>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 29 KOLEJKA 14.03 - 16.03.2009

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP

Zaległe spotkanie
11 III Środa
[21.00] Fulham FC-Blackburn Rovers 2,20 3,20 3,15

14 III Sobota

[13.45] Manchester United-Liverpool FC 1,88 3,25 4,05
[16.00] Arsenal FC-Blackburn Rovers 1,45 3,85 7,30
[ 16.00 ] Bolton Wanderers-Fulham FC 2,10 3,20 3,35
[ 16.00 ] Everton FC-Stoke City 1,50 3,75 6,55
[ 16.00 ] Hull City-Newcastle United 2,45 3,20 2,75
[ 16.00 ] Middlesbrough FC-Portsmouth FC 2,15 3,20 3,25
[ 16.00 ] Sunderland AFC-Wigan Athletic 2,20 3,20 3,15 15 III Niedziela
[14.30] Chelsea FC-Manchester City 1,42 3,90 7,95
[17.00] Aston Villa-Tottenham Hotspur 2,05 3,25 3,45
16 III Poniedziałek
[21.00] West Ham United-West Bromwich Albion 1,70 3,45 4,80
Kursy by betgun
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wielki mecz zapowiada sie na old trafford ???? obecna forma ManU i ostatnio the Reds może sprawić że mecz będzie bramkowy , choć wydaje mi sie ze to diably wygraja , liverpool to że w LM gra dobrze to już żadna nowośc ale znowu w lidze już tak kolorowo nie jest manU znowu i w LM i Premiership potwierdza znakomita dyspozycje , fakt ze The Redds znakomice sie zaprezentowali z realem ale real to nie manu i anfield road to nie old trafford ???? pewna jedynka
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja również upatrywałbym w tym meczu zwycięstwa Czerwonych Diabłów . Liverpool nie jest słabym zespołem , ale myślę , że jeszcze nie na tyle dobrym , aby móc ograć Man UTD . Remis oczywiście też jest możliwy w tym meczu , ale pewne jest , że będzie to bardzo ciekawy pojedynek . Dziwi mnie trochę tak wysoki kurs na Manchester City ... Chelsea jest zdecydowanym faworytem tego spotkania , ale kurs 7,50 na Manchester City to chyba lekka przesada. Ciekawi mnie jeszcze pojedynek Hull City z Newcastle United ???? Chciałbym aby to Hull zdobyło komplet punktów i pogrążyło w jakiś tam sposób sroki ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jak byś zobaczył jak ostatnio gra Chelsea za Hiddinka to byś się raczej nie zdziwił czego taki kurs, po za tym M City na wyjazdach radzi sobie różnie a na Stamford Bridge wątpie aby akurat dobrze zagrali
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
W Arsenalu nie zagra napewno Eduardo ktory w pierwszej polowie dogrywki z Roma zlapal uraz pachwiny. Do zdrowia powrocil Silvestre ale Wenger wypowiedzial sie ze zagra jedynie gdy bedzie bardzo potrzebny (czyt. uraz ktoregos ze stoperow). Mysle ze w pierwszej jedenstace wyjdzie juz Walcott. W zwiazku z tym ze Aston czeka ciezki mecz z Kogutami jestem sklonny postawic na podbudowany dramatycznym zwyciestwem w LM Arsenal. Mysle tez ze mecz bedzie overowy, Blacburn w dwoch ostatnich wyjazdowych meczach udalo sie zdobyc 4 bramki wiec i na Emirates moga ukluc. Jutro postaram sie napisac analize do tego meczu.
 
adriano241 0

adriano241

Użytkownik
The Reds mieli więcej odpoczynku od United i dlatego Czerwone Diabły mogą wystawić rezerwowy skład. Manchester powinien wygrać, ale to nie jest taki pewny mecz bo tu też jest prawdopodobny remis. A co myślicie o zagraniu meczu Sunderland-Wigan(pierwsza połowa/koniec) na X/1? Kurs to chyba 5.4.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W spotkaniu o taką stawkę Manchester z pewnością nie wystawi rezerwowego składu ... Jakby to był mecz mniejszej rangi , np . z West Bromwich , to nie byłoby tutaj wątpliwości . Do tego jest możliwość , że w kolejnej fazie Ligi Mistrzów mogą się spotkać ze sobą właśnie te dwie drużyny , więc na pewno każda będzie chciała osobiście wybadać grę następnej.
 
peetie 0

peetie

Użytkownik
W tak prestizowym meczu nigdy nie wystawia sie rezerwowego skladu...Dla mnie no bet, choc na sucho stawiam na Liverpool..Manchester co prawda wygral z Interem, lecz gra nie powalil...Fakt, ze obydwie bramki przepieknej urody, ale za duzo strat w srodku pola, na ktore nie powinien sobie pozwolic...Poczatkowe minuty zarowno pierwszej, jak i drugiej polowy fenomenalne, ale moim zdaniem taka gra to zdecydowanie za malo na forme, ktora prezentuje obecnie Liverpool...The Reds, chcac dalej liczyc sie w walcze o mistrzostwo, nie moga sobie pozwolic na porazke, ktora raczej przekresla ich w wyscigu o tytul mistrza, dlatego beda w tym meczu &quot;gryzc trawe&quot;, aby wywiezc z twierdzy &quot;Old Trafford&quot; komplet punktow.
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Co do meczu Manchesteru z Liverpoolem to najlepszym typem wg mnie jest remis do przerwy. W innych spotkaniach ciekawie zapowiada sie starcie Aston Villi z Tottenhamem, okraszone bardzo dobrym kursem na Aston. Co do osobistych przeczuć to myśle że zwycięży swój mecz Newcastle mimo że skazywane jest raczej na porażke.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Manchester United-FC LIverpool​

Pierwszy dzisiejszy mecz przyniesie nam najwięcej emocji. Walka będzie na całego. The Reds po fantastycznym meczu z Realem w LM teraz czeka kolejne trudne wyzwanie. Na Old Trafford nie gra się nikomu łatwo. United zaledwie 1 mecz tutaj zremisowali odnosząc przy tym 12 zwyciestw. Jak widac twierdza nie do zdobycia a jak się doda że stracili tutaj tylko 5 bramek to wygląda ten bilans kozacko :cool:
W zespole Manchesteru zabraknie Rafaela,Neville, Browna i Hargraevasa , jednak nie są to straty kluczowe. Ważne że w dobrej dyspozycji są ROnaldo, Rooney i Giggs. DObrze spisuje się defensywa z Vidicem i Ferdinandem na czele. ManU ma rachunki do wyrównania za mecz na Anfield i porażke 1:2 w pierwszej fazie sezonu. JEdnak MU jak wiemy slabo zawsze wchodzi w sezon a potem jest nie do zatrzymania i właśnie w takim okresie są. Ciężko o jakiś typ w tym meczu biorąc pod uwagę że LFC błysnął w LM dobrą grą. Torres i Gerrard ośmieszyli Królewskich, ale nie sądze aby to samo udało im się z Czerwonymi DIabłami.
Mecz ten nie warto typowac i lepiej zasiąśc przed ekranem TV czy monitorem i emocjonowac się meczem niż próbowac na siłę coś w takim spotkaniu typowac;)

▶ Man Utd: Van der Sar, O&#39;Shea, Ferdinand, Vidic, Evra, Ronaldo, Scholes, Carrick, Giggs, Berbatov, Rooney.

▶ Liverpool: Reina, Aurelio, Carragher, Skrtel, Arbeloa, Kuyt, Alonso, Mascherano, Riera, Gerrard, Torres.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
⚽ Manchester-Liverpool --&gt; w II połowie padnie więcej bramek 2.05 ⛔
▶ Sportingbet

Dziś o 13.45 Hit 29 kolejki Premiership. Na Old Trafford spotkają się dwie wielkie potęgi w Anglii - Manchester oraz Liverpool. Spotkania takie to zawsze wielkie wydarzenie piłkarskie zarówno na wyspach , w Europie jak i na całym świecie. Obydwa zespoły grały w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów i obydwa w ładnym stylu pokonały swoich rywali. Liverpool 4:0 ograł Real natomiast MU 2:0 ograło Inter. W tych meczach wyniki powinny być z 8:0 w meczu Liverpoolu i co najmniej z 4:1 w meczu MU. Gracze z Manchesteru już od dawien dawna znajdują się w bardzo dobrej formy. Mają bardzo długa już passe bez porażki i watpie aby dziś to się skończyło. Grają przecież w Tetrze Marzeń gdzie po za jednym remisem MU wygrało wszystkie mecze czyli 12. Ostatnio w dobrej formie znajdują się Ronaldo z Rooneyem i dodać do tego strzelnego Berbatova to dziś Diabły ten mecz wygrać powinni. Ale zadanie nie będzie proste bo Liverpool ostatnio wyraźnie podniósł swoje loty. Na pewno takim moralnym pozytywnym kopem było rozgormienie na Anfield Real 4:0. Wynik mógł by być dwa razy wyżsszy ale znakomicie dysponowany w bramce był Casillas. Bardzo dobre zawody rozegrali Steven Gerreard oraz Fernando Torres którzy to co chwila stwarzali zagrożenie. Dziś jednak są dwie kluczowe zmiany w sotosunku do tego meczu z wtorku. Po pierwsze Real to nie MU a po drugie Old Trafford to nie Anfield. Dziś spodziewam się równego , zaciętego pojedynku ale wydaje mi się ze całkowiecie pod kontrolą Manchesteru ( bardzo dobrze dysponowana obrona) jako że jest to HIT myślę ze jednak żadna z druzyn nie ruszy do zdecydowanych ataków w pierwszej polowie , nikt nie będzie chciał stracić głupiej bramki a poźniej sporo ryzykować aby wyrównać. Do połowy tak więc 0:0. Po przerwie gra już się powinna ustatkować na poziomie chęci wygranie tego meczu i widowisko stanie się przyjemnością dla oglądania i spektakl weźmie górę na piłkarskimi szachami. Mam nadzieję ze będzie to ładny mecz i w drugiej połowie MU strzeli ze 2 bramki i wygra ten mecz. zresztą od 5 lat liverpool na Old Trafford nie wygrał a strzelił tylko jedną bramke przy ośmiu MU.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Przepiękne zwycięstwo Liverpoolu na Old Trafford ???? Nawet nie spodziewałem się takiego wyniku , widziałem w tym meczu przede wszystkim remis , również możliwa wydawała mi się wygrana gospodarzy , ale na pewno nie The Reds ???? Torres znów trafia do bramki rywali i potwierdza , że jest w dobrej dyspozycji , a obrońcy będą musieli się skupiać przede wszystkim na nim . BTW , ciekawe na kogo Liverpool trafi w kolejnej fazie LM ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
mozna sobie teraz tylko gdybac ale wydaje mi sie ze gdyby nie red card to byl by tu remis. ze MU wyrownalo by pod koniec meczu , a tak grajac w oslanieniiu i koniecznoscia gonienia wyniku byli skazani na podwojne ryzyko co sie na nich zemscilo dwiema bramkami , siak czy tak nikt już ich nie dogoni !
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Chelsea Londyn - Manchester City
Typ:1
Kurs: 1.4 ✅
Po ciężkim meczu z Juventusem czas powrócić na ligowe boiska. Piłkarze Citizens zapowiadają, że nie boją się rywala i są przekonani, że są w stanie osiągnąć dobry rezultat. Były zawodnik Chelsea Wayne Bridge nie może się doczekać powrotu na na Stamford, żeby udowodnić swoją wartość. Z kolei the Blues nie mogą zmarnować prezentu od Liverpoolu i włączyć sie do walki o mistrzostwo. Statystyki przemawiają za gospodarzami, Chelsea ma patent na Manchester, bo wygrali 7 ostatnich pojedynków w Premier League. Wiadomo, że Manchester jest drużyną własnego boiska i tam radzi sobie dobrze, natomiast bilans wyjazdowy jest fatalny, na 14 meczów: 1 win, 5 draws i 8 defeats. Po przyjściu Guusa Chelsea odżyła, 3 zwycięstwa w lidze, także powracają na dobre tory. The Blues zagrają bez Cole i Ferreiry, do składu powraca Carvalho i Essien. City bez Kompanego, de Jonga i Bellamy&#39;ego, więc zdecydowanie większe osłabienia, szczególnie w obronie.... Bellamy&#39;ego też pewnie będzie musiał zastąpić Zabaleta, który nie radzi sobie w środku pola. Cieżko będzie o punkty, dla mnie faworytem jest Chelsea. Na pewno jeden punkt byłby w Manchesterze, który ma fatalny bilans z Chelsea uznany za sukces.
Inny ciekawy typ, który jak ma spore szanse na wejście jest over 2.5, gdyż City ma braki w obronie, a także posiadają oni w składzie Robinho i Elano, którzy bramki potrafią strzelać.
Prawdopodobne jedenastki:
Chelsea: Cech, Bosingwa, Terry, Carvalho, A.Cole, Mikel, Lampard, Ballack, Essien, Drogba, Anelka.
City: Given, Richards, Onouha, Dunne, Bridge, Wright-Phillips, Zabaleta, Ireland, Elano, Robinho, Calcedo.
Sędzia: Mike Riley.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja jestem ciekaw tylko , czy rzeczywiście Chelsea zdoła łatwo ograć The Citizens . Wiadomo , że teraz gracze Manchesteru City są w troszkę słabszej formie , nie idzie im już tak dobrze jak wcześniej , lecz to chyba nie oznacza , że stawia się ich od razu na straconej pozycji. Jednak Chelsea jeśli jeszcze chce włączyć się w walkę o mistrzostwo , to muszą ten mecz wygrać . Manchester City będzie miał wyraźne osłabienia w linii defensywnej , więc z pewnością im łatwo nie będzie . Żeby później nie było niejasności :jezora: , nie stawiam na zwycięstwo Manchesteru , bądź też na Chelsea , ale chciałbym , aby The Citizens urwali punkty graczom z Londynu ????
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Aston Villa – Tottenham Hotspur ✅
Typ: obie drużyny strzelą – TAK
Kurs: 1,80 bet365

„Męczę” ten typ i często Aston Villa mnie niemile zaskakiwała. W 6 ostatnich meczach Aston tylko raz padły gole z obu stron. The Villans przeżywają mały kryzys. Nie wygrali już od trzech spotkań przegrywając w Manchesterze z City, remisując u siebie ze Stoke i również u siebie ulegając Chelsea. Martin O’Neil podporządkował wszystko ligowej walce, bo w Birmingham marzą o Lidze Mistrzów. Jak na razie Aston ma tyle samo punktów co Arsenal, lecz gorszy stosunek bramkowy, ale i jedno spotkanie rozegrane mniej. Jeśli dziś wygra to awansuje na 4 lokatę. Tottenham ostatni radzi sobie trochę lepiej. W ostatnich 4 meczach zremisował na wyjeździe z Sunderlandem i na White Hart Lane z Arsenalem i wygrał z Hull i M’Boro. Podopieczni Harry’ego Redknappa są na 13 pozycji, ale od strefy spadkowej dzielą ich tylko 3 punkty. Myślę, że obie drużyny będą dziś atakować, bo zarówno jednym jak i drugim bardzo zależy na jakichkolwiek punktach. Do składu Villi wraca Bouma i Heskey, a nie zagra Sidwell. Przyjezdni będą musieli radzić sobie bez Huttona i Defoe. Niepewny jest też występ Kinga. W ostatnich 8 meczach między tymi drużynami tylko raz nie zobaczyliśmy goli z obu stron. Mój typ: 2:1.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Spotkanie:West Ham - West Bromwich
Typ: 1(-1,0)
Kurs: 2,95
Buk: Expekt

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania sa gospodarze. Zagraja oni na wlasnym boisku i mysle, ze to wykorzystaja. West Ham 7 druzyna ligi zmierzy sie z ostatnia druzyna igi, ktora zajmuje 20 miejsce West Bromwich. Mysle,ze faworyt tego meczu jest zdecyowany, gdyz goscie bardzo slabo sobie radza przez caly sezon, a tym bardziej na wyjazdach. West Ham prezentuje lepsza forme w ostatnich 6 spotkaniach wygrali 3 mecze, 1 zremisowali i 2 przegrali. Natomiast West Bromwich w ostatnich 6 spotkaniach spisywal sie fatalnie nie wygral zadnego mecza, 1 zremisowal i 5 przegral.Mysle,ze gospodarze wykorzystuja fakt, ze graja z najslabsza druzyna ligi i pewnie wygarja to spotkanie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
⚽ West Ham - West Bromwich 1 1,83
▶ Bet365

* WHU ciągle ma nikłe ale ma szanse na el PU
* WBA już chyba się pogodziło że pożegna się z Premier League choć mała szansa jeszcze jest
* Goście na wyjazdach wygrali jeden z 14 meczów , miało to miejsce kilka miesięcy temu
* Młoty u siebie grają całkiem dobrze
* Po za jedną porażką 0:1 z MU dawno u siebie nie przegrali
* Mój typ 2:0
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: West Ham United - West Bromwich (Handicap 0:1) ⛔
Typ: X
Kurs: 3.80
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 21.00 polskiego czasu na Upton Park w Londynie sędzia Mark Halsey rozpocznie spotkanie zamykające 29. kolejkę angielskiej Premiership, w którym miejscowy West Ham podejmować będzie drużynę West Bromwich.
Niewątpliwie zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ekipa Młotów, która nie powinna mieć problemów z pokonaniem &quot;czerwonej latarni&quot;.
W meczach wyjazdowych The Baggies spisują się, delikatnie mówiąc, słabo (1-2-11; 6:27), dlatego też trudno spodziewać się, by mieli dziś wywalczyć choćby punkt. Co prawda podopieczni Gianfranco Zoli przed własną publicznością prezentują się, jak na drużynę mającą aspiracje grać w europejskich pucharach w przyszłym sezonie, dość przeciętnie (7-1-6; 19:17), ale nie zmienia to faktu, że z WBA stracić kompletu oczek nie powinni. West Bromwich, jeżeli już zdobywa jakieś punkty, to na własnym stadionie, co udowodniło chociażby jesienią w meczu z West Ham, który wygrało 3:2.
W składzie Młotów nie zobaczymy dziś na boisku Jacka Collisona (4 bramki) i Carltona Cole&#39;a. Brak tego ostatniego to duże osłabienie - 25 spotkań i 9 (najwięcej w drużynie) goli na koncie. Z pewnością ciężko będzie go zastąpić, zwłaszcza że w styczniu z drużyny odszedł Craig Bellamy, a Di Michele czy Tristan niestety nie są ich godnymi zastępcami. Natomiast goście wystąpią w najmocniejszym składzie i z pewnością postarają się sprawić niespodziankę.
Moim zdaniem tak się jednak nie stanie i gospodarze odniosą 3 z rzędu ligowe zwycięstwo, aczkolwiek skromne i najprawdopodobniej - również po raz 3 z rzędu - 1:0.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Manchester United - Liverpool 1:4
Arsenal Londyn - Blackburn Rovers 4:0
Everton - Stoke City 3:1
Middlesbrough - Portsmouth 1:1
Bolton Wanderers - Fulham 1:3
Sunderland - Wigan Athletic 1:2
Hull City - Newcastle United 1:1
Chelsea Londyn - Manchester City 1:0
Aston Villa - Tottenham Hotspur 1:2
West Ham United - West Bromwich Albion 0:0​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom