionera to on nawet nie stał.
I jak ten turniej jest tez dobrze monitorowany to mam nadzieję że ten pseudo gracz zostanie w jakiś sposób ukarany
Jak widać jednak nie omijasz szerokim łukiem, bo trzeba czytać jak to on ci zawalił taśmę..
O Robbo można wiele powiedzieć, jego postawę w tym turnieju różnie ocenić, ale nie będę tu tolerował obrażania zawodników, bo nie on ci zawalił taśmę, tylko ty dając go do niej. Powyższych postów nie kasuję tylko i wyłącznie ze względów pedagogicznych, ale każde następne w podobnym tym tonie będą od razu nagradzane kartkami, a potem kasowane.

Swoją drogą nie sądziłem, że CLS może wzbudzić aż takie emocje... Każdy wie, że ten turniej jest sklecony specjalnie pod buków, żeby mieli co dać do oferty pomiędzy większymi turniejami, a że odbywa się akurat w klubie golfowym powiązanym z szefem World Snooker to też oczywiście bardzo wygodny przypadek.
Ale to nie znaczy, że mecze w tym turnieju są jakoś ustawione. Po prostu sama formuła rywalizacji w grupach wymusza mecze ważne i mniej ważne w zależności od sytuacji w tabeli grupy, bo na pewnym etapie rywalizacji jednemu zwycięstwo będzie potrzebne by grać w playoffach, a inny będzie miał to już zaklepane. Ale nie ma to nic wspólnego z ustawkami. Dokładnie tak samo jak w piłkarskiej LM, gdy Real czy Barca ma już zaklepany awans, to wystawia rezerwy i albo wygrają albo nie. I dokładnie tak samo snookerzyści w tym turnieju, kiedy przychodzi do meczu o pietruszkę &quot;wystawiają&quot; swoje rezerwowe zaangażowanie, co oczywiście wpływa na formę w danym meczu. I to wszystko.
Trzeba po prostu patrzeć w tabelę, na aktualną formę i zaangażowanie zawodników i na tej podstawie wybierać typy, jeśli już musicie. Moim zdaniem nie ma sensu grania jakiś całodniowych taśm, bo nie wiesz jak się ułożą wcześniejsze mecze, jaka będzie po nich sytuacja w grupie i czy ostatnie mecze nie będą już o przysłowiową pietruszkę. Można sobie pograć jakiś dubel czy trebel, ale to wszystko i tylko na najbliższe mecze, bo dalej to już czysta loteria. Często się przydają tez dodatnie handicapy, bo dystans meczów najkrótszy z możliwych i całkiem sporo z nich kończy się w decydującej partii. No ale przede wszystkim =&gt; stawki bardzo umiarkowane.
 
drif 17,2K

drif

Użytkownik
Druga sprawa taka że nie zagrałem go za większe pieniądze ale na taśmie z 7 meczami .
Ja sie wtracac nie che ale po co grasz jakies tasmy za wieksze pieniadza. Ja sie nauczylem z 3 lata temu ze jesli chesz zyc z bukmacherki to gra sie tylko single. A tasmy to tylko iluzjonistyczne nadzieje.
A odnosnie samego snookera to kiedys gdzies wpadlo mi w jednej z dyskusji zdanie Assitalia i jest powtarzane notorycznie przez wszystkich juz chyba. Ze takich turniejow nizszej rangi sie nie gra wcale albo jesli juz to za naprawde malutkie stawki.
Moze mu sie grac nie chialo moze pomyslal sobie o czyms inny moze che grac w dalszych grupach by nabijac setki i zarabiac za wygrywanie frejmow pomysl o tym a nie mysl ze odrazu sprzedal moze i to zrobil...
A Ty jako profesjonalista moze powinienes nie patzrec jak gra tylko jak to byl ostatni mecz to zrobic kontre i nie bylo by teraz nerwow.
Pozdro
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ja sie wtracac nie che ale po co grasz jakies tasmy za wieksze pieniadza. Ja sie nauczylem z 3 lata temu ze jesli chesz zyc z bukmacherki to gra sie tylko single. A tasmy to tylko iluzjonistyczne nadzieje.

A odnosnie samego snookera to kiedys gdzies wpadlo mi w jednej z dyskusji zdanie Assitalia i jest powtarzane notorycznie przez wszystkich juz chyba. Ze takich turniejow nizszej rangi sie nie gra wcale albo jesli juz to za naprawde malutkie stawki.
Moze mu sie grac nie chialo moze pomyslal sobie o czyms inny moze che grac w dalszych grupach by nabijac setki i zarabiac za wygrywanie frejmow pomysl o tym a nie mysl ze odrazu sprzedal moze i to zrobil...
A Ty jako profesjonalista moze powinienes nie patzrec jak gra tylko jak to byl ostatni mecz to zrobic kontre i nie bylo by teraz nerwow.
Pozdro
Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Na szybko spotkania o 15:00
Mark Selby vs Ryan Day typ: Selby 1,44 bet365
Shaun Murphy vs Tom Ford typ: Murphy 1,5bet365

ako 2,16

Bardzo prosta sytaucja Selby gra słabo Day gra słabo, ale słabo Selbiego i słabo Day&#39;a to i tak lepiej dla Marka. Poza tym myślę ,że się zepnie bo wciąż może awansować z Murphym przegrał 3:2 myślę ,że Day&#39;a spokojnie pokona.

