>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem z Betway

vde 119

vde

Użytkownik
hmm no tak... więc jeśli będę kiedyś chciał zagrać tenis po 2.50 to nie w betway ;] u nich można grać kursy tylko do 2.00 bo wyzej to są juz surebety.. żałosne..
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
ok moze wyrazilem sie nie do konca precyzyjnie...

konta zostaly zamkniete w związku ze złamaniem punktu 1.3.4. o czym była mowa już wcześniej. przewijają się tam taki sformułowania jak Match Betting i Arbitrage Betting.

Dla tych którzy nie do końca wiedzą co znaczą te sformułowania odsyłam do definicji, która znajduje się na Wikipedii.

http://en.wikipedia.org/wiki/Arbitrage_betting

http://en.wikipedia.org/wiki/Matched_betting

Nie będę komentował decyzji naszego Fraud department, gdyż nie jestem osobą kompetentną by to komentować - widocznie mieli wystarczające powody, żeby taką decyzję podjąć. Jeśli jednak nie zgadzacie się, z decyzją naszego działu można zawsze odwołać się do [email protected] z prośbą o wyjaśnienie sprawy. Depozyty, które złożyli Ci gracze zostały im oddane.
 
N 0

niepokorny

Użytkownik
Niech ta sprawa bedzie nauczka dla wszystkich,ja osobiscie nigdy nikomu nie polece tego bukmachera i dokonam napewno wszelkich staran zeby jak najmniej osob u was zagralo.
 
M 0

mateuszek18p

Użytkownik
Betway to oszukany bukmacher! Nie wpłacajcie i nie obstawiajcie tam...
Oszukali mnie na kwote 550zł!
Wielki negatyw dla tego bukmachera... Nikomu tego nie polecam!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Betway to oszukany bukmacher! Nie wpłacajcie i nie obstawiajcie tam...
Oszukali mnie na kwote 550zł!
Wielki negatyw dla tego bukmachera... Nikomu tego nie polecam!
Brawo...
Założyłeś konto aby wszystkim to powiedzieć?
A jakieś argumenty? Coś rzeczowego napisałeś? Uwielbiam użytkowników, którzy rejestrują się na forum, napiszą o buku oszuści i już nigdy się nie pojawią...
Dla mnie Twoja wiarygodność jest zerowa...
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Moze i jego wiarygodnosc jest zerowa ale widze tutaj wiecej osob narzekajacych na tego bukmachera. A argument o podejrzewaniu kogos o granie surebetow jest conajmniej smieszny zamiast tak korygowac kursy zeby ewentualne sury nie powstaly to wpisuje sie w regulamin bzdurne punkty. Co wiecej jak mozna kogos podejrzewac o granie surbetow? przeciez to normalne granie singli czyli idac dalej mozna zrozumiec ze kazdy kto gra single w tym buku moze byc posadzony o granie surebetow jego konto moze byc zamkniete. Dla jasnosci nie gralem u tego buka bo lubie sobie przed wplaceniem gdzies pieniedzy poczytac troche opinii . Na temat tego buka natrafilem niemal wylaczenie na negatywne
 
M 0

mateuszek18p

Użytkownik
Takie argmumenty że inna osoba logowała się u mnie aby pokazać mi swoje zakłady i od razu przy wypłacie konto zablokowane... Jesteście niewypłacalni czy jak? Jedyny zakład który mi wszedł i po kasie:/ Nikt nie ma takich durnych zasad i nie naciaga tak ludzi!
woofer001 dzieki za poparcie...
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Dla mnie sprawa jasna- okradziono Cie i tyle. I nie ma tu kompletnie nic do rzeczy regulamin itp..jak wpłacałeś kase to im nic nie przeszkadzało, nagle przy wypłacie powołują sie na regulamin. Paranoja po prostu, dziwie sie , że ktoś ich jeszcze broni.
 
