>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Premier League 1 KOLEJKA 15.08. - 16.08.2009

Status
Zamknięty.
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Chelsea-Hull
Typ:X/1 (połowa/koniec meczu)
Kurs:5.00 bwin:✅
Rusza Premier League-prawdopodobnie najlepsza piłkarska liga świata. W pierwszym spotkaniu na Stamford Bridge zmierzy się trzecia drużyna poprzedniego sezonu- Chelsea z zespołem Hull który bardzo szcześliwie utrzymał sie w poprzednim sezonie w Premier zajmując 17 lokatę - ostatnią przed spadkiem. Zdecydowanym faworytem spotkania jest Chelsea.I trudno się dziwić. Świetny klub, który poczynił solidne wzmocnienia przed sezonem(chodzi mi tu głównie o Sturridge&#39;a i Zhirkov&#39;a) oraz zatrudnienie Ancelottiego. Ponadto dobra gra w meczach pre-sezonowych.Hull- klub z kłopotami kadrowymi jednak jak udowodnili w poprzednim sezonie nie jest wcale łatwo im nastrzelać bramek i na to licze w pierwszej połowie.Jak wiadomo na Chelsea i trenerze ciąży ogromna presja i w pierwszej połowie może trochę przeszkadzać piłkarzom.Jednak po przerwie i jak myśle ostrych słowach Ancelottiego piłkarze The Blues powinni dac raę strzelić gole i wygrać mecz z przeciętnym aczkolwiek solidnym Hull.
Może typ trochę hura-optymistyczny ale jakoś mi się wydaje możliwy a wy jak myślicie??
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
W ten weekend nie zagrają:
Chelsea - Hull
Gospodarze: Zhirkov (nie pewny występ), Joe Cole (na pewno nie zagra)
Goście: bez kontuzjowanych Richarda Garcii, Iana Ashbee i Jimmy&#39;ego Bullarda. Niepewny jest natomiast występ napastnika Craiga Fagana i bramkarza Boaza Myhilla.
Everton - Arsenal
Gospodarze: Mikael Arteta, Yakubu Aiyegbenie, Phil Jagielka i Victor Anichebe. Pod znakiem zapytania stoi z kolei występ Jo i Marouane Fellainiego, którzy narzekają na drobne urazy
Goście: zabraknie Tomasa Rosicky&#39;ego, Samira Nasriego, Theo Walcotta, Johana Djourou i Łukasza Fabiańskiego, a pewny gry nie może być Abou Diaby.
Aston Villa - Wigan
W szeregach gospodarz zabraknie kontuzjowanych Wilfreda Bouma i Stewarta Downinga oraz chorego Moustaphy Salifou. Wątpliwy jest także występ Stiliyana Petrova i Luke Younga.
Wśród gości na występ nie ma, co liczyć borykający się z urazem kolana Oliviera Kapo.

Blacburn - Man. City.
Blackburn osłabi zapewne fakt, iż w ich szeregach nie wystąpi David Dunn, Emertona, Vince Grella i Steven Reida. Pod znakiem zapytania stoi z kolei występ Paula Gallagher i Gaela Giveta.
Wśród gości zabraknie kontuzjowanego Michaela Johnsona, Vincenta Kompany’ego i Roque Santa Cruza. Wątpliwy jest udział Craiga Bellamy’ego i Neduma Onuoha.
Bolton - Sunderland
Blackburn osłabi zapewne fakt, iż w ich szeregach nie wystąpi David Dunn, Emertona, Vince Grella i Steven Reida. Pod znakiem zapytania stoi z kolei występ Paula Gallagher i Gaela Giveta.
Wśród gości zabraknie kontuzjowanego Michaela Johnsona, Vincenta Kompany’ego i Roque Santa Cruza. Wątpliwy jest udział Craiga Bellamy’ego i Neduma Onuoha.
Stoke - Burnley
W drużynie gospodarzy nie zagra Abdoulaye Faye oraz Mamady Sidibe.
W Burnley z powodu zawieszenia nie wystąpi Kanadyjczyk Edgar. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ kapitana Stevena Caldwella oraz Michaela Duffa.
Portsmouth - Fulham
W ekipie Pompey wątpliwy jest występ Anthony’ego Vanden Borre, Hermanna Hreidarssona (ścięgno podkolanowe). Z tego samego powodu na pewno nie zagra z kolei były piłkarz Liverpoolu, Steve Finnan.
W Fulham z powodu urazu kolana zabraknie tylko Senegalczyka Diomansy Kamary
Wolverhampton - West Ham
Wilki osłabione będą brakiem Christophe Berry, który zmaga się z urazem ścięgna podkolanowego oraz Chrisa Iwelumo, Michaela Kightly’ego i Matta Murray.
Młoty będą musiały radzić sobie bez Szwajcara Valona Behramiego i Portugalczyka Luisa Boa Morte. Wątpliwy jest również występ Deana Ashtona
Tottenham - Liverpool
W ekipie gospodarzy zabraknie kontuzjowanych Garetha Bale&#39;a, Michaela Dawsona i Jonathana Woodgate&#39;a, a niepewny jest występ Jermaine&#39;a Jenasa. Rafael Benitez nie skorzysta natomiast z Daniela Aggera, Alberto Aquilaniego, Fabio Aurelio i Nabila El Zhara. Pod znakiem zapytania stoi na razie gra Jamiego Carraghera, Stevena Gerrarda i Martina Skrtela, którzy jednak prawdopodobnie wyleczą urazy i będą do dyspozycji hiszpańskiego szkoleniowca.
Man. Utd. - Birmingham
na poprzedniej stronie info

na podstawie. anglia.goal.pl
mam nadzieje ze sie przyda​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Bolton Wanderers - Sunderland​

Wiadomo pierwsza kolejka, dużo spekulacji na temat jak zespoły wejdą w sezon itp. O transferach nie będe pisal bo każdy może to sobie sprawdzic w pierwszym lepszym Skarbie Kibica jaki np wczoraj wydal Przegląd Sportowy. Mialem &quot;przyjemnośc&quot; (choć wcale to tak przyjemne nie bylo) oglądac ostatni sparing Boltonu przed nowym sezonem kiedy to równo tydzień temu mierzyli się z Hibernianem. Mecz zakończyl się remisem 0:0. Nikt mnie nie zachwycił a po tym co zobaczylem powiedziałem sobie że na inauguracje Premiership taki typ jak under 2,5 gola poprostu trzeba zagrac. Niby w ataku jest Elmander, ale w Anglii narazie zdobył on 5 goli. Szwedowi trzeba dograc dobre piłki a kto to ma uczynic ? Coś tam stara się Muamba. Cały zespół to głównie walczaki. W poprzednim sezonie u siebie grywali dośc przeciętnie. Nie licze na jakąś eksplozje formy w ich wykonaniu. Raczej będzie to rzemieślnictwo ze wskazaniem na walke.
Goscie pozyskali Darrena Bent, który ma strzelac bramki na zawołanie. W poprzednim sezonie jednak bolączką Czarnych Kotów były mecze wyjazdowe. Strzelili tam raptem 13 bramek w calym sezonie! Ogólem nie grzeszyli skutecznością także u siebie. 34 gole w 38 meczach to nawet nie daje średniej 1 gola na mecz w calym sezonie! Bolton niby strzelił 41 bramek, ale i tak sądze że ofensywa obu zespołów nie jest formacją przwodzacą w zespole. Dzisiaj mecz widzi mi się jako wymiana ciosów w środku pola stąd typuje Ponizej 2,5 gola.

Typ : Poniżej 2,5 gola @ 1,68 Tobet ✅0:1

Inne dzisiejsze mecze omijam szerokim łukiem i się przyglądam tylko jak się zespoły zaprezentują. Na jutro mam &quot;perełke&quot; ale na to przyjdize jeszcze czas i miejsce ;)
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
typ powtorze ale tym razem napisze analize od siebie:
Manchester United (-1) - Birmingham 1,62
Inauguracja nowego sezonu Premiership na Old Traford powinna być popisem gry Manchesteru. Przedstawie cztery argumentów, które moim zdaniem są kluczowe dla tego spotkania:
1. Old Traford to twierdza, w poprzednim sezonie bilans Man. Utd. to 14-2-1. Punkty zdobywał tu tylko Liverpool, Arsenal i Newcastle
2. Goście zagrają bez 5 obrońców, pomocnika i napastnika. W piątce obrońców którzy nie zagrają w tym meczu są trzej podstawowi gracze, którzy byli stałym trzonem defensywy: Liam Ridgewell (36/1), David Murphy (30/0) i Martin Taylor (24/1). Dodatkowo nie zagra też sprowadzony z Barcelony/Cruzeiro Espioza który miał być wraz z wyżej wymienianą trójką stałym filarem defensywy.
3. Birmingham ostatnio wygrało i zdobyło bramkę na Old Traford 29 lat temu. Ostatnie spotkania to kilkubramkowe zwycięstwa Manchesteru
4. Manchester będzie jutro chcial odpłacić kibicom porażke w karnych z Chelsea z przed tygodnia.

