>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z Betway

O 0

owsian

Użytkownik
Witam szanownych forumowiczów!

Założyłem konto na forum żeby ostrzec wszystkich przed grą u bukmachera BETWAY. Dzisiaj zostałem okradziony przez tą firmę na kwotę w wysokości 1200 PLN.

Oto cała historia:

Betway skusił mnie swoją ofertą darmowego zakładu w wysokości 200 PLN. Założyłem konto i wpłaciłem pieniądze. Wszystko było w porządku, tak jak u innych bukmacherów u których wcześniej grałem (Expekt, BWIN, Betson, bet-at-home). Zgodnie z zasadami zagrałem zakład powyżej kursu 1.7. Zakład okazał się wygrany i darmowy zakład zgodnie z umową dopisany. Darmowy zakład postanowiłem zagrać po wysokim kursie (zaryzykować). Ryzyko się &quot;opłaciło&quot;, bo darmowy zakład został również wygrany. W ten sposób po wpłaceniu 200 PLN i zagraniu dwóch zakładów stan mojego konta wynosił 1400 PLN.
Problemy zaczęły się w momencie kiedy zleciłem wypłatę środków. Konto zostało zablokowane... Nie otrzymałem nawet informacji dlaczego tak się stało i w czym jest problem. Oczywiście skontaktowałem się mailowo z supportem jednak również nie otrzymałem odpowiedzi...
Niespodziewanie otrzymałem wypłatę od firmy BETWAY opiewającą na kwotę 200 PLN (wpłacona kwota). Wydaje się, że jest to zatem bukmacher u którego można tylko przegrywać, bo wygrane nie są wypłacane (przynajmniej w moim przypadku) !!

Zauważyłem, że na stronie dostępny jest czat na żywo z supportem. Skorzystałem z tej opcji i zostałem potraktowany przez tych ludzi dosłownie jak jakiś śmieć. Pani mi wyjaśniła, że konto zostało zablokowane ze względu na punkt regulaminu 1.3.4. Po czym bez żadnych dodatkowych wyjaśnień oznajmiła, że sprawa w tej kwestii jest zamknięta i bezczelnie się rozłączyła.

Punkt 1.3.4. wygląda następująco:

1.3.4 Jeśli którykolwiek z graczy weźmie udział lub zostanie podejrzany o wzięcie udziału w Match Betting lub Arbitrage Betting, będziemy mieć prawo, na podstawie własnej decyzji do wykluczenia go z grona naszych graczy oraz zatrzymania posiadanych środków, z powodu Twojego i/lub wyrejestrowania się oraz wykluczenie Cię i/lub zawieszenie Cie jako gracza na wszystkich stronach należących do nas.

Zostałem zatem oskarżony o granie jakimś system i na tej podstawie zostały mi odebrane moje wygrane.

Jeżeli ktoś miał również taki problem uprzejmie proszę o kontakt.

Ze swojej strony zapewniam, że tej sytuacji tak nie zostawię. Również na innych forach sportowych polskich i zagranicznych (SBR) postaram się ostrzec wszystkich przed oszustami z BETWAY. Również odwołam się do Lotteries and Gaming Authority (na licencji wydanej przez tą organizację działa ów bukmacher). O dalszym postępie tej sprawy będę informował na bieżąco.

Liczę na wsparcie szanownych kolegów.

Pozdrawiam,
Mateusz
 
P 1

premi

Użytkownik
Mam tam konto i jakiś czas temu na polskim forum surbetowym (o co zostałeś oskarżony) pisali o tym punkcie regulaminu u nich (każdy normalny surebetowiec już chyba zrezygnował z gry u nich). Od tamtej pory wypłaciłem wszystko i już tam nie gram (ja gram &quot;arbitrażem&quot; także chyba szybciej bym tą kasę stracił...). Twój przykład pokazuje że nawet nie grający surebety mogą się czuć zagrożeni.
 
W 0

wilhelm

Użytkownik
owsian: napisz dokladnie co obstawiles,kurs,stawka albo jak masz wklej screen kuponu.Zeby bylo jasno.Napewno Ci pomozemy,przynajmniej ja.
 
P 1

premi

Użytkownik
Bez urazy ale nie pomożesz... Taki punkt regulaminu: jeśli kogoś oskarżą o arbitraż to zamykają konto z utratą środków.
 
