>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Primera Division 2012 Chile

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Już dzisiaj największe derby Chile i prawdopodobnie derby, które zmieściłyby się w pierwszej 5 derbów poza Europą. Wielkie spotkanie pomiędzy Universidad de Chile i Colo Colo. Niestety sytuacja przed tym meczem jest taka, że wyraźnym faworytem tego spotkania są gospodarze i nie ma się czemu dziwić.

Universidad de Chile od przyjścia trenera Jorge Sampaoliego to ekipa z innej planety jeśli chodzi o Chile. Na tą chwilę nie ma po prostu ekipy, która jest im w stanie zagrozić i trzeci tytuł z rzędu to chyba rzecz, która niedługo stanie się faktem. Naprawdę skład, który mają La U zachwyca. Po mimo odejścia Eduardo Vargasa siła ofensywna tak jakby jeszcze się wzmocniła, bo objawieniem jest młody Henriquez, poza tym Junior Fernandes ciągnie grę w ofensywie, a także jest jeszcze wielu super ofensywnych graczy jak Gallegos, Ruidiaz czy Hernandez. Obrona po odejściu Marcosa Gonzaleza dalej spisuję się dobrze. W tym roku La U rozegrali 19 spotkań licząc ligę i Libertadores i ich bilans jest kapitalny: 15-2-2 i bilans bramkowy 45:16. To pokazuje jaką siła dysponują La U. Do tego warto wspomnieć, że u siebie rozegrali 10 spotkań i tylko jedno zremisowali, a reszta to wygrane.

Colo Colo po słabym poprzednim sezonie postanowiło się wzmocnić i przy braku zaangażowania w Libertadores wydawało się, że mogą powalczyć o odzyskanie prymatu w Chile i o zdobycie 30 tytułu. Jednak ich wyniki to tragedia, bo po 13 kolejkach mają na swoim koncie jedynie 17pkt czyli dokładnie połowę tego co zdobył Universidad de Chile... Ale czy skład jest słaby? No nie powiedziałbym, bo przecież posiadanie takich zawodników jak Paredes, Olivi, Wilchez, Munoz czy Millar to obliguję do dobrej gry ofensywnej, a tym czasem strzelili jedynie 17 goli, co jak na ligę chlijską jest wynikiem miernym i daje im to dopiero 14 miejsce pod względem ataku. Wydawać by się mogło, że Apertura dla nich przegrana ale pamiętajmy, że w Chile są play-offy więc warto walczyć o zajęcie przynajmniej 8 miejsca, bo to dałoby im grę w play-offach i to najprawdopodobniej właśnie z Universidad de Chile.

Niby przewaga La U nad pozostałymi rywalami wydaje się duża ale o odpuszczaniu meczu derbowego nie może być mowy, bo dla kibiców to najważniejsze spotkania w sezonie więc walka musi tutaj być. La U swoje spotkanie w Libertadores grają dopiero w czwartek wieczorem w Quito więc będzie czas na odpoczynek, zatem moim zdaniem dzisiaj poradzą sobie ze słabym w tym roku Colo Colo, a kurs na La U mamy tak &quot;duży&quot; że chyba już nie dostaniemy na nich w tym sezonie, przynajmniej u siebie.

Universidad de Chile: Jhonny Herrera; O.Gonzalez, Alberto Acevedo, Jose Rojas; Matias Rodriguez, Marcelo Diaz, Charles Aranguiz, Eugenio Mena, Gustavo Lorenzzetii; Hernandez, Henriquez, Gallegos

Colo Colo: Francisco Prieto, José Pedro Fuenzalida, Pablo Contreras, Christián Vilches, Leandro Delgado, Gonzalo Fierro, Rafael Caroca, Rodrigo Millar, Lucas Wilchez, Mauro Olivi y Esteban Paredes

Universidad de Chile @ 1,80 Unibet✅5:0
po prostu miazga
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
asator 33

asator

Użytkownik
vs.
Dzisiaj o 18.30 czasu polskiego Union Espanola podejmie na własnym boisku Municipal Iquique. Jest to mecz drużyn z górnej części tabeli. Union w lidze chilijskiej zajmuje piąte miejsce i traci cztery punkty do &quot;Smoków&quot;, którzy plasują się na trzeciej lokacie. Kilka dni temu gospodarze po walecznej walce, musieli uznać wyższość Boca Juniors w fazie playoff CL. Dzisiaj natomiast przychodzi ważny mecz z drużyną Municipal, która w ostatnim czasie notuje bardzo dobre wyniki (4 zwycięstwa i remis). W 4 ostatnich meczach między tymi drużynami padało mnóstwo bramek i za każdym razem wygrywał Union. Goście nie mają aż tak mocnych atutów, jak ich rywale, dlatego od początku meczu nastawią się na kontrataki lub stałe fragmenty gry, w których będą szukać swojego szczęścia. Warto wspomnieć także o tym, iż Minicipal w tym sezonie jeszcze nie doznał goryczy porażki grając na wyjeździe (3 wygrane, 4 remisy). Jednak nic nie trwa wiecznie i dzisiaj wieczorem nie sprostają wyzwaniu. Union Espanola podrażniona odpadnięciem z CL będzie chciało za wszelką cenę wygrać spotkanie i w jakimś stopniu zrekompensować ostatnią porażkę swoim fanom. Spodziewam się, iż w tym meczu padnie kilka bramek, dlatego jeżeli ktoś boi się grać czystą jedynką na gospodarzy, niech zainteresuje się bramkowym overem.
Typ: Union Espanola 1,70 ⛔ // over 2,5 1,55 ✅ via Tobet

kapszti// Na przyszłość prośbę mam o mniejsze herby, żeby to lepiej dla oka wyglądało.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Deportes Iquique vs. Unión San Felipe
Gospodarze to dla mnie objawienie sezonu jak na razie radzą sobie świetnie ,3 miejsce w lidze ? kto by się spodziewał przed sezonem.Wygląda to bardzo dobrze w ofensywie podoba mi się ich gra ,strzelają sporo niemalże w każdym meczu średnia goli na mecz to ponad 2.44 ,przyjdzie im się zmierzyć ze słabym Unionem ,który w obronie nie grzeszy skutecznością obie drużyny dzieli 19pkt i 14miejsc w tabeli ,jednak faktem jest to ,że te ekipy skazane z góry na porażkę w Chile walczą na tyle ile mogą Union na wyjazdach większość meczy przegrywa jeszcze nie wygrali ani jednego meczu średnia goli ich na mecz 1.75 zbliżamy się do półmetka sezonu regularnego ,więc obie ekipy będą chciały bardziej poprawić swoje miejsce w tabeli Deportes traci 3pkt do 2 miejsca i 5 pkt do pierwszego ,Union jest przed ostatni 3pkt dzielą ich od 15miejsca .Deportes zapewne będzie chciało sobie poprawić dorobek ,a najlepiej właśnie z takimi drużynami ,a Union będzie się starał o pkt myślę ,że bramkę są w stanie strzelić ,według mnie kurs na over 2.5 jest bardzo ładny i warto go pograć ,jakieś 2-1 widzę ;)
Typ:
over 2.5 1.75 bet365✅ 4-1
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
O&#39;Higgins vs. Unión Española
Ciekawy mecz w Chile,rewelacja Apertury O&#39;Higgins zmierzy się z zawsze groźnym Unionem ,o ile w pierwszym meczu wpadła jedna bramka ,o tyle myślę że w drugim obejrzymy ich więcej bo to właśnie O&#39;Higgins u siebie gra bajecznie ,bardzo skutecznie sporo strzelają oczywiście chwalę ich ofensywę bo defensywa popełnia błędy ale chłopaki z ataku strzelają więcej od rywali;) Union na wyjazdach traci na wartości ale jest bardzo groźny ,szybkość daję im sporą przewagę nad rywalami.O&#39;Higgins u siebie ma w 8 meczach strzelonych 17 bramek i straconych 7, Espanola na wyjazdach ma na 8 spotkań wyjazdowych 13 strzelonych ,12 straconych.Kolejnym faktem jest to że gospodarze muszą się rzucić do ataku żeby odrobić pierwsze spotkanie a kontry dla gości to chleb powszedni.U gości najlepszy strzelec Apertury E.Herrera 10 trafień ,u gospodarzy E.Gutierrez 8 bramek na 17 spotkań i to właśnie na nich liczę .Średnia goli na mecz gospodarzy to :2.71 ,natomiast gości :3.88 (najlepszy wynik w lidze). Półfinały play offfów nie ma szans na odpuszczanie. Wszystko skłania mnie do zagrania overa a kurs nie najgorszy.