A Ford właśnie pokpił sprawę i na prostym układzie ugrał całe 16 pkt i przegrał ze znów beznadziejnie spisującym się Stevensem myślę ,że Shaun spokojnie go pokona bo to gracz ,któremu chyba tu najbardziej zależy
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Shoot-Out 2014
24-26 stycznia 2014
Shoot-Out to nierankingowy turniej snookerowy bazujący na zmodyfikowanych zasadach gry:
  • Pojedynczy frame trwa 10 minut,
  • Przez pierwsze 5 minut gracze mają po 15 sekund na uderzenie, przez następne 5 minut 10 sekund,
  • Każde zagranie musi doprowadzić do uderzenia o bandę lub zakończyć się wbiciem,
  • Każdy faul skutkuje &quot;białą z ręki&quot;,
  • W przypadku remisu we frejmie o zwycięstwie decyduje dogrywka na bili niebieskiej,

Turniej zapoczątkowany w 2011 roku, a tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 24-26 stycznia 2014 roku w Circus Arena w Blackpool.
Wprawdzie turniej ma na poły pokazowy charakter wynikający z samego formatu zawodów, ale też z atmosfery panującej w hali, którą tworzy żywo reagująca publika, ale mimo wszystko zawodnicy grają o realne pieniądze. W tym roku pula nagród wynosi £130,000, z czego £32,000 przypadnie dla zwycięzcy. Obrońcą tytułu sprzed roku jest Martin Gould.
Terminarz meczów
Livescore
Turniej transmituje tylko brytyjska Sky Sports, poniżej streamy które powinny działać.
http://live.drakulastream.eu/static/popups/19634704803990.html
http://www.coolsport.tv/nfl-hd-stream-2.html
edit: Pełna zgoda z Assitalia, ten turniej raczej nie do gry, bo sam format już wyklucza jakieś przewidywania, zwłaszcza, że w tym roku jeszcze mniej czasu na uderzenie. Ale i tak warto go pokrótce przedstawić, choćby po to, żeby wyjaśnić reguły, by lepiej się oglądało, bo akurat do oglądania ten turniej jest świetny, fajna arena, żywiołowa publika też robi swoje. Warto przynajmniej obejrzeć dla samego show.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jedna dobra rada: nie obstawiajcie tego. Wcale nie jest prawdą, że powolni zawodnicy sobie tutaj nie dadzą rady. Owszem, dadzą, czego najlepszym dowodem są poprzednie edycje. Kompletna pokazówka i zabawa, w której rządzi fart i przypadek. Granie tu czegokolwiek jest bezsensowne. Ja zrobiłem sobie wyliczankę (!) i wyszło mi, że turniej wygra Alfie Burden @ 81,00. A co.. ma taką samą szansę jak Selby (13,00) albo Davison (126,00). Oczywiście nie postawię tego nawet za złotówkę, bo to kompletny strzał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Assi ???? Burden nieźle grał dopóki babola nie walnął , który go sporo kosztował ???? a mi się wydaje że Bingham wygra w tej fazie co mamy turenieju po kursie @5 :p i złotówkę postawię ,a co tam jak szaleć to szaleć ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Assi ???? Burden nieźle grał dopóki babola nie walnął , który go sporo kosztował ???? a mi się wydaje że Bingham wygra w tej fazie co mamy turenieju po kursie @5 :p i złotówkę postawię ,a co tam jak szaleć to szaleć ????
Wiem. Już zaczynałem się bać, że faktycznie wejdzie kurs 81,00, proponowany, ale nie zagrany ;) Tak czy inaczej, jak widać turniej kompletnie nieprzewidywalny, chociaż... wczoraj zagrałem za symboliczne 2 PLN taśmę - 11 meczów, nie weszły tylko 2 (McLeod z Seltem i Gilbert z Davisem). Bardziej to jednak kwestia farta niż możliwości przewidzenia wyniku.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Zgodzę się w 100% ,że nie warto grać tego pre-game, ale jeśli ktoś ogląda, to czasem warto grać wyłapałem dziś kurs na Dale&#39;a 3,75 kiedy ten miał back to game tj. cały otwarty stół(niewiele czasu) i miał szansę wygrać i wygrał , podobnie jeszcze było w 2 innych przypadkach, więc trzeba wyczuć moment i na live można pograć na niewielkich stawkach i nawet coś tam zarobić ????
 
J 128

jago1991

Użytkownik
Jutro o 13 kolejne rozpoczyna się kolejna grupa Champions League.
Wybrałem:
Neil Robertson - Shaun Murphy 2 2,20✅ 0-3 Gładko...
Neil jest chyba cieniem samego siebie z zeszłego roku. Dużo przegrywa z przeciętnymi zawodnikami, a za takiego trzeba uznać Alana McManusa. Do tego Shaun prezentuje się świetnie, dużo breaków 100+, więc myślę ze ogra Neila.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Neil Robertson - Shaun Murphy
Over 0,5 &quot;setek&quot; @ 1,90 ✅
Neil Robertson - Ryan Day
Over 0,5 &quot;setek&quot; @ 2,20 ✅ ✅

Mark Selby - Shaun Murphy
Over 0,5 &quot;setek&quot; @ 1,90 ⛔
[jak zwykle...]
Robbo ciśnie do setki setek więc w każdym meczu mu zależy. Myślalem, że jak pobije rekord to trochę odpuści, ale gdzie tam. Tu dodatkowo rywale, którzy w dobrej formie i też wbijają sporo 100+. Do tego mecz dwóch Anglików, bo tu też pachnie setką. Teoretycznie nie wejść ten triprl nie ma prawa, ale pewnie skończy sie tak jak od początku tego roku.
 
Do góry Bottom