N 0

norbik

Użytkownik
mam też tam konto od około miesiąca pierwsza wypłata była zrobiona szybko a teraz zaczeły się schody od soboty tj od 4 dni czekam na wypłatę do moneybookers i nic gdybym sam nie spytał na tym ich czacie co się dzieje z moją kasą to podejrzewam że oni by mi nie powiedzieli a sprawa teraz wygląda tak chcą moje dane tj dowód jakiś rachunek z moim imieniem i nazwiskiem oraz adres wysyłam im to już dwa dni po kilka razy dziennie a oni mi odpisują że dziękują za kontakt i proszą o przesłanie danych bo do tej pory nic nie otrzymali poradźcie co zrobic
 
N 0

norbik

Użytkownik
rozmowa bardzo optymistyczna, daje nadzieje pomyslnego zakończenia tej sprawy i jak na razie pokazuje że są tam ludzie różni
 
N 0

norbik

Użytkownik
dzięki panie Marcinie finał zakończony pomyślnie kasa jest na koncie ale jakoś nie mam ochoty na dalsze obstawianie w betway
 
ohyeach 0

ohyeach

Użytkownik
Witam
Też mam problem z betway. Zagrałem u nich tylko dwa typy z czego jeden okazał się trafny i zleciłem wypłatę. Wypłaty nie udało się dokonać ponieważ konto zostało zawieszone. Napisałem maila do supportu i nie dostałem odpowiedzi jak na razie.
Typy które zagrałem były zamieszczone na jednym z forum bukmacherskich. Betway zablokował konta wszystkim użytkownikom tego forum, którzy zagrali te spotkania i niektórym odpisał, że konta z których zakłady zostały zawarte zostały założone przez program &quot;affiliate&quot; a to oczywiście nie jest prawdą i na podstawie art. 1.3.4 regulaminu nasze konta zostały zamknięte oczywiście z konfiskatą środków się na nich znajdujących i decyzja jest nieodwołalna.
Straciłem przez to 200zł własnych pieniędzy + 360zł z wygranej.
Także zostałem pięknie potraktowany przez betway.
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
prosze o podanie loginu na priv.

Jeśli ktoś naprawde nie ma sobie nic do zarzucenia i uważa, że został oszukany zachęcam do odwołania się do odpowiednich instytucji, które mogą taką sprawę obiektywnie rozstrzygnąć.
 
ohyeach 0

ohyeach

Użytkownik
Betway_Team poszło pw
Edit:
I jak tam Betway_Team coś wiadomo jak to wygląda? Jakby co to mogę Ci napisać całą historię tej sytuacji razem z linkami i dowodami jakimi chcesz.
 
ohyeach 0

ohyeach

Użytkownik
Przed chwilką rozmawiałem na livechat z obsługą klienta. Dostałem tylko i wyłącznie taką informację, że konto zostało zamknięte bezpowrotnie i nieodwołalnie. Dostałem taką oto informację &quot;Pańskie konto zostało zmkniete przez dział zajmujący się bezpieczeństwem oraz ryzykiem na podstawie art 1.3.4 Regulaminu Betway.com oraz założenia konta gracza z ramienia fałszywego partnera serwisu.&quot;
Nie za bardzo rozumiem, w końcu zarejestrowałem się na stronie betway i zagrałem zakłady więc zarejestrować się mogłem i różne operacje wykonywać też mogłem ale niestety wypłaty środków już nie mogę zrobić, przecież to jest jawna kpina.

Mam pytanie gdzie mogę to wyżej zgłosić?
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
z informacji jakie uzyskalem uzytkownicy, ktorzy brali w tym udzial (wiecej informacji na konkurencyjnym forum , dlatego linka nie bede wstawial, zeby nie robic reklamy) odzyskaja swoj depozyt poczatkowy , pomniejszony najprawdopodobniej o 10 % kosztow operacyjnych.
 
ohyeach 0

ohyeach

Użytkownik
Rozumiem. Jakbyś jeszcze mógł wytłumaczyć czy tutaj czy na priv dlaczego betway tak postąpił bo to trochę bez sensu. Duża liczba użytkowników tego forum zagrała takie same dwa typy i na pewno betway stracił trochę pieniędzy ale wg nas wszystko powinno być OK. Każdy zarejestrował się z linka podanego na tamtym forum i łatwo nas było wyeliminować. Wg mnie i nie tylko mnie betway po prostu za dużo stracił i teraz broni się jakimiś punktami w regulaminie.
Edit: Ani nie graliśmy surebetów, które są niejako zabronione przez regulamin, nie były to też mecze &quot;ustawione&quot;, po prostu były to suche typy poparte analizą.
 
N 0

niepokorny

Użytkownik
Witam,ja rowniez sie znajduje wsrod oszukanych osob i nie boje sie uzyc tego okreslenia &quot;oszukany&quot;, Nawet jesli zwrocicie sam depozyt wszystkim to i tak stracicie wiele na swojej wiarygodnosci,I zeby ktos nie myslal ze takich osob sa tylko dwie,jest nas kolo 30 moze.Jak gram pare lat u bukmachera to nigdy jeszcze nie mialem takich problemow jak teraz z BETWAY .pozdrawiam
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
po raz kolejny przewija sie ten sam temat. firma Betway.com nie toleruje klientow grajacych surebety.
Wszyscy gracze otrzymaja z powrotem swoje depozyty. Konta ich pozostana zablokowane.
 
ohyeach 0

ohyeach

Użytkownik
Betway_Team tylko jest jedno ale i to duże ale, my nie graliśmy surebetów! Były to zwykłe typy i do tego tylko dwa a ponadto zostali zablokowani nawet Ci użytkownicy, którzy nie zagrali żadnego typu a zarejestrowali się z banera umieszczonego na forum.
Edit: Powiem więcej kontakt z Betway jest bardzo trudny, są dwie drogi LiveChat i kontakt z supportem, gdy wybierzemy pierwszą opcję rozmawiamy z Panią Martą, która mówi nam, że konto zostało zablokowane i nic nie da się z tym zrobić, że dział odpowiedzialny za ocenę ryzyka wydał taką decyzję i jest ona nieodwołalna i oczywiście żadnego kontaktu do tego działu nam nie da, kieruje nas ze wszelkimi pytaniami do supporu. Druga opcja zalecana przez Panią Martę to właśnie kontakt z supportem, który to na każdego maila obojętnie jakiej treści odpisuje jednakowo, taki zwykły bełkot, że nasze konto zostało zablokowane na podstawie punktu już przeze mnie wymienionego i decyzja jest nieodwołalna. Jeden z użytkowników zapytał tylko o kontakt z działem ryzyka i również w odpowiedzi dostał maila takiego jak każdy.
Jedyny kontakt i wyjaśnienia udzielił mi właśnie Betway_Team i jestem Ci bardzo za to wdzięczny. Wiemy, że sprawa jest jeszcze w toku bo zajął się nią administrator forum, na którym się to działo. Jeżeli ktoś jest zainteresowany całą sytuacją to proszę o PW a ja wyślę takiej osobie linki do forum, na którym aż wrze od komentarzy i oczywiście jest tam przedstawiona cała sytuacja.
Oczywiście opiszę tutaj jak sprawa się zakończyła i mam nadzieję, że będzie to szczęśliwe zakończenie.
Pozdrawiam
 
maciejevsky 1

maciejevsky

Użytkownik
po raz kolejny przewija sie ten sam temat. firma Betway.com nie toleruje klientow grajacych surebety.
Wszyscy gracze otrzymaja z powrotem swoje depozyty. Konta ich pozostana zablokowane.
Szanowny Betway_Team
zastanawiam się czytając te Twoje wypowiedzi, czy wiesz co to w ogóle jest surebet. Przykładowy pierwszy lepszy temat :
▶http://forum.bukmacherskie.com/f18/surebet-8770.html
Gdy już stwierdzisz, że to jest obstawianie na najwyższe możliwe kursy na 1,x i 2 sprawdź sobie gdzieś w internecie kursy jakie były na ten mecz po którym tak głośno się zrobiło.
Ok ułatwię Ci to. Nie potwierdzam 100% prawdy tej wyszukiwarki co znalazłem ( bo znalazłem tą stronę pierwszy raz )
Surbet na &#39;ten&#39; mecz:
wygrana drużyny A - Najwyższy kurs 3.0, buk: 888sport
wygrana drużyny B - Najwyższy kurs 6.5, buk: 888sport
remis - najwyższy kurs 3.4, buk: interwetten, william hill
jak więc widzisz, nie ma tam betway. I tu się narzuca pytanie. Oczywiście retoryczne. Rzekomo grając surebeta w ( przynajmniej dwóch bukmacherów ) betway, gdzie kurs był o 0,4 niższy na drużynę A, sami sobie strzeliliśmy w kolano, bo i zysk był teoretycznie mniejszy?
Już nie mówię o tym drugim meczu, nie chce mi się sprawdzać, bo Twoje słowa &quot; Grających surbety &quot; wyraźnie wskazuje na liczbę mnogą : surebety, nie surebet.
Więc jeżeli w tym aspekcie miałem rację, to nie będę dochodził jakie były kursy w tamtym drugim spotkaniu.
Czuję się oszukany, przez matematyków z betway !
Ale jest plus i dla Betway i dla całej społeczności, która obstawia mecze w internecie.
Betway + :
Zaoszczędziliście około 10 000 złotych - brawo ???? czysty biznes jakby nie patrzeć. A nie nadmienię, że nie którzy nie wykorzystali bonusu, darmowego zakładu za 200zł ( o czym była mowa w regulaminie promocji )
Ba! Jeżeli zostanie nam zwrócony 90% depozytu to nawet zarobicie na tym ????
+ Społeczności :
Ostatnio znajomi się mnie pytali jakiego bukmachera polecam, bo chcą zacząć w internecie grać.
Ciekawe, które wymieniłem prawda? Nie. Ciekawe, które odradziłem ... Zgaduj zgadula ????
ps. przynajmniej jestem dobrze nastawiony do Ciebie. I mam nadzieję na normalną rzeczową odpowiedź ( tylko na ujęty tu przeze mnie temat-surebet ). I nie oczekuję odpowiedzi jakiej używa Marta... został złamany punkt regulaminu bla bla bla, bo widziałem, że Ty cokolwiek starasz się pisać. Od siebie, a nie cytujesz księgę bway.
 
Do góry Bottom