>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prasa o nas - PC Format 8/2009 - Postaw na Serwis

lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Postaw na Serwis - Internetowe Zakłady Bukmacherskie - PC Format 8/2009

Istną kopalnią wiedzy z dziedziny zakładów bukmacherskich czy kasyn online jest forum forum.bukmacherskie.com. Tutaj sami gracze oraz osoby zaczynające bukmacherską przygodę dzielą się ze sobą doświadczeniami, strategiami i radami na temat typowań i gier. Praktyka użytkowników przyda się każdemu, kto chciałby spróbować zakładów online.
Dzięki ciężkiej pracy ekipy FB, forum z każdym miesiącem staje się coraz popularniejsze. Artykuł w jednym z bardziej znanych czasopism komputerowych jest tylko na to dowodem. Gratulacje dla moderatorów, typerów, użytkowników no i oczywiście adminów :-D Mam nadzieję, ze zachęci to wszystkich do dalszego aktywnego uczestniczenia w życiu i rozwoju forum.bukmacherskie.com
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
może Wojewódzki nas zaprosi, potem Majewski jak będzie afera na forum to Sprawa dla reportera, Interwencja jak się user poskarży na forum że mu buk konto zamknął bo oni lubią szukać takich afery... kilku z nas może dostanie fuche za eksperta w TVP, albo trafimy do Tańca z gwiazdami, zaczniemy sprzedawać miejsca reklamowe, zobaczcie ile by się reklam pod avatarem zmieściło ;P konta pro, powiedzmy aktywacja konta za smsa 1,22 z vat i zaczniemy zbijać kokosy na forum... :jezora: otworzymy sklep z pamiątkami, które i na allegro też pewnie będą się rozchodziły jak ciepłe bułeczki, koszulki, czapeczki, smycze, długopisy, vlepy... już widzę te możliwości $$$
sława, sława... może film o nas nakręcą... np. jak prężnie się rozwija dział hokeja z roku na rok... dokumentalny na początek może być, byle będzie czytała Czubówna ;D ...albo Wołoszański ????
a teraz na poważnie - gratulacje wszystkim aktywnym ;)
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
może Wojewódzki nas zaprosi, potem Majewski jak będzie afera na forum to Sprawa dla reportera, Interwencja jak się user poskarży na forum że mu buk konto zamknął bo oni lubią szukać takich afery... kilku z nas może dostanie fuche za eksperta w TVP, albo trafimy do Tańca z gwiazdami, zaczniemy sprzedawać miejsca reklamowe, zobaczcie ile by się reklam pod avatarem zmieściło ;P konta pro, powiedzmy aktywacja konta za smsa 1,22 z vat i zaczniemy zbijać kokosy na forum... :jezora: otworzymy sklep z pamiątkami, które i na allegro też pewnie będą się rozchodziły jak ciepłe bułeczki, koszulki, czapeczki, smycze, długopisy, vlepy... już widzę te możliwości $$$
sława, sława... może film o nas nakręcą... np. jak prężnie się rozwija dział hokeja z roku na rok... dokumentalny na początek może być, byle będzie czytała Czubówna ;D ...albo Wołoszański ????
Czy z życia można wyciągnąć jeszcze więcej? :mrgreen:
 
simons 646

simons

Forum VIP
Widzieli pewnie jak chodziłem w koszulce FB, sie spodobala i postanowili sprawdzic strone xD
a tak na serio to gratuluje ????
EDIT:
A i slyszalem ze, najbardziej chwala dział serie A ... nie wiem czemu ... :p xD
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
po przeczytaniu pierwszego słowa w nazwie tematu myślałem, że Prasa coś zmalował a tu taki klops :|

gratulacje!
 
R 0

radofix

Użytkownik
A ja bym chciał żeby to forum było płatne i nie jest to prowokacja z mojej strony tylko propozycja. Przynajmniej &quot;wytępiło&quot; by to wielu forumowych cwaniaków i tzw.&quot;skrzatów&quot;.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A ja bym chciał żeby to forum było płatne i nie jest to prowokacja z mojej strony tylko propozycja. Przynajmniej &quot;wytępiło&quot; by to wielu forumowych cwaniaków i tzw.&quot;skrzatów&quot;.
Nie słyszałem o forach bukmacherskich płatnych. Jak już to o ograniczonym dostępie.
To forum jest ogólnodostępne. Choć aby przeglądać pewne działy trzeba być zarejestrowanym. A do niektórych działów jest ograniczony dostęp. Ale właściciel forum z tego co wiadomo, nie ma zamiaru wiele zmieniać w dostępie do forum.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie słyszałem o forach bukmacherskich płatnych. Jak już to o ograniczonym dostępie.
To forum jest ogólnodostępne. Choć aby przeglądać pewne działy trzeba być zarejestrowanym. A do niektórych działów jest ograniczony dostęp. Ale właściciel forum z tego co wiadomo, nie ma zamiaru wiele zmieniać w dostępie do forum.
Eee w sumie jak modzi jako pracownicy forum będą dostawali siano to może być płatne :jezora:
A tak na serio to jakby to forum było płatne, to nie byłoby tu prawie nic
 
Do góry Bottom