>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z begtgun - ip

J 0

jacquer

Użytkownik
Witam,

mam taka sytuacje ze zarejestrowalem sie jakies 2 miesiace temu na betgunie, po czym pogralem chwile i jednak wtopilem cala kase razem z bonusem, pozniej wplacalem z 2,3 razy i tez wtopilem, kilka dni temu natomiast wplacilem i wygralem i zlecilem wyplate. Przy weryfikacji pojawil sie problem - wyslali mi mailem, ze ja lub moj kolega, ktory tez obstawia, logowal sie na swoje konto z mojego kompa lub vice versa.

Poczytalem temat, dotyczacy betway i widze, ze takie walki ze strony niektorych bukmacherow to standard. Co ciekawe, moja sytuacja nie dotyczy kwestii wyplaty bonusa, bo wtopilem go wczesniej, lacznie pewnie gdzies z ponad tysiacem, i teraz gdy chce wyplacic, nie chca sie na to zgodzic. Pewnie jedynie, co mi moga zaoferowac w najlepszej sytuacji, to wyplata depozytu -10% i zamkniecie konta.... no to co w takiej sytuacji ze wczesniejszymi depozytami, skoro to logowanie mialo miejsce gdzies pod koniec lipca i na poczatku sierpnia... tamte zaklady rowniez powinny byc uniewaznione, idac tym tokiem rozumowania - ale jeszcze takiej propozycji mi nie zlozono.

Sprawa jest w toku, bo dopiero zlozylem wyjasnienia i czekam na odpowiedz.
Ale nie licze, ze sprawa rozpatrzona bedzie na moja korzysc. Dlatego mam prosbe, czy moglbys ktos podac nazwe niezaleznej instytucji, do ktorej moglbym zlozyc skarge w mojej sprawie?

dzieki i pozdrawiam
 
M 135

mhm

Użytkownik
wyslij im scan dowodu, niech kumpel wysle im skan swojego i problem sie rozwiaze.
Wielokrotnie logowalem sie na 2 konta ze swojego kompa i u zadnego buka nie mam problemu. W tobet chcieli skany dowodu i od tamtej pory wszystko jest ok.
Konta nie powinna uzywac osoba trzecia w twoim imieniu a jezeli kumpel jest u ciebie (i da sie to udowodnic bo mieszkacie w tym samym miescie) i loguje sie na swoje konto z twojego kompa to nie powinno byc problemu.
 
J 0

jacquer

Użytkownik
Dzieki wielkie za info,
wlasnie sie rozwiazala sytuacja
odjeli mi od calosci depozytu+wygranej kwote bonusu, poniewaz korzystalem z tej promocji, mimo ze przerabalem ten bonus, o 140 bic sie nie bede, zwlaszcza, ze po jezyku jakim sie posluguja, nie moge nic dobrego powiedziec,

no mam kilka kont u roznych bukow, ale pierwszy raz spotykam sie z taka sytuajca, w sumie w porownaniu do innych historii, dotyczaych blokowania konta u tego buka, to nie wyszlo najgorzej...

konto nie jest zablokowane, ale zanim tam cos obstawie, to sie upewnie czy juz mi nie beda potracac kasy, bo masz jak najbardziej racje, ze chodzi o korzystanie z tego samego konta przez kilka osob lub o wyludzanie bonusa,
ale jesli chodzi o kwestie, ze ktos u kogos na kompie chce obstawic na swoim koncie zaklad albo sprawdzic stan konta, i jest to uwazane za probe wyludzenia/oszukania buka, to jest to co najmniej idiotyczne i nieracjonalne, a takie zapisy nawet w najglupszym regulaminie nie powinny sie znajdowac, bo lamia podstawowe prawa swobody obywatelskiej,

W tym wypadku przyznaje sie do winy, jako ze w czasie korzystania z bonusu mialo miejsce to nieszczene logowanie, choc ich uzasadnienie dotyczylo nie czasu, lecz samego faktu korzystania z bonusa, wiec pewnie gdybym za rok chcial wyplacic kase, to samo by mnie spotkalo...

A kasa pojawila sie na MB minute, po otrzymaniu maila. W zasadzie to buk moze ciekawy, ze wzgledu na niektore wysokie kursy, dziecinny, ale szybki i przestronny interfejs, jednakze ten support i z dzialu finansowego i live chat to jakies nieporozumienie. Nie wiem, czy bede tam jeszcze gral, ale moja historia ku przestrodze innym, najlepiej to nie pakowac sie w ten mizerny bonus.

Dla porownania podam, ze moj kumpel na bet365 zlecal wyplate na moim kompie i zadnych problemow nie bylo, i pewnie tak jest z innymi bukami... wiec lepiej lokowac kase u tych z wyzszym ratingiem, niz pozniej stresowac sie ze mozna stracic i wygrana i depozyt. Na szczecie nauczka ta mnie nic nie kosztowala, procz samego bonusa z ktorego korzystalem, ale to nie moje wnoszone srodki byly, wiec pomimo calych niedogodnosci to sytuacja rozwiazala sie pomyslnie.

Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych ????
 
koper 29

koper

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie IP - mój brat ma konto w Bet-at-home w Anglii i z tamtąd się loguje a ja loguje się na jego konto z Polski - czy tak można? Narazie nie wypłacaliśmy wypłaty więc nie wiem? Ale wiem że możemy jednocześnie być zalogowani i skreślać. Napiszcie odpowiedź. Bo skoro przyjmują zakłady to chyba wszystko będzie w porządku przy wypłacie?
 
M 135

mhm

Użytkownik
sprawdz w regulaminie. Np. bet365 na to nie zezwala. Nie mozna udostepniac innym swojego konta, grac moze tylko wlasciciel konta. Nie gralbym bo buk widzi ze raz jest logowanie z UK a raz z PL. Z tego sie nei wytlumaczysz a maja pretekst (chyba ze masz mala kase to nie powinni zamknac bo im sie to nie oplaca).
 
koper 29

koper

Użytkownik
W sumie wpłaciliśmy tam już ponad 100 funtów - no i się martwię że to na darmo - ale z drugiej strony brat był w Polsce - to zatankował konto z Polski - a potem był już w Anglii i tam zatankował - no to jak sądzisz? Ale jak wytłumaczyć dwa logowania jednocześnie na jedno konto? Tutaj opisywana sytuacja to Dwa konta na jednym IP a mój przypadek to jedno konto na dwóch IP. Obecnie na koncie mam 10 GBP muszę ugrac przynajmniej 10+ żeby zlecić wypłatę i się przekonać! Jakby było coś nie tak to powiadomią mnie mejlem?
 
Do góry Bottom