>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

problem w wypłatą

lemar 75

lemar

Użytkownik
Jestem w Irlandii w delegacji. Pracuję tutaj. Zapytałem się na czacie Pana Bartka z WH czy mogę grać za granicą ze swojego konta.Odpwiedz była ze oczywiscie nie ma najmniejszego problemu. Rozmowe na czacie mam zapisana. Zmienne Ip wiaze sie z praca ktora teraz wykonuje.Musze przesylac dokumenty tunnelem szyfrowanym do Polski. Jedno jest pewne ze z mojego i irlandzkiego IP i polskiego IP nikt inny sie nie logował. Poza tym o dokumenty do weryfikacji zostałem poproszony będąc w Polsce po wygraniu bonusa i kiedy to logowałem się z tylko z jednego polskiego IP ( zewnętrzne , należące tylko do mnie )
Pozdrawiam
Ogólnie to żeby nie wyszło,że prowadzę jakąś wojnę przeciwko WH. Po prostu chcę, żeby inni rejestrujący się pierwszy raz wiedzieli jakie mogą wyniknąć problemy.I nie koniecznie trzeba mieć dwa konta i podejrzane IP. Dodatkowo od użytkownika William Hill z tego forum otrzymałem pomoc w tej sprawie oraz darmowe free bety zdeponowane na moim koncie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ok, rozumiem. Jednak pewnie przyznasz, że nie jest to standardowa sytuacja, gdy gracz cały czas używa podobnego IP i to tylko polskiego. Inne firmy też reagują na podobne zjawiska, że gracz zarejestrował się z Polski, a gra z innego kraju. Były takie przypadki opisywane na forum. Jednakże wystarczy krótkie uzasadnienie drogą mailową i jest ok. WilliamHill podchodzi najwyraźniej inaczej do tego typu zjawisk.
Chcę po prostu uspokoić graczy, którzy logują się tylko z polskiego IP, że nie muszą się martwić o dodatkową weryfikację.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Wszytko się zgadza poza tym ze o weryfikacje dodatkową ( notarialną ) zostałem poproszony będąc w Polsce , mając jedno konto i logując się tylko z jednego IP ????
Myślę ze nie ma co dalej ciągnąc tematu. Liczę,że uda mi się w koncu doprowadzić ta weryfikacje do końca. A pozatym free beety na 50euro w pelni pokryły koszty które z nią poniosłem. Jeszcze raz dzięki dla użytkownika William Hill.
Pozdrawiam serdecznie.
 
P 0

piterqaz

Użytkownik
Też mnie spotkała nieprzyjemna konieczność wysyłania dowodu i rachunku potwierdzonych notarialnie na Gibraltar. Skan dowodu wysłałem, wpłatę i próbę wypłaty dokonywałem przez skrilla. Powitalnego freebeta nie wygrałem, a teraz jeszcze muszę się wykosztować.
 
L 0

lukaszimon

Użytkownik
Witam.
Widzę, że niektórzy wcześniej mieli podobny problem, więc postanowiłem napisać tutaj, bo jestem lekko poirytowany..
W tym miesiącu zarejestrowałem się z promocyjnego linku, z 25 funtów ugrałem 75.
Przed wypłata zostałem poproszony o wysłanie skanu id na maila.
Po dwóch dniach dostałem maila i informacje, ze konto zostało zweryfikowane.
Zleciłem wypłate, a teraz wchodze na skrzynke email, otwieram od nich nowa wiadomosc i informacje, ze mam im wyslac notarialnie potwierdzone dokumenty i moze to trwac od 2-3 tygodni.
No chyba jakis smiech na sali! Pierwszy raz spotkałem sie z czyms takim.
Co mam zrobic w tym wypadku??? Dlaczego mam placic za jakies notarialne potwierdzenia??!!
 
Do góry Bottom