M 0

mateuszek18p

Użytkownik
Dokładnie.. Wpłacić można zawsze i z czego się chce a przy wypłacie problemy albo blokada konta...
Tym bardziej że z 1 zakładu wyciągnąłem 550zł... Moim zdaniem są niewypłacalni...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dokładnie.. Wpłacić można zawsze i z czego się chce a przy wypłacie problemy albo blokada konta...
Tym bardziej że z 1 zakładu wyciągnąłem 550zł... Moim zdaniem są niewypłacalni...
O już nie przesadzaj, że są niewypłacalni.
Rozumiem waszą sytuację, przywłaszczyli sobie waszą kasę i jeszcze jak im przyszło oddać to wam zabiorą po 10% bo tak mają w regulaminie i to rzeczywiście jest głupie.
Wpłacam 2000 i stawiam zakłada a po kilku godzinach mam zablokowane konto, zwrot depozytu trwa kilka dni i jeszcze mi dwie stówy mają zabrać.
Nigdy tam nie wpłaciłem i jakoś mnie tam nic nie przyciągało, no może ten ich bonus, a teraz mi dali jeszcze mocny argument, żeby o depozycie tam zapomnieć.

Zachowali się nie fair, ale nie pisz, że są niewypłacalni. Przez głupią sytuację, którą admin tego forum, na którym wszystko się zaczęło właśnie wyjaśnia, stracili zaufanie i renomę.
 
N 0

niepokorny

Użytkownik
Betway mi wysyla na mejla wiadomosci o promocjach.Na samym koncu tej wiadomosci napisali,zeby ich nie dostawac trzeba sie zalogowac i wylaczyc ta opcje.A najlepsze jest to ze zablokowali mi konto pare dni wczesniej,i oni maja byc powazni ??!! Zablokowali konta 30 osobom ba kazdy obstawil mecz atletico-sevilla za 200 zl i potem zlecil wyplate,znalezli sobie jakis pkt w regulaminie i nas okroili na spora kase.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
czytaliście tego kwiata w warunkach promocji w kasynie ?? :

-Zanim jakakolwiek wypłata zostanie zrealizowana, Twoja gra zostanie dokładnie przeanalizowana w celu sprawdzenie prawidłowości jej przebiegu. W ramach zasady „fair play” i równości, czynności takie jak m.in.: obstawianie zakładów o zerowej lub bardzo niskiej marży lub zakłady „ubezpieczone” będą uważane, jako niezgodne z przepisami i grane w celu uzyskania bonusu – rozgrywane naumyślnie. Inne przykłady gry wbrew przepisom to m.in.: obstawianie pojedynczych zakładów równych lub przekraczających 30% wartości przydzielonego bonusu .

Dla mnie ta firma jest mocno podejrzana, zrobi wszystko zeby tylko nie wypłącic pieniędzy. Oferuja bonusy dla przyciagniecia graczy, ale tak naprawde to jest tylko haczyk, żeby okraść z depozytu.
 
G 0

gotti00

Użytkownik
Również i ja jestem wśród osób którym zablokowano konto i zabrano pieniądze. Najpierw stawiano mi zarzut rejestrowania się za pomocą fałszywego programu, gdy to zostało wyjaśnione znaleziono na mnie nowy paragraf 1.3.4. Cała sytuacja skończyła się stratą wygranych pieniędzy i zwrotem pomniejszonego depozytu...Do tego dochodzi bardzo słaby kontakt z supportem który na wszystkie rzeczowe pytania potrafi tylko &quot;wklejać&quot; jedno zdanie...
Mam nauczkę na przyszłość aby wpłacać pieniądze tylko do poważnych firm gdzie szanują swoich klientów.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Już ponad rok temu pisałem tu na FB ,żeby zbojkotować tego bukmachera i zamknąć konta , bo oszukują , wymyślają coraz to inne ptk. do regulaminu ,żeby od ludzi kasę zabrać.
Zamknąłem konto u nich zablokowane już ponad rok temu , a ostatnio 2 płytki mi wysłali na adres domowy -widać jaki maja porządek.Myślę ,że po rozmowę na LC -nie będą mi spamować i wysyłać tym bardziej poczty na adres domowy.
 
ohyeach 0

ohyeach

Użytkownik
Dziś dostałem zwrot na konto oczywiście pomniejszony o 10% czyli 180zł. Oczywiście niesmak pozostaje, bo na koncie było 520zł po zagraniu dwóch typów no ale trudno, nauczka jest na przyszłość żeby nie grać u niepewnych buków.
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
Dokładnie.. Wpłacić można zawsze i z czego się chce a przy wypłacie problemy albo blokada konta...
Tym bardziej że z 1 zakładu wyciągnąłem 550zł... Moim zdaniem są niewypłacalni...
to konto rowniez zostalo odblokowane...

wlasciciel rowniez nie pofatygowal sie aby o tym poinformowac..
 
ohyeach 0

ohyeach

Użytkownik
to konto rowniez zostalo odblokowane...
wlasciciel rowniez nie pofatygowal sie aby o tym poinformowac..
Betway_Team załatw mi odblokowanie mojego konta a zapewniam Cie, że poinformuje o tym na forum :grin: oczywiście z moimi środkami na nim
 
J 0

jason1

Użytkownik
Wczoraj na live betting obstawilem ze w meczu Kamerun - Zambia bedzie rzut karny. Jak pewnie wszyscy zauwazyli karny byl dla Zambii w 81szej minucie. Niestety betway rozliczyl mi ten zaklad jako przegrany. Czy ktos moze mi to wyjasnic? Mam spore klopoty zeby otrzymac wyjasnienia od supportu. To jakas komedia czyz nie?
 
S 0

-slavek-

Użytkownik
Witam,

Podłączę się pod wątek dołączając do grona graczy oszukanych przez betway.com.
Również skorzystałem z promocji darmowego zakładu do 200 żł. Dokonałem depozytu, pierwszy zakład przegrałem, bonusowy wygrałem, po czym zleciłem wypłatę 400 zł na konto bankowe.

Po przeszło tygodniu oczekiwania napisałem dziś maila do supportu z prośbą o wyjaśnienie. Otrzymałem informację od Marty, iż
&quot; ... Twoja wypłata została wstrzymana, gdyż odkryliśmy fakt, że korzystasz z tego samego komputera, co inny uzytkownik, jak również skorzystałeś z powitalnego bonusu na zakłady sportowe, po tym, gdy użytkownik z którym dzielisz PC już go otrzymał.&quot;

Bardzo zaskoczony tym faktem, abstra***ąc od tego, że nikt nie poinformował mnie wczesniej o zaistniałych problemach, próbowałem wyjaśnić nieporozumienie. Betway pozostał niewzruszony tkwiąc uparcie przy swoim stanowisku. Ostatecznie otrzymałem informację:
&quot;... w związku z tym Twoje konto gracza pozostanie zamknięte, a my zwrócimy Ci na konto bankowe Twój depozyt minus 10% tytułem opłat administracyjnych, zgdonie z przepisami ...&quot;

Czuję się naprawdę paskudnie oszukany. Od wielu lat gram regularnie u kilkunastu liczących się bukmacherów, nie miałem NIGDY NIGDZIE ŻADNYCH problemów z wypłatami. Aż do dzisiaj. Zastanawiam się na jakiej podstawie betway wydaje tak niesprawiedliwe wyroki. Jestem jedyną osobą z mojego &quot;gospodarstwa domowego&quot;, która grywa u buków, nigdy nie pozwoliłem sobie na żadną próbę oszustwa. Tymczasem betway potraktował mnie jak oszusta i złodzieja. Pal licho już te kilka złotych i zamknięcie konta bo i tak nie zagrałbym tam już więcej. Problem w tym jak łatwo można z uczciwego gracza zrobić manipulatora i całkowicie bezpodstawnie oskarżyć o oszustwo. Jest to dla całkowicie niezrozumiałe i przypomina bardziej metody z czasów Wielkiej Inkwizycji niż regulacje ceniącego się bukmachera.

Jednym zdaniem odradzam całkowicie bukmachera uprawiającego tak złodziejski proceder. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy. Jak ktoś chce Cię okraść to i tak to zrobi. I to nie podając żadnych konkretnych powodów.
A 10% potrącone z depozytu nie nazwę inaczej jak zwykłym draństwem ...
 
Do góry Bottom