>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[PROBLEM] Nie działa live

malina_bb 1

malina_bb

Użytkownik
Witam was, mam problem - otóż na Bwin gdy włączam zakłady live, ścina mi się przy 31% i pisze ze nieudano połączyć się z serwerem(komunikat po angielsku). Próbowałem na Chrome i na IE - w obu przypadkach kicha. Miał ktoś do czynienia z tym problemem albo ktoś wie co poradzić?
 
favago 69

favago

Użytkownik
1. Sprawdź, czy masz otwarte poniższe porty:

Porty 443 i 80 dla strony WWW (protokół https)
Porty 8080 (kod Java, HTTP) i 1935 (RTMP) dla czatu w portalu zakładów live
Port 1935 (RTMP) dla funkcji video portalu live
2. Sprawdź, czy masz włączone cookies. Nie zaszkodzi także ich wyczyszczenie.

3. Sprawdź wersję flasha. Musi być w wersji 9 lub nowszej.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Potwierdzam, jest jakiś problem z live, aż dziwne że nikt o tym nie pisze. Ja także nie mogę włączyć, co ciekawe jak jestem wylogowany wszystko działa jak należy, jak już się zaloguje i załaduje live wyskakuje mi &quot;No connection The connection to the server failed. Please try again later.&quot;
 
M 3

meliamne

Użytkownik
No super, wpłacam sobie kasę i lipa... Dziwne, jesteś zalogowany nie działa nie jesteś zalogowany działa. Czyli mi osobiście wydaje się że wina nie leży po stronie bwin, tylko nasi &quot;kochani&quot; politycy coś knocą. Chociaż z drugiej strony, normalne zakłady można wnosić. Dziwne, napisałem już do bwin i czekam na odpowiedź.
 
Z 0

zachary13

Użytkownik
Bwin odpowiedział w e-mailu, iż są świadomi generalnego problemu z zakładami live i już pracują nad rozwiązanie owej kwestii. W zasadzie jedno zdanie, zero konkretów.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
U mnie jest podobnie dzisiaj. Łaczy mi sie do końca, wchodzi dane zdarzenie i po chwili występuje blad z połaczeniem. To pewnie cos u nich:/
 
M 3

meliamne

Użytkownik
Prosty mi to nic nie dało, ale jestem zdenerwowany tym że grać na live nie mogę grać.
Pewnie z tym nic nie zrobią i zablokowali dla Polaków, no bo kurde nie jesteś zalogowany działa jesteś nie działa. No i jeszcze ten komunikat:
&quot;Strony serwisu w języku polskim są skierowane wyłącznie do osób, które chcą skorzystać z naszych usług w języku polskim poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej&quot;
Dobra, przed sekundą dostałem meila:
Uprzejmie informujemy, że jesteśmy świadomi, iż występuje generalny problem związany z zakładami live.
Pragniemy zapewnić, że Dział Techniczny pracuje nad jak najszybszym przywróceniem prawidłowego funkcjonowania systemu.
Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.
 
Do góry Bottom