>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

problem z betsson.

cineklodz 0

cineklodz

Użytkownik
Wczoraj przegladajac oferte NFL natknalem sie na ciekawy kurs:

Carolina Panthers - Indianapolis Colts | 2 | kurs 4.00

rzecz jasna zagralem to zdarzenie. rano dostalem maila z informacja, ze zaklad zostanie uniewazniony (policzony po kursie 1.00), bo popelnili blad przy ustalaniu kursow.
czy ktos byl kiedys w podobnej sytuacji?
czy mozna z nimi negocjowac przywrocenie zakladu?
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Raczej nie bardzo ja miałem kilka takich sytłacji z Expektem i ani razu nie wygrałem ale jezeli anulowali to juz nie ma szans jezeli od razu rozliczą na twoją korzysc to raczej kasa jest twoja bo nie odejmom a takto raczej nie ma szans
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
W betway byl blad. Zamiast 2.5 bylo 0.5 po kursie 2.05.
Oczywisice obstawilem, 20 minut przed meczem patrze czy nadal jest taka oferta a tu nagle zaklad na over zawieszony.
Oczywiscie zadnych kuponow nie anulowano ktore zostaly zlozone przed zawieszeniem.

Tylko...;
Skąd ja moge wiedzieć czy jest to pomylka bukmachera ? Zalogowalem sie do betway widze ze jest oferta to ja zlozylem. To ze kurs jets tak wysokito nic mi to nie mowi,
ja tylko skladam zaklad.

Betsson (bo rowniez mialem taki przypadek) rozliczylo KUPON PO MECZU po kursie 1, poniewaz powiedzieli ze zaszla pomylka. (Mozeliwe ze taka pomylka miala miejsce gdyz kursy byly przypisane do Spotkania ale zamiast 2,4 dac na &#39;&#39;1&#39;&#39; dali na &#39;2&#39; ,... na odwrot)
Ale skąd ja moge wiedzec ze jest to blad ? Za kazdym razem mozna wymyslic kiepski blad i anulowac zaklad.
Jak dla mnie oszustwo i tyle, a ich regulamin jest gowno wart, jak zechca to zabiora wam piniadze zrobia co chca.. Za bledy kazdy placi.
 
R 0

radek_bet

Użytkownik
Mam pytanie. Nie wiem dla czego nie mogę się zalogować na Betsson? Jak wpisuje Login i hasło to się ładuje nie chce zalogować. Miał ktoś coś takiego?
 
Do góry Bottom