Podsumowując, gospodarze na inauguracje na pewno zagrają z wielką werwą. Jeśli dodamy fakt iż Birmingham dopadły kontuzje a szczególnie w obronie to uważam iż w tym meczu nie maja czego szukac... 3:0 lub 4:0
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Ja osobiscie odradzalbym wogole gre na MU, warto bylo by zobaczyc jak zagraja poczatek sezonu. Fakt faktem, ze druzyna Birmingham jest beniaminkiem, jednak niedlugo trzeba bylo czekac na jej powrot do Premier...
Kurs na MU jest taki &quot;marny&quot;, ze szkoda ryzykowac moim zdaniem...dzis przed meczem pewnie malo kto by przypuszczal, ze The Blues beda sie tak &quot; mordowac&quot; z Hull&#39;em, a jednak...?!
Ciekawie takze wyglada fakt, ze w sezonie 2008/ 2009 MU na otwarcie zaledwie zremisowal ze slabiutkim Newcastle...
Co do jutra, bardzo fajnie wyglada typ: remis HT Liverpool&#39;u, lub poprostu Reds win away...

pozdrawiam.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Manchester Utd - Birmingham Over 2.5 1.72 ⛔ 1:0
Tak więc liga ruszyła na dobre. Na brak goli narzekać nie można było, w każdym meczu kibice oglądali bramki tak więc dziś przynajmniej do zakończenia meczu United nie powinno byc inaczej. Ciężko było coś wybrać ciekawego na to spotkanie , kurs na 1 mizerny , handi było by to nie zbyt dobre wyjście bo nie dość że kurs też pewnie nie powali to różnie może być z handi bo gra się o 3 pkt a nie 2 bramki zapasu. W odpowiednim dziale ( fani United wiedzą o co chodzi ???? napisałem że dziś po pierwszej kolejce ManUtd wskakuje na lidera co za tym idzie wygrywa 6:0 , może trochę przesadziłem aczkolwiek spodziewam się pewnego zwycięstwa z bramką gości. Wydawać by się mogło jak na twierdzy Old Trafford beniaminek może strzelać bramki , a no może. Pod wielkim znakiem zapytania wygląda dziś defensywa Manchesteru. Wiadomo ze Van der Sar ze złamanym palcem nie będzie bronił. Jeżeli SaF wystawi Kuszczaka to będe bardziej spokojny niż jeżeli miał by grać Foster. Jest to zdolny chłopak ale od Tomka jednak odstaje. Foster leczył kontuzje i jego występ stoii pod znakiem zapytania. Kolejnym ważnym osłabieniem jest brak Vidica który pod czas pobytu w Niemczech przed Audi Cup nabawił się kontuzji łydki. Po za tym nie zagrają jeszcze Rafael co też jest problemem. Nowością nie będzie jak napisze że nie zagra także Hargreaves który początkowo miał wrócić pod koniec sierpnia lecz nici z tego i jego powrót wypatrywany jest na początek 2010 roku Styczeń/Luty. Dziś nie ujrzymy także Obertana ale on raczej w tym sezonie nie będzie grał pierwszych skrzypców. Pod znakiem zapytanie stoii występ Evansa. Tak więc obrona United troche będzie przemeblowana a do tego dochodzi początek sezonu to spodziewam się że coś Birmingham wpadnie.
Jeżeli dobrze pójdzie to Czerwone Diabły same pokryją ten Over. Turnee po Azji i cały okres przygotowawczy pokazało że ofensywa diabłów wygląda imponująco. 13 bramek w 3 meczach w Azji robi wrażenie aczkolwiek rywale co tu dużo mówić nie zbyt wymagający ale liczy się sama skuteczność bo można mieć 10 100% sytuacji i nic nie strzelić a można mieć strzał rozpaczy i wygrac mecz ???? Poważnym już sprawdzianem miał być Turniej Audi Cup w którym wygrana 2:1 z Boca i porażka w karnych z Bayernem ( 0:0 w meczu ) dała drugie miejsce. Potem jeszcze sparing pewnie wygrany z Valencia 2:0. Prawdziwy mecz już taki o coś i z kimś był z Chelsea i tez pechowa porażka w karnych , choć szczęśliwie do nich doszło po bramce Rooneya w końcówce meczu. Mecz zakończył sie wynikiem 2:2.
Całe ten przed sezon w wykonaniu United pokazał że o ofensywe fani ( w tym ja ) United mogą być spokojni bo ma kto te bramki zdobywać. Rooney w końcu będzie pełnił role taką do czego jest stworzony czyli strzelaniu bramek. Berbatov ma mu w tym pomagać a przy okazji sam ma to robić ???? brak Teveza może/powinien wypełnić Owen. jeżeli nie będa gnębić go kontuzje powinno być dobrze ( z jego ograniem na angielskich boiskach musi być dobrze ;) )
Wielu fanów piłki nożnej którzy nie przepadają akurat za United uważa że koniec przygody Ronaldo z Manchesterem ( a także odejście Teveza) to także koniec z Manchesterem ale to nic bardziej mylnego. Z Barcy odszedł kiedyś Ronaldinho i Deco i też miało być bo Barcelonie , jak to się toczy dalej wszyscy wiedzą ???? Skoro nie ma Ronaldo to każdy będzie musiał pracować na sukces druzyny , bez wyjątków. Kiedyś wszystko było ustawiane tylko pod Cristiano przez co jak był dobrze przypilnowany to i nie układała sie gra. Także Rooney trochę sie marnował. Fakt faktem , nie powiem że Ronaldo robił swietną robote ale do zastąpienia jest. On do MU przychodził jako utalentowany nastolatek. Podobnie jak Nani , czy Velancia tyle że może nie nastolatkowie ???? i to SaF z Ronaldo zrobił kogo zrobił no może nie bezpośrednio ale na pewno mu pomógł. Nani po odejsciu Ronaldo wkońcu zaczął coś grać , przełamał się i strzela bramki.
Tak więc sądze że United to spotkanie wygra. Pare bramek powinni strzelic choć ciężko będzie zachować mam nadzieję Tomkowi czyste konto bo trochę kłopotów w obronie jest. Choć mam nadzieję że obejdzie się bez bramki gości i mecz zakonczy sie 3:0 Choć mój typ 3:1
PS ???? troche tego co napisałem tyczy się meczu kilka zdan o Ronaldo itp na reszte sezonu ;)
 
makaveli23 173,1K

makaveli23

Typer Miesiaca
Manchester Utd - Birmingham
Typ: 2 (+1.5)​
Birmigham +1.5 HC po kursie wiekszym niz 2.2 to prezent, wczoraj Chelsea najsliniejszym skladem meczyla sie z Hull i mimo ogromnej przewagi wygrala tylko 2-1, Manchester oslabiony (chodzi o transfery wychodzace) tym bardziej nie powinien wygrac wiecej niz jedna bramka, poniewaz w poprzednim sezonie to oni wiecej meczy od Chelsea wygrywali jedna bramka u siebie (Mutd 7-Chelsea 4). Tak wiec to jest logiczny typ. Ostatnie spotkanie grali ze soba poltora roku temu wcale nie tak dawno:
English Premier League 2007/2008
01.01.2008 Manchester Utd Birmingham 1:0
29.09.2007 Birmingham Manchester Utd 0:1

Licze ze trener McLeish z lawki rezerwowych bedzie zywiolowo napedzal swoich pilkarzy do walki i czuje ze bedzie mial dzisiaj powody do zadowlenia przez dluzsza czesc meczu z postawy swoich grajkow w obronie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wiele razy było wałkowane odejście Ronaldo i Teveza , fakt osłabienie to jest ale bez przesady , Tevez wiecej siedział niż grał Ronaldo odwrotnie ???? teraz każdy kto będzie stawiał przeciwko MU będzie za pierwszy argument stawiał odejście Ronaldo a za drugi Teveza , dopiero coś pod koniec wspomni o nabytkach , nie zapominaj Makaveli że czasem np 4 dobrych nowych piłkarzy jest więcej wartych dla drużyny niż jeden gwiazdor , ale ni chodzi mi akurat o Ronaldo i MU
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
wiele razy było wałkowane odejście Ronaldo i Teveza , fakt osłabienie to jest ale bez przesady , Tevez wiecej siedział niż grał Ronaldo odwrotnie ???? teraz każdy kto będzie stawiał przeciwko MU będzie za pierwszy argument stawiał odejście Ronaldo a za drugi Teveza , dopiero coś pod koniec wspomni o nabytkach , nie zapominaj Makaveli że czasem np 4 dobrych nowych piłkarzy jest więcej wartych dla drużyny niż jeden gwiazdor , ale ni chodzi mi akurat o Ronaldo i MU
Wiadomo odejście takiej (pseudo)gwiazdy jak Cristiano jest dotkliwe dla klubu ale chyba MU choć nie oglądałem ich meczów wydaje sie sobie radzić bez niego.Bo podstawa to zgranie i przyzwyczajenie sie do nowego stylu gry,stylu bez CR.A co do Teveza to taki wielki cios to nie jest bo tak jak pisał Konrad nie grał wcale tak dużo i nie był podstawowym piłkarzem MU.Ten sezon jednak może byc trudny dla Diabłów a szczególnie jego poczatek ale jak to będzie to zobaczymy.A i wreszcie Rooney będzie miał szanse pokazać sie w ataku bo bez żelusia to on będzie główną siła napędową MU.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
napędową to może Rooney nie będzie bo on nie jest od napędzania gry tylko od Egzekucji ;) i mam nadzieję ze tą swoją egzekucje rozpocznie dziś z Birmingham którzy podobnie jak Manchester mają dziś trochę kłopotów z obroną. Od napędu ma być linia pomocy. Jest to inauguracja dla tych drużyn i wszystko sie może zdarzyć.
Innym moim typem na dziś to również over ale w meczu Tot-L&#39;pool ale już nie chce mi się pisać nic nt tego meczu ✅ 2:1
 
S 0

sew

Użytkownik
Gdy odszedł Van Nistelrooy, też obawiano się o dyspozycję strzelecką United... A tymczasem zaczął grać zespół, zdobywane gole rozłożyły się na pozostałych zawodników i wszystko się fajnie ułożyło. Strata Ronaldo także po kilku pierwszych kolejkach odejdzie w zapomnienie ????
Osobiście popieram typ Konrada - over ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Manchester Utd - Birmingham​


Typ: 2 (+1.5)​

I przyznam, że ciekawie to wygląda. Birmingham wygląda najlepiej spośród beniaminków. Transfer Fergusona z Rangersów może okazać się strzałem w dziesiątkę, taki walczak w środku pola na pewno im się przyda. Manchester raczej wygra, ale nieznacznie, dlatego typ popieram. Ciekawa opcja na ten mecz to także under 3,5 kursy oscylują w granicach 1,45. ✅


----------

Tottenham - Liverpool
Redknapp celuje w tym sezonie minimum w Ligę Europejską, Benitezowi może tym razem uda się przywrócić The Reds na mistrzowski tron. Tottenham wzmocniony Crouchem ma niezwykle silną czwórkę napastników, do linii obrony doszedł Bassong, ale i tak tam widać największe braki. Liverpool stracił Xabiego Alonso, w jego miejsce przyszedł Aquilani, który jednak dziś nie zagra. W Liverpoolu istotny fakt brak dzisiaj Gerrarda oraz Aurelio. Wątpliwy występ poobijanych w meczach sparingowych Carraghera, Skrtela i Aggera, ale któryś z nich na pewno zagra. LFC słabe występy w sparingach, ale tym razem powinno być lepiej choć fakt problemów w obornie może być istotny. Spodziewam się fantastycznego widowiska na WHL okraszonym kilkoma bramkami.

Z ważniejszych zawodników nie zagrają:
Tottenham: G.Bale, M.Dawson, J.Woodgate
Liverpool: S.Gerrard, A.Aquilani, F.Aurelio

Mój typ: over 2,5 - 2,00 w Unibet [6/10] ✅
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Foster - Fabio, O&#39;Shea, Evans, Evra - Valencia, Scholes, Fletcher, Nani - Berbatov, Rooney
Zdecydowanie odradzam grę na Manchester (-1). Obrona kiepsko zestawiona, brak Ferdinanda i Vidica. Do tego dochodzi pożal się Boże bramkarz Foster, który gra fatalnie, ale Ferguson i tak go broni, bo jest wielką nadzieją Anglii :| Remis by mnie nie zaskoczył.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
skład ogółem ok ale nie widzi mi się za bardzo O&#39;Shea z Evansem jako para stoperów :| co ten SaF widzi w tym Fosterze ? niech będzie gwiazdą angielskiej bramki ale nie kosztem MU :| trzeba wierzyć w siłe ofensywy żeby ten mecz spokojnie wygrac
EDIT
Póki co graty dla Makaveli za &quot;logiczny typ&quot; ;) ale po meczu ja bym to określił jako szczęśliwy typ ???? no ale jednak ✅ dla Ciebie. Nie będe opisywał co się działo w meczu bo to bez sensu ale tak jak już wspomniałem Birmingham miało troche szczęscia ale znowu to jest wliczone w sport , mnie póki co cieszą 3 pkt i co jak co ale dobra gra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom