>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem wypłata z karty MB

L 27

ljuboja

Użytkownik
Witam
Dziś próbowałem wypłacić z karty moneybookers(master card) z bankomatu srodki w 3 bankomatakch transakacja nie udana a pieniądze na koncie są próbowałem różne kwoty to samo miał ktoś taki problem dziś?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja raz tak miałem, że otrzymałem kasę od bukmachera na MB, jednak na konto moneybookers się nie logowałem. Wyskoczyła mi informacja, że operacja nie może być zrealizowana. Prawdopodobnie po otrzymaniu pieniędzy na mb należy się na konto zalogować (wówczas odbywa się coś w rodzaju odblokowania środków).
Jeśli do 14 dni (po otrzymaniu pieniędzy) nie zalogujemy się na konto to otrzymana kwota wraca do nadawcy. Miałem taki przypadek.
Może u Ciebie jest podobnie. Inny powód to niepoprawny pin bądź nieaktywna kart MasterCard.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mackso 10

mackso

Użytkownik
Dzisiaj też moja karta zastrajkowała.
Nie można wykonać płatności w sklepie, nie można wypłacić kasy z bankomatu.
Kartę mam już bardzo długo i nigdy nie było problemu, kasa jest, pin ok...
 
waska 131

waska

Użytkownik
U mnie to samo , nie moge zapłacic w sklepie i wypłacić z bankomatu, środki mam na koncie , wiec wyglada to na jakis błąd ze strony moneybookers
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Właśnie jestem po rozmowie z Moneybookers Mają problemy z kartą Master card i do 24h powinni rozwiązać problem.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Ja raz tak miałem, że otrzymałem kasę od bukmachera na MB, jednak na konto moneybookers się nie logowałem. Wyskoczyła mi informacja, że operacja nie może być zrealizowana. Prawdopodobnie po otrzymaniu pieniędzy na mb należy się na konto zalogować (wówczas odbywa się coś w rodzaju odblokowania środków).
Jeśli do 14 dni (po otrzymaniu pieniędzy) nie zalogujemy się na konto to otrzymana kwota wraca do nadawcy. Miałem taki przypadek.
Może u Ciebie jest podobnie. Inny powód to niepoprawny pin bądź nieaktywna kart MasterCard.
Pozdrawiam
dzięki za te informację nie wiedziałem o tym iż trzeba się zalogować na konto.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Widocznie znowu mają jakieś problemy, dzisiaj chciałem wypłacić kase z Moneybookers, w dwóch bankomatach komunikat: skontaktuj się z wydawcą karty.....
Karta na koncie jest aktywna.
 
B 0

barjed

Użytkownik
Witam
pobrało Tobie coś z konta jak dziś wypłacałeś bo mi 13,03zł i też nic nie wypłaciłem, był napis w bankomacie: karta nieważna
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
pobrało Tobie coś z konta jak dziś wypłacałeś bo mi coś 13zł i też nic nie wypłaciłem, był napis: karta nieważna
nie pobrało mi nic.
Próbowałem też przed chwilą doładować tel przez neta płacą kartą z MB, próbowałem do buka wpłacić w ten sposób, cały czas brak autoryzacji, na koncie MB karta aktywna, i mogę normalnie kase przelewać.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
To ja też powiem, że 10 minut temu nie udało mi się wypłacić kartą z 2 różnych bankomatów. Na koncie wszystko jest ok, pieniądze są, karta aktywna, a komunikat w bankomacie mnie rozwalił: &quot;Karta nie istnieje&quot;. Mam nadzieje\ę, że wkrótce rozwiążą ten problem.

Jesli ktoś z was wie coś bliżej na ten temat, np. kiedy mają to naprawić to niech da znać ????
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Mi też dzisiaj odrzuciło płatność a kasa na koncie jest.
Napisałem reklamacje,ale poziom obsługi klienta i czas odpowiedzi w Skrill Moneybookers jest na poziomie czasów komuny.
Jak by ktoś z Was coś wiedział bardziej szczegółowo to niech da znać tutaj,bo jest wkurwiające,żeby nie mieć dostępu do własnych pieniędzy.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Powiem, tyle że jakieś 20 minut temu udało mi się dokonać wypłaty, więc prawdopodobnie problemy zostały już zażegnane. Jeśli ta informacja może okazać się przydatna to korzystałem z bankomatu Euronetu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
NETELLER members are now able to use their Net+ cards to make purchases. We regret any inconvenience. ^HC

Informacja z profilu Neteller z Facebooka. Prawdopodobnie działają już karty mastercard
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Drodzy Panowie wypłacał ktoś dzisiaj kartą z bankomatu?Bo ja dzisiaj próbowałem z 3 różnych i wyskakuje komunikat podobny do tego w/w przez was sprzed paru dni.Co ciekawe wczoraj przed 20 normalnie zapłaciłem kartą w sklepie.Też ma ktoś z was podobny problem?
 
Do góry Bottom