>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 4 KOLEJKA 29.08. - 30.08.2009

Status
Zamknięty.
toudi 715

toudi

Użytkownik
Aston Villa - Fulham
under 2,5 @ 1.70
✅

Fulham to drużyna grająca defensywnie, szczególnie na wyjazdach. Obecnie kontuzjowany jest Johnson więc spodziewam się jeszcze bardziej defensywnej gry gości niż zwykle. Obrona Fulham to najmocniejsza formacja tej drużyny, Hangelanda można zaliczyc nawet do czolowych srodkowych obroncow ligi, bramkarz Schwarzer w poprzednim sezonie nieoczekiwanie był w życiowej formie. W ataku przyjezdnych zagra zapewne Zamora, ktory jest solidnym napastnikiem ale goli strzela bardzo niewiele. Obok Zamory zobaczymy pewnie Dempseya, który jest raczej łącznikiem pomiędzy linią pomocy a atakiem niż rasowym snajperem. Mimo nie najlepszej w ostatnim czasie postawy defensywy Aston Villi Fulham będzie ciężko zdobyc w tym meczu bramke. Ciezko zdobyc bramke będzie też gospodarzom bo to druzyna dobrze grajaca z kontry a dzisiaj beda musieli przebijac sie przez zageszczona defensywe gosci. Srodkowi pomocnicy Villi to gracze waleczni i niezli w destrukcji ale w ofensywie zdecydowanie brakuje im kreatywności a ta jest niezbędna zeby skutecznie grac atakiem pozycyjnym. W osatnim meczu z Rapidem na wlasnym terenie Villa strzelila dwa gole ale dzisiaj zmierzy sie ze zdecydowanie lepsza defensywa i powtorzyc ten wyczyn nie bedzie latwo. Fulham w spotkaniu z Chelsea praktycznie nie stworzylo sytuacji bramkowych, dzisiaj az tak zle byc nie powinno ale i tak bardzo prawopodobne jest, ze Fulham ponownie nie zdobedzie bramki.

Normalnie takie typy gram dopiero po zobaczeniu skladów obu druzyn ale z wiadomych przyczyn na tym forum nie bede podawal typu 10 min przed rozpoczeciem meczu.

Oprócz tego wygrac powinny Man City i Everton.
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Może komuś się przyda:
Possible starting XIs
Aston Villa: Friedel, Beye, Cuellar, Davies, Warnock, Milner, Sidwell, Petrov, A. Young, Agbonlahor, Carew.
Fulham: Schwarzer, Pantsil, Hughes, Hangeland, Konchesky, Gera, Murphy, Etuhu, Duff, Dempsey, Zamora.

(sky sports)
 
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
Moze to co mowisz sie sprawdzi ale jednak bramki i tak będa. Fulham najprawdopodobniej strzeli, z Chelsea sie nie przemeczali, z Amkarem takze zalezalo im tylko na awansie, i pozowlili sobie na slaba gre oddajac 1 strzal w przeciagu calego meczu, tak wiec nie sadze zeby 3 raz z rzedu grali tak slabo w ataku i dzisiaj cos soba zaprezentuja w ofensywie. Z Aston Villa powinni miec latwiej niz z Chelsea i napewno nie beda sie tak oszczedzac takze mysle ze strzela gola. Kazdy jak narazie z Aston Villa strzelal do tej pory bramki. Moj typ - Fulham strzeli 1.56.
Portsmouth - Man City over 2.5 1.92
Tutaj chcialbym zobaczyc City wkoncu tracace bramke, bo ich obrona mimo ze jest lepsza niz w poprzednim sezonie niekiedy ma wiele szczescia. Pompy beda szukac bramki ale czy ja znajda majac tylko Krancjara w ataku.. Samo City moze przesądzic o overze strzelajac sobie 3 bramki. Solidny kurs jak na mecz w ktorym gra usposobiony ofensywnie Man City. Spodziewam sie szybkiej bramki ktora rozkreci mecz.
Everton FC - Wigan Athletic under 1.5 2.93
Tutaj to dopiero bedzie strzelanina ze ho ho. Z taka forma chyba obie druzyny beda baly wyjsc sie na boisko a co juz pomyslec o strzelaniu bramek.
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Ja już wczoraj zagrałem:
Aston Villa -0.5 Asian Handicap, bet 365, 1.850, 3j.✅
Aston Villa -1.0 Asian Handicap, bet 365, 2,550, 3j.
✅
Naprawdę wierzę, że gospodarze się dzisiaj przełamią i wygrają drugi mecz ligowy pod rząd. Kurs 1.85 dla mnie na granicy opłacalności, dlatego zdecydowałem się podzielić stawkę. Milner, Young i Petrov powinni zagrać parę dobrych piłek napastnikom. Mam nadzieję, że gospodarze szybko strzelą bramkę i będą mogli zagrać upragniony kontratak. Jeżeli tak się nie stanie, to mogą się po prostu &quot;spalić&quot;, bo ich kibice nie należą do najbardziej wyrozumiałych i będą z pewnością wywierać dodatkową presję. Do tego dochodzą mecze obu zespołów w środku tygodnia w pucharch, co powinno się przełożyć na kondycję drużyn, ale nie zapominajmy, że to Premiership, a tutaj gra co trzy dni to normalka, ale mały plusik dodaję gospodarzom, bo nie musieli podróżować. Masakry to może w tym meczu i nie będzie, ale ja trzymam dziś kciuki za Aston Villę!
✅7.2 j.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Co do meczu AV - Fulham to tez mysle, ze bramki beda jednak obu druzynom ciezko bedzie strzelic 2 bramki, Aston Villi dlatego, ze nie lubi grac przeciwko defensywnym druzynom a Fulham dlatego, ze ma problemy w ofensywie. Najbardziej prawdopodobne wydaja mi sie wyniki 1:0, 1:1 i 0:1 dlatego mysle, ze under jest prawdopodobny. Nie jest to jednak jakis super typ, stawka gdzies w granicach 3/10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom