>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 21 Kolejka 09.01. - 11.01.2010

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP


9 I Sobota
[13:45] Hull - Chelsea 9,25 4,50 1,35
[16:00] Burnley - Stoke 2,20 3,20 3,30
[16:00] Fulham - Portsmouth 1,60 3,65 5,85
[16:00] Sunderland - Bolton 1,85 3,35 4,30
[16:00] Wigan - Aston Villa 3,00 3,30 2,30
[16:00] Arsenal - Everton 1,40 4,05 9,25
[18:30] Birmingham - Manchester United 6,75 3,60 1,55
10 I Niedziela
[14:30] West Ham - Wolverhampton 1,80 3,40 4,55
[17:00] Liverpool - Tottenham 1,85 3,35 4,35
11 I Poniedziałek
[21:00] Manchester City - Blackburn 1,45 3,90 8,00
Spotkania zaległe:
5 I Wtorek
[20:45] Stoke - Fulham 2,55 3,15 2,75
6 I Środa
[20:45] Arsenal - Bolton 1,20 5,65 17,00
kursy - Expekt​
Temat na 21 kolejkę Premiership otworzyłem już dzisiaj ze względu na spotkania zaległe, które rozegrane zostaną w środku tego tygodnia.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Stoke City - Fulham FC ✅ 3:2
Typ: 1
Kurs: 2.55
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 20.45 polskiego czasu na Britannia Stadium w Stoke rozpocznie się zaległe spotkanie Premiership, w którym miejscowi The Potters podejmować będą drużynę Fulham.
Zarówno piłkarze Tony’ego Pulisa (Stoke City), jak i Roy’a Hodgsona (Fulham) spisują się w obecnych rozgrywkach, jak na swoje możliwości, bardzo dobrze. Zespół beniaminka wcale nie zamierza w pierwszym sezonie po powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej walczyć o utrzymanie, wręcz przeciwnie – dobra 12. pozycja i kilka już niespodzianek przez nią sprawionych w tym sezonie świadczą o tym, że na Britannia Stadium chcą stworzyć naprawdę mocną drużynę, która nie powinna mieć problemów z utrzymaniem się w środku ligowej stawki. Z kolei zespół z Craven Cottage nie tylko dobrze radzi sobie w rozgrywkach Ligi Europejskiej UEFA, ale również w najlepszej lidze Świata. Ewentualna wygrana w dzisiejszym meczu pozwoliłaby Londyńczykom zbliżyć się do „strefy pucharowej”, którą otwiera Aston Villa, na odległośc 5 punktów, co na pewno można uznać za wielkie osiągnięcie The Cottagers.
Tony Pulis ma dziś do dyspozycji najsilniejszy możliwy skład. Z kolei menedżer gości będzie musiał się obejść bez kontuzjowanych Simona Daviesa, Diomansy Kamary, Ki-Hyeon Seola i Johna Pantsila.
Trudno jest wskazać faworyta dzisiejszego pojedynku. Moim zdaniem więcej szans na wygraną należy dać gospodarzom, którzy przed własną publicznością radzą sobie dosyć przyzwoicie (4-2-3; 11:10), co dało im aż 14 z 21 wywalczonych do tej pory punktów. Natomiast nie za wiele dobrego można powiedzić o grze Fulham poza domem, gdyż tylko jedno zwycięstwo w 9 meczach to zdecydowanie za mało, by marzyć o grze w europejskich pucharach w przyszłym sezonie (1-4-4; 9:13, co dało im tylko 7 z 27 wywalczonych przez graczy Hodgsona punktów w obecnych rozgrywkach). Chcąc walczyć o najwyższe cele, zdecydowanie muszą się poprawić w tym elemencie.
Kiedy naprzeciw siebie stają typowa drużyna „własnego boiska” i zespół, który na wyjazdach zdecydowanie sobie nie radzi, faworyt wydaje się być dość oczywisty. Typuję skromną wygraną Stoke City, które nie może pokonać Fulham w lidze przed własną publicznością od 1994 roku.
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
⚽ Stoke - Fulham ⛔ (3-2)
typ: 2
kurs: 2,90
bukmacher: Centrebet


Zdaniem bukmacherów to będzie wyrównany pojedynek. Świadczą o tym bardzo wysokie kursy na oba zespoły. Minimalnym faworytem jest jednak zespół Stoke, jednak proponuję wyjść naprzeciw bukom i zagrać na zwycięstwo Fulham.

Nie do końca rozumiem decyzję większości bukmacherów o wystawieniu tak wysokich kursów na gości, którzy moim zdaniem są faworytem tego pojedynku. Stoke kilka dni temu przerwało fatalną passę trzech kolejnych porażek w lidze, wygrywając ze słabiutkim York City 3:1. Wcześniej w Premiership musieli jednak uznać wyższość Birmingham, Manchesteru City i Aston Villi.

Fulham radzi sobie znacznie lepiej. Bardzo podoba mi się styl tej drużyny, która charakter pokazała chociażby w meczach z wielkimi, jak Manchester United czy Chelsea. Co prawda piłkarze Roya Hodgsona ulegli &quot;The Blues&quot;, jednak niemal przez całe spotkanie prowadzili i byli bliscy sprawienia niespodzianki.

Fulham nie radzi sobie dobrze na wyjazdach, jednak w dzisiejszym meczu powinno pokonać Stoke, które plasuje się o trzy pozycje niżej w tabeli. Do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą trzykrotnie. Ostatnio Fulham wygrał 1:0, a wcześniej odnotowano remis 0:0 i wygraną &quot;The Cottagers&quot; 3:0.

Eksperci ze &quot;Sky Sports&quot; twierdzą, że spotkanie zakończy się remisem 1:1, jednak ja skłaniałbym się bardziej do typu na Fulham.

Poniżej przewidywalne składy według &quot;Sky Sports&quot;.

Stoke: Sorensen, Huth, Ab Faye, Higginbotham, Collins, Lawrence, Delap, Whitehead, Etherington, Beattie, Fuller.

Fulham: Schwarzer, Kelly, Hughes, Smalling, Konchesky, Duff, Baird, Murphy, Dempsey, Johnson, Zamora.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Stoke City - Fulham Londyn
W zaległym meczy Premier League Stoke podejmie gości z Londynu. Spotkanie zapowiada się dosyć ciekawie. Wszak zagrają ze sobą ekipy, które w ligowej tabeli są blisko siebie, a przy tym prezentują niezły futbol. Popularni The Potters są na 12 miejscu w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Znakomitą większość punktów zdobywają na swoim stadionie, gdzie zgromadzili 14 z ogółu 21 punktów. W ostatnich pięciu meczach uzbierali zaledwie jeden punkt. Goście w tabeli plasują się na 9 miejscu z 27 punktami na koncie. Ostatnio prezentują naprawdę solidną formę, pokonali MU u siebie czy też napsuli sporo krwi Chelsea na wjeździe. Ostatnie 5 meczy to zdobycz 7 punktów. Jednak podobnie jak Stoke, podopieczni Hodgsona to ekipa głównie własnego podwórka. Na wyjazdach zdobyli zaledwie 5 punktów. Z pewnością czeka nas dzisiaj bardzo wyrównany pojedynek, jego wynik rozstrzygnie się w szczegółach. Ja jednak więcej szans dawałbym dzisiaj gospodarzom, dobrze grają u siebie. W końcu odnieśli ostatnio zwycięstwo pokonując w Pucharze Anglii piątoligowe York 3-1. Dzisiaj czas na przełamanie w lidze, rywal jest trudny, ale nie do nieogrania. Gospodarze wystąpią w najmocniejszym personalnie składzie. Wśród gości zabraknie: Simona Daviesa, Diomansy Kamary, Ki-Hyeon Seola i Johna Pantsila. Asekuruję się stawiając na gospodarzy z podpórką. Liczę też, że w końcu przełamie się zawodnik Stoke, którego za zaangażowanie w każdym meczu bardzo cenię, czyli Turek Tuncay. Stoke: Sorensen, Huth, Ab Faye, Higginbotham, Collins, Lawrence, Delap, Whitehead, Etherington, Beattie, Fuller.
Fulham: Schwarzer, Kelly, Hughes, Smalling, Konchesky, Duff, Baird, Murphy, Dempsey, Johnson, Zamora.

Mój typ:
Stoke 1X 1,40
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik

Spotkanie: Birmingham City – Manchester United
Godzina: 18.30
Data: 09.01.2010
Sędzia: Mark Clattenburg
Wynik: 1-1
Na St Andrews, zapowiada się ciekawe spotkanie, mimo tego iż gospodarze są beniaminkiem, ich gra jest bardzo dobra i naprawdę w sobotnim meczu może zdarzyć się wszystko. Gospodarze są ewidentnie na fali, nie przegrywając 11 spotkań z rzędu. Ostatnie ich wyniki to remis z Chelsea, z Evertonem na wyjeździe oraz wygrane 1:0, 1:0 oraz 2:1. są to niby skromne wygrane niemniej jednak 3 punkty są za nie dopisywane. Co o United gra w kratkę wygrana z Wigan 5:0 a potem blamaż u siebie z Leeds United 1:0, jak oglądałem ich grę to praktycznie było parę tylko szans na strzelenie bramki, ale skoteczność Diabłów zatrważająca. Można oczywiście napisać, że Manchester ma szpital i 3/4 podstawowych graczy ma kontujzę. Ale to jest jeden z najlepszych Europejskich klubów i to nie jest wytłumaczenie. Teraz, może coś o bramkach gospodarze strzelają kiepsko, na 20 spotkań tylko 20 bramek, co daje 1 bramkę na mecz. Ale tracą też mało bo tylko 18 bramek w 20 spotkaniach. Jest to taki sam wynik jaki ma United, mniej traconych ma tylko Londyńska Chelsea. Brimingham to nawet ewenement, gdyż u siebie strzelili tylko 8 bramek, a na wyjeździe 12. W United szpital trwa nadal, obrona jest w bardzo kiepskim stanie, niestesty ale widać bardzo duży brak Ferdinanda i Vidica. Pewnie w bramce zobaczymy znowu Tomka Kuszczaka, którego występ przeciwko Leeds, co nie ma co tu ukrywać był średni. U gospodarzy zabraknie tylko Lee Carslego i Stuarta Parnabego. To jest ważne spotkanie dla gości, gdyż goni ich Arsenal, a przewaga tylko 2 pkt oraz jednego meczu więcej nie jest żadna przewagą. Jestem pewien oczywiście nie na 100% ale wydaję mi się, że tutaj padnie mniej niż 2,5 bramki, dlatego to jest mój główny typ na to spotkanie. Nie jestem wcale pewny wygranej United, a granie z X po 1.08 mnie niesatysfakcjonuje ????
Typy:
-2,5g [1,75] ✅
Remis [3,50] ✅
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Birmingham - Manchester United
over 3,5 kartek w meczu.✅ 4 żółte kartki
1,95.
Bukmacher: Tobet
Analiza:

09.01 18:30 to data tego bardzo ciekawego spotkania. Na placu boju spotka się Mistrz z uczniem, wielki Sir Alex i jego podopieczny, trener szalonego Birmingham City. Zaczynając analizować to spotkanie zastanówmy się czego w tym meczu na pewno nie zabraknie ?. Oczywiście woli walki, kartek, fauli, strzałów, mecz będzie postawiony bardzo ofensywnie, obydwie drużyny nie grają otwartej piłki, gospodarze strzelają a zarazem tracą bardzo mało bramek, Czerwone Diabły po porażce z Leeds są sfrustrowani , trener nie pozostawił złudzeń, ten mecz trzeba wygrać, do składy powrócili bracia Da Silva, Vidiić, Berbatow od jakiegoś czasu zaczyna regularnie strzelać gole. To spotkanie powinno zakończyć się minimalnym zwycięstwem którejś z ekip, moim zdaniem wszystkie znaki na niebie wskazują na drużynę gości, nie miłą ozdobą tego widowiska będą brzydkie faule obu ekip, over 3,5 kartek , tak jest mój typ na jutrzejszy mecz .
 
cj20 0

cj20

Użytkownik
Spotkanie: Wigan-Aston Villa ( handicap 1-0)
Typ: Aston Villa
Kurs: 6.00
Bukmacher: betsafe
Analiza: Dzisiejszy mecz pomiedzy Wigan i Aston Villa o godzinie 16.00 rozpocznie 21 kolejke angielskiej Premiership. Faworytem tego meczu sa goscie ale tylko minimalnie, poprzednio dwa mecze w lidze przegrali nie zdobywajac bramki, ale grali tez z takimi rywalami jak Liverpool i Arsenal. W pucharze Anglii pokonali przed własna publicznoscia Blackburn 3-1 wiec nie popadli w kryzys. Wigan natomias kilka ostatnich meczów to porazki z Birmingham, Liverpoolem i Manchesterem az 5-0, w lidze zremisowali jeszcze z Blackburn i Stoke a w pucharze Anglii wysoko ograli Hull 4-1, niewiadomo czy forma zwyszkije przekonamy sie dzis. Ja jednak jestem sercem za The Vilans i sadze ze wygraja, a gdy juz beda wygrywac to w stosunku kilko bramkowym.
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Mecz: Arsenal - Everton
Typ:1⛔
Kurs:1,40​


Arsenal jeśli poważnie myśli o tytule mistrza Anglii, musi wygrywać, ale przede wszystkim nie może pozwolić sobie na stratę punktów z zespołami klasy Evertonu. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wysoką wygraną Kanonierów 6-1. Na własnym stadionie Arsenal jest bardzo niegościnny dla drużyny z Liverpoolu w ostatnich trzynastu meczach tylko raz pozwolili zdobyć „The Toffees” punkt. Jednak zawodnicy z Liverpoolu nie mają się czym martwić bo nie tylko oni zbierają baty na Emirates Stadium, w obecnym sezonie tylko raz Chelsea odjeżdżała z areny 13 krotnego mistrza Anglii w glorii zwycięzcy. Osiem pozostałych meczy zakończyło się pewnymi zwycięstwami Kanonierów, przynajmniej różnicą dwóch goli! Zespół dzisiejszych gospodarzy jest poważnie osłabiony nie zagrają zawodnicy tacy jak Fabregas, Songo, Ebue, Walcott, Gibbs, Van Persie. Zagrają za to Arshavin który wrócił po kontuzji, oraz Eduardo który strzelił zwycięską bramkę w ostatnim meczu z West Ham. Mimo poważnych osłabień mecz wygrają podopieczni Wengera, tracą oni tylko cztery punkty do Chelsea, mają jeszcze w zanadrzu mecz zaległy i głupotą byłoby tracić punkty w takiej sytuacji.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal - Everton
Typ: over 3.5
Kurs: 2,90
Buk: Unibet

Analiza:
O godzinie 16 na Emirates rozpocznie się jeden z dwóch spotkań. Kanonierzy zmierzą się z The Toffes. Faworytem meczu są z pewnością piłkarze Arsenalu. Mieli do tego meczu przystąpić w roli wicelidera ale mecz z Boltonem został odwołany. Dziś mają chrapkę na zwycięstwo tym bardziej że Manchester zagra z Birmingham - drużyną która jest odkryciem PL. Arsenal będzie na liczył na kolejną niespodziankę i utratę punktów Czerwonych Diabłów. Wenger podkreśla dobrą atmosferę w zespole. Przed własną publicznością będą chcieli to udowodnić i ucieszyć także kibiców. Kanonierzy są królem własnego boiska. Na 9 meczy przegrali z moją ukochaną Chelsea piłkarze Arsenalu są niezwykle skuteczni na własnym stadionie. Tracą przy tym mało bramek.W tym sezonie na otwarcie PL dokonali niezwykłego czynu. Rozbili właśnie Everton 6-1. Nikt nie spodziewał się że jeden z kandydatów do rozdzielenia Wielkiej Czwórki zostanie tak upokorzony i to na własnym stadionie.
Jak już wspomniałem Everton to chyba największe rozczarowanie sezonu. Zajmują dopiero 12 lokatę z 22 punktami na koncie. Tyle punktów Arsenal miał 31 października. Widać różnicę między klasą zespołów w tym sezonie. Ich ostatnie wyniki odzwierciedlają ich formę. Remisy z Birmingham, Tottenhamem, Chelsea i Sunderlandem pokazują że w piłkarzach Evertonu tkwi potencjał z poprzedniego sezonu. Na wyjazdach nie prezentują się okazale. 3 zwycięstwa, 5 porażek i 2 remisy. Piłkarze Davida Moyesa będą chociaż zmazać plamę z pierwszego meczu w tym sezonie. Na prawdę wynik 6-1 można uznać za wielkie upokorzenie.
Teraz coś o składach. Piłkarze Arsenalu jak zwykle mają problemy z kontuzjami. Wśród The Gunners, poza leczącymi długoterminowe urazy Van Persiem i Djourou, nie zobaczymy: Fabregasa, Walcotta, Wilshere’a, Gibbsa, Bendtnera oraz Clichy’ego. Do składu powracają jednak Tomas Rosicky i Andriej Arszawin, a w ostatnim meczu Pucharu Anglii formę zaczął odzyskiwać Eduardo. W Evertonie z powodu kłopotów ze zdrowiem zabraknie najprawdopodobniej następujących graczy: Saha, Rodwell, Yobo, Distin, Jagielka, Jo, Hibbert, Arteta oraz Anichebe. Fakt o którym warto wspomnieć to to, że do Evertonu został wypożyczony genialny, fantastyczny a zarazem głupi Landon Donovan. Głupi dlatego że mógłby być świetnym piłkarzem w Anglii czy Hiszpanii. A tak jest tylko największą gwiazdą MLS. Dzięki temu piłkarzowi gra Evertonu powinna się ożywić. Landon wzniesie wiele dobrego do drużyny.
Typuje wynik 3:1

Kadry na jutrzejszy mecz
Arsenal: Almunia, Sagna, Vermaelen, Gallas, Traore, Diaby, Denilson, Ramsey, Arszawin, Nasri, Eduardo, Fabiański, Vela, Rosicky, Silvestre, Merida, Eastmond, Watt.

Everton: Howard, Heitinga, Baines, Neill, Hibbert, Bilialietdinow, Vaughan, Cahill, Neville, Fellaini, Pienaar, Osman, Donovan, Nash, Baxter, Agard, Coleman, Duffy.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Arsenal Londyn - Everton Liverpool
Zimowa aura tym razem nie przeszkodzi zawodnikom obu drużyn na rozegranie tego bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania. Jak wiemy większość meczów tej kolejki Premiership przełożono ze względu na niebezpieczeństwa, które mogłyby wyniknąć z tak niekorzystnych warunków atmosferycznych. Możemy być jednak pewni, iż na Emirates Stadium będzie gorąco, piłkarze obu drużyn, zwłaszcza gospodarze powinni o to zadbać. Kanonierzy w tym sezonie spisują się bardzo dobrze, a ostatnimi czasy wręcz rewelacyjnie. Znakomita forma Arsenalu, zwycięstwo 2:1 z Liverpoolem na Anfield Road, a także zdecydowane wygrane z: Hull City 3:0, Stoke City 2:0, Aston Villą 3:0, Portsmouth 4:1, a przy tym potknięcia Chelsea Londyn pozwoliły piłkarzom z północnego Londynu zbliżyć się do nich na odległość czterech punktów (dodatkowo Arsenal ma w zanadrzu jedno spotkanie zaległe) Ta korzystna sytuacja sprawia, iż w dzisiejszym spotkaniu Kanonierzy zrobią wszystko aby zdobyć trzy punkty, jestem przekonany, że tak się właśnie stanie. Drużyny przyjeżdżające w tym sezonie na Emirates Stadium nie mają wiele do powiedzenia, wyjątkiem jest Chelsea, która jako jedyna była w stanie wywieźć stąd trzy punkty. Biorąc pod uwagę pozostałe osiem pojedynków Arsenal zdobył 24 oczka, strzelił 28 bramek co daje średnią 3,5 bramek na mecz, stracił tylko cztery. Ja jako kibic Londyńczyków jestem bardzo zadowolony z poczynań Kanonierów, z odpowiedzialnością mogę stwierdzić, iż kibicuję najpiękniej grającej drużynie na całym świecie. Mam nadzieję, że w końcu przełoży się to na trofea, na które cały klub w pełni zasługuje. Everton Liverpool jak do tej pory nie zachwyca, od początku rozgrywek notuje bardzo przeciętne rezultaty, wynika to z kiepskiej skuteczności The Toffees, bo na samą grę kibice nie mogą aż tak narzekać. W dziewięciu meczach wyjazdowych podopieczni Davida Moyesa zgromadzili zaledwie osiem punktów, mogą się pochwalić jedynie zwycięstwem nad West Hamem i Portsmouth, także remisem 3:3 wywalczonym na Stamford Bridge. Trzeba odnotować, że zespół z Goodison Park nie przegrał w ostatnich pięciu spotkaniach w Premiership, aż czterokrotnie jednak dzielił się punktami. Tak Arsenal jak i Everton mają sporo kłopotów z kontuzjami swoich zawodników, tak było w ubiegłym sezonie, tak jest również w tym. Kanonierzy będą musieli radzić sobie bez najlepszego strzelca Fabregasa, a także Van Persiego, Walcotta, Clichy&#39;ego, Bendtnera, Gibbsa i Djourou. Eboue i Song wyjechali na PNA. Do składu wraca natomiast Rosicky oraz Arszawin. Na szczęście Arsenal wie jak radzić sobie bez nieobecnych graczy, udowodnił to już nie raz. Długa lista kontuzjowanych również w Evertonie: Rodwell, Yobo, Distin, Jagielka, Hibbert, Arteta oraz Anichebe. Na PNA wyjechali Yakubu i Yobo. The Toffees nie wspominają dobrze wypraw do północnego Londynu, w ostatnich czternastu meczach na obiekcie Arsenalu zaledwie raz udało im się wywalczyć jeden punkt. Pamiętamy także starcie obu klubów na Goodison Park, była to pierwsza kolejka obecnego sezonu, Arsenal po dwóch bramkach Fabregasa, jednej Gallasa, Vermaelena, Eduardo oraz Denilsona wygrał 6:1. Z prawdziwym pogromem mieliśmy do czynienia także w sezonie 2004/2005, na Highbury gospodarze wygrali 7:0. Nie spodziewam się aż tak wysokiego zwycięstwa Arsenalu w dzisiejszym spotkaniu, ale co do ostatecznej wygranej jestem przekonany, być może nawet różnicą dwóch-trzech bramek.
Składy obu drużyn:
Arsenal: Almunia, Gallas, Vermaelen, Sagna, Traore, Diaby, Nasri, Ramsey, Diaby, Arszawin, Eduardo.
Everton: Howard, Baines, Heitinga, Neville, Neill, Donovan, Cahill, Pienaar, Osman, Fellaini, Saha.

Moje propozycje:

Arsenal Londyn ~ 1,40 ⛔
Arsenal Londyn (-1) ~ 2,05 ⛔
powyżej 2,5 goli ~ 1,70 ✅
Eduardo strzeli bramkę ~ 2,20 ⛔
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Birmingham vs Man Utd =&gt; HT/FT - TYP: 1/2 @25 ⛔ 1-1 (1-0)

Powiem krótko bo niestety spieszę się i przepraszam za brak analizy.
Myślę, że dobra seria gospodarzy dzisiaj się skończy ponieważ czeka ich mecz z Solidną drużyną.
Z racji tego, żetyp na czyste 2 mnie nie zadowalał to postanowiłem zaryzykować typ z Przerwą i końcowym gwizdkiem ????
Czas pokaże ????

Pozdrawiam




PS: ...zabrakło jednej bramki...
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Manchester City - Blackburn (Poniżej/powyżej: 3.5) 2,05/1,90
Typ: powyżej 3,5 kartek.
Kurs: 1,90
Buk: Tobet
Analiza:
Jutro o godzinie 21,00 w Manchesterze odbędzie się kolejne spotkanie, i kolejna szansa pokazania się z dobrej strony nowego szkoleniowca MC.
Typując ten mecz kieruję się głównie obstawianiem dokładnego wyniku, MC ma całkiem dobry atak ale obrona jest na 0. Tracą bardzo dużo bramek jak na taką drużynę. Wiele meczy do 90 minuty jest pod znakiem zapytania. W tym meczu Blackburn będzie chciało sprawić niespodziankę, zamurują bramkę, i przewiduję sporo fauli, a to że w Anglii gra się otwartą piłkę , to zobaczymy wiele efektownych zwodów jak i brzydkich fauli. Wynik może paść 1-0 2-0 3-0. Raczej rużyna gości nie pokusi się o trafienie gola, tylko bronienie zadowalającego remisu. Wiele fauli, wiele kartek, wiele efektownych akcji ze strony MC, to mój &quot;widok&quot; tego spotkania. ????
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
Manchester City – Blackburn Rovers (Pon 11 Styczen 21:00)
Typ:Blackburn Rovers(+1,25)
Kurs:1,85 @ Bet365
Stawka:4/10
W Man C. zabraknie: Stephen Ireland, Neduma Onuoha, Shaun Wright-Phillips, Joleona Lescotta, Michael Johnson , Wayne Bridge , Kolo Toure oraz Emmanuel Adebayor. Blackburn gra bez El-Hadji Diouf. Nie wnikam w forme i szanse drużyn ale lekko można zagrać z handicapem na gości.
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Spotkanie: Manchester City - Blackburn Rovers
Typ: Czy C Tevez strzeli 2 gole lub więcej w regulaminowym czasie? - TAK
Kurs: 5,75
Buk: Expekt

Analiza: W dzisiejszym meczu Premier League Manchester City podejmie na własnym stadionie ekipę Blackburn Rovers.
Dla gospodarzy będzie to szansa awansu w tabeli na czwartą pozycję pod warunkiem,że The Citizens zgarną w tym pojedynku 3 punkty.Podopieczni Roberto Manciniego grają z meczu na mecz coraz lepiej,o czym świadczą wyniki: w ostatnich 10 meczach przegrali tylko jedno spotkanie(4-5-1), a na własnym boisku są do tej pory niepokonani i właśnie gra &quot;u siebie&quot; jest mocną stroną The Blues.

Piłkarze Blackburn pod wodzą Sama Allardyce zajmują obecnie 13. lokatę z dorobkiem 21 punktów i nie zanosi się,aby w najbliższym czasie Rovers grało o coś więcej niż środek tabeli.W meczu z Manchesterem City nie daje się im większych szans tym bardziej,że forma wyjazdowa Blackburn (1-2-7) nie przekonuje do tego,by dzisiejszego wieczoru doszło do niespodzianki...

Za Manchesterem City przemawia jeszcze jeden argument-Carlos Tevez.Argentyńczyk obecnie gra na swoim wysokim poziomie,co potwierdzają bramki,które w ostatnich meczach strzela regularnie:

28.12.09 Wolverhampton-Manchester City 0:3 (2 bramki Teveza)
26.12.09 Manchester City-Stoke 2:0 (bramka Teveza)
19.12.09 Manchester City-Sunderland 4:3 (bramka Teveza)
12.12.09 Bolton: Manchester City 3:3 (2 bramki Teveza)
05.12.09 Manchester City-Chelsea 2:1 (bramka Teveza)



Jak widać,Carlitos nie ma kłopotów z trafianiem do bramek rywali i wierzę,że dzisiaj na City of Manchester Stadium pokona bramkarza rywali przynajmniej dwukrotnie po konkretnym kursie.

Przypuszczalne składy na to spotkanie:

Manchester City: Given - Zabaleta, Richards, Kompany, Garrido, Vieira, de Jong, Barry, Bellamy, Tevez, Petrov.

Blackburn Rovers: Robinson - Chimbonda, Samba, Nelsen, Givet, Hoilett, Andrews, N&#39;Zonzi, Pedersen, Kalinic, McCarthy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom