>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premium bet win, potwierdzenie adresu.

D 0

danielwnetrzak

Użytkownik
Witam serdecznie, w dniu 29.10.2015 dokonałem wypłaty na kartę visa pewnej kwoty i odbyło się to bardzo szybko i sprawnie, a dzisiaj próbując dokonać wypłaty na kartę visa (cały czas jedna i ta sama karta) wyskakuje komunikat że muszę potwierdzić adres przesyłając jakiś dokument, rachunek, wyciąg z rachunku bankowego itp, moje pytanie czy ktoś z kolegów też miał taką sytuację? , nadmienię jeszcze że dokonując wpłaty w dniu dzisiejszym nikt o potwierdzenie adresu mnie nie pytał. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
 
B 5

bwinplayer

Użytkownik
Pewnie juz nieaktualne bo wypłaciłes ale odpowiem moze ktos skorzysta.
To normalne ze zapytali o potwierdzenie adresu.
Tez tak mialem pomimo tego ze juz wczesniej robilem wypłaty gzie musialem odblokowac poprzez wyslanie skanu dokumentu. Wyslalem paszpoInna sprawa ze jak zapytali o potweirdzenie adresu to mialem problem bo podalem im troche nie dokłądny zataiłem nr mieszkania . Dlatego na prosbe o potwierdzenie adresu znowu wyslalem ten sam skan paszportu , w ktorym nie ma przeciez adresu , i po kilku godzinach odblokowali wypłate. Mysle ze ktos tam machinalnie podszedł do sprawy i odblokowal.
 
Do góry Bottom