Typ:
over 2.5 1.65 Bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Universidad de Chile-Colo Colo 1 @ 1,65 Bet365✅4:0
Dzisiaj rewanż w drugim półfinale Apertury w Chile i mamy klasyk kolejny La U vs Los Albos. Faworytem tej pary oczywiście jest aktualny mistrz kraju czyli Universidad de Chile ale w pierwszym meczu przegrali 2:0 na Monumental. Dzisiaj jednak już nie muszą zaprzątać sobie głowy Libertadores, bo właśnie z niego odpadli... Jeśli chodzi o zmiany w składzie, to zabraknie dzisiaj dwóch kontuzjowanych obrońców czyli O.Gonzaleza i Acevedo, a ich miejsce zajmą Magalhaes i Cereceda ale to nie będzie najważniejsza formacja, gdyż goście będą bez swojego najlepszego napastnika czyli Estebana Paredesa, który tydzień temu strzelił gola ale dostał także czerwoną kartkę. Najważniejszy będzie atak, gdzie miejsce Castro zajmie Raul Ruidiaz i w mojej ocenie jest to dobry ruch. La U co prawda w 3 ostatnich spotkaniach nie strzelali bramek ale pamiętajmy, że Boca to nie jest naprawdę mocna ekipa i po mimo tego, że nic nie strzelili, to chociażby u siebie stworzyli sobie sporo okazji ale nic nie wpadło. Dzisiaj liczę nawet na minimalne zwycięstwo ale pamiętajmy, że La U ma do odrobienia 2 gole więc muszą wygrać wyżej. Czy wygrają? Tego jestem pewien w 85%, natomiast czy awansują? Tutaj daje im jakieś 35%. Ja tam im kibicuję, gdyż szkoda by było, żeby taka ekipa nie zagrała w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Universidad Catolica - Union Espanola
Najciekawsze spotkanie w tej kolejce chilijskiej Pirmera Division.Naprzeciw sobie staną dwie bardzo ofensywne drużyny ,czołówka w kraju.Catolica u siebie strzela bardzo dużo bramek ,grają finezyjny futbol ładny dla oka to samo tyczy się ich rywali .Catolica w dotychczasowych kolejkach a było ich cztery strzeliła 6 bramek i straciła 6,Espanola zaczęła z grubej rury i strzeliła 10 bramek ,straciła 7 .W drużynie gości wyróżnia się P Rubio 4 bramki/4 mecze i S Jaimie 3 bramki/4mecze u gospodarzy najwięcej bramek ma Rios 2 trafienia.Tak więc obie drużyny w ofensywie dają z siebie wszystko przy czym często zapominają o obronie ,jeśli skuteczność dopiszę 3 bramki powinno wpaść bez problemu ,a kurs bardzo ładny.Gospodarze są po ciężkim meczu w Copa Sudamericana ale wątpię tutaj w jakiekolwiek odpuszczanie ,bardziej to może wpłynąć na ich brak sił w końcówce meczu co goście powinni wykorzystać.
Typ:
over 2.5 1.73 Pinnacle⛔
Union Espanola gol przed 57:00min 1.83 bet365⛔
oj złe typy na to spotkanie jednak
1-1
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Chile I liga, niższe ligi oraz puchar
Spotkanie: Audax Italiano – Deportem Iquique
Typ: 1
Kurs: 1.63
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 6 kolejki Chilijskiej Premier Dywizji w którym to zmierzą się zajmujący obecnie pozycję wice lidera ekipa Audax Italiano z 15 Deportes Iquique. Gospodarze tego spotkania w niedawno rozpoczętym sezonie mają za sobą 2 pojedynki na własnym terenie w których to zdołali 2x odnieść zwycięstw zdobywając przy tym 6 bramek nie tracą żadnej. Goście natomiast rozegrali do tej pory 2 pojedynki na wyjeździe gdzie nie zdołali jeszcze zdobyć ligowych punktów strzelając przy tym 1 bramkę a stracili aż 9! Patrząc na historię ostatnich 2 pojedynków po między w/w zespołami rozegranymi na ternie Audax 2x zwyciężyli gospodarze a patrząc na ostatnie osiągnięcia kolejno gospodarzy u siebie oraz gości na wyjeździe pobieram tutaj 1.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Colo Colo -Santiago Wanderers
Gospodarze to już nie ta ekipa co kiedyś gdzie strzelała po parę bramek i nic nie traciła ,teraz bramki tracą nawet i ze słabeuszami obrona ,w każdym z 5meczy strzelali i tracili bramki .Ofensywnie wygląda to już lepiej niż defensywnie choć notują same remisy ,ale u siebie to dalej groźny zespół w Chile .Obie ekipy na razie radzą sobie słabo Colo Colo tylko jedno spotkanie wygrane ,Santiago w ogóle .W Chile takie serie nie trwają długo z własnych obserwacji to wywnioskowałem ,ale głównie chodzi mi o typ na over 2.5 bo naprawdę kuriozalne bramki wpadają przy tak nie ogarniętej defensywie głównie gości .Do tego obie ekipy w meczach między sobą lubią postrzelać .Ja tutaj liczę na ostrą wymianę .
Typ :
Over 2.5 1.60 bet365⛔
+ typ z bet365 który wpadł w oko suma minut w których padły gole :
powyżej 160min 2.10 bet365
⛔
Colo Colo najwięcej bramek strzela w przedziale czasowym 45-60 i 75-90
Santiago 30-45 i 75-90
trzy bramki tutaj bez problemu powinny wpaść czuję ,w końcówce ich zawsze w Chile pada dużo
\
co za pech mnie prześladuje nie dość że masa sytuacji nie wykorzystanych,to do tego niestrzelony karny w sytuacji kuriozalnej wykonane zostały 3 zmiany i bramkarz Colo Colo czerwona ,wchodzi piłkarz z pola i karnego paruje na słupek :roll:
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
La Serena-Colo Colo
To co zobaczyłem w ostatnim meczu Colo Colo to mnie przeraziło ,w obronie tyle błędów że głowa mała ,ale fakt jest taki ,że Santiago to w ofensywie impotencja była w tamtym spotkaniu ,ten karny jeszcze na dodatek mnie podłamał.La Serena nie jest taka słaba jakby się miało wydawać ,u siebie jakoś tam jeszcze przędą ,gorzej z wyjazdami .Colo Colo osłabione w ostatnim meczu czerwone kartki dostali bramkarz Vega i Contreas więc i problemy w obronie większe są .Jedynie ratunkiem Colo Colo jest Munoz który strzela bramki jak natchniony.Idę za ciosem bo ostatnie 4 typy z Chile zakończyły się pechowo ;) dziś seria ta się skończy:cool:
Typy:
over 2.5 1.80 bet365⛔
La Serena gol przed 54:00min 1,83 bet365✅
gol przed 27:00 min 1.83 bet365 ✅
znowu mały niesmak =karny nie strzelony
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Rangers - Audax
Sytuacja podoba trochu jak w meczu w lidze meksykańskiej, którą zresztą opisałem w dziale. Rangers jeszcze u siebie nic nie stracili i są w tym momencie jedyną drużyną, która ma czyste konto od początku sezonu. Trzeba powiedzieć, że to nie często się zdarza, zwłaszcza jak na tą ligę. Czwarty raz na zero z tyłu ? Nie sądzę, ponieważ na przeciw nich staje dość bramkostrzelna drużyna. Chile jest troszkę nieprzewidywalna ostatnimi czasy, ale tutaj myślę, że się nie zawiodę. Tak jak wspomniałem wyżej gospodarze nie stracili bramki przed własną publicznością, a strzelili ich aż siedem. Najgorzej dostało się Deportes Iquique, które przegrało aż 5-0. Defensywa ostatnio popełnia błędy co było widać w mecz z Palestino, który zresztą przegrali 4-1. Wiadomo, że wyjazd, ale jednak zbyt dużo im wpakowali. Ofensywa mają mocną z Caraglio, Gomezem czy również bramkostrzelnym Reynero.
Audax często strzela, ale równie często traci i to dużo. Tylko jeden mecz zakończony wynikiem underowym, zresztą 0-0. Potrafili strzelić La U to i zdołają wcisnąć coś Rangers. W ataku słabo nie wyglądają, bo są w czołówce ligi, jeśli bierzemy takie statystki do podglądu. Saez, Rodriguez i Canuhe są odpowiedzialni za strzelanie i to im wychodzi dobrze. Obrona nie najlepsza, ale co dobrego można się spodziewać od 21,22-latkach.
Co prawda h2h jest negatywne dla tego typu, ale jednak te statystyki nie zawsze współgrają. Gram tutaj bts, ale uważam również, że może być to też spotkanie overowe. Kurs może i niski, ale uważam, że adekwatny do ryzyka.
BTS @ 1,57 Bet365 ⛔
//sędziowie to porażka, mnóstwo błędów, do tego odgwizdany spalony, którego nie było, a właśnie w tej akcji Audax strzelił bramkę... potem jeszcze mieli poprzeczkę i parę fajnych akcji, ale nic nie wpadło, szkoda..
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Universidad de Chile-O&#39;Higgins

Ciekawie zapowiada nam się dzisiejszy zaległy mecz w Chile. Na przeciw siebie staną drużyny, które spotkały się nie dawno w finale Apertury i wtedy w dwumeczu po karnych lepsi byli La U. Tak więc można się spodziewać, że O&#39;Higgins pała chęcią zemsty. Do tego sprzedali właśnie do La U, Enzo Gutierreza. Teraz w ataku szaleje Wenezuelczyk, Ricardo Blanco(4 gole). La U u siebie to mocno ofensywna drużyna, która zapewne będzie atakować na całego, a przy tym przecież mogą dostać jakąś głupią kontrę, więc moim zdaniem tutaj bts całkiem dobrze wygląda.

BTS @ 1,57 Bwin✅
 
F 11

fenzo

Użytkownik
U. De Chile - O&#39;Higgins 1:1
Gospodarze na początku sezonu dosyć overowo 5:1 i tylko 1 spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. W każdym innym strzelali oraz tracili, a w ostatnim padł wynik 5:2 w plecy. Goście minimalnie na over 4:3 i również w 5 ostatnich spotkaniach tracili przynajmniej jedną bramkę, jednak 2 ostatnie spotkania to undery 2x 1:0. Historia przemawia za overem tak jak m.in. 5 poprzednich spotkań gdzie padały przynajmniej 3 bramki.
OVER 2,5 1,57
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Colo Colo - Palestino (Chile Cup)
Over 2.5 gola
1.70
Pinnacle

✅ 3:0

W pucharze krajowym w Chile zmierzy się ze sobą Colo Colo i Palestino. Obie druzyny rywalizują w grupie 5. Gospodarze mają za sobą dopiero 1 mecz w pucharze (zakończony wynikiem 4:0). Goście rozegrali już w swojej grupie 3 mecze (wyniki 4:2, 4:2 i 3:2). Jak widać w meczach pucharowych obie drużyny graja ofensywnie i w meczach z ich udziałem nie brakuje bramek. Dzisiaj moim zdaniem będzie podobnie. Jesli chodzi o bezpośrednie spotkania między Colo Colo, a Palestiono to kończyły się one ostatnio wyni8kami: 3;0, 1:0, 3:1, 3:0, 2:1, 3:0, 2:1. Jak widać większość z nich to over 2.5 gola. Dzisiaj stawiam 3:1 dla gospodarzy.

Stawka: 10j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mateo_19 16

mateo_19

Użytkownik
CHILE: Primera División
Union Espanola-Cobreloa 2:1 ✅
Typ: 1 (1,55 – Sts)

Espanola musi dziś wygrać, jeśli chcą grać w play off (top 8), obecnie są na 9 pozycji, jeśli dziś uda im się uzyskać trzy oczka będą na 7 miejscu, i osiągną swój cel. Wystarczy dziś wygrać! Trzynasta Cobreloa ma minimalny szansę na play off, mało kto w zespole w to wierzy. Dodatkowo mają dziś duże problemy w drużynie przed tym meczem, wielu kontuzjowanych graczy: Palos ( pierwszy bramkarz 30/0), Contrenas (drugi bramkarz 6/0), B.Gonzales (DF 10/0), Perez (MF 10/1), Gracian (MF 8/2) i napastnik Pol (12/2). inny napastnik Diaz (att 13/1) jest zawieszony. Dla Cobreloa ważniejszy jest teraz puchar który grają za cztery dni , prawdopodobnie trener dokona rotacji w zespole.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Colo Colo - U. Espanola
Typ: over 2.5 gola
1.55
Betsafe

Analiza:
Ten kto widział ostatnie mecze Espanoli zgodzi się ze mną, że zespół ten jest w kapitalnej formie.Pierwszy mecz półfinałowy z Colo Colo potwierdził, że wyeliminowanie U. De Chile i upokorzenie go na własnym boisku nie było przypadkiem.Typ na over warunkuje głównie formą Espanoli jak i bardzo ofensywną grą Colo Colo na własnym boisku.Dodatkowo Colo Colo musi odrabiać straty z pierwszego meczu miedzy tymi zespołami, który przegrała 1:3.Spodziewam się otwartego spotkania i dużej ilości bramek.
⛔0:2 mnóstwo sytuacji niestety duża nieskuteczność, za to kapitalna forma Espanoli się potwierdziła;)
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Popieram typ powyżej i myślę, że są spore szanse powodzenia.
Colo Colo - U.Espanola - over 2.5 gola
@1.48 Marathonbet

W pierwszym meczu U.Espanola wygrało u siebie 3:1. Colo Colo nawet strzeliło pierwsze bramkę, ale ostatecznie to gospodarze zdobyli 3 kolejne gole i dzisiaj zagrają ze sporą zaliczką. U. Espanola w poprzedniej rundzie PO pokonało nie byle kogo, bo U de Chile aż 4:1 i to na ich terenie + 0:0 u siebie. Jeśli chodzi o gości to licząc spotkania w Apertura i Clausura ich średnia bramek na mecz wyniosła aż 3.59 i była to oczywiście najbardziej overowa ekipa sezonu zasadniczego. Colo Colo miało średnią tylko 2.62 gola/mecz. Jeśli chodzi o H2H to ostatnio wyglądało to mniej więcej tak: 3:1,3:0, 4:2, 3:2, 1:2 - 5 ostatnich spotkań w 2011 i 2012 roku. Colo Colo u siebie wystarczy, że wygra 2:0, ale nie sądzę żeby goście łatwo się poddali. W końcu grają o finał.

Przewidywane składy:
Colo Colo: Prieto; Ormeno, Vilches, Mena, Dominguez, Millar, Caroca; Fierro, Vidangossy; Flores, Munoz
Union Espanola:
Eduardo Lobos; Dagoberto Currimilla, Jorge Ampuero, Rafael Olarra, Rodolfo Madrid; Gonzalo Villagra, Diego Scotti, Mauro Díaz; Emiliano Vecchio, Sebastián Jaime, Patricio Rubio

Obie ekipy mają w składzie niesamowite strzelby - 2 najlepszych strzelców sezonu. C. Munoz (37/19) z Colo Colo oraz S. Jaime (37/18) z U. Espanola. Tak więc jest komu dzisiaj strzelać. Stawka jest bardzo duża - bo o finał.
 
slawekq 410

slawekq

Użytkownik
U. Espanola - Huachipato
Typ: U. Espanola
1.80
Sportingbet

Analiza:
Pierwszy meczy finałowy w Chile.Jak dla mnie, patrząc na ostatnie wyniki oraz formę na boisku, Espanola jest zdecydowanym faworytem.W ćwierćfinale i półfinale praktycznie zdemolowała bardo silne U. de Chile oraz Colo Colo.Co do samej gry zespołu to naprawdę nie jestem w stanie wymienić jakichkolwiek słabych stron patrząc przez pryzmat ostatnich spotkań.Myślę, że na fali ostatnich zwycięstw Espanola również pokona swojego kolejnego rywala.
PS. Kursy już spadają na Espanole
✅3:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom